2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • mohus
    #1031
    talán:)
    flashfxpvel ez nem lehet gond:)
  • Lammer
    #1030
    talan a szerver es a kliens oldalon is 0.8.3ast kene hasznalni :PPPPPPP
  • Banyapapa
    #1029
    Kösz,má sikerált a 0.8.1-el tölteni fel,a 0.8.3ast probáltam még de az nem ment,hiába irtam át a számot a végén.
    Végülis igy se rox.

    Tényleg,visszaolvasva láttam azt a memoriakártáyra a HDloadert felrakásrol,az megy csipmentes gépen is? (bár irott PS2 lemezt el tudnék inditani swapmagicel kölcsönbe,ha esetleg a müvelethez az kellene).
    Meg azt is látam van valami lista a PS1es játékokrol amik jok ilyenre csak a listát nem találtam meg:P
  • mohus
    #1028
    különösebb beállítás nem kell...a progiban a PS2 ip cimét kell csak megadni...

    javaslom az ujabb verziokat belőle, mert jelentős sebességnövekedést értek el az utóbbi időben

    és HDL DUMB és nem DUMP:)
  • Banyapapa
    #1027
    ez talán?
  • syscoHUN
    #1026
    Valaki tett mar fel HDLoadert memoriakartyara.Hogyan lehet feltenni ra?
  • Banyapapa
    #1025
    lenne 1 kérdésem:
    HDL dump-al akarnék átlökni játékot a vinyora,ahhoz milyen beállitások kellenek a PC-n (ha egyáltalán kellenek)?

    elöre is köcc
  • esceeper
    #1024
    Persze nekem van.Ha holnap nem felejtem el föltöltöm valahova.
  • Pit27
    #1023
    Tud valaki működő HDloader 0,7 c DVD-s verzióról?
  • doubleW
    #1022
    Vmelyik táblázatban mintha azt láttam volna h igen, konkrétan a tekken 5.meg próbáltam még párat..Kezdem feladni..
  • Banyapapa
    #1021
    a hdcomborol a ps2chip topicban van irva,link is.
    a játék kompatibilis azzal a usbextreme-el?
  • doubleW
    #1020
    Na mi van, meghalt a topic?
  • doubleW
    #1019
    Vaki help!
    Ps2slim+usb mobile rack+usbextreme win+usbadvance free, a játékot elinditva kiirja please wait, loading title és utána semmi történés.mi lehet a baj?
  • doubleW
    #1018
    És azt nem tudjátok, hogy honnan lehet ilyet beszerezni?
  • doubleW
    #1017
    Ez engem is érdekelne.Használt már vki ilyet, vagy tud valaki mondani valamit róla??
  • mikeboy
    #1016
    Nem is vészes ez a bütykölés:)
  • mikeboy
    #1015
    naés ez?
    HD connector
  • mikeboy
    #1014
    Naja, de ha minden igaz, a hdloader nem kezeli a külső meghajtókat, tehát usb vinyó mellé mindenképp extreme kell, a megbütykölést meg inkább kihagynám:)
  • Banyapapa
    #1013
    itt eccer-kéccer leirták a usb-s megoldás kevés játék támogtja (ill közel sem annyi mint a hdloader-est,plussz anyival nem nö a sebbeség a usb miatt)

    Viszont,valaki irta slim ps2-nél vannak olyan verziok amiket megbütykölve belül mégis mehet a IDE kábeles megoldás itten ez

  • Lammer
    #1012
    B4SZDMEG 3at KENE VISSZAOLVASNOD!!!
    OMG!!!
    ...

    Sracok! az "IYLENEKet" tenyesztik??? most komolyan elgondolkoztam...

  • mikeboy
    #1011
    Jaja, ez egy egész dvd lesz..:(
    Tehát akkor tulképpen slimre nem is nagyon érdemes winyót rakni?
  • Banyapapa
    #1010
    te nem azt a client cuccot nézted a proginak?
    Mer az más sztm.
  • Dajin
    #1009
    cseréld el valakivel egy nagyra
  • Dajin
    #1008
    énis vettem afáradtságot átolvasni az egészet, mert tudom milyen idegesítő millioszor leirni ugyanazt, amugy ha neked slim ps2 van van(70004), akkor neked usbextreme kell hdloader helyett, de nemmész vele szinte semmire mert elég kevés játék megy így és elég lassan
  • Vista
    #1007
    Segítsetek könyörgöm!!
    Ki van már chippelve a gép,(70004) meg is van a winyó de mi kell még a HDloader mellett,hogy ez menjen is?
    Komolyan mondom nekem tök átláthatatlan ez a adolog amiről itt beszéltek, olvasgattam amig bírtam na de ennyit ti sem várhattok el hogy vissza olvassak.
    Gondolo vérprofik írnak itt, ezért azt szeretném megtudni, hogy mit minek, és honnan?

    Köszömöm szépen fáradozásaitokat!!!!!!!!!!!!!!4
  • Banyapapa
    #1006
    fogalmam sincsen a méreteiröl:P
  • mikeboy
    #1005
    És az lehet, hogy ez az usbextreme 100kbyte?
  • Banyapapa
    #1004
    lehet hüjevaok de ugy tudom usb-hez usbextreme progi kell hogy a lemezen lejen.
    talánez
  • mikeboy
    #1003
    Valaki segítsen!Itt van a kezemben egy usb-s külső mobilerack, meg a hdloader is dvdn.Nah, rádugtam a winyót a ps-re, de a hdloader nem látja a winyót, kiirja h nincs csatlakoztatva semmi.Ráraktam a pc-re, leformáztam a Winhiipel, és változatlanul most sem látja a ps.Mi lehet a gond?
  • Al Age
    #1002
    Yes, it is. :-)
  • Lammer
    #1001
    igy van... eredeti hdloader a lenyeg.. a masolt jatekot ugyanugy beeszi, mint az eredetit, hisz az eredeti is egy "kopia" mar a vinyon... isnt it? ;)
  • Al Age
    #1000
    Mármint úgy szarik rá, hogy nem érdekli, hogy másolt, vagy úgy, hogy másoltat nem indít? :-)
    Szerintem előbbi, ez esetben viszont igazam van, mivel a ps2 az _eredeti_ hdloadert indítja mindössze, a vinyón levő játék már a progi dolga... :-)
    Ha pedig az utóbbi eset áll fenn: ...hmmm...ciki... :P
  • Lammer
    #999
    khmmm chip nelkul az eredeti hdloader olyan szinten szarik a masolt ISOra, amit pcn felraksz neki, hogy orom nezni ;) (:P)
  • mikeboy
    #998
    Kérlek segítsetek egy kábel megtalálásában!Egy usb kábel kellene, aminek a másik vége ez az 5 pontos fass*g, nemtom hogy hívják, itt egy kép.

    Már mindenhol kerestem ilyet, állítólag elég ritka.Ha vkinek van egy ilyen, vagy tud egy helyet, ahonnan beszerezhető, kérem minél előbb jelezze!Köszönöm
  • Al Age
    #997
    Khm... #991...

    Mint már említettem chip nélkül csak _eredeti_ játékokat/programokat fog indítani a géped.
  • mikeboy
    #996
    Egy ViPower VP-10LSFU-133 tipusú rack ide/usb átalakítóval működőképes lehet?
  • mikeboy
    #995
    tényleg, sry.
  • Dajin
    #994
    A Lényeg az 50004-es szériához ami nincs chippelve:

    -Kell egy network adapter, majd ezt a ps2-re felrakni
    -Kell egy ata-s min 40 giga méretű winchester
    -hd loader-t kiirni egy cd-re és a ps2-memocardra felrakni/vagy boot lemeznek használni
    -és hdloaderrel a ps2-ben formázni a vincsit ps2 formátumra, berakni pc-be és winhippel felrakni rá a játékokat majd viszza a ps2-be

    tehát remélem ebben már jolvannak leirva a cuccok, és nem chippelt ps2-höz is jó a letöltött hd loader
  • Dajin
    #993
    lammer említette eztaz exploutot, de hol olvassak utána és mért?
  • Dajin
    #992
    az lassú és kevés megy vele itt irják
    nekem 50004-es srozat és nincs chippelve, eredeti hd loadert kell vennem?