568
  • Shep
    #198
    na végre bithumenen is fent van és most is fullal jön elvileg lefekvésig leér ha nem jön közbe semmi.
  • Shep
    #197
    gamecopyworldon van no cd patch exe azzal próbáltátok már?
  • Thanatos
    #196
    oks tetudod, amugy a game télleg nem az a csúcskirály, nagyon konzolos szegény :(
  • Gabe18
    #195
    5 perc???
    Na annyit biztos nem vártam,de nem reagált semmire se kurzor,se startmenü se semmi...Hát nem tudom,azért asszem nem próbálom meg mégegyszer.
  • Gabe18
    #194
    Azon már túl vagyok,volt már lefagyás,rakja be az eredeti cd-t,most az imént a SFNightmare letiltott dolgainak visszakapcsolásakor kékhalál...
    Asszem itt és most hagyom abba,mert ennyit ez a játék biztos nem ér.
    Kösz mindenkinek a segitséget azért.
  • Thanatos
    #193
    ugye nem csak a ch2-t disabledoltad hanem a másik kettőt is amit ir? (és sorrendben
    jah és legyél türelmes lehet ugy tünik mintha kifagyna (először énis aszitem) de doglozik ő csak mivel elég mélyen tulrkál a rendszerben igy egy ideig deolgozgat és közbe nem ad életljelet.... ha 5 perc után sincs semmi akkor valszinű télleg fagyot
  • Thanatos
    #192
    hm, akkor passzolom
  • Thanatos
    #191
    a game mellé adtak egy patches.rar-t amibe van egy patches könyvtár amibe van még 3 rar és mindhárom rarba benne a megfelelő progi...
  • Gabe18
    #190
    Hát kérem ez ilyen formán nálam nem működik.Az alap szituációban minden megy addig amig a SFNightmare-ban a disable ch2-ig nem jutok,akkor szépen lefagy az egész gép,csak a reset segit.
    Utánna nem tudom mitől vezérelve lehuztam a dvd irót,na akkor már hagyta benyomni azt a ch2-t is,utánna inditom a játékot,lemegy a checking disc,aminek a vége mindig az hogy tegyem be az eredeti lemezt...
  • grebber
    #189
    Nekem pedig az egyik kábelen van az egyik és a másik vinyo is a másik kábelen pedig a két dvd rom.
    Nem tudom mi nem tetszik a proginak.
  • ThugEdge
    #188
    gcw-n fent van a 3 exe ha csak az a gondod
  • Gabe18
    #187
    Hát akkor én most hagytam ezt abba asszem.Mert lehet hogy én hülye vagyok,meg vak is de ezt a "A patches mappában van 3 exe." dolgoz én nem lelem.
    A lemezen van egy utils mappa,abba van egy sfclean valami,az futtatható esetleg...,de olyan mappa,amiben 3 exe van sehol.
  • Thanatos
    #186
    nekem vinyo az mind sata és a két cd elvielg mind kettes ide chanelen de biztos ami biztos leitlottam mindkettőt...
    szvsz nálad az elsz a gond hogy két külön chanelen van cd/dvd és ha csak az egyiket tiltod le ugy nem megy
  • Thanatos
    #185
    azzal is ha az iró nem támogatja a midnenféle extra irásmodokat :/
  • Gabe18
    #184
    Kösz!
  • grebber
    #183
    Telepitsd fel a gamet a legujabb Daemon toolsal (3.47)
    Itt irja hogy inditsd a gamet és inditsd újra a gépet mert kéri.
    Ez szerintem kihagyható.

    A patches mappában van 3 exe.
    Elősszőr ezt inditsátok: sfdrvrem.exe !!!NE inditsátok újra a gépet!!!
    Utánnan ezt inditsátok: sfdrvup.exe ez dob egy 1072-es error-t.
    Végül inditsátok a sfdrvpatch.exe ezzel crackeljétek be a Windows/System32/Drivers -ben a fájlt amit kiad.

    Inditsd a gémet és inditsd újra a gépet.

    Inditsd el a SFNightmare.exe-t és nyomd be ezeket 1,disable cd 2,disable node 3,disable ch2.

    TEdd be a daemonba a gamet és inditsd a serial: AMHRV-L2CW7-GA54F-D9HF8-P3J68.

    és játsz.
  • Duddits
    #182
    Faszom! Most nézem az FTP-t és fölrakták. Inkább elkezdem elöről minthogy a torrent-et befejezzem...
  • sipi78
    #181
    ja jó lenne ha leirnátok elöreis köszi
  • Gabe18
    #180
    Na lejött nekem is,felraktam,de most passzolom a továbbiakat,mert az angol szövegből nem sokat értek hogy hogyan is tovább.
    Valaki a #81 -ben lévő lényegét leirná magyarul is?Telepités,ujrainditás megvolt.
  • grebber
    #179
    Nektek faszán megy a game mi?

    Valaki akinek megy leirja hogy van a gépében a vinyo cd/dvd elhelyezés?
  • Lifeforce
    #178
    Újraírható lemezzel :)
  • Thanatos
    #177
    amugy ez ami a torrenten volt tökéletesen megy a leirás alapján nekem..., egész jopofa a történet az teccik csak olyan konzolos mint az állat... :(
  • Thanatos
    #176
    senkit de imagel akkor hogy odlod meg? mert a kiirogatos modszer elég gáz szvsz, tlejesen zsákbamacsek... :/
  • Lifeforce
    #175
    Nem.
    De ha van egy "eredeti" dvd-éd akkor kit érdekel a mini image :)
  • Thanatos
    #174
    nah leért végre, telepgetek!
  • Thanatos
    #173
    igen? mongyuk mstmá mind1, de ha már itt tartunk blind writeos imagebol is lehet mini iamget késziteni?
  • Thanatos
    #172
    már látom...
  • ThugEdge
    #171
    na tessék:silent hunter III starforce,kintvan reloaded verzsün:
    cracked
    akkor ezt mé nem lehet?mondjuk nem értek hozzá,de lehet,hogy nem kerül a csapat kezébe vagy nem érdekli fene tudja
  • Gabe18
    #170
    Arra kitalált a RELOADED...
  • Lifeforce
    #169
    Viszont a BlindWrite az tud.
  • Thanatos
    #168
    a problémák itt kezdődnek hogy abból nicns clone mert starforceos dvd-t perpil acohol nem tud klonozni... ez a fő problem, ha ez emg lene oldva ako má tényleg meg lehetne oldani... :/
  • Thanatos
    #167
    de igen
  • grebber
    #166
    Nekktek tuti fog menni.
  • Lacc
    #165
    Én is szedem már, kiváncsi vagyok erre. Meg arra, hogy elindul-e.
  • grebber
    #164
    Ennek a starforce nightmare-nek az nem zavarhat be hány vinyod és hány dvdromod van meg hogyvannak kötve???
  • Lifeforce
    #163
    Ha le tudnám szedni valahonnan akkor biztosan
  • Thanatos
    #162
    nem egyet hanem 1:30at, sorry :P
  • Thanatos
    #161
    wow, nekem meg 94%nál kb 10 mega van hátra és 9el jön és még egy orát ir rá.... iszonyat lol...
  • Gabe18
    #160
    30-42-vel száguld lefelé!Döbbenet...
  • Thanatos
    #159
    ??? sh3 nál ez nagyon nem menne...