2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Afe
    #1271
    csak azzal fog elindulni a GOW2, mert direkte erre a játékra pachelték a HDloader8.0-t.
    wimhiipnél én spec a sima formázást választottam, mert ha jól láttam a toxicosnál külön kell állítgatni a system fájl meg miegymás méreteit, de így is tökéletesen működik mind a 20iso amit felraktam a winyóra.
  • bordy
    #1270
    jah, van még 1 kérdésem. a winhiip-ben lehet toxicos-re meg hdloaderre formázni. melyikkel érdemesebb? vagy az mind1?
  • bordy
    #1269
    nekem van egy hdadvance3.0-m vagy is lesz ha megérkezik az adapterel 1ütt.
    az érdekelne hogy az ugyan az mint a hdloader? ha igen gondolom pl a hdloader8.0bgow2iso(ezt szedtem most le) az fejelettebb akkor. a másik hogy tudnám megtudni hogy tudd e dev modot a gép, mert akitől vettem a gépet az se tudta h milyen chip van benne.
  • tukko
    #1268
    Bendy hát az usb-s vinyó nem a legjobb, és csak akkor tudod inditani az Usb extrémet mem kártyáról, ha olyan chiped van ami támogatja mem kártyáról való bootolást! Amugy az UlaunchELF progival lehet felmásolni az ELF fájlt a memkártyára!
  • mohus
    #1267
    akkor lehet hogy a boot ps1 lemezed adatait nem sikerült megkreálnod úgy ahogy kellett volna

    fontos a TITLE.DB cucc kinézete:)
  • Bendy
    #1266
    Következő lenne a kérdésem:
    Vastag csippezett ps2ben totál rossz a fej, cd-t sem olvas. Memkártyáról szeretném indítani az USB Extreme-et (letölteném a netről) és USBn keresztül rákötnék 80as MAxtor vinyót amin a játékok lennének.
    Hogyan tudom rámásolni a memkártyára az USB Extreme progit (van itt 1 másik tökéletesen működő csippezett gép is ha kell hozzá)?
    Visszaolvastam, de csak olyat találtam, hogy "olvass vissza". Minden segítséget köszönök, HD Advance linkeket is megnéztem már :(
  • öregharcsa
    #1265
    nincs
  • Kamehame
    #1264
    válszt PLZ
  • jaszy
    #1263
    Dejó hogy mindenhova betetted :( Úgy örülünk :D
  • Kamehame
    #1262
    csá all
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tudjátok Karcagon hol lehet chip-eltetni?
  • Afe
    #1261
    kösz.
    de bárhogy indítom nem jön elő más csak a HDLoader.

    azt már olvastam lentebb, hogy a Winhiip-el pc-n megoldható, csak nem szeretném szétbuherálni a ps-t se a pc-t. meg eleve érdekelne ez a memoriakártyás dolog.
    összeraktam ezt a progit amit a mikestyle.com-on írnak, de a playstation2 logó után feketekép marad az egész.
    na mind1, marad az ExecFTP
  • Banyapapa
    #1260
    hmmm,ha megy a hdl0.8,mért nem probálod meg valami mással .
    pl a pc-be belerakod a vinyot,és ugy töltöd fel rá a játékokat,vagy crosskábelel összekötöd a pc-t a ps2vel,és ugy töltöd át (igaz igy több idöbe kerül a feltöltés).

    Amugy a hdloader ftp-s menüje ugy jön be,hogy mikor indul a gép a lemezzel,nyomva tartod az egyik gombot (pl: kört),és asszem memo birizgálásra a exeftp vagymi a megfelelö (ha jol irtam a nevet)
  • Afe
    #1259
    halihó!
    letöltöttem egy HDLoader.v0.8b nevű progit, ami elvileg patchelt és frankón indúlt a ps2-ben, csak az a gondom, hogy nem ismeri fel a másolt gamekat instalkor. valoszinű, hogy a chip miatt, aminek sajnos nem tudom a típusát.
    feltétlen szükséges eredeti ps1 game ahhoz, hogy feltudjam tenni a HDL-t a memokardra, vagy létezik egyébb módszer is erre?
  • Afe
    #1258
    azért érdekelne a dolog, mert nállam van kipróbálásra egy NETWORK Adapter, de winchestert nem tudok most hírtelen szerezni hozzá.
    le lehet vhogy winyó nélkűl tesztelni, hogy működőképes-e, mert nagyon rozoga szegény és csak holnapig lesz nállam?

    összedugtam egy cross link kábel segítségével a routeremmel...ennyi:(
  • Afe
    #1257
    a top az volt, amikor a PS2-met összekapcsoltam routeren keresztül a PC-mel és a PC-n lévő PS2-re írt SEGA MEGADRIVE emulatort (.ELF) elindítottam és a szintén PC-n lévő emulator ROM-ot futtattam a másik szobában lévő PS2-mel...

    a kérdésem az lenne, hogy ez működik a normal ps2-es gamekkel is vagy ez csak egy speciális eset?
    mert akkor nem veszek egy külön winyót a ps2-be, hanem pc-ről futattnám a játékokat.
  • JiBBeRiSH
    #1256
    Remélem azért ToxicOS-el nem lesz majd gond. Én is rászoktam arra, hogy mindent vinyóról nyomok.
  • Sir Quno Jedi
    #1255
    20 perc volt az, mire felrakta, de nem megy sajna, pont úgy fagy az intro movie előtt, ahogy mondták. Kúrvák, pedig nem warezoltam.
  • JiBBeRiSH
    #1254
    Szerintem próbáld ki.:D 10 perc. A list.ps2hd.com-nak pedig nem kell mindig hinni, mert nem frissítik az oldalt. Én is küldtem már nekik néhány adatot, de nem rakják ki.
  • Sir Quno Jedi
    #1253
    Mert azt írják, kell hozzá patch fix, node ez nem törött, hanem gyári origi, akkor mi légyen vele?!
  • Sir Quno Jedi
    #1252
    Gyárekök, az FFXII (gyári term.) megyen HDD-ről, ha felrakom rá HDDloaderrel? Csak mert DVD-ről nem villám ám!
  • Banyapapa
    #1251
    tudsz hát

    itt pedig lista játékokrol,mik mennek rajta.

    Bár pl: USA verzios rouge galaxy nincs rajta,de az is megy origi loaderen,
  • luzso197
    #1250
    Heelo. És ezzel tudnék hdd-ről játékokat futtatni?
  • mohus
    #1249
    "Ez a memóriakártyás megoldás pedíg meghaladja a képességeimet."

    hát elsőre nehéznek tűnik, de amikor megcsinálod és működik hihetetlen büszkeség tölt el:))) én pl "magamtól" nem az itteni fórumból informálódva oldottam meg azt a dolgot (persze neten vadásztam a cuccokat leiratokat)

    a top az volt, amikor a PS2-met összekapcsoltam routeren keresztül a PC-mel és a PC-n lévő PS2-re írt SEGA MEGADRIVE emulatort (.ELF) elindítottam és a szintén PC-n lévő emulator ROM-ot futtattam a másik szobában lévő PS2-mel...

    SONIC, MORTAL KOMBAT MD PS2-n...miközben a PS2 sega-emulator filejai a szomszéd szobában lévő PC-den figyelnek:)
  • Banyapapa
    #1248
    Nem, 2 lemezes (cd-dvd)
    Nekem is origi van belöle( linkelt boltbol valo),igaz télleg HDadvance,de asszem itt irták az a hdloader 0.7c verzioja.
    Nemtom milyen kompatibilitási listán nem szerepel
  • tukko
    #1247
    Szerintem a HDLoader csak egy lemezes! Ez pedig HDadvence, nem tudom mennyiben másabb mint a Hdloader, de a kompatibilitási listákon ez nem szerepel! De miért nem chippelteted ki?
  • luzso197
    #1246
    Ezért gondoltam arra, hogy ha valakinek van ilyen és nincs szüksége a cd-re, akkor megvenném.
  • Banyapapa
    #1245
    jaja egyik cd,másik dvd.
    Asszem csak arra kell cd/dvd,ha esetleg ps2-ben akarsz cd/dvd játékot feltenni a vinyora
  • luzso197
    #1244
    Ok. Köszi az infót. Ez a két lemezes verzió mit takar? Az egyik CD? Nekem csak arra lenne szükségem...
  • Banyapapa
    #1243
    itt van eredetiben
  • luzso197
    #1242
    Igen, eredeti kéne, mert nincs csippelve a gépem. Ez a memóriakártyás megoldás pedíg meghaladja a képességeimet, sokszor elolvastam, de nekem magas.
  • luzso197
    #1241
    Igen, eredeti kéne, mert nincs csippelve a gépem. Ez a memóriakártyás megoldás pedíg meghaladja a képességeimet.
  • tukko
    #1240
    Eredeti HDLoder kell? Mert ha nem tölthetsz a netről is! Elég ritka az eredeti használtan, inkább csak ujjan lehet kapni, azt is inkább küldföldről kell rendelni!
  • luzso197
    #1239
    Köszönöm mindenkinek a választ. En nemrég léptem be a PS2-ek klubbjába, most vettem egy fejhibás gépet olcsón, cd-t olvas de dvd-t nem (semmilyet, még filmet sem). Próbálnám minél tovább kihúzni a fejcserét.

    http://www.newwave.hu/main.php?c=ujkonzol&ca=110&m1=21 itt találtam network adaptert, felvettem velük a kapcsolatot, 2 hónapja hiánycikk, de lehet előrendelést feladni. Remélem tudtam segíteni nektek.

    HA valaki megválna a CD-s HD Loader lemezétől, az kérem írjon a [email protected] címre. Előre is köszönöm.
  • evid
    #1238
    Ha fent van a játék a vinyón akkor mindegy, hogy eredeti v. másolat. Win alól a WinHIIPprogival feltehetők a vinyóra a másolt játékok.
  • Banyapapa
    #1237
    van cd meg dvd is hozzá,az eredetihez.
    Chip nélküli gépben is megy igy a eredeti játék,vagy a netröl letöltött.

    Csak nem a ps2vel kell beolvasatni,hanem pl: összekötöd a pc-t ps2 egy kábelel,vagy a pc-be berakod a vinyot,és van progi ami feltölti rá a játék ISOjat
  • luzso197
    #1236
    Hello mindenkinek. Pár kérdésem lenne, bár elég sokat visszaolvastam, de nem találtam választ. HD Loader program létezik cd-n is? Mármint az eredeti. Valamint ha chip nélküli gépbe rakok winyót, akkor az oda felmásolt eredeti játékok mennek, de a backup lemezek nem? Köszi előre is a válaszokat.
  • Afe
    #1235
    tudja valaki, hogy hol lehet még Network Adaptert kapni mostanság??
    vagy ha esetleg valaki jópénzért eladná a sajátját csak szóljon :)
  • mohus
    #1234
    kezdetnek itt van ez a LINK...ha átrágtad magad rajta kérdezz tovább konkrétabban...ne priviben...hátha más is akarja hallani már ezredszer:)
  • evil 007
    #1233
    nem egészen tom miről beszéltem de amit levettem ebből az hogy "lehet a ps2-mbe vinyót rakni???? arra gammákat másolni meg játékállást menteni??????????????????????" jól értem és azt hogy lehet beletenni én magamnak megtom csinálni vagy belekell tetetni valakivel????? lécci irjatok mert érdekelne
  • HoReSz1975
    #1232
    HD Loader 3.0, mert a vastag PS2-höz ez kell az tuti, nekem is ez van, csak a régebbi fajta...