142
Letöltések
  • G1nic
    #142
    lol
  • tommygear
    #141
    LOLOMG
  • Hanga Andrea
    #140
    Sziasztok.Tud valaki segiteni, hogyan lehet innen filmeket letölteni? Mert nekem nem sikerul.
  • mukievil
    #139
    Aham, köszi, akkor nálam lesz vmi bug!
  • arty
    #138
    lehet!

    bár nekem eredeti van, de a cd nélkül is megy, mert ez az xp patch nocd is egyben :)
  • mukievil
    #137
    Sziasztok!!
    És azt nemtudjátok, hogy ezzel a winxp-s patchel lehet cd-nélkül játszani? Nekem most ezzel kedveskedik EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION:
  • tonyr #136
    én felraktam a 4het minden peccset, és az uj 3dsetupot is, ahol ki is wálasztom h 1280x1024 legyen a felbontás, de a játékban nem tom ezt wálasztani..
    wmi +oldás ?
  • trogerzsiger
    #135
    ááááá oksa köszi!
  • arty
    #134
    gondolom a grafika beállitásainál ;) oda remélem odatalálsz ;)
  • trogerzsiger
    #133
    hogy tudnám butítani?
  • arty
    #132
    szerencsére én csak a road challenget vettem meg :) és szintén 4ezerért :)
  • trogerzsiger
    #131
    nem csak lassú, de megtanultam hogy a rch és hs ugyanaz mert buktam rajta 4 rugót:) azt még nem próbáltam
  • arty
    #130
    road challenge = high stake Europai neve! Nekem is az van meg, nem a high stakes" :)

    lassu mit jelent? szaggat? probaltad butitani? 3dsetuppal játékon kivül mit alitottal be? nem software renderert?
  • trogerzsiger
    #129
    Elisndult, csak olyan rohadt lassú hogy az nem igaz. Szerintem az lehet hogy én a road challenget raktam fel és hozzá a high stakeses cuccokat.
    A gépem pedig egy celeron 2.2 ghz 768 ram ati 9800 se
  • arty
    #128
    #54

    de előtte kell a hivatalos 4.50esre peccslt játék!!!!! azt meg guglizd le ;)
  • trogerzsiger
    #127
    Azokat honnan tudom leszedni?
  • arty
    #126
    mert xp alatt csak a legujabb patch + xpfix_nocdvel megy
  • trogerzsiger
    #125
    De jóóó, én most a pro streetes topik után kezdtem vágyni az nfs4, és most töltöm is pirétbéjről. Neten játszik vele még valaki?
    vagy ha valaki szeretne akkor az vegyen fel emesenen:[email protected]
  • DJ Skyline
    #124
    hali
    tudja valaki miért írja ki azt mikor indítani akarom a játékot, hogy az nfshs.exe nem win32 alkalmazás?
  • arty
    #123
    néha ;)
  • trogerzsiger
    #122
    van itt még vki?
  • Akey
    #121
    A www.nfscheats.com oldaláról leszedhető az összes zene!
  • 12346
    #120
    ha prodigy-ék castbreeder című albumát leszeded, nagy meglepi lesz;)
  • DJ BP
    #119
    gamecopyworld tán?
  • arty
    #118
    a Carbon topikban... TALÁN.
  • Streetlife
    #117
    tiszta ideg beteg vagyok, megvan a Need For Speed Carbon magyar verziója és nincs hozzá crackem... valaki tudna adni egy linket hozzá? vagy küldeni?
  • [HUN]FaTaL
    #116
    nekem mára leért az egész, már nem kell de köszi a linket:) + még a gta3ból is benne van a kedvenc számom:D
  • arty
    #115
    szivesen :)

    nekem amugy piratebay-ről elég gyorsan jött, mára ideért a teljes nfs4, a többit - egyenlőre - nem kaptam le :)
  • Tomcat 204
    #114
    Köszi Arty, Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tomcat 204
    #113
    Helloka! NAGYON, DE NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!:)
    IGAZI KIRÁLY VAGY!!!!!
    Most nem látszik,de sírok örömömbe!
  • [HUN]FaTaL
    #112
    nagyon lassan jön:( arty nem akarod az egész csomagot feltenni valahova? akár vmelyik nevesebb magyar torrent oldalra is jöhet:D
  • [HUN]FaTaL
    #111
    nem szedtem le csak szedem az összeset d enagyon lassú:(
  • [HUN]FaTaL
    #110
    hm mindkét linket köszi:) leszedtem az összeset de ezt a számot is imádtam:) hát igen régen az EA még tudta milyen a jó NFS:)
  • arty
    #109
    ill. leszedtem, feltettem neked a kért számot ide:

    http://rapidshare.de/files/32376286/07_callista__showcase_.mp3.html
  • arty
    #108
    http://www.mininova.org/tor/198256
    vagy
    http://thepiratebay.org/tor/3517291/Need_For_Speed_Series_OST

    innen torrenten le tudod szedni, benne van az nfs1-5-ig az összes szám mp3-ban! max a többi számra állitsd be, h ne szedje :)

  • Tomcat 204
    #107
    Sziasztok! Segítenétek nekem? A Need For Speed III vagy IV-ben sajna nem tudom melyik be is, de van egy frankó szám, ami nekem nagyon bejön! A játék nincs meg sajnos, egy videoklip végén írták fel, hogy honnan is van. Szóval a szám: Callista címen fut. Tudtok nekem segíteni? Előre is köszönöm!
  • arty
    #106
    nekem is megvan eredetiben és nem fut xp alatt :)

    kell rá a peccs, amit sztem millioszor belinkeltünk ... ;)
  • ngcsnet
    #105
    mert warez,
    havernak megvan eredetiben, és simán fut xp-n
  • arty
    #104
    #23

    csak ezt rakd fel és teszt ! :)
  • Attila56
    #103
    JAH megtaláltam az XP-peccs-et.De a 4.50-es kell elsőnek.És azt honnan tölthetném le esetleg????