2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Afe
    #1351
    csak chip, vagy mindkettő, vagy egyik sem.
    van eredeti HDloader meg HDadvance program, de azokkal (ha jól tudom) csak eredeti gamek mennek winyoról, és jó sok már nem indítható el velük.

    chip + NetworkAdapter + winyó + legújabb HDloader = örök életű PS2 ;)


    egyébként ha csak eredeti játékot használsz, akkor az is elég biztonságos és nem kell tartanod attól, hogy hamar megadja magát a fej. arról nem is beszélve, hogy már nagyon olcsón beszerezhető az összes régebbi nagy cím.
  • redbull0304
    #1350
    Most jutottam el oda, hogy vagy chip-et vagy winchestert szeretnék bele!

    Melyik a jobb? Melyik a biztonságosabb? Mennyibe kerülnek kb? Ha Chip akkor milyet érdemes venni?

    A gépem: PAL SCPH-50004

    Előre is köszi a segítséget!
  • Mocskos Patkány
    #1349
    helló sziasztok , már régóta ps2 tulaj vagyok (scph -50004) de csak most jutottam el odáig hogy kicsit feltuningoljam a gépet , kezdetekben vettem hozzá egy network adaptort ami szerintem manapság itthon elég nagy bűvésztrükknek számít , letöltöttem egy hd loader discet 3-om napot vártam a 160 gigás vinyóra hogy megjöjjön , össze raktam a cuccokat és minden gond nélkül futottak , víszont a legkirályabb gép az az 50004-es valahogy én nem vagyok megbékélve a 7**** szériával
  • Banyapapa
    #1348
    mit akarsz venni? (ps1 játék nem megy hdd-röl)
  • Psx2
    #1347
    Helosztok!Két kérdésem lenne!Az egyik hogy,hogy lehet a ps2 vinyójára menteni a játékállásokat?(ha lehet egyátalán),mert vinyót használok.A másik pedig az hogy Hd advance 3.0-át(Dvd) használok, és nem akarom állandóan lemezről indítgatni,nincs vmi olyan megoldás hogy bekapcsolom a ps2-őt és onnan elindítom vinyóról a játékokat?Mert hallottam hogy van valamilyen olyan megoldás hogy memóriakártyáról fellehet tenni és onnan indítom el,ha ezt lehet akkor Hd advance 3.0-val is lehet?,vagy ahoz Hd loader kell?,ha kell tudnátok adni egy címet ahonnan letudok tölteni dvd-és verziót?(Hd Loader)Thanks!!!
  • belo4
    #1346
    vinyóról megy a ps1 játék is?
  • belo4
    #1345
    És olan oldalt nem tudtok ahol venni is lehet?
  • Afe
    #1344
    PS2 Hard Drive Compatibility Chart
  • belo4
    #1343
    Milyen vinyó jó a ps2-höz?
  • belo4
    #1342
    itt pl.
  • Maci81
    #1341
    Hello tudna vki segíteni?pcsx2vel The Sopranossal- Road to Respectel szeretnék játszani.a konfigurálást elvégeztem a progin és megy a ps2 menüje csak nemtom a játkot hogylehet betölteni.ha berakom a cdvdromba és run/executét nyomok megint csak a ps2 menü jön be.pls segítsen vki.
  • Navaho
    #1340
    Sziasztok!
    PS2 slim tulaj vagyok, frissen chippelve DUO3 ULTRA chippel. Érdekelne az USB HDD-ről futtatás, de kéne nekem egy step-by-step tutorial, ami az alapoktól elkalauzol, mit, mivel, hogyan kell csinálni. Ha tudtok ilyen címet pls. publikájátok. (Ebben a fórumba visszaolvastam valameddig, de nem talátam ilyen info-t) KÖSZI!
  • Psx2
    #1339
    Helosztok!Két kérdésem lenne!Az egyik hogy,hogy lehet a ps2 vinyójára menteni a játékállásokat?(ha lehet egyátalán),mert vinyót használok.A másik pedig az hogy Hd advance 3.0-át(Dvd) használok, és nem akarom állandóan lemezről indítgatni,nincs vmi olyan megoldás hogy bekapcsolom a ps2-őt és onnan elindítom vinyóról a játékokat?Mert hallottam hogy van valamilyen olyan megoldás hogy memóriakártyáról fellehet tenni és onnan indítom el,ha ezt lehet akkor Hd advance 3.0-val is lehet?,vagy ahoz Hd loader kell?Thx!!!Help!!!
  • mefisztocska
    #1338
    Hello..tudna vki mondani olyan oldalt vagy ftp cimet ahonnan lehet letölteni ps2 játékokat?
  • Afe
    #1337
    Winhiip v1.7.6
  • johnny quest
    #1336
    Az lenne a kérdésem hogy melyik a legjobb program amivel PC-ről PS-re /vinyóra/ lehet másolni az Iso-kat.
    köszi
  • JiBBeRiSH
    #1335
    Egyértelműen a network adapteres megoldás a jobb, mert 3x annyi játék támogatja, ha nem több.
  • johnny quest
    #1334
    Az lenne a kérdésem hogy vastag ps2-őbe mi lenne a jobb Usb-s vinyó vagy network adapteren keresztül direktbe belrakni a vinyót.Én azt olvastam sok helyen hogy a network adapteren keresztüli jobb mert gyorsabban tölt nem akad a videóknál, csak hát az a bökkenő hogy network adaptert beszerezni már nem kis mutatvány.
    köszi.
  • elims
    #1333
    Ez csak egy kis "rafináltság"... ) Egy egyszerű,akármilyen chipet tesznek bele és semmi mást.Csak nem húznak a fejen,mert az új szériás slim gépeknél nem kell erősebbre állítani a fejet.Így,a fej szempontjából olyan,mintha nem is lenne megchipelve.Ennyi a fejvédelem. )
  • jaszy
    #1332
    Nemhinném! Még sosem hallottam erröl!
    Viszont az RW-t 3xxxx szériás régi vastag gépeken kívül mind viszi.
  • vki
    #1331
    Hi!

    Meglehet azt valahogy oldani, hogy egy külső USB-s DVD olvasóval lehessen játszani? Próbáltam valami USBADVANCE-t, de nem jött össze. Így szeretném azt megoldani,hogy a játékot ne feltétlen kelljen kiírni sima DVD-re, hanem csak RW-re tesztelés céljából.

    A válaszokat előre is köszi.

    Broafka: Tavaly ilyen tájt én 16-ot fizettem az Aqua ed.-es PS2-esembe a fejcseréért.
  • Broafka
    #1330
    egyébként, mennyibe kerül egy új olvasó fej? és hol lehet beszerezni?
  • Psx2
    #1329
    Letoltottem,ps2 hdd-hez mega packot ez mire jo?
  • Psx2
    #1328
    Felraktam winhiipel az uefa champions league 200-2007-est a ps2hdd-re,de nem mükszik a Hd loader.v0.8b-vel.Mi lehet a baj?Ott van a képernyőn rámegyek,elindítom egyet villan, és utána fekteség van végig.Légyszi segítsetek!
  • vgaben
    #1327
    Sziasztok!

    A Shadow of the Colossus szeretném futtatni, de nem indul el a HDL 0.8B (GOW2)-vel. Én vagyok a béna vagy nem fog összejönni?
  • Psx2
    #1326
    Arrol hogy hd loadert/advancet fellehet másolni a ps2 memóriakártyájára arról mit tudtok?Mire jo?
  • Banyapapa
    #1325
    Asszem lehet azt is benne hogy, pl:_játék DVD-t be,és dvd-röl egyböl a ps2 HDD-re,de én aztat nem probáltam ,mert sima pc-röl,ps2hdd-re joval gyorsabb
  • Psx2
    #1324
    És a winhiipnél rá kell másolni jatekot a pc vinyójára és onnan a ps2 vinyójára,vagy a winhiipel egyből rá lehet rakni a ps2 vinyójára a jatekot?
  • Psx2
    #1323
    Aha,tehát pc-vel winhiipel felrakom a ps2 vinyójára isóba a gammákat,hálózat nem kell,csak mondjuk rekkel beteszem a ps2-ő vinyóját a pc-be és fel is tudom rakni gammákat,majd beteszem a patchelt Hd loadert és ott lesznek a jatekok a ps2 vinyóján csak el kell indítani!Ha jól értettem.
  • Banyapapa
    #1322
    csak a másolt hdloader induljon el,utána ps2be semmi lemez nem kell.
    Ne a ps2-vel akarj felrakni játékot,arra ott a pc (játékrol készitesz ISO-t a pc-re,és azt pikkpakk felrakja a winhiip)
  • Psx2
    #1321
    Ja és az mit jelent,hogy chipp+fejvédelem?
  • Psx2
    #1320
    Amugy azt se tudom hogy milyen chipp van benne
  • Psx2
    #1319
    Az számít hogyha chippelt a gépem de már régen lett chippelve?Lehet hogy azért nem indulnak el a masolt jatekok?
  • Banyapapa
    #1318
    http://www.ps2hd.com/list/
  • Psx2
    #1317
    Thx
  • Psx2
    #1316
    Melyek azok a gammák amelyek nem indulnak el vinyóról?Tudtok adni vhol egy listát?Mert kitudtam írni,el is indult a hd loader de nem játszotta le a másoltat, megint VALID DISC!!Ugyhogy marad a winhiip megoldás!Vagy a gépbe nem számít milyen csipp van?
  • Afe
    #1315
    ha képfájl(ISO, bin cue, stb) akkor azt ugyanúgy kell kiírnod ahogy a játékokat szoktad.(van belőle CD és DVD verzio is)

    ha .ELF kiterjesztésű, akkor azt először össze kell raknod, vagy esetleg az uLanchElf nevű progival bárhonnan elindíthatod. de ez kicsit komplikált, ezért az ISO-t ajánlom.
  • Psx2
    #1314
    Neroval probaltam mint a jatekokat de nem mükszik
  • Psx2
    #1313
    Most meg nem tom kiírni.Mivel kell?Vagy hogy kell?Cd-re vagy dvd-re?
  • Afe
    #1312
    igen mert az a teljes HDL, csak még a GOW2-vel is meg van patchekve.