2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Madball
    #1991
    Hali!
    Köszi a segítségeket, meg a listát is!Megoldottan a Boot karit is.Tényleg egyszerűbb és gyorsabb pendrive-rol :)!Köcc mégegyszer mindenkinek a segítséget!
    Üdv
  • Madball
    #1990
    Hali!
    Akkor pl.: a Noobie Package-t felteszem a pendrive-ra és azon a FREE_MCBOOT.ELF-et elindítom?Így telepedik?!
    Köszi a listát, ahhoz képest, hogy azt írod gagyi, elég sok játékot támgat!
    Üdv
  • kazuma89
    #1989
    Sajna nemtom h lehet a copizni de mér nem ugy csinállod hogy:Memoriakártyádon rajt van a file kezelő, amit elindítassz utánna már nem kell a kártya..Kicserélled a másikra és pendrájvrol meg feltelepíted...Amugy itt 1 gagyibblista
  • Madball
    #1988
    Hali!
    Kicsit visszatérnék a boot kártya készítésére. Ha a kártyán lévő dolgokat az uLaunchElf-el simán copy-zom egy másik karira, az is jó megoldás lehet?
    Mert most lementettem a rajt lévő mappákat, meg file-okat egy Pendrive-ra,így arrol csak kijelölés, és másolással rajt is lenne egy másik memkarin.Vagy az ugy nem fog menni?
  • Madball
    #1987
    Hali megint!Ez tényleg bejött :)!Nem gondoltam, hogy csak ennyin mulik, egész délelőtt szivtam vele. Tudna valaki egy kompatibilitási listát ehhez az usb-s megoldáshoz, mert az sks most nem elérhető (asszem)!Thx a segítségeket!
  • Madball
    #1986
    hali!
    Nem mondod,hogy ennyi???Gyorsan meg is probálom :) THX
  • kazuma89
    #1985
    Csukd be a meghajtó fedelét..Nekem is nyitva volt..Mikor nyitva van nem indírja el a programot logónál megáll pirosan..Vagyis nálam akkor van ez.
  • Madball
    #1984
    Jah,amugy az USBadvanced-et az uLaunchELF/mc1/apps-bol indítom el
  • Madball
    #1983
    Hali megint!
    Most más a gondom!Feltelepítettem 2gamest egy usb-s vinyora (laptop vinyo, átalakító box-al),de az usbadvanced logoja pirosra vált, és be sem tölti a játékokat a vinyorol.
    USButil-al látom rajt a két játékot.Mit csesztem el?
  • PoisonChihuahua
    #1982
    Fölösleges ilyen lemezes szarokkal bumlizni, ha van már FMCB a kártyádon. A 3 GB-os méret a filler fájlok miatt van (dummy fájlok).
    Felmész sksapps.com-ra (jelenleg átalakítás van), letöltöd a legújabb FMCB telepítőt és .elf-ként indítod UlaunchElf-el, pendrive-ról pl.
    Sokkal egyszerűbb és gyorsabb.
  • Madball
    #1981
    majd ha meglesz a gépe :P!
    De akkor ha azt akarom,hogy az ESR beolvassa,akkor ezt az iso-t is kell patch-elni,ugye?Aztán kiírom, ESR beolvassa,s utána az én memekarim ki, az övé pedig be, és onnét majd a telepítő dobja magát, hogy mit hogyan.
    csak még azt nem értem, ez az iso mi a francért 3GB, ha csak pár megát rak a karira.De talán majd ha BuktaXbox itt lesz, ő tudni fogja.
    Üdv
  • Banyapapa
    #1980
    akkor biztos jó,ki kell probálni.
  • Madball
    #1979
    © BuktaXbox360 az 1772-es hsz-ben nyomta be ezt a linket, azért szedtem le.Én sem tom mi van rajta, csak gondoltam elég egyszerü lenne agy megcsinálni a boot-os karit, vagy tévedek?
  • Banyapapa
    #1978
    ja jo,akkor nem irtam semmitse,se pecs se iso stb:P.

    De ha van már neked fmcboot-os memod,elég a FCMB EFL fájla,azt elinditod,és betölt,kicseréled memot az üresre és ennyi,megcsinálod amit a tiedenm vagy az már nem is jó?
    Lövésem sincs mi van ezen a dvd-n
  • Madball
    #1977
    hali

    http://rapidshare.com/files/186506530/FREE_MCBOOT_1.8_telepito.DVD.zip
    ezt szedtem le, ez telepíti a kártyára a free mcboot-ot, nem?
    És ezt az iso-t kell e patch-elni?
  • Banyapapa
    #1976
    milyen dvd-t mint játékoknál?
    ezt nem értem.
    van az az ESR,ami elindit irt játékot,iso kell megpecselgetni kiirás elött,és ugy megy (eddig igy ment).
    bár ezt én nem probáltam,csak akinek csináltam memot,nála igy müködött,nekem elég ha memorián van a hdloader,és nem kell eredeti hdadvance-t használnom
  • Madball
    #1975
    Hali!

    Kösz a gyors választ!Akkor a csajom öccsének simán megtom csinálni, meg majd magamnak is, ha esetleg behal a boot-os karim!
    Jah, és még egy kérdés!Ezt a dvd-t is patch-elni kell ugyanugy, mint a játékokat?
    Üdv
  • Banyapapa
    #1974
    igen,a lényeg hogy induljon el a telepitö progi,és memocsere kell csak.
    Én is igy csináltam már másnak fmcboot kártyát
  • Madball
    #1973
    sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy leszedtem innét a free Mcboot telepítőt:
    http://rapidshare.com/files/186506530/FREE_MCBOOT_1.8_telepito.DVD.zip
    Nekem is ilyen karival megy a gépem, és ha ugyanugy, mintha játékot indítanék el, elindítom a telepítöt, és kiveszem az én karimat,beteszek egy ujat,akkor tudom arra ilyen modon telepíteni, vagy elengedhetetlen a chip-elt gép? Előre is köszi a segítséget.
    Üdv
  • Janos315
    #1972
    Hello!
    Az lenne a kérdésem hogy PS3-ról lehet e FMCB-vel játékjokat indítani?
  • PoisonChihuahua
    #1971
    Olvass vissza! Minden le van írva, érthetően...
    Először azt kéne megtudnunk, hogy most te mit is akarsz tulajdonképpen? USB-s HDD-ről játszani, belső HDD-ről játszani, FMBC-vel progikat használni, ESR-rel játékot indítani???
  • gregtom6
    #1970
    Üdv megint. Pendrive-ról nem vihető fel?
    És kellene egy magyar tutorial ennek az egész módszernek a használatáról, beleértve a progi telepítéséről a képfájlok patcheléséig...
    Érthetően..
  • kazuma89
    #1969
    2.0-val szóval lehet pecselni Delta Force BHD..is sikerült vele..Manuálisan nembizti hogy megtudnám rendesen csinálni..De igy ez fasza..D
  • PoisonChihuahua
    #1968
    Régebben írtam, hogy mi az eljárás lényege, valószínüleg ez a progi is ugyanezt csinálja csak automatán (az .iso dnas fájlját cseréli), szal elméletileg működnie kell, de még soha nem próbáltam, én manuálisan cserélem. Felmásolás után természetesen nem megy, hisz a cucc .iso-ban cseréli a fájlt, szal még USBadvance-szel való felmásolás előtt kell a képfájlt cserélni, aztán a hagyományos módon eljárni.
    Egyébként nem tudom mennyire naprakész az a lista, de én itt szoktam nézni. Az oldalt (SKS Apps) amúgy is ajánlom, "netszerte" ez a legjobb.
  • kazuma89
    #1967
    Leszedtem az UsB Util 2.0-át.
    innen:link
    itt ez a lista:katt
    Na szoval..2.0-ba elileg van olyan is meg meg is néztem hogy patch for DNAS/IOPRP menü.Ez akkor van ha felmásoltad a pendrájvra utánna tudod pecselni..Ez igaz lehet?ÉS ami a listán van játékok ami melett edit DNAS van azokat elfogja indítani?:D reméllem érthető :D
  • BuktaXbox360
    #1966
    Srácok, van újra 1 eladó PS2 Network Adapterem vastag PS2höz. Ki van próbálva, hibátlan állapotú.
    Ára 11eft. Akit érdekel privátba üzenjen, Pécs környékén személyesen át tudom adni, egyéb helyekre marad a postázás.
  • PoisonChihuahua
    #1965
    Köszönjük! Mindenképpen hasznos leírás, dícséretes, hogy vesződtél vele. Lehet, hogy én is kipróbálom majd, csak úgy poénból, hogy hogyan működik.
  • PoisonChihuahua
    #1964
    Mi?????????
    Király, pedig a dobozon (tokon) az áll hogy szinkron, nekem meg már rendelés alatt van a cucc...
    Ilyenkor most mi a f@szt lehet csinálni?
  • eddie666
    #1963
    bocsánat a file neve SMS.smb
  • eddie666
    #1962
    Hali, nem biztos hogy nem off de lehet, hogy érdekel valakit hogyan lehet hálózati windows megosztásról SMS playerrel filmet nézni. Nem láttam sehol normális leírást és a samba protokollon sokat dolgoztak az SMS írói. Megérdemlik, hogy használjuk. Nekem a fő gondom az volt, hogy mobilwinyóra kell másolgatni az állományt amikor már a gépen ott van. Akinek USB-s routere van (ASUS WL500)annak meg kifejezetten jólesik

    szükséges hardverek, ps+SMS player hálózatba kötve egy routerrel vagy egy windowsPC-vel vagy egy NAS-sal.

    router konfig: a ps2 mac címe alapján egy fix IP-t kell kiosztani vagy a ps2-nek olyan IP-t beállítani amit a router DHCP konfigja nem oszt ki. Remélem világos voltam. Egyébként mindig más IP-je lesz a PS2-nek

    MC-re kell másolni az MC0:/SMS könyvtárba egy SMS.cnf kisbetü-nagybetü fontos, ami így néz ki. Ezt a filet pc-n is meg lehet csinálni és utána usb-ről a filebrowserrel is fel lehet másolni.

    192.168.2.50
    NAS
    film
    psx
    psx


    ahol a sorok így következnek: ip, gépnév, megosztásnév,login, password.
    A PC-n egy psx nevu usert psx jelszóval létre kell hozni és a könytárat amit megosztasz film-re kell elnevezni. (ki kell kapcsolni az egyszerű filemegosztást az xp-n). Több megosztást is be lehet állítani, ekkor egy üres sort kell a blokkok között hagyni.

    Ezután már csk az SMS-ben kell beállítani a ps2 saját IP-jét, és bekapcsolni az SMB (network settings)üzemmódot valamint az autostart network-ot(device settings). Nekem valamiért csak auto-negotiation-ban működik rendesen a hálózat. Aki elakadna szóljon, gyorsan írtam.

    üdv eddie.

  • kazuma89
    #1961
    Nincs hozzá szinkron tudom hogy itt azt írjak....De előző résszel ellentétbe ennek nem készítettek szinkront.Csak feliratot..Győri 576-ba is kérdeztem....
  • DontKillMe
    #1960
    Ok, thx.
  • PoisonChihuahua
    #1959
    Azt, hogy milyen warez verziók vannak, engem nem érdekel, eredetivel tolom, szal ebben nem tudok tanácsot adni. Annyit tudok, hogy az itthon kapható HP6-on magyar szinkron van (HP5-ön is volt). Link
    Torrent linket itt ne kérj, gondolom nem kell részleteznem miért. PS2-es soft. ill. hardware ügyben szívesen segítek, de a warez nem az én asztalom.
  • DontKillMe
    #1958
    Hol van a szionkron? Vagy nekem nem az a a verzió van meg? Van valami jó, gyors játék down oldal vhol? (nem torrent alapú, vag yha igen, akkor free?) A nem dvd, hanem cd-ket hogy kell patchelni?
  • PoisonChihuahua
    #1957
    Elméletileg a patch-elt játékok mennének modchip-es gépen is, de konkrétan nem tudom, én nem próbáltam.

    A HP6-on meg nem csak magyar felirat, de teljes szinkron is van, csak megjegyzem.
  • DontKillMe
    #1956
    A dolog working elsőre... A lányom már tolja is neki a HP félvér herceget magyar subbal... Tenkjú. Az USB-s indítást még majd megpróbálom. Előbb kell pár gamét beszereznem.. Ha megpatchelem, akkor azok a gamék cshipes ps2-n is el fognak indulni?

    Köszönök minden helpet.
    DontKillMe
    (Ha meglátsz egy biciklist UV mellényben az úton, akinek a hátára ez van írva, az én vagyok..)
  • PoisonChihuahua
    #1955
    Ha beraktad a listába az ESR-t akkor igen. Alapból csak a Browser, System Configuration és a Free MCBoot Configurator van. Ahogy az alább linkelt kép is mutatja ez ízlés szerint bővíthető egyéb PS2-es programokkal azaz .elf-ekkel.
    A progik/patcher letöltésére erősen ajánlott az sksapps.com, mert ott mindig a legfrissebb cuccok vannak fönn.
  • DontKillMe
    #1954
    Tehát, ha mondjuk az xyz.iso fájlt az ESRPatcherJava v0.2-vel megpatchelem és kiírom egy lemezre, ezt követően berakom a verdába, rámegyek az ESR menűre és ennyi? ( A patcheléssel megvagyok, volt vagy egy mp). Most kiírom a lemezt.
  • Dj Siegfried
    #1953
    ha az ember hozzá szokik az Ebay kényelmességéhez (hála a paypal-nek) utána már nem nagyon nézegeti a vaterát :D
  • Dj Siegfried
    #1952
    látom egy véleményen vagyunk...
    egyre kevesebb a termék a vaterán :S tavaly még 2100 nintendo termék volt fenn, most meg alig van 600....