2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Al Age
    #991
    Pontosan.
  • Al Age
    #990
    Mint ahogy Lammer már említette, nagyon kevés játék megy vele, az ő 30%-os tippje szerintem még sok is.
  • mikeboy
    #989
    Én akkor már azt mondanám h USBeXtreme, ez jobb, mint a hd advance,külső meghajtókat is kezel, meghát újabb változat.(500ftal több)
  • Dajin
    #988
    mostha nekem nem chippelt akkor kell egy eredeti hadvance vagy loader??
  • Dajin
    #987
    csába:D
  • mikeboy
    #986
    Igen elnézést, 70004 a slim.Ehhez nem kell, a vastaghoz kő
  • Dajin
    #985
    aza slim a 5004 mögött mi? ugyutdsom slim a 7004-es vagy mi... 50004-es van vastagba nem?
  • Dajin
    #984
    nekem is 50004-es széria van, akkor nekem nemisköll adapter? de nekem nincs és nemis lesz chippelve akkor kell egy eredeti hdloader vagy advance??? remélem nem mert oylat sehol nemláttam.... na ebben segitsetek
  • mikeboy
    #983
    Az USBeXtreme mellé is kell a hdloader?(elvileg ennek segitségével bootol,ugye?)Vhol olvastam az usbextreme használatát, leirták rendesen a folyamatot, és a végén az áll, h csak rádugjuk a winyot a ps-re, ON, és kiválasztjuk a gamet.Nade kéne vmi segitség neki, h winyoról olvasson.De erről nem irnak.Akkor most hogy van?Gondolom az extreme cdt kéne berakni.Megtaláltam neten ezt a progit(vagy csak egy részét), és 100kbyte az egész.Ez lehet?Ennyi lenne a 7500ft-os cd-n?Sőt, az extreme is megcsinálja azokat, mint a winhiip, vagyis rendesen kezeli az usb hddt.Tehát elvileg elég ez az egy progi minden feladat ellátásához?(format,convert,boot..)
  • mikeboy
    #982
    Úgy tudom, hogy az 5004-es szériához(slim) nem kell network adapter.
  • Cukros
    #981
    ne ijetgesetek
  • mikeboy
    #980
    Igen azt gondoltam, hogy usb keresztül azért picit lassul, de gondolom azért még élvezhető, nem?Csak 30%?Mi ennek az oka?Mostanság szeretném megcsinálni, de lehet h nem is érdemes?
  • Lammer
    #979
    jah egyszerubb... a jatekok johogyha 30%a elindul vele, raadas a tobbletsebeseg az USB limitaltsaga miatt, el is vesz... -.-
  • mikeboy
    #978
    Ja, persze, külső rack is...
  • mikeboy
    #977
    Szia.Gondolom slimet vettél.Ez az egyszerűbb megoldás.
    USB-s winyó, és az USB EXTREME progi(7500ft).A jákékok a winyon, progi a gépbe.ennyi.Úgytudom, h winyó mellé nem kell chip.
  • Cukros
    #976
    hali
    setitsen nekem hogy ezt az egész winyos dolgot hogy tudjam meg csinálni az egészet
    meg mondom erlöre énekem ez sötét még mert most vettem egy uj ps2 és azt nem igazán akrnám ki chippeltetni inkáb a vinyonál maradnék
    az egészhe mi kellenének szolrol szolra "winyo.kábel,progi meg stb."
    elöreis köszi
  • Lammer
    #975
    igen majdnem...
    ad1: 1 dolgot meg ne eroltess... eleg lesz a cd/dvd bootos Hdloader/hdadvance... kicsit maceras az exploitos megoldas, csak kello utanaolvasas utan menj bele... sok fugg a chippedtol, ha majer chiped van(DMS,Ghost,Ripper stb) ami TAMOGATJA a "dev.mode"ot oda be tudod "koltoztetni" a hdloadert/advanceot(igy gepbekapcskor a megfelelo gombot nyomva mar ott is vigyorog az orrod elott a cucz!!!)... de ha nem tudja a chipped, akkor jon a maceras verzio... exploitot kell hasznalnod, aminek olvass utana de jooool!!!! van egy legalis megoldas: megveszed a legutolso Hdadvanceot... ehhez chip sem kell ugye... pcn eleg ha winhiipel felmasolod a BACKUP isokat... es mar jatszhatsz is... ez a legtisztabb megoldas... tiszta marad a lelkivilagod is :DDDDD
    ad2: mielott megszivod a "winhipbe betettem es leformaztam a vinyot vele, majd ps2be rakva ujra le akarta a mocsok progi" stylet kikerulven, eloszor a hdloaderrel formaztasd meg a vinyot... utana mehet winhiipbe(igen, meg mindig bugos) es leccgo...
    GL HF!!!
  • Dajin
    #974
    nah visszaolvastam nekeljen ujra leirnotok akérdésemre mait vagy ezerszer másnak,
    szal a vinyos dolog ez lenne 50004-es szériához:
    Kell egy network adapter, majd ezt a ps2-re felrakni
    egy ata-s vincseszter
    hd loader-t kiirni egy cd-re és a ps2-memocardra felrakni
    és egy winhippel formázni a vincsit amikor berktam apc-be, majd agameket feltolni rá és be a ps2-be.
    Nah ha kihagytam volna valamit akkor szoljatok, mert nekem ennyi áltt öszze belőle
  • Lammer
    #973
    check the feature list!!! ;)
    btw milyen geped van? meg a regi vastag??? poz: ez azert jo, mert a classic BBA+HDD parost nyomathatnad+sebesseg rulz... neg: ha nem "vastag" geped van, akkor jon a szivas mert az uj gepekhez mar usbadvance kell, ami szinte hasznal6atlan style(raadas lassu is)... :C + eleg draga lesz a mutatvany(BBA+HDADVANCE3), node a sebessegert minden, igaz? ;)
    szerk!!!!!!!! csillagos reszre ne halgass, mert eleve PCn fel tudod nyomni az original(demokat, meg ha kiprobalsz backupot azt is) gamezokat, igy kimeled a ps2 fejet plane...
    szerk2: barmilyen vinyot belerakhatsz(kiveve a WD 80-120 stb vinyoit, mert a szalagkabel tuskeosora es a delej kozti tavolsag masabb mint a maxtor, samsung, seagate viynokon!!!!)
    GLHF!
  • aabyssx
    #972
    Lammer!

    Nekem semmi másra nem kell kütyü, mint importok lejátszására. Mennyire használható a cucc (broadband-os, meg az USB-s)? Csak mer' olvasom néha, hogy nem megy valami vinyóról.
  • mohus
    #971
    hát ez pech:)
  • Al Age
    #970
    Egyelőre csak DMS4Pro-val megy ToxicOS alatt, HDLoaderrel egyelőre nem működik - félő, hogy nem is fog, úgy néz ki teljesen leállt a fejlesztése.
  • maruzst24
    #969
    Sziasztok! Leszedtem az skapps oldalról a Hd loader legújabb dvd verzióját és kiírtam dvd decrypterrel és megpróbáltam már alcohollal is de ha berakom a ps2 be akkor nem indul el a dvd.Miért?Pedig a ps2őm minden másolt dvd-t visz.Az gond lehet ha a ps2be még csak network adapter van és még nincsen benne vinyó?De szerintem ettől függetlenül el kellene indulnia a Hd loader menünek.A hd loader cd-s változata szintén nem indul el.Tud valaki megoldást?
    Ha valaki tud megoldást kérem írjon.
    Előre is köszönöm.
  • mohus
    #968
    SOTC PAL megy vinyóról?
  • bebop
    #967
    Hali mindenki!
    Segitene nekem valaki hogy hogyan müködik ez az egész Vincseszteres dolog, mert nem nagyon értek én ám ehez.Meg tud valaki mondani egy közelitő árat hogy mennyibe is kerülne ez az plussz dolog?segitséget előre is kösszi
  • Lammer
    #966
    naja! ;) ezert kell kulon szenvedni az isokkal es megpatchelni oket(ala GT4)
  • moralosan
    #965
    ezt a dilemmát ecsém - magamnak mondom :D.
  • turho
    #964
    Csakhát az ára ott van mint 1 chipnek, és nem annyira kompatibilis mint a patchelt hd loaderek.
  • Lammer
    #963
    HA megveszed az eredeti hdloadert, akkor NEM KELL CHIP!!!! mivel a backup lemezeket pcn winfos alatt winhiip progi segitsegevel fel tudod tenni siman... GG
  • Ersiman
    #962
    Ha jól értem a dolgokat, akkor vagy chip kell ami kezeli a HD-t vagy eredeti HD Loader indítólemez.
  • moralosan
    #961
    jeszoké, kell, storno píz :D
  • moralosan
    #960
    srácok most nem értem (egyszer ezt írják, máskor meg azt):

    kell a vinyós módszerhez chip, vagy nem?

    bocs ha idegesítő vagyok, de teljesen össze vagyok zavarodva...
    (ne harapjátok le a fejem )
  • turho
    #959
    Elgondolkodtam vadiúj gyári network adapterem+vadiúj 80 gigás Maxtor diamondmax 9 vinyóm eladásán PS2-höz. PÜ-ben várok ajánlatokat. (max 2 hónaposak de nem mentek szinte semmit.)
  • maruzst24
    #958
    Játszik itt valaki a Dragon Quest8al vinyóról????Milyen modeban indul el?
  • turho
    #957
    Igen, abba még betehető ez. De házilag marha óvatosan kell csinálni. Én csináltam 2 hónapja egyet haveromnak, szépen megy.
  • Rhodeus
    #956
    Köszönöm a hasznos infót. Egyébként scph70003, (v.13) tehát még esélyem is van. Mégegyszer köszi.
  • turho
    #955
    Milyen verziószámú a pstwo?
    XCM HD Kit az egyik használható eszköz, de az komoly forrasztgatás, IDE port kivezetése hátulra. V12-v13 lapokon megoldható, felette már nem, ugyanis hardveresen megváltoztatták a Sony tervezői az alaplapot.
    scph70002 szériánál mehet, 75002-nél nem.
    Ez is egy megoldás, bár odafigyelős meló. Konzoliumban rémlik hogy árultak ilyen hd kitet, asszem 12 k környékén.
  • KillYou
    #954
    Jó keresgélést.
    Gazdaságilag nem jössz ki jól.
  • Rhodeus
    #953
    Imádom az ilyen "segítő" hozzászólást. Tehát ADOTT (és nem akarom a kukába dobni) egy új slim-es PS-Two, és én is azt szetetném megtudni, mi módon tudnám vinyóval összehozni? Ha egy mód van rá, nem szeretném chip-eltetni, ugyanakkor az usb-s megoldás sem tűnik valami biztató megoldásnak, és nem csak a sebessége (lassúsága) miatt. Szeretném, ha olyan(ok) válaszolnának, akiknek konkrét tapasztalatuk van PS-Two (slim) és winyó kombó működőképes megvalósításában.
  • KillYou
    #952
    Eladod év veszel régit.