2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Al Age
    #751
    Ennyi öröm közepette nem volt időm nekem azt megnézni kéremszépen... :Ð
  • mohus
    #750
    "- Amióta rajta van a network adapter a gépemen és resetelni akarok a gép leáll, mintha hosszan nyomtam volna a reset gombot "

    ez benne van a netadapter leírásában:)
  • Al Age
    #749
    Zsír akkor úgy néz ki eddig minden rendben van.
    Kiszedtem a régi chipet a gépből, holnap kerül bele a kedvesz új drágaszágom...
    Vinyó meg akkor lesz, ha minden okés és már csak az van hátra. Ergo talán jövő héten.
    áááááájbááázzegqrvajó:DDDDD
  • Lammer
    #748
    a reseteles nalam is igy van, eloszor megijedtem enis ;)
    a masik az egy nagyon okos feature... resident evil code veronicaztam es ki kellett mennem khhmmm hosszabb idore a mellekhelysegre (:Ð) visszajottem, es iylen sleepben volt a vinyo, megnyomtam a gombot "felebredt" es folytattam a jatekot! ;) (szal azert mondom ne ijedj meg :D)
  • Al Age
    #747
    Pár kérdésem lenne újból a network adapterrel kapcsolatban.
    - Másnak is feltűnt, hogy miután beszerelésre került az adapter, a ps2 szabályozgatja a venti fordulatszámát és általában magasabb fordulaton kergeti? Mondjuk ezt még logikusnak is tartom, hogyha abból indultak ki a Sonynál, hogy vinyó is kerül a gépbe és az ugye még pluszban fűti a belsőségeket.
    - Amióta rajta van a network adapter a gépemen és resetelni akarok a gép leáll, mintha hosszan nyomtam volna a reset gombot (mondjuk azóta csak egy originál GT4 volt a gépben, lehet, hogy másik játék nem csinálná ezt). A gombbal és a szalagkábellel nincs gond, mert bekapcsolásnál tökéletesen, probléma nélkül működik.
  • Lammer
    #746
    en a magam reszirol megvarom a PALos verziot... hatha...
  • mohus
    #745
    kösz...és ez kinek van meg?:)
  • Laza
    #744
    Szvsz akinek nem ment a Shadow of the Colossus vinyorol, probalja ki az uj released verziot. Japan NTSC, de van rajta angol nyelv is.

    Nekem ment a PS2-mon, amin nem ment az USA release (haverom gepen nyomtam vegig :). Mondjuk nem tokeletesen mukodik, a zene beakad, es lefagy.
    De kiv lennek, hogy masnak ilyen e, vagy csak az en gepemen.
  • gator
    #743
    hi!bocsi az uncsi kerdesert de nem talaltam meg a hozzaszolasok kozott , mi kell ahhoz h ps2gameket inditsak winyorol ?
    elorol is koszi mindenki
  • KillYou
    #742
    Ha van valaki aki fel tudja neked másolni a mem kártyára akkor ugy kéne megoldani. Van valami hiba az ps1 eredeti lemezek töltésével és be tud bootolni memkártyáról.
  • Oldern the 1st
    #741
    Vegyél eredeti játékokat.
  • Crusher
    #740
    Csá mindenkinek
    Van egy scph 30004 ps2-öm már nem viszi DVD-t csak a CD-t szereztem egy HDLoadert de nem viszi nem értem a CD-s játékok futnak már majdnem szét zuztam tiszta ideg voltam ha valaki tudna valami meg oldást az jo lenne elöre is kösz.
  • neohun
    #739
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség.USB-s HDD-ről szeretném a játékokat elindítani,van két programom hozzá az USB Extreme(PC) és az USB Advance(PS2).Az USB Extreme a HDD-t FAT32-nek formázza viszont azt olvastam hogy NTFS-nek kell lennie.Melyik a jó megoldás és a játékok milyen formátumba kerüljenek a HDD-re?
    Előre is köszi
  • mohus
    #738
    a SOTC tényleg nem megy wincsiről?

    eredetiröl install után sem?
  • mohus
    #737
  • mohus
    #736
  • Lammer
    #735
    "nekem az a BEAR IN THE BIG BLUE HOUSE:) még a gyerekemnek vettük:)"

    Ezt a szoveget mar akkor nem kajaltam be, amikor elottem raktad be a lemezt, az a perverz kajan vigyor LOL, azt latnotok kellett volna... EZ a te jatekod ne tagadd!!!!!!!!!!!!!!!44negz
  • mohus
    #734
    "Jah bocsi. :) Btw szerintem a másolt PS1-es játékokat olvassa a chip+AR2, legalábbis egy ismerősömnek egyből vitte swap nélkül, szal elvileg nem kell eredeti."

    a másolt ps1-es előtt is kér AR2-t...csak nem kell nyomvatartani a resetet, hanem csak a lemezt kicserélni

    tehát 1 eredeti PS1 gém kell

    nekem az a BEAR IN THE BIG BLUE HOUSE:) még a gyerekemnek vettük:)
  • mohus
    #733
    nekem is ilyen van és működik

    sőt azzal a chippel a net is megy...NEO2.2
  • THomas007
    #732
    Ez a Hdldumb mindenféle chip-el működik? Valamit átír a Bioson is?Előre is köszönöm a válaszokat!
  • THomas007
    #731
    HOgy kell beállítani a hálókártyáját a gépnek (ip cim, maszk stb...)? Hubon keresztül is lehet csatlakoztatni, vagy közvetlen gépre kell? Üdv!
  • Neme.
    #730
    Igen, működik.
  • Laza
    #729
    Mennyiert lokod?!
  • Al Age
    #728
    Az ExecFTP progi miatt érdekel a dolog.
    Alapértelmezett beállítása a programnak:
    192.168.0.10 - PS2 IP
    255.255.255.0 - maszk
    192.168.0.1 - átjáró IP

    Namost ha veszek egy Crosslink kábelt , összeklötöm a két gépet és a hálókártyát úgy állítom be, hogy:
    192.168.0.1 - gép IP
    255.255.255.0 - maszk
    192.168.0.10 - átjáró IP
    akkor működni fog és már tudok is másolgatni?
  • Al Age
    #727
    Leginkább ebbe a témába illik, ezért itt kérdezem meg:
    Elég egy corsslink UTP kábel a PS2 és a PöCe összekötéséhez (már ha feltételezzük, hogy a PS2 rendelkezik network adapterrel és a pc hálókártyával)?
  • BobaFett
    #726
    Sziasztok

    Van egy feles network adapterem, nem kell valakinek ?
  • Lammer
    #725
    akkor megkonyebb Laza dolga :P
  • Neme.
    #724
    Jah bocsi. :) Btw szerintem a másolt PS1-es játékokat olvassa a chip+AR2, legalábbis egy ismerősömnek egyből vitte swap nélkül, szal elvileg nem kell eredeti.
  • Lammer
    #723
    #719
  • Neme.
    #722
    Sztem működik. Sőt úgy tudom, hogy a PS1-es játékokat elsőre beolvassa a chip+AR2-es megoldás, ami azért jó, mert PS1-es játékkal ki lehet játszani a PS2 BIOS-át, és a memkártyáról lehet programot futtatni (ami lehet pl. a hdloader).
  • Lammer
    #721
    igyvan!

    btw pont az Sotc nem fog menni, az sajna nem indul el vinyorol, es nem is csinalnak hozza patchet(ugynezki)
  • Laza
    #720
    Tehat azt mondod, ha egyszer felkerult egy game a HDD-re, akar masolt formabol, akar eredetibol, azt mar egy eredeti masolatnak kezeli?!

    Azert gondolkodom ilyesmiben, mert a regi chip+AR2 negoldasnal mar vannak olyan jatekok, amelyek nem indulnak el (Bornout3, Star Ocean 3, SotC, stb).

    A SotC is ugy jatszottam vegig, hogy elhoztam haverom gepet :)
  • Lammer
    #719
    miert ne?
    soooot hamegveszed eredetibe a Hdloadert, akkor meg cserelgetned sem kell :P ooor ha nem akarsz igenytelen lenni(mertugye joool meg kell patchelni a kicsiket) akkoris a swap utan berakod a hdloadert(ugye mar nem origi) azt haddszoljon... VAAAAAAGY Mohus fele eredeti ps1 berakos, mentesbetoltos kicselezos modszert nyomatod!!! ecceru nem?????????
  • Laza
    #718
    Udv

    Nekem csak egyetlen kerdesem lenne.
    Az en PS2-mben meg a legelso chip van, az AR2-es bootolos, eredeti DVD-vel TOC szamot betoltos, majd AR2-n keresztul DVD-R-t inditos fajta, fele.

    Kerdes, ezzel is mukodik?!?!??!
  • mohus
    #717
    nyert:)
  • Lammer
    #716
    es ez miert ide???
    egyebkent ps2 emut felejtsd el... vegyel ps2ot...
  • kabador
    #715
    Hali! Tudnaa valaki segíteni? Van egy Ps2 emulatorom, de akarhogy probalom, nem indul el.Folyton hibat jelez.
    Nem tudna valaki ajánlani egy jot, ami talán meg muxik is?
  • Al Age
    #714
    A BB-s amelyiken csak LAN csati van? Ergo a 10350-es?
  • mohus
    #713
    euban már csak a BB-s van amugy is:)
  • Al Age
    #712
    Nagyszerű, nekem elég a LAN csati is, plusz a számozásból ítélve ráadásul az a frissebb verzió, amelyiken csak az van.