2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • HoReSz1975
    #1231
    USB Extreme gondolom ez a progi kell a HDD -s játékokhoz...
  • HoReSz1975
    #1230
    Hi

    Nekem van HD Loader progim... Még maradt a vastag PS2 -ből.

    Tehát akkor csak egy USB -s Winchestert kell hozzákötni a PS2 -höz és jó is Külső Winchestert kell venni, gondolom, mert a slimnél nincs helye, mint a nagynál...
  • tukko
    #1229
    Minek Network Access Disc? a mostani játékokba már belerakják!
  • brodix
    #1228
    HI!
    Nework Access Disc-et holszerezhetek?
    pls magyar lapot adjatok,vagy külföldit,ahonnan lehet utánvéttel rendelni!
  • kroy1
    #1227
    usb-re nem lehet kötni mobil rack-et valahogy?
  • Banyapapa
    #1226
    néha vateran láttam belöle párat,de 16-17 volt darabja (doboz meg kábelei).
  • kroy1
    #1225
    Hd combo házat hol kapok és hogy mennyiért?slim ps2-höz
  • tukko
    #1224
    http://www.consolecorner.hu/#page3
    Itt most lehet, de elég borsos ára van!
  • Szabyka
    #1223
    Network adaptert hol lehet venni régebbi "nagy" ps2-höz ? Köszi!
  • JiBBeRiSH
    #1222
    Network adapter nem kell hozzá és elvileg chippelni sem kell, hanem venni kell egy eredeti hd-ról töltő progit.
  • kroy1
    #1221
    [szin=red]Sziasztok.Meg tudná-e mondani valaki hogy Hd combo házat hol kapok és hogy mennyiért?Vagy a network adaotert hogy érdemes-e slim ps2-höz.a gépem nincs csippelve és azt kell-e
  • Al Age
    #1220
    WinHIIP-pel.
  • tukko
    #1219
    Sehogy!
  • HoReSz1975
    #1218
    Hi @ all

    Hogyan szedhetem le a PS2 -es wincsire felmásolt játékokat, vissza PC -s wincsire ?

    HELP
  • mohus
    #1217
    szerintem először olvass vissza
  • kroy1
    #1216
    [szin=red]Sziasztok
    Lenne egy kérdésem.Van egy 70004 es számu ps2-öm +van egy maxtor 80 gigás winyom.össze szeretné kötni őket.mit vegyek mi kell hozzá,mennyibe kerül.Hogyan kell be állitani hogy működjön és ,hogy több játékot is lehet a winyóra rakni,hogy menjen?A gépem nincs csippelve.Azt muszáj?Légyszi segítsetek.Előre köszönöm.
  • mohus
    #1215
    nemlehet
  • tukko
    #1214
    Nem tudjátok hogyan kell felrakni avi-t ps2-es vinyóra, mert hálózatból túl lassú!
  • chriss6
    #1213
    Köszi a segítséget! Az usbextreme-t kipróbálom...
  • Banyapapa
    #1212
    oda ez rack megoldásban nem jo progi.
    Oda usbextreme kell,de usb-n kevesebb game müxik asszem vinyorol
    itt egy oldal mi megy,mi nem

    Csak most valamé nem jönbe nekem:(
    Habár elvileg lehet van ami listán van,de nem irja hogy megy USB,de azt ugyi akkor neked kell kiprobálni,és az lutri:P

    De van mégegy megoldás,a hdcombo

    De ez elég drága,plussz csak 7000x gépekhez jo,és ide viszont amit irtam hdadvance-loader kell.
    És forrasztgatni (vaterán régebben árulták asszem 15k volt egy darab,csak a doboz meg kábelek semmimás)
  • chriss6
    #1211
    Nem hanem a slim és USB-s hdd rack-em van...Így nem működik?
  • Banyapapa
    #1210
    pl itt van

    De prohardver forumon asszem a bolha részkegbenis van egy srác,aki tud ilyet szerezni.

    De ugyi a ps2 a régi nagy gép,és network adapter is van hozzá?
  • chriss6
    #1209
    Értem. Hol lehet pl netről rendelni? Lehet mondjuk előbb googléznom kellene? De azért ha valaki tud valami olcsó helyet leírhatná.
  • Banyapapa
    #1208
    már rég,venni kell origi hdloadert
  • chriss6
    #1207
    Na akkor van olyan módszer, amivel chip nélküli ps2-n megy hdd-ről a pl: torrentről letöltött játék, tehát nem eredeti...???
  • bencelol
    #1206
    akkor ne EA-s játékokat töltsek?::D
  • Banyapapa
    #1205
    ez sztm valami EA betegség:P
    De nemcsak ps2 hallani nyöszörgést,hanem pl GC-n is a medal of,vagy NHL (igaz nem irott a játék,hanem origi) ugyanigy "kalapálja" a gépet
  • bencelol
    #1204
    ez volt a fifa street 2-vel meg a fifa 07-el is.kiirtam 1×-esen Verbatimre lemezre,de mikor olvassa nyekereg meg serceg meg minden..uge ez nem azt jleneti hogy tönkrement a fej? mert csak 2hete kaptam.De az eredeti lemezekkel semmi baja!Plíííz segítség!
  • bencelol
    #1203
    de nem nagy,hanem slim.amugy mitől van szerintetek ,hogy serceg meg nyikog a ps-ben az irott dvd-m?
  • Banyapapa
    #1202
    Ha nagy ps2 akkor jo gyorsan:P
  • bencelol
    #1201
    hogy lehet megcsinálni,hogy ps2-be legyen vinyó vagy mi?
  • turho
    #1200
    Gyakori jelenség az is hogy nem tölt gyorsabban. Ez ugye nem pc, itt gyakran lemezkép-emuláció van teljes emulálással. A lényeg hogy működik vinyóról, kíméled vele a fejet, nem kell berakosgatni a lemezt :)
    1-2 játék lassabban is tölthet vinyóról mint lemezről. De ez már ilyen, ps2 a legmacerásabb vinyóval.
  • JiBBeRiSH
    #1199
    Itt speciel nem állítgattam semmit, csak felraktam vinyóra a cuccot, aztán ott csinálja ezt (GT3). Gondoltam hátha tud vki valamilyen mode beállítást, amivel ez megszüntethető.
    Másik vinyós problémám pedig, hogy a GTA:SA nem igazán tölt gyorsabban, mint lemezről. Ez a játék függő, vagy erre is van megoldás?:)
  • turho
    #1198
    A legtöbb ps2 játék átvezető film ilyen. A te chipedben force beállításoknál (színnorma és frekvenciaváltás) rosszabbodhat is az eredmény, ugyanis ez nem pal-ntsc meg 50-60 hz konverter. Sok játék kelemesebben futhat adott tv-ken átállítással, de az a tapasztalatom hogy a filmek a gammákban legtöbbször megsínylik.
  • JiBBeRiSH
    #1197
    Azt mivel lehet kivédeni, ha egy játékban a filmek enyhén, de érzékelhetően akadoznak? Nem fagy le a cucc és játék közben sincs semmi baja, de a filmek nem folyamatosak.
  • bubi07
    #1196
    Az jó akó én leszek az első aki megpróbálja ezek szerint.
  • Banyapapa
    #1195
    nemtom
  • bubi07
    #1194
    Na valaki mondjon már valamit!!!
  • bubi07
    #1193
    Lenne egy kérdésem ha egy másolt Usb Extrem-et bebootolok egy eredeti Swap magical akor az úgy jó lesz.
    Az írott játékokat be fel tudom í módon másolni a winyóra vagy mindenképpen kell chip hozzá.
  • Okami Amaterasu
    #1192
    köszke thx..