2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • gilasador1
    #2071
    Sziasztok!Van egy ps2öm van hozzá egy networkadapterem,megvinyóm és freemcboot memkarim. Hogy tudom a vinyóra rakni a játékokat pc-vel? Hol tudok egy rendes leirást találni a vinyóról való játékhoz?
  • Dj Siegfried
    #2070
    tudna vki linket adni nekem egy PALos Phantasy Star : Ambition of Illuminus c játék torrenjéhez? köszönöm
    egyébként játszik vki ezzel a játékkal?
  • Regiee
    #2069
    Rendben, Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
    Üdv, Attila :)
  • PoisonChihuahua
    #2068
    Vastagnál mindenképp kell NA. Forrasztani nem lehet, hisz az zárná le. Ritka kiegészítő, szal ha nem találsz, akkor szopacs van. Itthon alig van néhány eladó darab, ha van is, akkor méreg drágán (10k fölött). Külföldről érdemes próbálkozni (Ebay) és így olcsóbban is meg lehet úszni (6-8k), ráadásul nagyobb a kínálat.
    HDD kompatibilitási lista itt. (Szinte minden sima 3,5" PC-s ATA HDD jó bele.)

    Mondjuk én szerencsés vagyok, mert kb. fél évvel ezelőtt vettem egy NA-t pont innen SG-ről 5k-ért.
  • Regiee
    #2067
    Hát a HDD-re. És ezalatt azt is értem hogy meglehet e oldani ilyen adapter nélkül? Szóval forrasztok pl mint slimnél? Vagy mindenképp kell az az adapter?
  • PoisonChihuahua
    #2066
    Beilleszthető cuccos alatt mit értesz? NA vagy HDD?
  • Regiee
    #2065
    Köszönöm szépen a választ, közben változott és Vastag ps2-m lett, Abba merre lehet találni ilyen beilleszthető cuccost? :)
    Köszönöm, Attila
  • csokica
    #2064
    KÖSZÖNÖM SZÉPEN A GYORS VÁLASZT ÉS A SEGITSÉGEDET :)(PoisonChihuahua)
    pux
  • PoisonChihuahua
    #2063
    Privi ment!
  • csokica
    #2062
    hy

    Szeretném a segitségeteket kérni.naon szeretném usb-rol futtatni a játékokat csak nemtom pontosan hogy kell,hiába olvasom végig amit irtatok
    1x valaki ebbe kezd bele aztán valaki más megin másba összezavarodok:(
    létszives privibe vagy freemailon ([email protected]) irja le nekem hogy pontosan mit tegyek hogy usb-rol tudjam futtatni a játékokat,nagyon megköszönném. naon klassz ez az oldal nagyon okosak vagytok nemtom kitaláltaki ezeket de le a kalappal elötte.csak kár hogy nincs valahogy külön rendezve a usb-HDD-freemcbot memoriakártya stb magyarázatok:( sry de én elvesztetttem a fonalat:(
  • daftpete
    #2061
    Regiee:

    Én max ennyit tudok neked segíteni: PlayStation 2 Slim HDD Mod
  • tabek
    #2060
    Na. Ez olyan segítség volt amiből mindent értettem.Örök hála neked és dicsőség.Nagyon köszönöm.
  • Regiee
    #2059
    Sziasztok!
    Előre is bocsánat ha már van valahol válasz a kérdéseimre de nemtaláltam, pedig visszaolvastam!
    Szóval adott egy slim ps2, nincs kichipelve hanem ilyen memokarival futnak a játékok! Erre meglehet oldani azt hogy merevlemezről menjenek a játékok, meg filmek? Ha igen akkor tudnátok ajánlani egy oldalt vagy leírni( Lehetőleg szájbarágósan ) Hogy elejétől egészen ehhez a hdloaderhez mit hogyan csináljak? Előre is köszönöm!
    Üdvözlettel,Attila
  • Akey
    #2058
    Ezt felmásolod memkarira és lecsekkolod ezt. Így nem kell majd mindig külön nyitogatni.
  • tabek
    #2057
    a vinyo megvan,usb-s rackban leformáztam fat 32-re felraktam rá játékot az "usbextreme game installer"nevü progival.ez igy szerintem jo. Csak azt nem tom hogy kell hogy a ps2 memkariján a free mcboot menübe legyen olyan hogy:usb loader,USBAdvance, USBExtreme vagy valami ilyen ami elinditja.
  • tabek
    #2056
    Szia
    feltenni feltudom, de milyen progit és honnan.hol lehet letölteni?
  • Dj Siegfried
    #2055
    köszönöm... akkor mi lehet a gond?
  • kazuma89
    #2054
    Nekem dvd5ben van meg a GOW2 és nekem ESr-rel simán megy..tudok menteni is....
  • Dj Siegfried
    #2053
    hülyeséget írtam bocs :S szóval....usb
  • Dj Siegfried
    #2052
    van az a uLancher vagy mi, azzal próbálkozz... felteszed memcard ra az usb progit, majd megnyitod...
  • tabek
    #2051
    szasztok én vissza olvastam de számomra egyértelmű leírást nem találtam az usb-s játékkal kapcsolatban gondolom azért is nem érthető számomra mert kezdő vagyok e téren.Van egy teljesen fejhibás ps2-m egy free mcboot-os mem karim.de nincs rajta usbloader csak hd loader.azzal meg nem lehet usb-s vinyo v pendrive-ról játszani ha jól tudom.?? amig jo volt a fej addig nem volt gond de nem akarok kiadni egy fejre 10000ft-t.
  • nissancoupe
    #2050
    igen vagy veszel egy eredeti usb extreme lemezt
  • sacano1
    #2049
    Sziasztok Mindenkép kell FMCB a memkártyára ha nem chipes a PStwo és Pendrive-rol szeretnék játékot futtatni?
  • BuktaXbox360
    #2048
    Ismerősömnél ilyet csinált a Burnout játék, nem lehetett elmenteni az állást...aztán a végén már az egész kártya lehalt. Formázás+ új telepítés segített rajta. Pedig eredeti SONY 8megás kártya volt :(
  • Akey
    #2047
    Nem korrumpálódott véletlenül az elmentés? MC formázás?
  • Dj Siegfried
    #2046
    köszönöm a segítséget. nálam az a jelenség van, hogy az eredeti játék nem tudja megnyitni a mentett játékot, de menteni sem tud. mondom akkor leszedem a dvd5ös verzát. príma megy fmcb-tal. de vmiért az sem tud menteni. látja még az eredeti mentését is, de azt sem tudja betölteni. Mindig megáll a loading ablaknál. :S van sok eredeti játékom, meg írott is minden megy csak a Gow2 nem
    :S
  • BuktaXbox360
    #2045
    dvd5 verziót nyomtam végig belőle (ne kérdezd melyik release-t, mert nem tudom) és nálam gond nélkül ment minden.
  • Akey
    #2044
    Én eredeti GOW2-vel játszottam és nem volt semmi gondja az FMCB-vel.
  • Dj Siegfried
    #2043
    fmcb-t használva játszik vki God of War 2 vel? Olyan gondom lenne, hogy sem az eredeti sem az írott gow 2 nem tud menteni és állást betölteni sem... ez miért van?
  • Dj Siegfried
    #2042
    :S szerintem vigye vissza
  • kazuma89
    #2041
    De nemrég vette szóval új gépet gondolom már nem akar venni..
  • Dj Siegfried
    #2040
    ha érdekel a vinyós megoldás, szerintem nézz körül a vaterán. van komplett gép adapterrel, meg egy rakás pufi ps2 olvasó fej hibával.... így nem kell forrasztgatni
  • kazuma89
    #2039
    Verbatim 8gigás
  • BSzabi85
    #2038
    Neked milyen pendrivról mennek a játékok?Winyót tudnék szerezni csak nincs aki megcsinálja,
  • kazuma89
    #2037
    Pendrveról indított játékoknak lassab a töltése meg néha a videó is akad de amugy nemvészes(amugy jó a meghajtóm is)...Én pendriveról vittem végig 1 csomó játékot.pl:Killzone,Juiced2,Tekken Tag T,Tekken 5,Transformers2,Crash játékok küzül is..Az új Star Wars is faszán ment vele...Szóval ha tudsz vinyót szerezni bele akkor nagyon fasza lenne..De mondom igysem annyira vészes....Sok sikert..
  • Dj Siegfried
    #2036
    az az igazság nem vagyok hozzáértő. semmit nem olvas a géped?
    szerintem a letöltött játékok futtatásához a legjobb módszer a winyó.
    én próbáltam a pendrive-os megoldást: a videok kicsit szaggatnak (szóljatok rám ha nem igaz), de a játék sebességével nincs gond.
    nem tudod visszavinni a ps2-t a gazdájának?
  • BSzabi85
    #2035
    Én nem nagyon értek a forrasztáshoz ezért nehéz lesz.Szerinted érdemes átalakítani?Pendrivról nem lassabb a betöltés?
  • Dj Siegfried
    #2034
    szomorú :S a kattogáshoz sajna nem értek, ha slim ps2-t vettél akkor forrasztani kell, ha pufi akkor network adapter kell a winyóhoz.
    vagy marad az usbadvance (pendriveról játszhatsz)
  • BSzabi85
    #2033
    Sziasztok lenne egy kérdésem.Nemrég vettem egy ps2 és vettem hozzá egy soft mod memóriakártyát.Letöltöttem egy játékot és kb egy napig tudtam vele normálisan játszani azután lefagy vagy el se indul a játék és csak kattog a gép.Mi lehet a baja?És még egy kérdés olvastam,hogy bele lehet építeni winyót ebbe ki tudna nekem segíteni?Előre is köszönöm a válaszokat.
  • daftpete
    #2032
    Igen, eredeti mikrofonok vannak tervben. Akkor megnyugodtam, nagyon szépen köszönöm a választ