2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Lammer
    #911
    :DDDDDD nem :DDDD
    igen mar telleg meg kene neznem, bar amikor legutobb kipucoltam... megneztem minden okesnak "tunt" :D ra kene fekudni a temara, nameg lusta vagyok :((( buzi sok csavar meg minden :DDDDD meg lusta vagyok fokepp, mondtam mar??? :D
  • turho
    #910
    Helyre kéne rántanod, hogy psx-ezhess egy jót...meg nem félsz hogy a leszakadt-gyengén kapcsolódó vezeték elszabadul és zárlatot csinál?
  • Lammer
    #909
    tudom korabban mar elmelkedtunk errol, valszin vezetekeles adta meg magat :D
  • turho
    #908
    Kenjed neki 16-32-szeresen ahogy kifer. Ha megy, akkor lehet gondolkodni, mert akkor a csippel vagy a vezetékezéssel lett valami...
  • Lammer
    #907
    nagyon jol tudom enis, ezert furi nekem is, btw audiocdm nincs irott... mindent losslessbol hallgatok(meg kiirok dvdre ape/flac,cueval :D)), namajd egy gagyira kiirok egyet :DDDD
  • turho
    #906
    Azért furcsállom mert a backup ps2 gamma ha jól megy az feltételezi a backup dvd-film lejátszását is.... cd-rw az a cd-lézernek adhatott pofont, nem mondom :) de azt meg írott vackabb minőségű audio-cdvel kitesztelheted, megy-e vagy sem.
  • Lammer
    #905
    hehe igen van... mond az valamit, hogy 15 inditasbol eccer eddig osszejott a DVDfilm???? (amugy azota van amiota meg a hdloader elso verzioinal meg CD-RWt hasznaltam, es raadas tokeletesen tudataban voltam vele mit muvelek... azota networkon tolom fel... dehat a kezdet... :DDDDD) szal nem megy... ps2 dvds jatekok poccre mennek(boot methoddal persze az is)
    szerk: de nemnagyon erdekel, mert mindent viynorol jatszok, azaz "anek" mert a ps1 gamekat tolnam en, ha tudnam, de meg eredetit is ritka nehez beszervalni, foleg az en rigolyam a bontatlan celofanos verza :DDDDDD nem veszek hasznaltat... :D
  • turho
    #904
    ha psx backuppal játszol, az tökéletesen elpörög a gépben 8 évig is, annyira nem feladat a drive-nak...más kérdés ha nem indul nálad a psx backup. (indítási metódus van egyáltalán rippernél, vgy autoboot?).
    PS2 dvd-rip cd-r-en...na azt kéne megbaszni aki azt kitalálta...hamár ps2 károsításról beszélünk :(
  • Neme.
    #903
    Maga a hdloader nem tudja valamiért. A vinyón elvileg nincs limitáció, így a winhiip gond nélkül felmásolja.
  • Lammer
    #902
    igen... pont a ps2hdn olvastam forumon... :((((((((((((((
    szerk: picsaba pedig en szeretnek a vagrant storyval meg az MGSsel meg a rezi1DC DS verzioval tolni ps2on :(((( a ps1 backupot nem inditja nalam!!! :O mar irtam korabban miert... :O es nem is basztatnam a fejet cdvel(demeg gyari cdvel sem!)...
  • turho
    #901
    Hardware-es korlátai vannak asszem, eleve alacsonyrendű cd-elérés műxik ps1 gamma lejátszásakor....kontra nem valósul meg az IDE-kezelés. Úgyhogy tényleg nem oldják meg soha, vagy iszonyú nehéz lesz :(
  • Lammer
    #900
    pedig igyvan :P
  • Lammer
    #899
    khhhmmm anno a ripper2goldom nem volt "olcso chip" dev modeja talan csak neki volt eloszor peldul :P
  • turho
    #898
    Semelyikkel, semmilyen chippel? A vinyó maximális filemérete miatt, vagy szimpla gyíkságból?
  • Lammer
    #897
    nekem inkabb nagyobb szivfajdalmam a PS1 jatekok teljes unsupportja... es nem is fogjak tudni megcsinalni, nagyon ugynezki... :(((((((((((((
  • Neme.
    #896
    Grrrr, akkor sem hiszem el! :D
  • turho
    #895
    Az tiszta sor... énis elmélkedem mi lehet a bibi. DVD9 támogatása az olcsó chipek közül mintha nem is lenne mindnek... (bár az backupnál van).
  • Neme.
    #894
    Függ. Nevezetesen, HDLoaderrel egyáltalán nem lehet installálni dual layeres játékokat. :)
  • Lammer
    #893
    telleg??? nekem mondod??? huuuu ezt nemtudtam najovan haggyal beken, nemmegy es kesz... :P
  • Lammer
    #892
    tokmind1, a ps2 lasabb sokkal a sima jatekok teren...
  • turho
    #891
    Vajon függhet-e attól a dolog hogy maga a ps2 rippeli le a lemezt vagy a winhIIp követi el....
  • turho
    #890
    Köszi. Ez a memkártya-boot meg a ps2 kontra vinyó nekem még 5 napos technika, de teccik :)
  • Neme.
    #889
    Akkor működnie kell a dual layer support miatt, ami a 0.7c-ben van. Egyszerűen csak le kell grabbelni az image-et és felmásolni a vinyóra.
  • Neme.
    #888
    Persze, ha hazaértem, elküldöm.
  • Lammer
    #887
    de bazzzzzzer en mindig a maxos kapcsolokat beletolom, plzplz ne...
  • Neme.
    #886
    Miért néznélek hülyének? Én sem tudtam biztosan addig, amíg ki nem próbáltam.
  • turho
    #885
    Neme: ezt a legfullosabb jelenlegi hdloader.elf-et ha megvan ilyen formában, el tudnád nekem küldeni? :)
  • Lammer
    #884
    jo en akkor is ugycsinaltam, plz ne nezz hulyenek, htxvm...
  • Neme.
    #883
    Nem hiszem el... :)
    /C meg /L, és megy, mindent alapbeállításra állítva.
  • turho
    #882
    A Colossus megy már hdd-ről valami módon, nem tudjátok?
  • Lammer
    #881
    NEMMEGY!!!!!!!! hidd mar el!!!! igen bekapcsoltam valszin(nem otthon vagyok, meloban, de megnezem, es tuti bekapcsoltam!!!!!!44)
  • Neme.
    #880
    Ha a /C kapcsolót bekapcsoltad, akkor mennie KELL.
  • Neme.
    #879
    Full PAL GT4 image patch nélkül, mode beállítások nélkül megy HDL 0.7c-vel!!
  • Lammer
    #878
    parancssorbol peccselek es a leheto max feature kapcsolot belenyomom... szal... :P
    amugy meg kulonosebb nem erdekel, mert peccselve megy jol(marmint az ISO) :P
  • Al Age
    #877
    Próbáld már ki azt a verzát, amit pont Te ajánlottál nekem talán épp ebben a topikban régebben és nálam működik. Tehát ne a simát peccselgesd magad, hanem szedd le a fullosat, a ps2hd-n is azt írja a lista, hogy a sima dvd9 verziót fphdl 0.7c-vel használva megy. Lehet, hogy ebben benne van valami olyan "extra" is, amit Te valamiért kifelejtettél vagy mittomén. :-)
  • Lammer
    #876
    en nem tobb hdloadert szedek... hanem magam peccselem a kikrancsolt elf fajlt(az origi unpatched elso verziot) ... :P nem ment sehogy... meg kellett peccselni az isot... nemhiaba taglaltak oldalakon keresztul a kulfoldi forumok is, hogy a toxicos balhe nelkul, peccselni kell!!!!!!!!!!fourtzfour akinek "gagyibb" chipje van... :P
  • turho
    #875
    Érdekes ez, mert normálisan belegondolva a ToxicOS és a toxic filesystem lehetne a difi...mondjuk én is leszedtem több hdloadert innen-onnan, nem mind az volt aminek írták. Mode 1-2-3-ban sem megy?
  • Lammer
    #874
    nekem is a fp verza szal nekem a ripper2om nem komalja... ugynezki a g2 meg a dms4 igen... :(
  • Al Age
    #873
    Figyelek én hidd el épp eléggé, nekem Ghost2-m van és fphdl 0.7c és simán megy.

    Szerk: Neked is ez a hdloader van vagy csak sima 0.7c?
  • Lammer
    #872
    szerkesztest olvasd el! thnx