2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • rbence
    #951
    Valkaki dobjon már választ!
  • rbence
    #950
    van nekem egy ps2 slim-em és azt szeretném megtudni hogy miket kén összevásárolgatnom hogy tudjak winyóról játszani???
  • maruzst24
    #949
    lehet online is csak az iso fáljt kell megpatchelni és megváltoztatni az ID számát.Chip kell a vinyós módszerhez.
  • tomijee
    #948
    online lehet vinyóval jáccani?, kell chip hogy mennyen a vinyós módszer?
  • maruzst24
    #947
    szinte a játékok 90%a
  • tomijee
    #946
    melyik játékok mennek winyóról?
  • maruzst24
    #945
    Hogyan tudok egy HDDloader iso fájlt dvd formában kiírni illetve átalakítani?
  • Gábor
    #944
    Érdekes!
    A guruk közül vetne rá vki egy pillantást?
  • Herczi
    #943
    Hogy Lehet a spch-7004es ps2-őt öszzekötni winyóval ?????????
  • Laza
    #942
    Ahha... koszi
  • Al Age
    #941
    Az USB Extreme-et felejtsd el, sajna nagyon-nagyon kevés játék megy vele.
  • Laza
    #940
    Es ezt?!

    http://www.konzone.hu/modules.php?name=Hardware&op=show&rid=6
  • Laza
    #939
    Vki probalta mar ezt?!
    Faszanak tunik...

    http://www.konzone.hu/modules.php?name=Hardware&op=show&rid=76
  • tomijee
    #938
    helló láttam neten egy ilyet ps2 slim géphez HDD megoldást
    http://www.hdcombo.com/hdcombo/uploads/manual-2.jpg
    és arra lennék kiváncsi hogy ha vennék egy ilyet mert egy haverom tud szerezni akkor mekkora HDD-t támogat meg ha HDD ről nyomom a gémeket akkor ha online szeretnék jáccani elvileg chipet nem érzékel, vagy kell ezhez chip is ?
    Meg hogyan kell , gépre rádugom a HDD-t és csak rápakolom a isot? Meg hogy válogatok a ps-en a játékok közül?
    vagy hogy van ez magyarázzátok el légysz köszi
  • turho
    #937
    Nincs valakinek egy dms4 pro-ja olcsón? :)
  • Al Age
    #936
    Probléma megoldva. Ha bárkinek hasonló gondja lenne, a megoldás a DMS HDD Format Utility.
  • Al Age
    #935
    Mivel lehet a PS2 vinyójáról partíciót törölni?
    Próbálgattam a progikat és a myps2 feltett magának egyet, amit ezzel a progival persze nem lehet leszedni, viszont az ég adta világon semmi nincs rajta. PS2OS is tett fel magának partíciót, de azt le is tudtam szedni vele, de a myPS2-es partíciót nem szedi le.
    WinHiip-pel sem tudok partíciót törölni.
  • Petyko
    #934
    Sziasztok!
    Remélem, tud nekem valaki segíteni, mert már minden lehetőt kipróbáltam.
    Az alaphelyzet: PS2 39004 –es chip nélkül, eredeti HDAdvance 2.1. Memcard exploitot szeretnék csinálni, Laucnh.elf 3.4 és ExecFTP.elf kártyára másolásával.
    Több tutorialban leírtak alapján megcsináltam az ISO, WinHIIP-pel fel a HDD-re, de az indítás után fekete képernyőt kapok. A kérdésem az lenne, hogy a Winhiip image settingnél az indítófájl beállításánál alapban SLES_666.66 –ra állítja, de szerintem ez nem jó így, mi lehet a jó beállítás?
    Köszi előre is, ha tudtok segíteni.
  • ffxi
    #933
    Srácok! Hely próblémával és arra gondoltam, hogy a pendrive-ra mencsek, de rájöttem, hogy bíznisz az egész. De van olyan megoldás, hogy számítógépre tudjam rá tenni a mentéseimet?

  • Lammer
    #932
    ezt a megapacket mar regota hasznalom... nagyon tuti meg is nezem frissult-e a csomag!
  • KillYou
    #931
    Eszméletlen ez a ToxicOS 0.41 :)
    van egy megapack nevü lemez szépen felinstallál mindent (ftp,mediaplayer,emuk)
    a winyora és lehet onét is futatni.

    Van olyan progi ami egyszer elindult (ha jól emlékszem) még 0.3 alatt is de többet nem, most az is pöcre megy.

    DMS4Pro-t minden PS2-be!

  • Al Age
    #930
    Valószínű, hogy nem fog menni vinyóról. :-(
  • gammar
    #929
    hali!
    Akkor egy megoldást szeretnék kapni valakitől arra hogy a nintendo (snes),sega (pgen) emulátorok ,vagy esetleg dvd iso hogyan futtatható hdd-ről
    Nem találtam a hdloader listánmha felrakom akkor rozsaszin képernyő-és annyi.
  • turho
    #928
    Talán, ha az Execftp-vel meg crosslink kábellel a megfelelő módon összelinkeled a PS2-det pc-vel, akkor az mc0 (vagy mc1 ha a jobb slotban van) device tartalmát áthúzhatod pc-re....de biztos vannak okosabbak, én is most kezdtem széjjelhekkelni a ps2-met :) ja van egy simán Playstation2 topic, írj oda is.
  • Speedy86
    #927
    Szevasztok! Az lenne a problémám, hogy a memóriakártyáról szeretném a mentéseimet pc-re lementeni. Erre van lehetőség? Vagy valami más megoldás? Tudom nem igazán ide passzol a téma de még új vagyok és nem nyithatok ujjat.
  • turho
    #926
    Eszerint igen...haver mondta.
  • Lammer
    #925
    az NTSCs? mert az baba nagyon!!!! ;)
  • turho
    #924
    Toxic OS 0.4-en már megy a Colossus, a Toxic filerendszerrel formázott vinyón...DMS4 Pro chipre fogok váltani :)
  • Lammer
    #923
    najah... sajni... :/
  • Neme.
    #922
    Hát ja, de itt már akkor full PS1 emulációról beszélünk, ami nem is lenne rossz, csak félek, hogy a PS2 kevés lenne hozzá. :) Jól működő SNES emu sincs még sajna...
  • Lammer
    #921
    igen vago... de "emulacios" trukk? , szerinted? nemigaz, hogy egy ribanc isot nem tudna emulalni cdkent(soot xboxon a psx emu ugye isokat fogad el, brrrr, tudom az amr emu lenne, de... :()... ez vicc... amikor a nes meg gba emuk ugyanugy egy rombol futnak, no hat akkor ez nagyobb rom lenne :DDDD
  • Neme.
    #920
    A HDD emu azért volt lehetséges, mert a CD/DVD hozzáférések a legtöbb esetben IOP drivereken keresztül működnek, amik a PS1 procit használják. Így lehetett átirányítani a lemezműveleteket egy HDD driverre, ami szintén az IOP-on fut, kivéve néhány játékot, amiknek saját CD/DVD drivereik vannak (Shadow of the Colossus).
    Az biztos, hogy van igény PS1-es hdd mókára, de ott szerintem másképp működnek a lemezműveletek, s arra már nincs általános megoldás.
  • turho
    #919
    Jaja, igény az lenne.... de sztem hardveres problem (is).
  • Lammer
    #918
    amugy elgondolkoztam, hogy nemigaz, hogy nincsen igeny a ps1 gamek hddrol valo futtatasara... biztos valamiylen virtualizacios hackkel meg lehetne irni a progit vagy mittomen :D ... grrr :/
  • Al Age
    #917
    GT4 mint mondtam nekem is megy, a ps1 játékokkal meg pont az a baj, hogy egy programmal nem lehet megoldani, hogy ps2 ÉS ps1 játékokat is kezeljen egyszerre.
  • gammar
    #916
    jó neked ,majd én meg koptatom a lézert...
    nekem meg mennek a psx lemezek is.:)van ps one-m is.
  • Lammer
    #915
    nekem megy a GT4 hddrol, fullos...
  • gammar
    #914
    hello !
    Szóval az a meglátásom hogy a gt4 elérhetetlen marad,a psx -hdd témáról meg az a véleményem :nem működik,mert a sega nintendo stb emu ami ugye ps2 pár100 game-val sem megy sehogy.De a jövő utja az hogy a hdloadert kell lecserélni egy olyan progira ami alapba tudná a psx,ps2 lemezeket kezelni.
  • Al Age
    #913
    Jah, ez pajtimnak is jó lenne pedig. :-(
    Leginkább egy új hdloader-rel, vagy inkább hdloader-szerű progival lehetne megoldani, ami ps1 módban indítja a gépet, de ennek létrejöttére elég kicsi az esély. :-(
  • turho
    #912
    Énis úgy vagyok főleg a saját cuccommal :DDD