2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Fesz67
    #2112
    Igen az usbadvance dos-os formázó/instalállójával tettem rá játékot.
    A program leformázza szépen FAT32-re,majd a játékot ráteszem(ráadásul CD alapút,ami ment pendrive-ról is),és mikor rácsatlakoztatom,megfagy a program.
    Ha alapból be van dugva a gépbe a rack,mikor indítom,akkor meg megáll a töltés,mikor boot-ol az FMCB,a bejelnetkező logónál.
    A rack egy Coolink 3"5-ös ATA vinyós típus.
    Eléggé bosszant a dolog.
    Már akkor is gond volt,mikor először kötöttem pc-re,a lemezkezelővel kellet játszani,hogy normálisan lássa a winfos az usb-s merevlemezt...
    Valami tipp esetleg?
    Ü:Fész
  • nissancoupe
    #2111
    le van formázva fat32 re?
  • Fesz67
    #2110
    Szevasztok!
    tudtok arra megoldást,hogy miért fagy ki az usbadvance,mikor csatlakoztatomaz usb-s mobilrack-et?
    A rack-ben egy 60GB-os Maxtor van.
    Találkozott már vki ilyennel?
    Ü:Fész
  • Dj Siegfried
    #2109
    ez igaz,
  • tihibaby
    #2108
    9xxxx-es széria nem viszi a freeMcBoot-ot.Vagy csak elvétve néhány.
  • BuktaXbox360
    #2107
    Van nálam 1db új slim ps2 (a táp is be van építve a készülékbe!)ami nem megy a freeMCBoot-al. 1.8ast a faton simán futtatom de ezen nem akarja az okosságot.
    Tud valaki segíteni?
  • PoisonChihuahua
    #2106
    Privi ment!
  • Regiee
    #2105
    Sziasztok!
    FREE MCBOOT-al vastag ps2-n lehet pendriveról játszani? Ha igen hogy? Köszönöm,Attila
  • kazuma89
    #2104
    Letudnád írni esetleg hogy milyen játékok mentek?(ami nincs a sksapps listán)
  • rorr
    #2103
    Én mindent patchelve rakatam fel idáig a Deus Ex és a Harry potter 6 kivételével szépen mentek!
  • kazuma89
    #2102
    Amúgy volt ami jó volt pecselve is pl. Crash Wrath of Cortex
  • kazuma89
    #2101
    Szerintem ugy nem lessz jó...
    Csomó játékot már pecseltem vissza(Mert ugye nekem összes játék ESR pecselt)de nem akar úgy usbről menni..
    Pl COD: world at war unpecselem szürke képernyő...
    Leszedem ugyanazt felrakom pendrive-ra azt megy.....
  • Akey
    #2100
    Csak patcheld vissza.
  • kazuma89
    #2099
    Aha köszi...Lehet nekem azért nem ment mert kiírtam DVDre ESR pecselve, és később erről a dvdről másoltam fel pendrive-ra ,biztos ezért nem indúl el...Majd leszedem újra...köszi...
  • rorr
    #2098
    Győri vagyok Én is.Ico multi pal/ ntsc DVD verzió!
  • Madball
    #2097
    Hali!Szombathely környékén megcsinálom bárkinek ingyé.
    msn: [email protected]
  • PoisonChihuahua
    #2096
    Gondolom CD módban kell telepíteni. De ez csak egy ötlet, lehet, hogy elírás.
  • kazuma89
    #2095
    Nekem is DvD-s van meg kb 800-900mega úgy...
  • Akey
    #2094
    Az SKSApps szerint csak az SE verzió fut USBről. De ez mit jelent? És miért CD-n van? Az enyém DVD-s volt.
  • kazuma89
    #2093
    Soft Mode:
    Ha van vki GYŐR környéki annak én is megtudom csinálni ingyen...Akár szemályesen is oda adhatja...
  • kazuma89
    #2092
    Melyik relasés Icoval játszol?Mer nekem nem akart elindulni pendriveról..Nekem 8gigás verbát felismeri...
  • Regiee
    #2091
    Ha budapesti vagy akkor én is megcsinálhatom neked ingyen. Emailem: [email protected]
  • BSzabi85
    #2090
    Köszönöm a segítséget.Valaki akkor tudna adni egy elérési címet?
  • Madball
    #2089
    Bszabi! Ha Vas megyei vagy, akkor én megcsinálom neked.Vagy posta!Amúgy tényleg pofátlanul magas árakat kérnek el olyan "munkáért",amit valójában bárki meg tudna oldani!Üdv
  • PoisonChihuahua
    #2088
    Mert HDD-kre tervezték, nem pedig flashdrive-okra...
  • rorr
    #2087
    Lenne egy kérdésem....
    8gb-os pendrive-ot miért nem ismer fel az usbadvance?
    A 4gb-ost simán viszi.Így játszom most az ICO-t.Tökéletes.
  • PoisonChihuahua
    #2086
    Ha Bp.-i vagy megcsinálom ingyen, ha vidéki, akkor te állod a postát.
    Vaterán, Tesz-Vesz-en, meg aprós oldalakon NE nézz ilyeneket, ott szemtelenül magas árat kérnek el (2-5k), de tudod maga az elv, hogy ezért az 5 perces "munkáért" (jaj de sajnálom őket, bele ne szakadjanak) pénzt kérnek, hát..., kicsit undorító.
  • BSzabi85
    #2085
    Sziasztok.Valaki megtudná nekem csinálni s soft mod kártyát mert se a vaterán se a teszveszszen nem találok rá személyt,
  • kocka61
    #2084
    fmcb installert, a konfigurátort vagy az osd menüt? Hogyan tudom magyarosítani ezt szertném kérni valkitől
  • Kernya
    #2083
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni az FF XII HDD telepítésében ?

    Nos amit eddig csináltam. Az NTSC iso fájlt az NTSC to PAL programmal átkonvertáltam PAL ba majd a PPF o matic programmal patcheltem az USA patcchel hogy működjön. Majd pedig a hdldumpguiv1.4 programnál telepítettem mode 3 ba. Majd HD Loader 0.8c vel megpróbáltam elindítani de nem sikerült.
    Winhippel nem próbáltam mert a notebookom van és rackem meg nincs hozzá.

    Esetleg valakinek valami ötlete ?
  • Neme.
    #2082
    Még nincs 1.9, de ha van igény, a fordítási lehetőség meg egyéb tervezett funkciók bekerülhetnek egy új verzióba. Nekem személy szerint nincs szükségem ezekre, de mint látod, nem nehéz megcsinálni. :)
  • kocka61
    #2081
    köszi a programot az sms playert már sikerült magyarosítani.De én a bejelentkező képernyőt is szeretném úgy min ezen a képen van.illetve úgy tudom van már a free mc bot 1.9 verzió de még nem találtam honnan lehet letölteni
  • nissancoupe
    #2080
    a slimnél sem meg a vastagnál sem
  • Neme.
    #2079
    Hát, mit szeretnél magyarosítani, az fmcb installert, a konfigurátort vagy az osd menüt?

  • Regiee
    #2077
    kocka61 :
    Link
  • Regiee
    #2076
    Hali,
    Mégegy kérdésem lenne! Free MCBoot-ot megtudom csinálni vastag ps2-nél úgy hogy a memokair Ps1-es?
    Köszönöm,Attila
  • kocka61
    #2075
    hali ki tudna segíteni szeretném a free Mcboot programomat magyarosítani. De nemtudom honnan lehet letölteni a programot hozzá
  • PoisonChihuahua
    #2074
    Link
  • gilasador1
    #2073
    hdd mire kell formázni fat fat32? milyen proramokkal lehet felrakni a játékokat, az iso csak felkell másolni?
  • PoisonChihuahua
    #2072
    Link