2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Psx2
    #1311
    Csak olyanokat találtam amik god of war2-ösök azzal is elfognak indulni a másolt gammák?Thx mindent
  • Banyapapa
    #1310
    vagy berakod pc-be,de lehet öszekötni cross kábelel a ps2-be levö network adaptert,és a pc hálokártyát.
    de ehhez a pc-re felkell rakni egy progit aminek neve nem ugrik be.

    Igy szerelni azt nem kell,de a másolás joval-joval lassabb mint a pc-be vinyo-t megoldásal
  • Afe
    #1309
    #1304: igen
    #1305: igen
    #1306: igen
    #1307: HDLoader.v0.8b már a legujjabbakat is elindítja (gow2), de ehhez kell a chip a gépbe.
    #1308: torrent oldalakon megtalálod

  • Psx2
    #1308
    Ha van esetleg link akkor thx
  • Psx2
    #1307
    Hallottam olyanról hogy lehet patchelt hd loaderrel feltenni amasolt gammákat,és akkor nem kell pc,erről mt tudsz,tudtok?
  • Psx2
    #1306
    vagyis a játékokat
  • Psx2
    #1305
    És onnan kell a cuccokat rámásolni
  • Psx2
    #1304
    Tehát a ps2 vinyóját a gépembe kell betenni igaz?
  • Afe
    #1303
    winhiip-hez nem kell hállózat, csak be kell raknod vhogy a winyót a pc-be. ennyi.
  • Psx2
    #1302
    Csak ezzel lehet,mert a hálózatot nem tom megcsinálni
  • Afe
    #1301
    tedd be a pc-be, és a winhiip nevű programmal könnyen fel tudod rakni rá a képfájlokat.
  • Psx2
    #1300
    Mert nekem mindig azt írja,hogy VALID DISC ha masoltat akarok feltenni
  • Psx2
    #1299
    Hogy lehet másolt jatekot feltenni a Ps2-ő vinyójára?
  • Banyapapa
    #1298
    szia
  • Psx2
    #1297
    Helo
  • vki
    #1296
    Nekem van egy AR MAX EVO, meg még egy-két finomság egy DVD-n. Az egész 44 mega. Eredetileg CD-s volt, de kiírtam DVD-re, hogy ne legyen vele probléma. Ha van valami tárhelyed, akkor feltolom. Ha érdekel, keress privi-ben.
  • Psx2
    #1295
    Helo
  • Addy03
    #1294
    ömm jah a félreértés előtt ps2 játékok mentésére gondoltam xD
  • Addy03
    #1293
    Hello! A segítségeteket szeretném kérni: hogyan lehet menteni pendrivera, mien progik meg cuccok kellenek hozzá? Azt tudom h valami AR MAX cucc kell azt ki is írtam de a psem nem látja(slim,chippelt).
    Már egy hete ezzel szórakázok és nem sokra jutottam.
    Ha tudna vki segíteni naon megköszönném.
  • tukko
    #1292
    Kösz! Ezt nem is tudtam!:)
  • Afe
    #1291
    itt írnak a mode-ról, de nem fontos a winhippnél beállítani, mert ha a hdloaderben lenyomod a select-et, akkor is megtudod változtatni, hogy melyik game hogy induljon.
  • tukko
    #1290
    Hol tudom megnézni hogy a játékokat milyen mod-ban kell felrakni vinyóra a winhippel? Mert ahol régen néztem az megszünt!
  • Shortstop
    #1289
    wow. koszi. akkor valami felett atsiklottam kemenyen
  • Banyapapa
    #1288
    roxul látod,ez CSAK slim gépekhez van (azt is irja milyenekhez).
  • Shortstop
    #1287
    latom eleg agressive itt mindenki igy hat azoknak spam lehetoseg de remelem nem ilyen mindenki.

    szoval valaki ossze tudna foglalni hogy hogyan mukodik ez a dolog hogy PS2 torrentrol letoltott jatek chippelt slim gepben winyorol??

    annyira nem ertek hozza. olvaasgattam kicsit a forumot de nagy az anyazas meg az ossze-visszasag. Ezt az oldalttalaltam hasznalhatonak de amint itt latom vastag PS van. Vagy ez teljsen mindegy, es ez a metodus mukodik a slimesen is? Nem ertek hozza azert kerdem.
    Floodosok kimeljenek, segitokeszeknek elore is koszonom!
  • ICP001
    #1286
    Ahoj!
    Letöltöttem az USBExtreme(USBadvance)programot a netről.A képfájlt kiírtam cd-re.Vmi miatt a Slim,chippelt ps2-őm nem olvassa be a lemezt.Pörgeti mint állat,de a képernyő korom fekete marad.Mitől lehet ez?Már 2 verzióval is megpróbáltam,mindkét esetben ue az eredmény:(
  • Stray Wolf
    #1285
    Hi all.
    1.6-os ( legfrisebb ) patch van a PS3 gépemen. De ennek ellenére még mindig gondok vannak a PS2-es játékokkal. Egyiknek az átvezető moziai lettek felismerhetetlenségig széttorzitva, egy másiknak a játék menete lett gyorsitott felvétel és a hang és a kép is elcsúszik. Rettenet.... azt hittem széttalpalom a gépet azonnal. Ennyi pénzért tudja már lejácani a ps2-es játékokat....

    Valakinek valami tanácsa van e? Esetleg valami beállitási probléma e, vagy ezzel mindenki igy van?
  • BadBlade
    #1284
    Vki tudja h lehet még Network Adaptort venni???
  • bordy
    #1283
    nem olvasta ki nekem. de kitudtam keresni az iso-ból.
    köszi a helpet.
  • Banyapapa
    #1282
    hmmm,azt ugy emléxem automata kiolvassa az iso-bol a progi

    vagy itt keresd ki

    Már ha be van irva.
    Vagy a leemzröl-isobol is ki lehet talán keresni ha pc-n megnezed (pl: SCUS_222.22 )
  • bordy
    #1281
    nem.
    valami slpm_xxx.xx kell oda a képek alapján.
  • Banyapapa
    #1280
    krixkraxos,de érthetö talán.
    Sztm te nevet felejtettél el adni a ISOnak amit át akarsz tölteni,anélkül nem indul el.
  • bordy
    #1279
    helloka megint.
    1 dolgot nem értek, ebben kellen help nekem.
    összekötöttem a ps2-t a géppel és a hdl_dumb-al szeretnék átnyomni gamit a vinyóra. minden ok is, látják 1mást. a gondom az installnál van. van egy olyan textbox hogy Startup. oda nem tudom mit kell beírni. a könyvecske szerint nem kell változtatni rajta, elvileg kellen valaminek oda kerülnie gondolom, na de nekem üres mindig. amig üres az install nem is indul el.
  • Afe
    #1278
    ezt a 3 fájlt belehuzgálod a CDGenPS2 -be, majd a SYSTEM.CNF-re nyomj jobb gombot(Edit), pipáld ki a Fix LBA-t, és írd be az LBA mezőbe, hogy 12231. azután File menüből Save Image. az így kapott image-et írd ki max 4x sebességgel.
    elvileg így működni fog, bár ezt még nem próbáltam. ha van CD-RW azzal kisérletezgess.
    kering a neten egy komlett ISO DVD-re, csak most hirtelen nem találom, de a lenne az igazi.

  • pspguru
    #1277
    Hello!
    Hátt...Próbálgattam én már sokmindent eztis amit most írtratok...Lehet én vagyok a hülye hozzá:S de nem akar sehogy elindulni:( Ha valaki tudja hogy kell leírnánekem részletesen? Üdv
  • mohus
    #1276
    tényleg nemtudod?

    memókártyára kell tolni...vagy hddre

    .elf ps2-n = .exe pc-n
  • Banyapapa
    #1275
    ezt találtam rola

    Két elf file,de nemtom hogy is müxenek
  • pspguru
    #1274
    Bővebben? Olyat honnan tudok szerezni?nekem 8.0 van az nemjó hozzá?vagy valamit csinálni vele?
  • mohus
    #1273
    spec HDloader kell hozzá
  • pspguru
    #1272
    Hali! A God Of War 2 mien beállítással megy? Mopde 1 vagy 2 vagy 3? vagy nem kell semmi? Hogy indul el Hd loaderrel?Help!!
    Előre is thx!