2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • s73
    #1191
    Ha régebbi, vastag Ps2-d van, kell hozzá venned egy network adaotert, és abba helyezed a vinyót.
    Slim Ps2-nél a megoldás a Hd combo ház, vagy az usb-s vinyó, de ez utóbbi nem nagyon kompatibilis több játékkal.
  • Okami Amaterasu
    #1190
    vki válaszoljon plz
  • Okami Amaterasu
    #1189
    csás..nekem van hd loader cd-m..milyen winyo és kábel kel a ps-nek h jó legyen..?válaszokat elöre is köszi
  • pspguru
    #1188
    mien beállítással megy a Ruff Tiger?????????????
  • pspguru
    #1187
    hali segítsetek.nem ismeri fel a gépem a winchesterem. ha beteszem nem indul el a gép hogy csináljam? elöre is kösz
  • mohus
    #1186
    sok a kérdés , de mindre igen a válasz:)
  • skajwa
    #1185
    Sziasztok! Hogyan kell rátenni a mamóriakártyára a hdloadert? Ismeri valaki az AR MAX nevű progit? Tényleg lehet a pendrive-ot memóriakártyaként használni? Ha igen akkor hogyan? Előre is kösz. Üdv: Marci
  • Banyapapa
    #1184
    a HDLoader progival,mikor berakod lemezt elindul,és meg fogja kérdeni a formázást.
    Ára asszem 7-8 ezer ft,de ha nincs csippecske sztm megéri (már ha van rá zsetonka).
  • pspguru
    #1183
    emberek mivel formázom le a winyót??????????
  • pspguru
    #1182
    Hali. meg tudná mondani valaki hogy mire jók az alábbi programok:DVD Decrypter,USBExtreme, hdl dumb, .ja és még annyit szeretnék kérdezni hogy milyen programmal lehet megformázni a winchestert hogy jó legyen a ps2őbe(hogy mülödjön vele a sok tört játék)előre is köszi..
  • pspguru
    #1181
    vagy eredetibe mennyibe kerül egy HDloader és honnan lehet beszerezni?(olcsón)
  • pspguru
    #1180
    és valami chip nélküli megoldás nincs?
  • Al Age
    #1179
    Meg lehet írni, fel lehet tenni memkártyára és onnan lehet indítani... ezekhez persze chip kell.
  • pspguru
    #1178
    HELP...
    hali a HD kloadert muszály eredetibe megvenni vagy meglehet valahogy írni is?
    DVDre??előre is thx...
  • s73
    #1177
  • mohus
    #1176
    dehogynem...a gémstar:)
  • tukko
    #1175
    Régebben vettem egy kettőt. Az dvd film, szóval minden olyan dolog lejátsza ami a dvd filmet! Nálunk szerintem nincs olyan ujság amihez játszható demo-t adnak!
  • Lteam
    #1174
    Az újságosnál lehet kapni azt a PLAY! újságot,na ahhoz amit adnak dvd-t azon vannak kipróbálható demo-k? vagy azt egyáltalán lejácca a ps2? Meg egyáltalán mik vannak rajta?
    köszi
  • tukko
    #1173
    Kösz!
  • mohus
    #1172
    köszi
  • Al Age
    #1171
    WinHIIP-pel tedd fel a PS2 vinyórája a játékot patch nélkül, majd ha fent van jelöld ki és jobb oldalt alulról második gomb.
  • tukko
    #1170
    Hogy kell megpatchelni ppf fájllal a játékot?
  • Al Age
    #1169
    Ha arra irányult a kérdés, hogy kell-e valamilyen patch ahhoz, hogy menjen vinyóról, akkor jó hírrel szolgálhatok, ugyanis a HDL 0.8b-vel simán megy a SOTC, még csak másik DMA mód használatával sem kell lassítani a vinyón.
    Mikor legelőször próbáltam ugyan kifagyott egyszer valamiért, de az nagyon egyedi esetnek tűnt, azóta nem találkoztam semmilyen problémával.
  • Lammer
    #1168
    torrenten nezz szet
  • mohus
    #1167
    de létezik? érdemes keresni?
  • Lammer
    #1166
    off: nincs sajna... mar eleg reg minden warezt felszamoltam :o
  • mohus
    #1165
    van SOTC-od erre a kövületre?
  • Lammer
    #1164
    ja az az oskovulet revizio?
    na az telleg jo :DDDDDddddd
  • mohus
    #1163
    ott volt másfél éve a kezedben vazz:)gt4et toltad rejá
  • Lammer
    #1162
    melyik szeria? mert nekem a 160asom azert eleg melegecske volt... direkt neztem, hogy jatszottam vele sok oracskat eleg intenziven es kikapcs, leszerel gyorsan es meleg volt jocskan... :P
  • mohus
    #1161
    nem...teljesen okés ha mondom. Hidd el...töb bmint egy éve van a gépben
  • JiBBeRiSH
    #1160
    Csak aze' kérdeztem, hogy esetleg van-e olyan játék, ami csak Sony vinyón ad vmi bónuszt. Pl. SOCOM nemtom hányadik részéről hallottam azt, hogy lehet benne pályát letölteni. Ez műxik más vinyóval is, vagy csak Sonyval?
  • Al Age
    #1159
    Akkor egy válasz #1153 végén.
    Ott nézz körül, hogy egyáltalán passzolnak-e és mit írnak róluk. Ha mindkettő okés, akkor meg csak rajtad múlik. Ha a kettő közel egy árban van, akkor a nagyobbat vedd, ugyanakkor méretre a 120-as is bőven elég.
  • Al Age
    #1158
    Hanem forró, tüzes, vagy esetleg már izzik? :DDD
  • mohus
    #1157
    nekem 80GB Maxtor...hibátlan és nem meleg
  • Lammer
    #1156
    semmi? :P
  • tukko
    #1155
    Akkor egy kérdés: SAMSUNG SP1203N 120GB vagy maxtor 6L160M0 160GB?
  • JiBBeRiSH
    #1154
    Van vmi előnye az embernek abból, ha sony hdd-t tesz bele?
  • Al Age
    #1153
    Van ez így. :DD
    Egyébként egy pici eltérés volt a Samsungomnál is, de annyit engednek a network adapter rögzített csatlakozói is. Ha meg az ember leszedi a fém burkolatot rá lehet moddolni a WD-t is. :D

    Ja és előbb egy fontos linket lefelejtettem:
    PS2 + vinyó kompatibilitási lista.
  • Lammer
    #1152
    WD ott a pont... ;) (es eddig kb 5X akartam berakni ps2be, nem mintha nem tudtam volna, csakhat a lelkesedes :DDDDDDdddd)
    a tobbinel meg telleg revizio, tipus valogatja... ha mond a srac egy tipust akkor rabolintunk :D
    most nem vagyok otthon, de nekem egy Seagate 7200.8as 200 csigas vincsi van most a ps2ben, nagyon halk es nincs panasz a toltesi idore, plane nem melegedik (legujabban a 7200.9es szeriat ajanlom pckbe is, ha ATA vonalon kerdeznek) ;) szal 7200.8 es 9es rev-u HDDk nagyon babak seagatetol .)