2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • ypss
    #2192
    Én a winhiiip nevü pc-s progival raktam rà. A hdd-t bekötöd a pc-be,winhiiippel leformàzod és màr mehetnek is rà ps2 isok. A ps2-t krosszlink kàbellal összelehet kötni közvetlenül a pc-vel?
  • sacano1
    #2191
    Valaki tudna egy leírást adni hogy hogyan lehet Network adapterre feltenni a játékot? A gépen nem tudom mert már halott a fej.
  • ypss
    #2190
    Ok,elsöre nem tünt fel. Ujraraktam mind a 2gamèt/a winhiiip-ben vàltoztattam a beàllitàson ès viszi minden jàtèkot:). Avi-t lehet vhogy rakni rà?
  • Akey
    #2189
    Eddig 2 N.A.-val találkoztam és mindkettőn lötyögtek.
  • ypss
    #2188
    Ja,az N.A.-n a hdd csatlakozòk neked is lötyögnek?
  • ypss
    #2187
    A gta vice city esr patch-el is simàn elindul. Mèg a burnout dominator ami nem megy,de hàt ugyanùgy raktam fel mint a többit winhiiip-pel..
  • ypss
    #2186
    Nekem 30004 v1-es gèpem van,chip nèlkül, 120-as maxtor hdd-vel,fmcb-vel inditom de pendrive-on az össze hdl rajta van. Eddig a killzone/shellshock nam'67 nem akart indulni egyböl az összes többi,ami az sksapps listàn rajta van megy. Mèg az egyik 'piros pontos, is.. Törlöm/felrakom ujra.
  • PoisonChihuahua
    #2185
    Tekken 5-nek mennie kell mindenféle patch meg mókolás nélkül. 30003-as gép 30004-es alaplappal, Duo3Ultra chip + FMCB, NA + Samu PATA HDD, HDLoader 0.8c, nekem ezen megy, szerintem te szarul raktad föl a HDD-re.
    SC-t viszont nem tudom.
  • ypss
    #2184
    Helò a tekken5,splinter cell pandora-t milyen beàllitàsokkal lehet elinditani belsö hdd-röl? Mindig rozsaszinü kèp jön be:S
  • cors
    #2183
    Sziasztok,lehet hogy nem itt kéne feltennem,de xbox360-ra nincs ilyen lehetőség,hogy a vinyórol olvasná be a kiírt játékokat a fejtől függetlenül?
  • kazuma89
    #2182
    Nekem is softmodos de én még ne szedtem le pedig szeretem a pankrációt.Én még a 2009-el játszok azzal semmi gond nincs sofmoddal...Megvenni meg nagyon nemérdemes szerintem 9-10ezerért..Sok külömbség nem lehet...
  • dell88
    #2181
    Helló! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy van egy ps2-őm (soft mod-s) és szedtem le hozzá játékokat amiket kiírtam DVD-re és lejátssza (tehát nem az írással vannak gondjaim). Eddig semmi különös de van egy játék amit hiába szedek le akár NTSC-en akár PAL-ban nem indítja el (a DVD-t látja meg minden)de nem tölti be a játékot. A játék neve WWE Smackdown vs Raw 2010. Tehát a kérdésem az hogy meg merjem-e kockáztatni hogy megvegyem eredetiben a játékot vagy ne erőltessem a dolgot. Várom mihamarabbi válaszotokat
  • Akey
    #2180
    Vannak roncsvadászok, akik felvásárolják az ilyeneket, de akár új fejet is rakhatsz bele.
  • Royce
    #2179
    Akkor mehet a kukába a ps2? beszart az olvasófej :(
  • Akey
    #2178
    75004-esbe már nem lehet. Amúgy itt a lista a támogatott vinyókról.
  • Royce
    #2177
    Sziasztok!
    Az volna a kérdésem hogy SCPH 75004-es ps2-be lehet vinyót "taknyolni"? Ha igen, hogyan és milyen vinyót? Köszönöm előre is, ha valaki válaszol erre az ezerszer feltett kérdésre :)
  • kazuma89
    #2176
    De nem erdeti..........
  • gilasador1
    #2175
    nekem kellene a fifa 10 magyar nyelven. írj privit ha megtudunk egyezni!
  • kazuma89
    #2174

    off:
    Valkyrie profile silmeria-t én es ilkezdtem de en beleuntam...Amugy eleg jo jatek.
    Én a fifánál vettem észre 2010 h az angol változattal játszok akkor mecsközbe eleg halk.
    De megvan a magyar változat is annál végig meccsközbe állandóan olvas ,tök hangos:S
    Mercenairies(asszem így írják) annál is kegyetlenül dolgozott...
  • stockhouse
    #2173
    sajnos a gta egy fejgyilkos játék, állandóan tölti a texturákat, mindig ugrál a fej mert ugy vannak elhelyezve a lemezen az adatok, nem tesz jót a ps2 olvasójának, amugy amit sajnálok hogy nem tudtam végigvinni a valkyrie profile silmeria-t mert az egyik chapternél halálosan kezdet katogni úgy olvasot, kéne egy NA és bodog lennék.
  • Akey
    #2172
    Az jelent vmit, ha kikapcsolom például a zenéket meg a kommentárt? Már nem érint a dolog, mert eladtam a 75004-esemet, csak kíváncsiságból. Szal, ha GTA-ban lelövitek a zenét, ugyanúgy pörög szegény?
  • kazuma89
    #2171
    Nekem kb 3éve van meg..Gta-t én se adnék neki..Általában mikor kiirom berakom a gépbe megszoktam halgatni milyen "erővel" menynire gyorsan,sokszor olvas..Es utana dontom el hogy játszok-e vele..
    Pl:kigdom hearts,Resi 4 ezeket fszán viszi..
  • stockhouse
    #2170
    bizony sokáig, az én királynőm még mindig müköd, nemrég toltam a motorstormot és szépen olvasott, de gta-t már nem adnék neki:D
  • Akey
    #2169
    Köszönöm. Hát akkor várok egy jó 50004-esre. Elvétve szokott lenni a itt-ott.
  • PoisonChihuahua
    #2168
    Működő lézerfejes vastag PS2-t már nem igen találsz, de szerkezeti felépítését tekintve az 50000-es széria a legjobb. Ha találsz fejcserélt 50-est, az sokáig bírja majd.
  • Akey
    #2167
    Melyik a legstrapabíróbb FAT PS2? Szeretnék egyet venni az örökkévalóságnak, de bizonytalan vagyok. A Slimet karácsonykor adtam el, és amúgy is NA-al fogom használni. Fejhibásat se akarok, mert mi van, ha úri kedvem úgy tarja, hogy lemezes játékkal játsszak. Az 50K-esben gyenge a fej, a 30K-nek van vmi típushibája?
  • PoisonChihuahua
    #2166
    Nem.
  • ypss
    #2165
    Helò most vettem 1 na-t,ps1 lehet vhogy inditani hdd-röl?
  • ypss
    #2164
    daftpete: Köszi majd megprobálom.
  • daftpete
    #2163
    ypss: Nekem is ez volt annó. Telepítésnél ne sima Install-ra menj, hanem a Multi Install-ra és úgy jó lesz. Nekem legalábbis így megy, mióta írták és hibátlan.
  • ypss
    #2162
    Volt 1 másik 30004-es gépem is,azon bejőtt az fmcb. kb 1hónapja voltak használva a kártyák. Ez a gép kicsit külőnbőzik a tőbbitöl,még az 50000-eseknél is halkabb/a belseje is más.. Ntsc gépeken is megy az fmcb (a hátlapján pal matrica van)?
  • PoisonChihuahua
    #2161
    Szarul van telepítve.
  • ypss
    #2160
    Hello most vettem 1 30004-es ps2-t de a free mcboot-os memokártyáimat le se sz@rja,mintha sima memokari lenne benne... 1.8b,1.7-es fmcb-vel probáltam. Vkinek volt már ghasonló tapasztalata? Vagy van rá vmi megoldás h menjen rajta az fmcb?
  • Wanille
    #2159
    PS2->router->pc
    Médiafájlok lejátszása pcről(nem kell másolgatni pendrájvra), és játékok másolása pcről ps2re vinyópakolás nélkül.

    Ez a tutorial mindent elmagyaráz: http://sksapps.com/index.php?page=sms.html

    Ha ez alapján nem működik(mint ahogy nálam sem), a következőkkel érdemes próbálkozni:

    -ha a router osztja az ipket dhcpvel, maradhat úgy, de a dhcpvel kiosztható tartományon kívül adj 1 statikus címet a ps2nek, ehhez kell a ps2 MAC címe, amit doksi hiányában a router device listjéből tudsz kiolvasni
    -az ipconfig.dat-ban a gateway címét (router)cseréld ki a pc ip címére
    -az smsben a network protocolt smb-ről állítsd vissza az alapértelmezettre

    Ha így sem működik, próbáljuk a következőket(nem tisztázott a szükségszerűségük):

    -port forwardold a 21-es portot
    -execftp felrakása(ebben van a config.dat is)
    -eredeti játékot elindítva(pl GT4) a lan menüjében beállítani a net elérést

    Média lejátszáshoz a rad host clientet használom, ezt az sms indulása után indítom a pc-n, kikapcsolás fordított sorrendben, különben a ps2 fagyhat. Így biztosan működik.
    Játék másoláshoz a hdl-dumb-ot használom, ne felejtsük el futtatni ps2őn a kliens oldali elf-et. ESR patchelt játékot is másoltam át(Persona4, God of war) és kanyar nélkül mennek.

    Ámen
  • Madball
    #2158
    Hali!
    Szerintem igen.
  • kozmiviktor
    #2157
    Üdv!
    Nem tudjátok a soft-mod működik utángyártot memkártyával is ?
  • Wanille
    #2156
    Elindítottam a ps2client-et, ez 3 errort dob, meg a rad host clientet is, az meg nem csinál semmit.
    Win7 hálózati diagnosztika azt mondja h a célgép visszautasítja a kapcsolatot.
  • PoisonChihuahua
    #2155
    Én még ilyennel nem foglalkoztam, de mintha valami olyan derengene, hogy PC oldalon is el kell indítani egy speciális PS2-es host alkalmazást.
    SKS Apps-os tutorok között nézz körül.
  • PoisonChihuahua
    #2154
    Mert nem csak simán az iso-t kell rátenni a pendrive-ra, hanem egy ul_install.exe nevű progival kell felmásolni.
    Innen leszedheted. (A Setupot is csomagold ki, ne telepítsd!)

    Használat:
    ul_install ForrásMeghajtó CélMeghajtó Játéknév Lemeztípus

    Pl.:
    ul_install D E MetalGearSolid DVD
  • Wanille
    #2153
    Már 1 napja kínlódom itt hogy összehozzam a pct a ps2vel.
    Végre valahára sikerült elérnem annyit, hogy az smsben megjelent a hálózat ikon-de nem lát semmi fájlt a pcn megosztott mappa tartalmából.
    A pcről nem látom a ps2őt(win7), de pingelni tudom.
    A routerben nincs a device listben a ps2, viszont innen is tudom pingelni.
    Rad host clientbe belöktem 1 avit, de erre sem reagál a ps2.

    No és itt megállt a tudományom, hogy merre tovább.
    Tud segíteni valaki?