2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • jozef1976
    #2392
    Köszönöm szépen az infót!
    Nekem 200-as, de most hogy ezt mondtad, kipróbálgatok a hétvégén még néhány verziót belőle.
    Köszi még egyszer!
  • Banyapapa
    #2391
    Nekem is sokat kellet tökölni a hdl dump-al,de egy régebbi verzio müködött csak.
    Csak nem emlékszem hogy melyik is .

    itt keresgéljél,lejjebb tekerve

    Igaz azt nem tudom hogy mekkora hdd-t tudd kezelni,nekem régen csak 80as volt benne.
  • jozef1976
    #2390
    Pontról pontra bemásoltam minden beállítást az általad megadott linkről,még a ps2-es IP Config-ot is átírtam ugyanazokra az értékekre, mint amit ez a példa hoz,de az istennek nem akarja meglátni a HDD-t. Próbáltam a hdl 0.8-as és a 0.7-es verziójával is,de csak annyi történt, hogy elkezdte pörgetni a HDD-t a PS2-esben.
    A 0.7-es verzióval nemes egyszerűséggel kifagyott a történet, a konzol HDD-je csak pörgött, a PC-n a program nem válaszolt.
    A 0.8-as verziónál pedig megpörgette a HDD-t,és utána megállt valamilyen hibajelzéssel.Sajnos nem írtam le, hogy mit írt ki, de valami 128 GB-os szöveget emlegetett a HDD-mel kapcsolatban.
    Nagyon szépen megköszönném,ha erre még tudnál adni valami jó tippet!
  • jozef1976
    #2389
    Hálás köszönetem a linkért!
  • Banyapapa
    #2388
    itt a képeken látni a beállitásokat.

  • jozef1976
    #2387
    Sziasztok!



    Valaki hozzáértő segítségét szeretném kérni!



    Van egy öreg PS2-esem network adapterrel, HDDvel, erre szeretnék játékokat átmásolni.

    Mivel laptopom van a winhiip/kábeldugdosásos verzió nálam nem játszik.



    Egy sima crosslink kábellel úgy tudom össze lehet kötni a PS2-est a PC-vel.

    Ehhez le is szedtem egy hdl_dumx-0.8.3, és egy hdld_svr0.8.5 nevű kis appot.

    Annyit tudok, hogy egyiket a PS-re, a másikat pedig a PC-re kell feltenni.



    Valaki, aki már túl van ezen, elmondaná akár lépésenként is, hogy hogy fogjak hozzá?

    (IP címek beírása, PS2 beállításai, ill. ebben a hdl_dumx-0.8.3 progiban is van egy csomó kipipálható fül a másolási beállításoknál, amikről lövésem sincs...)



    Segítségeteket előre is hálásan köszönöm!
  • trstice
    #2386
    ja és vmit még elfelejtettem , ha többször resetelem általában más mennyiségu játékot lát ,van hogy az összeset van hogy egyet.

    a válaszokat előre is köszi
  • trstice
    #2385
    Sziasztok

    vki tudna segiteni?

    a ps2-om chippelve van ,okositásnak csináltam egy sofmodos kártyát és mivel usb-ről szerettem volna nyomni(mielőtt irnátok hogy az 1.1-es usb szabvány miatt nagyon lassú kb.1.5Mb-s ,jelezném tévedtek,legalább is nálam mivel az olvasófej kicsit hibás,pl. Tennis gamet dvd-ről elinditja kb.1 ora alatt:D,usbHDD-ről max. 1perc és a játék nem is akad meg,persze van forditva is fifa2010-em ami dvd-ről kb.30s usb-ről kb.1perc) ezért a hdloadert modositottam openps2loaderre(csak hogy a menuből indithassam).Telepitettem fel játékokat ,kb.7-et és játszottam néhánnyal ,majd egy reset után nem látja a játékokat amit előzőleg láttam ,játszottam.Vajon mi okozhatja???Vki tud compatibility list-et az openps2loaderhez?
  • mohus
    #2384
    A hd loader betoltesehez en egy ps2es jatekot hasznalok, ami a memokartyarol tolti be a hd loadert, elofordul hogy a wincsi nem csatlakozik jol az adapterhez ilyenor szetszed megfujkalod az adapter es a vinyo csatlakozoit es osszerak es ujraprobal. Lehet latni a ps2 narancssarga ledjet hogy toltoget, ha ez folyamatosan eg akkor mar fagyott a dolog. Mas: amikor felporgeti a winyot a hd loader annak is van egy jellegzetes bip hangja, ha ez nincs akkor a winyot fel sem porgette, megint szetszed osszerak. Mas: winhiipbe van egy scan ami rendberakja a fajlokat, ha telepitesz ra jatkeot utana mndig futtasd le es ments
    Ennyi bocs BBrol irtam no ekezet
  • Zooooli
    #2383
    sziasztok,
    végignyálaztam a tipikot, de nem találtam a problémámra választ.
    lehet, hogy marha egyszerű a megoldás, de nem bírok rájönni.
    van egy ps2 fat gépem olvasófej hibával, Network adapterrel. winyóra winhiip-pel pakolom fel a játékokat, de a hdloader nem látja őket. próbáltam ps2-vel formázni előtte, de ugyanaz. van valakinek tippje, hogyan varázsoljam elő a játékokat.
    üdv
    Zoli
  • longdrink
    #2382
    Köszi szépen. Majd meglesem az OPL mit tud. Lehet át állok rá. :)
  • Petyko
    #2381
    Hello,
    én nem próbáltam, de azt írják, hogy az OPL-lel (Open PS2 Loader) megy, 0PSS módot aktiválva. Azt ajánlják, hogy az intro videót várd végig.

    PRO EVOLUTION SOCCER 2012 IT - SLES_556.58 - PAL WORKING OPL v0.8 - USB
    ezen az oldalon.

  • digo82
    #2380
    Sziasztok!Nem tud valaki PS2 konzolba KHS-400C olvasófejet?
    Vas megyében ha lehet!Előre is köszi!
  • longdrink
    #2379
    Hello Emberek!

    A PES 2012 nem megy nekem hd loaderrel. Dvd-ről megy (szóval a lemez jó). Mikor vinyóról akarom elindítani akkor a Konami felirat után fekete a képernyő. Ennek a srácnak is: http://www.youtube.com/watch?v=7zU-Hn39ix0
    Csak valamit ír spanyolul és nem tudom mi az. Valaki tudja, hogy mit kell babrálni a Konami felirat után? Előre is köszi.
  • cors
    #2378
    már nem aktuális
  • cors
    #2377
    Sziasztok!

    ps2 fat + network adapter 2 joy,mem kártya,usb-ről is futtatható játékok.

    15.000 csak egyben eladó.
  • vortel
    #2376
    Azért nem látja valószínűleg, mert 1.1es az USB a PS2-ben, ami elég régi szabvány. Amúgy sem lenne rételme USB-s vinyóról futtatni a játékokat, mert szaggatnak, mert az usb 1.1 lassabb mint a DVD. HDD-ről csak régebbi FAT típusokon érdemes futtatni a játékot, amelyhez csatlakoztatható network adapter, és azon keresztül IDE szabványnak megfelelő 3,5" HDD. Én pont ezért vettem fat gépet.
  • hawgabi
    #2375
    Üdv minden PS2 gurunak. A kérdésem az lenne,hogy van egy SCHP-77004 tipusú slim ps2-öm és ezen szeretnék játékokat futtatni usb-s merevlemezről chippelés nélkül. Van erre valami lehetőség? Free McBoot kártyám van,de sem a hdloader, sem az usbadvance nem látja a merevlemezt. Előre is köszi a segítséget.
  • longdrink
    #2374
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :) szuperjó
  • Banyapapa
    #2373
    elvileg ha megy a hdloader ésott a játék lista,akkor select gombot benyomva lehet állitani a mode 1-2-3 fokozatokat,és több mást is.
    jálozatrol áttöltéshez segitség itt,de kell hozzá egy crosskábel.
  • shenmuedc #2372
    Másolj hálózatról.
  • longdrink
    #2371
    Hello! FreeMcBoot 1.8-at használok. Vannak játékok melyeket a vinyóra csak mode3-ban lehet installálni. Keresgéltem, de nem nagyon találtam leírást, hogy azt hogyan lehet. Valaki tud segíteni? Akár egy linkkel is :)
    (pl. olyan kérdésem van, hogy mode3-as iso-t tudok csinálni amit lemezre kiírva már fel tud rakni? vagy mindenképpen ki kell szednem a vinyót és berakni a pc-be, és ott kell installálnom?...)köszi
  • longdrink
    #2370
    Megoldva.
  • longdrink
    #2369
    Helló!

    Van yinyó a ps2-ben és hd advance 3.0-t elindítottam szépen megformázta a vinyót és amikor játékot akarok felmásolne vele a vinyóra nem csinál semmit 0% marad. 5 perc után meguntam. Mi lehet a baj?
  • dancsuri
    #2368
    azevasztok
    van egy SCPH 30004 R lejátszóm, de sehogy nem bírom működésra bírni. free mcboot 1.8 kártyával indítom, de ha berakok egy lemet bejön a menü ahol választhatnék de mintha kifagyne (érzéketlen a gombokra. az SMS lejátszó ugyszintén (kilépni sem lehet belőle)
  • Akey
    #2367
    Ez például olyan. Tele van játékokkal.
  • zozzz81
    #2366
    Tudtok olyan oldalt, ahol játékok vannak?
  • Wanille
    #2365
    Pontosan.
    Ne is várj szoftos megoldást, nem lesz.
    Vagy eladod a gépedet, és veszel egy régebbit, amin működik.
  • zozzz81
    #2364
    Szóval ez azt jelenti, hogy még semmit sem találtak ki az új gépekre? Csak a chippeltetés marad?
  • SteveJakab
    #2363
    Szolnok környékéről van aki tudna segíteni softmodos kártya készítésében?
    Ismerőseim közt senkinek sincs chipelt ps2-je :S :(
  • Wanille
    #2362
    Chip nélkül nem is fog.
  • zozzz81
    #2361
    Sziasztok! Kiírtam CD-re az USBAdvance-t, de nem indul el vele a PS2. Azt írja, rakjam be a format disc-et. Mi lehet a geba? 8x-osan írtam TDK CD-re Neroval. Mondjuk nincs kichippelve a gép.
    Meg lehet oldani, hogy külső vinyóról fussanak a játékaim 90004 0c gépen? És esetleg a biztonsági másolataim lemezről?
  • icf
    #2360
    köszi!!
  • lowdog
    #2359
    ha nem csippelt akkor nem
  • icf
    #2358
    sziasztok tudna valaki segiteni?
    ps2 slim gépem van megakarom venni a mgs3 subsistencét, de ntsc-s a játék. Fogja vinni a gépem?
  • Uchiha Obito
    #2357
    Futtasd rendszergazdaként
  • gilasador1
    #2356
    Winhiip program nem látja a meghajtót windows 7 alatt! Megoldás?
  • Uchiha Obito
    #2355
    Nekem is van egy. 10 alatt nem adom el, de már van rá jelentkező...
  • cors
    #2354
    viccelsz:-)
    nem is lehet üzletben kapni,min10.000de ennél csak több.
  • gie 99
    #2353
    Hát nem is tudom. Inkább mondj egy árat. De amúgy 4-5 ezer.