568
  • Duddits
    #238
    Részévétem. :-) Pedig nekem a Windows újrarakása elött volt.



    Valaki nem tudná elküldeni vagy felrakni FTP-re?
  • grebber
    #237
    Na ez jó lehuztam a dvdromokat és nem megy
  • ForRedGlory
    #236
    Nyugi, nekem sincs ilyen fájl, :-(
  • Duddits
    #235
    Létszi segítsetek!! Ilyenkor mit kell csinálni?
  • Duddits
    #234
    Aham. Akkor letörlöm azt újrarakom.
  • Shep
    #233
    akkor hiba van mert azt a game teszi fel mikor kéri hogy indítsdd újra, hogy feltegye a védelmet, szóval ha az nincs akkor szerintem nem nagyon fog elindulni.
  • Duddits
    #232
    Valaki elküldi nekem mailba azt a cuccot amit a System32 -> Drivers könyvtárba kéne megpatchelni? Mert nekem nincs.
  • Duddits
    #231
    Hát azt csináltam! Sorjába a patchelős dolgok, de nincs ott. Még újraindítást se kért.
  • dardevil
    #230
    A patch-elős módszerrel valakinek már elindult? Mert nekem még mindíg nem!
  • grebber
    #229
    Hát ha erre a mappára gondolsz Windows/System32/Drivers csak akkor lesz ott ha csinálod amit ir a leirás.
  • Duddits
    #228
    Mi van akkor ha nekem a frissen telepített Windows-omban nincs olyan fájl aminek lennie kéne???
  • dardevil
    #227
    Én is itt tartok most - még !
  • grebber
    #226
    Ja de szerencse hogy van kábellehuzagatos módszer :)
  • Seth
    #225
    Srácok,most akartam megint nekiállni , de újra végig kell csinálni a patchelős hülyeséget,vagy mivan??? Mert én így nem fogok vele szenvedni az biztos. csekkeli a lemezt aztán error :(
  • Shep
    #224
    hát te a soldiers óta így vagy, minden játékkal megszenvedsz.
  • grebber
    #223
    Hát remélem is most Reloaded beindult SF3-as gamek terén.
  • hykao #222
    Előbb-utóbb csak kijön valami nocd krekk, azt akkor nem kell ennyit szenvedni...
  • Coast
    #221
    Nekem egyszerűen nem akar működni, pedig mindent úgy csinálok ahogy le van írva.Már vagy 5X végigcsináltam de nem megy:(
  • grebber
    #220
    Akkor csak az én gépemet nem szereti az sfnightmare :(
  • MrDevil
    #219
    Nem rossz csak kár hogy ilyen kevés képességem van!!! Mondjuk nekem csak az nem tetszik ahogy megkapom a múltba a képességeket!!!
  • Seth
    #218
    Én is most kezdtem neki. Ha megszokom az irányítást akkor még jó is lehet. Van egy hangulata...
  • Gear
    #217
    Jó ez a játék így első pillantásra, tetszik.
  • Duddits
    #216
    Itt mit kéne csinálnom? Felraktam, patch, kikapcs, cd lehúz, bekapcs, straforce miatt újraindúl, és ezzel fogadd.
    [IMG]http://pix.dox.hu/pix4/7ca8e624b377fbae68c908c8551e1ee4-th.JPG [/IMG]
  • Shep
    #215
    ja hogy a térképen kívül mást is tud, ok thx. mondjuk nagyon még nem mélyedtem bele, örültem hogy elindult.
  • Sgtfathi
    #214
    Számitógépnél kell agyalnod,és megtudod a lift kódját.
  • Shep
    #213
    na nekem is elindult simán, viszont hogyan lehet kijutni az eslő szintről, mert ugye a liftel nem tudok.
  • Thanatos
    #212
    megint egy értelmes értékelés :PP nah mind1, nc :P
  • Duddits
    #211
    Cikk!!
  • MrDevil
    #210
    Szerintem nagyon fassza kis game!! Elég mókás dologokat lehet művelni!! a szuper képességekel!! Nagyon bejövős ez a két idősíkon futó story is!!! Sztem aki teheti probálja ki!!! El lehet vele szórakozni!!!!
  • abonyitomz
    #209
    nekem működik a játék! nagyon jó! grafika szép! részletes véleméynt írok a game-ról és elindításáról majd délután
  • grebber
    #208
    AMHRV-L2CW7-GA54F-D9HF8-P3J68
  • Czud
    #207
    Hali

    cdkey ??? please!!!
  • grebber
    #206
    Ugyanez van nálam is.
  • Sgtfathi
    #205
    Amikor fel peccselted vedd ki a daemonból és azután vissza!Ja és a fel installált könyvtárból inditsd a secondsight.EXE-t
  • Gabe18
    #204
    Most végigcsináltam mégegyszer,nem húztam le a dvd-t,nem fagyott le semmi,szóval elvileg minden ok,a végeredmény megint az hogy "Insert the Second Sight into the disc drive and press retry" .
  • Gabe18
    #203
    Hát én is ugy jutottam a legtovább,de akkor még mindig az eredeti lemezt akarta a checking után...
  • Sgtfathi
    #202
    ja hogy a sok peccs azért volt hogy ne keljen lehuzni!?Bocs.
  • Sgtfathi
    #201
    Az a lényeg hogy le legyen legyenek húzva a cd-dvd meghajtók!nálam csak ugy indult.Persze a Grebber által leirtak után!
  • Shep
    #200
    ja hát azt nem tudtam, mondom amíg nem ére le felesleges szórakoznom vele inkább játszok.
  • sipi78
    #199
    kösz de ugyan az van a cd is