21
  • Sityi
    #21
    Kiegészítőnek pedig félautomata műtyúkszemet ajánlunk, már nálunk is kapható és öltöztet! :))))
  • RpPRO
    #20
    "például van horoszkóp is. Utóbbi szolgáltatás ára 40 dollár, míg az időpont-emlékeztető és az azonnali üzenetküldő funkciók további 60 dollárba kerülnek."

    Szuper!! Vegre dobhatom ki a telefonom! Minek is nekem, mikor az oramban is lehet emlekezteto, meg horoszkop!
  • Macc
    #19
    Kivancsi vagyok mikor jelennek meg a Rolex-ek M$ oprendszerrel...
  • Macc
    #18
    Na akkor mar a swatch is vegervenyesen gagyi lett...
  • M2 #17
    Azért a celebritik élete sem könnyű!
    Ilyen ronda órával a kezén lefényképezik és még vigyorognia is kell hozzá.
  • termi
    #16
    Le vannak ezek maradva otthon mar inteligens mosoport is lehet kapni. Es nem a winszar ft rajt :).
  • fapapi
    #15
    Jaa a csaj kezen meg valami fantaztikusan nez ki az az ora olyan SZEXIIII hmmm veszek en is egyet a csajomnak hatha nem erem at tole a csuklojat.
  • fapapi
    #14
    Swatch ugy nez ki hogy csodbe megy hogy ekkora baromsagokat talal ki?
    Microsoft meg a vegen a seggembe is beepit valamit......

  • DW
    #13
    Jaja, az intelligens kutyaszart tényleg kitalálhatnák már, mert akkor nem lépne bele az ember lépten-nyomon:) Vagy legyen inteligens kutyagumidetektoros cipő:D
  • xoraxax
    #12
    Jó ronda krumplik...
  • nebancsa
    #11
    Nick milyen mohó annak mind a kezén van egy óra, de lehet hogy ha az egyik lefagy legyen egy tartalék :)
  • Csirke4
    #10
    Nyomsz rajta resetet!
    Nekem swatch órám van és soha nemfagyott még le:-)
    Gondolom mert ez még csak Linuxok használ... :-D
  • joschy
    #9
    igy van :-) ezzel nem fog a swatch piacot hoditani :-) Microsoft ora... oszt majd lefagy ez is! :-D
  • rolika
    #8
    hogy ez mekkora baromság...
  • Tetsuo
    #7
    Szerintem meg a csaj szeretné.. ha már nem managerekkel és ügynökségvezetőkkel kell lefeküdnie hanem a kib***gazdag géccel.
  • Atika :o)
    #6
    Inkabb csak szeretne markolni :)
  • lola
    #5
    A képen billi gyerek mintha a csaj mellét markolná. LOL!
  • lola
    #4
    Ritka szarul néznek ki ezek az órák. Egyébként is csak pár városban lehet kihasználni, és csak az usa-ban és Kanadában.
    Mellesleg mobilra már most is lehet már nálunk is sms-ben híreket, infokat kapni. Akkor meg mi a francnak egy ilyen ronda óra?
  • Sityi
    #3
    Várd meg a félautomata kutyagumit! :)))))))))
  • DW
    #2
    Már megint egy intelligens vmi:D Minden hétre egy:D
  • Sityi
    #1
    Aki a Gates-cel való találkát nyeri, dobhatna megint egy tortát a pofikájába