3677
  • RENCES
    #3637
    csácsá!
    gondolom ti ilyen nagy ladások vagytok a topikbol itélva:Dcsa azt szeretném meg kérdezni hoyg ilyen ladás játékot nem tud nekem valaki linkelni?meg köszöném!!!
  • zolo
    #3636
    Itt lenne érdemes próbálkozni.
  • ladasamara
    #3635
    Hát ja, egy magyarosítás v. legalább angolosítás nem ártana... ;) Ha tud vki esetleg linkeket, hogy hol próbálkozhatnék, leírhatnátok. Thx
  • zolo
    #3634
    Ezt én is leírtam, igaz nem ilyen szép rendezett módon, de a szövegértése szegényeknek nulla :DD

    Ellenben megdobhatna valaki egy magyarítással, mert a régi linkek már nem élnek :/
  • ladasamara
    #3633
    Na szevasztok. Előre mondom, csak azért regisztráltam ide be, mert nagyon nagy a szívem és mert már rossz nézni, hogy senki nem képes leírni azoknak az LRC elindításának lépéseit, akik itt vergődnek évek óta :D (persze, lehet hogy amit én ajánlok az se fog működni mindenkinek.) Na szóval:

    1. kapd le a PICO-s mdf-es LRC-t
    2. telepítsd fel a játékot a Daemon Tools-al (de utána ki ne töröld vagy ki ne csomagold az mdf-et!!!!!!!!) Daemon Tools nekem a 4.03-as vagy 4.30-as
    3. kapd le a LRC NO dvd-s mds-es cuccot (kb. 400 kilobyte)
    csak keresgessétek, meglesz az ott vhol, ahol nem kell érte fizetni
    4. tedd egy mappába a PICO-s és a NO dvd-s fájlt, úgy hogy mindkettőnek ugyanaz legyen a neve (nálam mindkettő a PICO-snak a nevét kapta), de a kiterjesztésük (.mdf, .mds) maradjon!
    5. állítsd be a Daemon Tools-t az "Emulation" menüpont alatt "All option on"-ra (ekkor pirosról zöldre vált a tálcán a Démon
    6. Ha nem satás meghajtóid vannak, akko rántsd ki őket mind (áramot se árt)
    7. Pakold be Démonba az mds-es fájlt (úgyis csak az fog látszani)
    8. Aztán indul..... vagy nem. Nekem indul. Csak akad! Bassza meg! :D

    Na jó próbázást!!
  • MatyiG94
    #3632
    mert ami van itt nocd cucc azt nem értem micsináljak vele :S
  • MatyiG94
    #3631
    üdv! megvan a játék de crack ot nem találok hozzá!tudna vki?köszi!
  • zolo
    #3630
    Pontosan onnan szedtem le, amit még te adtál meg...

    Úgyemlékszem benne van a letöltöttben a NoCd, de tess, feltöltöttem , csak neked:
    LadaRacingNOCD.zip

    Leírtam hogy kell elindítani, vedd a fáradtságot és olvasd el...
  • Ley Roland
    #3629
    zolo te szerencsés vagy mert neked elindul :D én is elinditanám ha tudnám hogy hogy csináljam már sokféleképpen probáltam :D
    nem tudnád leírni hogy honnan szedted le ? és az a crack mappa honnan volt ?
  • kb76
    #3628
    Hi.


    eladó egy eredeti ruszki lada racing játék, tokban papírjaival.

    5e.
  • zolo
    #3627
    Egyszerű...Feltelepítettem, daemonban all emulation ON (4.08). Volt egy crack mappám, amiben egy mds van. Annyi a dolog, hogy ezt felülírod a régi mds-sel.Hogy meglegyen a régi, jó ha átnevezed. A lényeg, hogy a crackel mds és mdf egy mappában legyen, ezután már csak megadod a Daemon-nak, és simán elindul.
    Ezért a leírásért cserébe kaphatok egy magyarítás? :D
  • Ley Roland
    #3626
    hogy inditotad el?
  • zolo
    #3625
    Hozzáteszem tökéletesen megy, minden maxra húzva (asszem), 1.01-es patch, csak értemén hogy mivel mit tuningolok. ÉS a controls lenne még a fontos, DFP-t be szeretném lőni.

    Régi gépemmel diavetítés volt, mostanival semmi gond. Viszonyításképp, ha még valakit érdekel:
    AMd 3800+ (s939 , 1 magos)
    7600GS
    1gb ram
    Xp
  • zolo
    #3624
    Hello

    Magyarítást honnan lehet beszerezni? Gamehunteren láttam egy 2008. júliusi bejegyzést, hogy csinálja a srác, de semmi, itt találtam egy régi linket, szintén semmi, törölték az oldalt.

    Megvan valakinek?
  • tss
    #3623
    szevasztok nekem fel van rakva 1 darab mdf fájl segítségével pedig nekem egy 4.30.1 es daemonom van...de baszakodni kellett vele mire beolvasta...na de fent van és a játékkot nem indítja el fél napig vizsgálja a cd-t keresi ezt?LRC_NO-DVD.rar
    me ezt meg 1 helyről lehetne letölteni de az fizetős hely
    nem tudná valaki elküldeni???
  • viviktor12
    #3622
    valaki meg mondja hogy honnan lehet letölteni a lada racing club demóját?
  • csomi
    #3621
    Ladaracingclub.hu mar nem megy, esetleg tud valaki meg ezenkivul magyaritast illetve annak forrasat a jatekhoz?
  • csomi
    #3620
    Feleslegesen nem akarok irkalni. Ha valaki meg szeretne vele jatszani, az dobjon nekem egy uzenetet es leirom hogy indul el.
  • lolartthemagic
    #3619
    azért leirom nekem hogy indult el(illetve minden jó menne ha tudnám a serialt) daemon tools 4.03ba bemountoltam a pico-lrc.mdf fálj felraktam erről kiirtam dvd-re úrja inditottam a gépet és most menne ha tudnám azt a fránya serialt
  • lolartthemagic
    #3618
    ha valakinek volna a játékhoz egy serialja akkor nagyon megköszönném privbe ha vknek megvan küldje el előre is köszönöm
  • digit01
    #3617
    Ja és a Virtual Daemon Manager V4.08HE-t használom
  • digit01
    #3616
    Szasztok.Sikerült újra feltennem a játékot 1 másik konfigra,ugyanúgy csináltam mindent mint ahogy leírtam (olvass vissza)csak most le kellett húznom optikai meghajtókat,és műkszik(nem szaggat)csak magyarítást nem találtam,pedig +volt.
  • mikosz14
    #3615
    Hm.... boccs hogy hirtelen ennyire lelkes lettem de évente 1x próbálom megcsinálni az LRC-t. nah mind1.. most le van húzva a DVD-író és a YASU-t próbltam meg de nem jó.. sem az a Nightmare akármi.. egyik se.. szal crack-et kér mert azt írja hogy "insert the Lada Racing Club disc into the drive end press retry" háát jah retry meg minden de nem jó.. Az MDF és az MDS ugyan azon a néven van és az MDS-el indítottam telepítést is.. Nem jó.. Szal ebbe naz évben már lmondok róla ha gondoljátok írhattok MSN-re de a fórumot mostanában nemhinném hogy nézném mivel évről évre szart nem tudok előrébbhaladni.. boccs a kifejezésért.. és nem vagyok túl hülye hozzá mert mindent kipróbáltam hogy működjön de nem.. ennyit a köc**g orosz turistákról akaik bevándoroltak a szimulátor világába.. maradjanak az FPS-nél!!
  • mikosz14
    #3614
    Boccs eddig nem naon olvastam vissza mivel nem néztem hányadok oldalon járok.. nah de mind1.. most a no dvd-t keresem azt az mdf file-t de nem találom régebben rábukkantam de most nem találom pls vki tegyen ki egy linket vagy küldje el az MSN-re.. kössz nagyon!
  • mikosz14
    #3613
    Hello!

    Nekem kéne mindenképpen a két progi!! Nagyon jó ez a game és szeretnék vele jáccani anno vagy 3-4 éve töltöttem le de nem képfájlban írtam ki.. az nagy baj? vagy vissza belehetne tömöríteni .iso-ba azon a néven?
    Vagy inkább töltsem le újból? E-mailbe ha gondolod elküldheted de MSN-re is felvehetsz: [email protected] előre is kösssz 50000000x üdv.
  • krisz267
    #3612
    angolositás letöltés?hol lehet
  • krisz267
    #3611
    hol lehet le szedni mds fájlt?
  • 5ZEC5KA
    #3610
    na szal nekem ezt írja ki
    talán crack kéne? :S
    aki tud segíteni itt az msnem: [email protected]
  • 5ZEC5KA
    #3609
    http://kepfeltolto.hu/i/?104796&t=img
  • Ley Roland
    #3608
    Cső adok angolositást ha megmondod hogy inditottad el!
  • 206
    #3607
    Hy! Akit tud használható magyarosítász az legyenszives és írja le h hol találom. Nem kell egyből leosztani h miért nem olvasok vissza.Vissza olvastam!!!!Valaki megadott 1 magyarosítást előbbi oldalakon de az még elég gyenge. THX a választ!!!!
    U.I.:ANgolosítás is jó!!!!
  • Ley Roland
    #3606
    pl. itt : http://www.mininova.org/tor/398193
  • krisz267
    #3605
    honnan lehet torrenten letölteni
  • LSSAHPAUL
    #3604
    De nagyon gáz a progi!!! Láttál már ciril betüt??? Kb annyit tudsz majd kiházni a játékból hogy NYET illetve DA ( én 7 évig tanultam oroszt de rendesen beszopat a progi )
  • LSSAHPAUL
    #3603
    Nem kell semmilyen crack!!!!!!!!!!!!!
    Sima szaros daemon tools (nekem valami régi 4.08as van) előszőr felinstalálod a gamét az mdf file-al, és utána meg a mds-t töltöd be a démonba és csumma. Nem kell semmi cdkábel lehuzás, se krekkelni. Azt hittem már rég rájöttél..
  • krisz267
    #3602
    akin ek van crack az dobja fe léc?
  • LSSAHPAUL
    #3601
    Betudtam állítani a kormányt :D :D
    Kb 1 hete minden nap megpróbáltam a hülyes cirilbetüs menükben megtanálni és megvan müxik mint állat!!
    Viszont nem értem mi az értelme a játéknak.. lehet szerelni? Na jó kössz.. igy orosz betükkel nem fog menni.
  • krisz267
    #3600
    tedd fell
  • krisz267
    #3599
    ok
  • LSSAHPAUL
    #3598
    Na adok crack-et magyarositásért vagy angolositásért cserébe! :)