2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Banyapapa
    #1671
    ESR disc patcher GUI v0.24a,ilyet keresél ez a neve.

    videots mappa meg a másik,az nem játékiso tuti.
  • cbrsanyi
    #1670
    na erre a peccselésre lennék kiváncsi melyik progi jó hozzá?mert ami leljebb irva lett kipróbáltam és peccs után videots és audiots mappa lett az isoban.vagy ez igy jó?
  • Banyapapa
    #1669
    eredeti játéknál memot kikell venni elötte.
    ESR meg,elötte a játék ISO-t meg kell pecselni,egy progival,anélkül nemfog menni,ha kész,kiirod a kapot isot,és elinditod az esr cuccot memorol.
    ugy ahogy adott játékhoz kell,lejjeb a link pár játék inditásárol. (direct off,vagy siman csak esr kell-e)
  • cbrsanyi
    #1668
    nem indul el még az eredeti játék sem csak fehér képernyő,mcboot,esr beta mamon,játék mégsem megy mi lehet a gond?
  • cbrsanyi
    #1667
    a másik gépen is fehér cucc fogad,tehát nyertem,köszönöm a segitséget,már csak játékot kell csnálnom valahogy
  • cbrsanyi
    #1666
    persze,mostmár jó fehér menünél vok már én rontottam el az irást,most itt kell ügyködnöm valamit
  • Banyapapa
    #1665
    csippelt gépbe raktad be?
  • cbrsanyi
    #1664
    srácok nincs itt valaki?kiirtam dvd re de a következő üzenet fogad plesa insert a playstation or ps2 format disc mi lehet a baja?please help
  • cbrsanyi
    #1663
    oké kiirom -r re,viszont szeretnék játék patcholásról is több infót
  • PoisonChihuahua
    #1662
    Ha SCPH-50005-nél régebbi akkor nem!
    Talán még az afölötti se olvassa be, nem tudom, de nem érdemes terhelni vele a fejet!
  • cbrsanyi
    #1661
    rw-ről befogja olvasni a ps2 masina?
  • Banyapapa
    #1660
    aza kettö, egy cucc,img burn ugyis egyikböl irja csak ki lemezre.
  • cbrsanyi
    #1659
    rw-s lemezre vajon jó lesz?nem hiszem mondjuk,de kiderül majd kiirom rá mindkettőt iso i meg mds t egyszerre
  • cbrsanyi
    #1658
    nagyon szépen köszönöm a segitséget nekilátok aztán kiderül mit sikerül belőle kihozni
  • Banyapapa
    #1657
    most nem tudom melyik ami nálam megy,szedd le mindet max végigporobálod mig sikerül.
    ami lemezen van,amit kiirsz ISO-t,azon ulauncher van ugyis,az elindit elf fájlokat,amit akarsz azt,meg amit találni ps2re,emulatorok is vannak ilyen formán
  • cbrsanyi
    #1656
    köszi igy már tisztább,még egy olyan kérdés:elf file ami a pendrivera kell elég egy darab?mert a linken az 1.2 verzióból is van a,b,c melyiket?mi a különbség?
  • Banyapapa
    #1655
    az nem rar
    kibontod és iso van benne meg mds.
    imgburnbe berakod,és kiirod.

    többi levan irva mit hogyan.
  • cbrsanyi
    #1654
    az előbbi linkedben
  • Banyapapa
    #1653
    holvan mds,és rar?
  • cbrsanyi
    #1652
    ja amugy memorycard ra szeretném én is a cuccot felrakni van pendrive-m.mindent letöltöttem már ami irva van a fórumon,csak azt nem tudom mit kezdjek vele.van kölcsön csipelt gépem is.lécci legegyszerübb müködő módot
  • cbrsanyi
    #1651
    mindig csak félinformáció van
    slim gép csip nélkül és csak játszani szeretnék rajta.köszönöm előre is
  • cbrsanyi
    #1650
    ha megkérlek benneteket valaki elmondaná akkor konkrétan lépésről lépésre mit hogyan mivel pl melyik file nak kell szerepelni a dvd-n amit irok stb,mert ott van egy mds és egy rar mindkettőt vagy most mivan?
  • zsoti2
    #1649
    Köszönöm. Remélem nem rontom el.
  • Banyapapa
    #1648
    probald ezt ki:
    ezt letöltöd
    kiirod DVD-re,és elviszed ismerösöhzö akinek csippelt a gépbe (plussz viszed memodat,és egy pendriv-ot,rajta a freemcboot ELF fájlával,1.2-t probald ki)
    lemez elindulva egy fehér menü jön be -eccerü mint a faék-mc0 egyes memo,mc1 a kettes memohely,mass meg a pendrivot olvassa ha bennt van.

    ez az ulauncher progi (a fehér menüs cucc),inditja el az ELF fájlokat,penre raktad a 1.2 mcboot-ot,onnan elinditod azt (memoria gépben legyen)
    elindul,menüje se tul bonyesz,elsönek formázás menjen,ha az kész,lehet ujra kell inditani masinat,és formázás után mehet a telepités mcboot progval.

    és ha minden okés,hazaviszed,gépbe berakod,elinditod a masinát,és pár másodperc mulva ugyanaz a fehér menü jön be,nyertél!

    igy a te sima ps2-ön is felmásolhatsz a memoriára (eza ulauncher fájlkezelö progi,mappát csinálhatsz memora,másolhatsz másik memora,pendrivra,stb) pendrivol,amit akarsz,ergo pl: ESR-t.
    azta megpecseled a kiirni valo játék isoját,megcsinálja az erre valo program,kiirod,elinditod ESR ahogy kell,és megy is a lemez márha alkalmas a játék rá (minden játék tuti nem megy ezzel a modszerrel)
  • zsoti2
    #1647
    Oké. Keresek valakit akinél ezt meg tudom oldani. Az, hogy melyik milyen ps2 az nem számít? Utána akkor megy mindegyik?
  • warren76
    #1646
    chippelt gépen létre tudod hozni a memót ( egy ismerősnél );
    freemcboot-ból kezd az 1.2-vel szerintem, nekem is az működik, hála a többieknek akik segítettek.
  • zsoti2
    #1645
    Tehát a McBoot 1.8b Noobie Package-t kiírom egy lemezre. Utána szabad gépen a nemória kártyát ezzel intézem. Majd a mi gépünkbe rakom a kártyát és szabad lesz?
  • zsoti2
    #1644
    Köszönöm. A hdloaderről már olvastam de a többi nekem ismeretlen :( Csak játszani szeretnénk rajta szabadon majd ha Jézuska meghozza a fiamnak :)Csak rá akarok készülni, hogy addigra rendbe legyen.
  • Banyapapa
    #1643
    ja,de elöször a memoriakártyát meg kell "csinálni" (ehhez viszont olyan gép kell,ami tudd irott lemezt futatni).
    freemcboot a neve a cuccnak .
    Ez lefutatva valahogyan egy okos ps2n,leformázza a kártyát,és felpakolja saját cuccait,és ha memo a gépben van,és ugy inditod el (chipeletlen gépben müködik csak),akkor nem a megszokott menü jön be.

    Igy egy pendriverol,akarmi felmásolhatoa memora,sms medialejátszo,hdloader,és a emlitett ESR.
  • zsoti2
    #1642
    Bővebben hol találok leírást? Sajna csak magyar megy. Na jó néha még az sem. ;P Köszönöm.
  • warren76
    #1641
    igen.
    az enyém még elég friss.
  • 16gaborm
    #1640
    Oksa Köszönöm!!!


    És mit jelent az a ESR????
  • zsoti2
    #1639
    Sziasztok!

    A lent említett patchelés után a töretlen ps2 is lehet írott játékkal játszani? Köszönöm.
  • Banyapapa
    #1638
    kábé:
  • warren76
    #1637
    Mukod!
    NFS Undercover műxik ESR-el.

    Köszi a segítséget!
    ( most már csak a vinyós móka jön )
  • 16gaborm
    #1636
    Hali

    Olyan kérdésem lenne hogy nem régen vettem egy Slim PS2-őt,és most lesz majd chippelve!!

    És hogy szedtem le hozzá tört játékokat,csak nem tudom hogy hogy néz ki egy PS2 lemeznek a felépítése!!

    Köszönöm a segítségeket
  • Banyapapa
    #1635
    itt néz körbe játékügyben
    és indito cuccnak,ESR9b,pecselö meg ESRDiscPatcher
  • warren76
    #1634
    igen,slim vinyó nélkül.
    fel let telepítve mcboot 1.2 asszem,csak ez megy a gépen.
    van rajta esr.elf a boot könyvtárban.
    de a patchelés az kimaradt.
  • Banyapapa
    #1633
    ez most slim gép,és nincs benne vinyo?
    esr meg,rákell keresni,kell maga esr ELF fájl-ok,amiket inditani kell,illetve ami adott játékhoz kell (kétféle van azt hiszem,egy adott esr verzioban).
    és kell egy pecselöprogi,amivel még lemez kiirás elött,megpecseled a játék ISO-t (csak lefut és kész),és megnezed talán maxconsole.com forumon (de rákeresve a cuccra szerintem kidobja majd),melyik játékhoz milyen beállitás kell,illetve inditási mód.

    De szerintem ez se azt fogja jelenteni,hogy most aztán piffpuff,minden megy.
  • warren76
    #1632
    viszont divxen kívül semmit nem tudok lejátszani.
    backup cd/dvd-t hoyan kellene futtatni?
    Esr-re is csak fekete képernyő fogad.
    Kezdek elfáradni.
    közben olvasgattam előrébb és látom a pendrive halott ügy.