2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • cors
    #2352
    mennyit ér meg neked?
  • gie 99
    #2351
    Engem érdekelne. De csak a ps2 network adapter.
  • cors
    #2350
    eladó,egy ps2 fat+ps2 network adapter+2kar
    Ajánlatokat priviben.

    Köszi
  • Uchiha Obito
    #2349
    Sehogy, kivéve ha veszel eredeti action replay max lemezt.
  • bekasybalazs
    #2348
    Sziasztok!Lenne még egy kérdésem,hogyan lehet chippelt gép nélkül pc ről memóriakártyára másolni,mert nincs a környéken chippelt gép.Előre is köszönöm.
  • Uchiha Obito
    #2347
    Szerintem ne slimet vegyél...
  • TidusX
    #2346
    Ezt olvastam, hát a forrasztgatást azt inkább kihagyom...
  • Uchiha Obito
    #2345
    Pontos leírás: http://www.konzolozz.hu/beepulok/faq/faq.php?0.cat.53.196

    Amúgy 64 megás eredeti sony memkártya nem létezik, amit a sony csinált az csak 8 mega volt!

    Slimbe pedig nem lehet vinyót tenni (kivéve a 7xxx-es szériába, forrasztgatással)
  • TidusX
    #2344
    PS2 slimbe is lehet tenni winchestert és hogyan? Mert elég kicsi...
  • bekasybalazs
    #2343
    Sziasztok! Nemrég rendeltem egy 64 megás eredeti sony memóriakártyát. Olvasam errő la modolásos-másolgatós dologról és szeretném megcsinálni.A PS2-m slim..namost aza gondom hogy nem vagyok jártas ebben a témában...nincs kichipelve a gépem, de megtudom oldani a másolást ha kell.Le tudná valaki írni nekem, hogy milyen programokat és hová kell felraknom hogy működjön? addig eljutottam, hogy kell egy progi a memóriakártyára, de ahoz is kell egy progi hogy arra felrakassam egy kichipelt gépen(kikell írnom lemezre).aztán felpatchelem a játékot és kiírom lemezre.csak az a gondom, hogy nem tudom hogy melyik progi hová megy.

    köszi előre is a válaszokat
  • Afe
    #2342
    Tárgytalan. Megtaláltam az SMSPlayert :)
  • Afe
    #2341
    Van olyan mediaplayer ps2-re, ami beolvassa az usb-ről a filmet?
  • Keviny
    #2340
    Sziasztok,

    volna egy "kisebb" problémám az USBAdvance-al: elindítom, be is tölt szépen, felismeri a pendrive-ot, illetve látja a rajta található játékot. Rápöccintek a start gombra, majd kijön bal oldalról egy felirat: "Please wait.... loading title" És innen nem hajlandó tovább moccanni.

    Hol ronthattam el? Van valami chip is a gépben, nem lehet, hogy azzal akad össze?

    A másik fura dolog: a meghajtó elég szar, de a CD-ket beolvassa. Van pár (eredeti) PS1 CD-m, betolom, majd felpörög, eltűnik a menü (mintha indulna a játék) majd újraindul a gép... ez mitől van?

    Köszönöm előre is a segítséget!
  • Rolling67
    #2339
    Üdv - mindent úgy csináltam ahogy leírtátok -USB -s házban vinyó -formáz -Játék átalakítva ( tekken 5, nfs undergrung ) vinyóra

    1. usbadvance - elindítom - bejön a felirat ( free ) majd átvált pirosra a képernyő és megáll.

    2. open ps2 loadar megismeri a játékot kiírja a nevét de indítás utám - sárga- majd piros -fehér képernyő majd lefagy

    mi lehet a baj ?

    Pendrive-n ugyanez ( maxell ill. 4 GB-os kínai mp4)

    köszi !


    Rolling
  • exigo128
    #2338
    OK,Köszönöm!
  • kazuma89
    #2337
    "netre" már nem is fogsz :D
  • Afe
    #2336
    Működik rendesen, csak a netre nem lehet felmenni vele, de a játékokat viszi. Nekem is olyan van.
  • Akey
    #2335
    Ha az USA verzión van Ethernet és Modem csatlakozó is, akkor nálam működik. PAL gépem van.
  • exigo128
    #2334
    sziasztok!
    Azt szeretném megtudni, hogy USA-ból rendelt network adapter jó a PAL-os ps2-hőz?
  • Afe
    #2333
    Köszönöm!
  • kazuma89
    #2332
    Pendriveról müködik..Oda felmásolod a játékokat kitömörítve...

    Ezt leszeded: katt

    Természetesen SoftMode-os kárty kell hozzá...
  • Afe
    #2331
    Szeretnék egy SNES emut működtetni vinyóról hdloaderrel, de akárhogy rakom rá, mindig azt írja, hogy nincsenek romok a cd-n.
    Először próbáltam egy SNES.iso-t, de azon .zip- formában voltak a romok, így azt gondoltam hogy ez a gond, aztán egy másikat, amin már nem voltak betömörítve, de ott is csak az emulátor indult, és a játékokat nem találta. Hova kell tenni a játékokat, hogy megtalálja az emulátor?
    OLvastam itt régebben, hogy sokan a pendrive-ról futtatták a SNESemut, azt pl hogy?
  • ypss
    #2330
    Hello elado 1 ps2+network adapter+hozzá hdd+sony 8mb moddolt memoriakárya+1 sony dual shock 2 joy+sok-sok ps2 játék a hdd-n eladó v fat psp-re cserélhetö. e-mailben tudok képeket küldeni. gjanit-email.hu
  • Uchiha Obito
    #2329
    Próbáld a felirat file-t átkódolni Unicode-ba. Nekem is volt már ilyen, és megoldotta.
  • MikX
    #2328
    Uuum, nemtudja véletlenül valaki, hogyha .sub vagy .srt feliratot is teszek a film mellé, akkor nem indul el, és miért lehet? Nem tetszik neki netán a magyar ékezetes feliratfile? Mert ha kitörlöm lellőle, akkor megy
  • MikX
    #2327
    Igen, azzal is megy elméletileg...
  • Blojsz
    #2326
    Üdv mindenkinek!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy slim ps2-nél megoldható az, hogy usb-n keresztül külső vinyóról nézzek filmet? SMS player van a kártyán és pendriveról tudok nézni. 150 gb-os külső vinyóm van hdd rack-el.
  • zoliii
    #2325
    Sziasztok!

    Leírná valaki nekem magyarul, hogy az USBExtreme progival, hogy lehet azt megcsinálni, hogy több játékot tudjak pendriv-ról indítani? Nekem csak 1 játékot lát a PS2 Slim gépem, és megy is a játék! :D
  • MikX
    #2324
    Közben rájöttem, de kösz :D
  • kazuma89
    #2323
    Azért mert be kell csukni a lemez meghajtót...
  • MikX
    #2322
    Hello, az miért van, hogy nem indul az USB advance? Bejön a felirat, aztán pirosas lesz, és megfagy, nem jön be, akárhogy próbálom...
  • cors
    #2321
    cserélnék egy ps2+network adapter+80g winyó.nem kell cd,tedd a játékot a vinyóra,és nyomhatod is.
    Örök garancia:-)
    Cserébe X-Box 360 flas-elt,jó állapotú érdekel.

  • ypss
    #2320
    Az mit jelent h pl. a Jak X: Combat Racing csak toxicOS módban indul el hdd-ről? Ilyen chip kell a gépembe v van ilyen hdd kezelö progi?
  • kocka61
    #2319

    szeretnék magyar menüt csinálni a free mc boot 1.8-ból segítséget kérek
  • ypss
    #2318
    Heló fejhibás vastag ps2-vel hdd-röl lehet vhogy online játszani?
  • pisti666
    #2317
    szia mért nem írod át? kicsivel korában volt már utalás a megoldásra nézd vissza 2010. feb. 08. 15:21
  • kocka61
    #2316
    h
  • kocka61
    #2315
    sziasztok szeretnék a PS2 free MC boot magyar szöveget tenni ,tud valaki segíteni.
  • kocka61
    #2314

    Üdv mindenkinek az lenne a kérdésem ki tudja honnan lehet letölteni olyan programot ,amivel a freeMcboot 1.8 programra a kezdő menü magyar nyelvű lesz tőle .
  • kratoska
    #2313
    Közben meg is találtam a válasz, az IDE vezérlő az adapterben van így sajna esélytelen :-(