2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Petyko
    #2031
    Hello,

    amennyiben az eredeti USB-s mikrofonra gondolsz, akkor nem fog csalódást okozni a dolog. Bár nekem valamelyik eredeti játékot nem sikerült HDLről elindítanom, alternatív forrásból szerzet dolgok többsége működik.
  • daftpete
    #2030
    Helló!

    Lenne egy olyan dilemmám, hogy haverokkal filózunk, hogy befektetnék egy SingStar mikrofonba poénból, de attól féleg, hogy megvesszük és a PS nem fogja érzékelni. Hogy miért? GranTurismo 4-nél olyan a cucc, hogy lehet képet menteni USB Pendrive-ra, de a játék nem látja. Viszont az EyeToy kamera gond nélkül működik. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy a winyóról futtatott SingStar-ok gond nélkül felismerik e a mikrofonjukat? Előre is köszi!
  • nissancoupe
    #2029
    http://www.sksapps.com/index.php?page=launchers.html
  • nissancoupe
    #2028
    miért nem töltessz le egy ulaunchelf cd -s verziót kiírod berakod ez egyfajta fájlkezelő
    betöltődik majd amit felraktál pendrivra elf fájlokat (azt a mass mappa alatt megtalálod ) nyomsz neki egy kört és már indul is szinte bármi ami elf
  • PoisonChihuahua
    #2027
    Priviben ment a szokásos tutorialom.
  • maeda87
    #2026
    pont ezt szedtem le amit belinkeltél de semmi nem történt nekem :S olvasgattam visszafele de beleöregszem mire végigolvasom mindet ami ezzel kapcsolatos
  • Akey
    #2025
    Innen le tudod tölteni az FMCB telepítő DVD-jét. De nem árt visszaolvasni a fórumon, mert sok hasznos dolog halmozódott fel. Mindenesetre még egy hasznos oldal.
  • maeda87
    #2024
    Hello! valaki tudna segíteni nekem abban hogychippes ps2-m van és leszedtem a free mcboot 1.8 verzióját kiírtam dvd re meg rátettem usb re is az elf fájlokat de semmi sem történik behozza a lemezt hogy ps2 disc de semmi több: pleasssssseee help me :S
  • Akey
    #2023
    Azért van olyan gamma is, amit a HDLoader nem tud elindítani, az USB Advance meg igen. Mindenesetre egy-két videómentes gammához megfelel. És persze a sikerélmény. Hmmmmmmm...
  • PoisonChihuahua
    #2022
    Ha rendesen vinné a játékokat és nagyobb lenne a kompatibilitása, akkor talán még használható is lenne, de sajna számomra az USBadvance felejtős, ezért használok belső HDD-t. ;) ;)
  • Akey
    #2021
    Végre sikerült a pendriveról játékot elindítanom, hála az USB Util
    -nak. Ha a program nem látja a pendriveodat, akkor el kell érni, hogy a Windows winchesternek lássa. Ezt ezzel a módszerrel kivitelezhetjük. Ezután már másolhatjuk fel az isokat a "hibrid" adathordozónkra. Így kímélhetjük egyszerre a féltve őrzött lemezeinket és az olvasófejet egyaránt.
  • jope
    #2020
    ae86 probáld meg kicsit ki húzni a joyt.
  • jope
    #2019
    Cső mindenkinek nekem az lenne a gondom hogy van egy vastag ps2-öm csipelve rossz a lézerfej benne nem akarja csak néha vinni a hd loadert többször ki is írtam több félét de egyik se megy rendesen. Hogy lehet feltenni pendrive- ról a memória kártyára van ilyen cuccom:http://rapidshare.com/files/181747828/ps2_Softmod_Pack.rar
    FREE_MCBOOT_1.8_telepito.DVD
    Hdd-Megapack-Br-8-Exploit
    de ha valakinek meg van a jó progi elküldhetné msn-en én is lehet tudok egy két dologban segíteni érdekelne ps2 bekapcsoló gomb meg szalag kábel.
    msn:[email protected] előre is kösz a segítséget.



  • daftpete
    #2018
    Hm... ezt is passzolom. Viszont nekem olyan problémám van, mióta 2 memókarit használok 1x-re, h néha behülyül a joy és össze-vissza megy meg vagy működik rendesen, vagy nem Próbáltam a 2. slotban, ott tökéletesen működik. 5let vkinek?
  • Banyapapa
    #2017
    1.8b noobie pack,sima 1.8 hiányolt telepitéskor egy boot fájlt,igy a packal probálkoztam
  • daftpete
    #2016
    Jaa, most már értem Hát ezt passzolom, de sztem nincs köztük különbség, itt sztem max gép függő lehet a dolog v nem tom. Am azt vágom, h eredetibe lehet venni HD Advance-t, de nekem másoltba van meg. Bár mind1 is, mert még ha eredeti is lenne, még akkor se olvasná a PS-em.

    "Fel települ,minden tuti,elindito de ps2 menüben memora ugrik,és ennyi."

    És onnan ha kilépsz, akkor nem tudod variálni a dolgokat? Hányas FMCB-t próbáltad?
  • Banyapapa
    #2015
    azt értem hogy lista irja megy ,és nálam mégse megy hdd-röl adott játék (tök mind1 se pal,se ntsc verzio nem ment itt egyik nagy gh-bol).
    Pontosabban megy,de adott pontrol nem tölt tovább semmit se.

    hd advance meg egy eredeti hdloader lemez,nekem sincs csipelve gép,ezért vettem meg jo régen,csak már nem akarok lemezt gépbe rakni.

    Elöbb megnéztem énis ezt a multi install dolgot,de nekem nem müködik,se normal install-al a fcmboot.
    Fel települ,minden tuti,elindito de ps2 menüben memora ugrik,és ennyi.
  • daftpete
    #2014
    "de van különbség hdloader0.8c és hdloader0.8c között?"
    Ezt nem igazán értem...
    A HD Advance-val meg nekem annyi gondom van, h nincs kichippelve a PS-em, de ráadásul még a lemezeket sem olvassa. Am sztem érdemes kutakodni másik release után, ha 1 játéknak mennie kéne, de mégsem indul. Megszívtam már párszor. Vagy még az is lehet, h pl a PAL verziója megy a játéknak winyóról, viszont az NTSC már nem. Ilyen is létezik elvileg.
  • Banyapapa
    #2013
    de van különbség hdloader0.8c és hdloader0.8c között?
    listán gh1 megy,gh metallica is world tour is,és mégse müködik,illetve egy ponton tul kiakad mind2 dvd-9 verzio.
    wt-böl volt sima dvd verziom is az sem müködött.

    amugy a gh1 megy hdadvance-n nálam (ami ugy tudom egy régebbi hdloader verzioja),csak lemezt már nem nagyon szereti a gépem.
  • daftpete
    #2012
    A GH1 nekem se ment winyóról, pedig a kompatibilitási listákon az van, h mennie kéne. Bár lehet, h csak rossz volt a release, mert ugyan így jártam a Midnight Club 3-mal is. Ami meg DL játék, azt elvileg nem nagyon szereti a HD Loader. Próbáld meg beszerezni DVD5-ös verzióban.
  • Banyapapa
    #2011
    elsö rész megy?
    nálam se ment az,se metallica,se ami dupla rétegü dvd-n terpeszkedik
  • daftpete
    #2010
    És így még a Guitar Hero is műxik, hát besz*rok . Hát ennyin múlik, h milyen verzió van fent... Még1x köszi és bocs a dupla HSZ-ért.
  • daftpete
    #2009
    Ááá köszi! Működik Multi Install-lal! 1000 köszönet! Ez remélem tartósabb, mint az 1.2, mert annál előfordult, h néha elszállt.
  • BuktaXbox360
    #2008
    Nekem is ilyen gépem van és megy rendesen. MultiInstall-t válassz a telepítéskor.
  • daftpete
    #2007
    "FreeMC Boot-ból van 1.8as ne az 1.2est használjátok"

    30004-es gépem van és az 1.8-cal nem hajlandó semmit sem elindítani, csak fekete képet ad be, a többi meg egyátalán nem működik. Akkor ez a memóriakártyás "nem akarom felismerni" téma az 1.2 miatt lehet, vagy csak írtad, h van újabb?
  • BuktaXbox360
    #2006
    Itt találsz 1 korrekt leírást a DVD képfile szerkesztéshez. CD képfilet is át lehet alakítani DVDsre:
    http://www.konzolozz.hu/beepulok/faq/faq.php?0.cat.29.91

    FreeMC Boot-ból van 1.8as ne az 1.2est használjátok
  • TheStorm
    #2005
    Itt se lett volna gond, de a srác csak azt a gondolatmenetet vitte tovább, amikor nincs meghaladva a 4000mb.. így is elég kínai volt. :)
    Nem rossz az ESR, csak a nem dvd-s játékoknál sajna sok a macera.. (legalábbis nekem biztos)
  • kazuma89
    #2004
    Nekem eddig csak a YuYu Hakusho Dark Tournamentel volt bajom.Azon kivül mindeggyiket tudtam pecselni(kb 50játék sikerült 1nem)..Szerintem nem rossz az ESR..
  • daftpete
    #2003
    Helló! Nekem olyan problémám lenne, hogy:
    Eddig egy darab memókártyám volt, arról indult a FreeMC Boot 1.2. Vettem egy másikat, hogy inkább arra mentek és a Boot kártya meg elfér a 2-es slotban. Na most. Guitar Hero 3 azt írja ki, hogy nincs kártya az 1-es slotban. HD Loader 0.8c-t használok, eddig oké volt, de most, hogy 2 kártya van bent, vmiért nem szereti a GH. NFSUG1 tökéletesen működött. 5let? Köszönöm!
  • TheStorm
    #2002
    Nos természetesen, hogy semmi se menjen simán, elbuktam a 4. lépés körül, mivel nekem pont meghaladja a 4000mbyte-ot a SLUS száma alapján.. plusz azt vettem észre hogy már kb másfél órája tökölök vele (program armada letöltése, installja miegymás) inkább chipeltetem, nagyon fél megoldás ez az ESR sajnos, legalábbis most abszolút kibuktam. :)
    Mindenesetre köszi a helpet!
  • TheStorm
    #2001
    Köszi meglesem :) (a CD-n kvázi csodálkoztam, mert a játék borítóján DVD-ROM felirat figyel)
  • PoisonChihuahua
    #2000
    Ez egy CD-s játék. Szét kell szedni az .iso-t és DVD képként összerakni. Persze nem ilyen egyszerű, ahogy le van írva, de nem is egetrengetően nehéz.
    Itt van egy nagyon jó leírás.
  • TheStorm
    #1999
    Sziasztok!
    Előre is bocsánatot kérek az off-ért, de egy oldallal korábban szóbakerült az ISO/UDF, és erről szeretnék érdeklődni..
    Van egy Aero Elite nevezetű játék, sajnos csak japánban és az államokban jelent meg, európában nem. Nagynehezen találtam egy normális müködő .iso file-t (a legtöbbnél vagy halott volt a link/nem seed-elte senki, vagy kicsomagolásnál jelezte, hogy sérült) amikor pedig ráhasaltam volna az ESR lemez előkészítőre, jött a "No UFD descriptor" üzenet :/
    Sajnos magyarul nem találtam semmi leírást, angolban igen (bár ott inkább a duplarétegű lemezek átalakítása volt a téma) de így is full analfabéta vagyok ezekhez.. csináltam egy screenshotot a "problémáról", nagyon megköszönném, ha valaki leírná step by step, hogy mit hogyan-hol kéne csinálni ezzel a csodával, hogy működjön.
    [IMG]http://kep.ivpicture.hu/178548.jpg]Aero Elite IsoBuster[/IMG]

    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • hokika
    #1998
    hy all!

    vki nem tudná nekem felrakni a memokarimra a Free MCBoot-ot?
    szenvedek de sehogy nem tudom a szűz ps2-ről felrakni a kártyára...semmi boot disc semmit nem találtam csak azt hogy chippes gépről lehet feltolni

    Budapesti vagyok XVIII.ker
  • daftpete
    #1997
    Torrentről vagy innen.
  • crazystylez
    #1996
    Kell hozzá egy ps2-es emulátor, torrentről tölthető
  • uiztu
    #1995
    Helo!
    Én nekem sajnos csak Pc-m van. És letöltöttem egy Ps2 játékot. És úgy hallottam, hogy valamivel meglehet csinálni, hogy PC-n is működjön.
  • Attis38
    #1994
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
  • Banyapapa
    #1993
    ezek azok
    Itt lehe beállitani mielött feltöltöd HDD-re a játékot milyen modba müködjön.

    Vagy hdloader alatt nyomsz egy select gombot,és ott is elöjön egy hasolno menü
  • Attis38
    #1992
    üDV!Volna egy kérdésem a kompatibilitási listával kapcsolatban:ha egy játéknál az van írva,hogy Mode 1,2,vagy 3 szükséges,az mit jelent,mi a teendő?Tudom,lámer kérdés,de... kösz a segítséget.