568
  • Shep
    #278
    ha jól emlékszem annyi, hogy a gyerekek elég durván, mint vmi zombik szétkapják a csókát,
  • ThugEdge
    #277
    gyerekek ha vki végigtolta,mondja má el mi van a legvégén,mert kivágott a desktopra,amikor a végén a gyerekek hanson irányítótermét vagy mit kibombázzák a videóban,van még utána vmi?
  • rorr
    #276
    igen az aktuális név alatt!
  • dardevil
    #275
    Sikerült! Megy a game.
  • ThugEdge
    #274
    ugye jól tudom,hogy a profiles-ban vannak a mentések?
  • rorr
    #273
    Szerintem is nagyon jó a játék!Már régen kötött le ennyire valami!
  • Shep
    #272
    Az utcai pályán, mi a bánatot kell csinálni, hogy a bandatagok ne lőjenek rongyá, elvileg vmi csomagot kellene ideadnia a csajnak az épületben de toszik ideadni, ilyenkor mi van?
  • Shep
    #271
    ááá eszméletlen jó ez a játék, egyre jobban alakul a történet, a pályák is egyre szebbek, nem is értem a bamba *c**rusok miért adtak neki olyan kevés %-ot?
  • Shep
    #270
    Mikor Jayne-t kell megszöktetni akkor hogyan tuom magamhoz ívni, ill azt elérni, hogy kövessen írja ott ugyan hogy a fizikai charmot használjam de most miről beszél?
  • ThugEdge
    #269
    ja a kép címe:
    BreakdancerOfficer:)
  • ThugEdge
    #268
    bocsi elsőt elbasztam,ez meg túl nagy lett
  • ThugEdge
    #267
  • ThugEdge
    #266
    itt egy:
    [img=http://img23.exs.cx/img23/8643/untitled11qb.jpg]

    sajna volt egy jobb is csak eltököltem a pillanatot:)
  • rorr
    #265
    Ez a játék tökéletes a mesterlövészpuskával olyan kellemes lőni!
    nem érdekel ,hogy konzolos a játékélmény mindenért kárpótol!
    amikor egy csapattal mész bázistfoglalni az nagyon tetszik (6 hónappal ezelött...)
  • ThugEdge
    #264
    gyerekek ez a játék QRVA JÓÓÓÓÓÓÓ
    az mi már,hogy megfogod a palit telekinézissel és elhajintod,mint a szart:))))
    isten
  • rorr
    #263
    SŐT AZ ÓRÁT VISSZA IS LEHET PÖRGETNI...
  • Shep
    #262
    újságban azt írta a földim, hogy nehézkes az irányítás, szerintem teljesen korrekt és nagyon jó a játék, bár még csak a 2. pályán vagyok de tök jó, az átvezetők is teljesen eltaláltak, a karakterek hangjai is jók, szóval nagyszerű
  • ThugEdge
    #261
    azt csekkoltátok,hogy amikor a második "pszionikus" rész van,ahol az elején helyre rak a videóban egy őrt ott az őr asztal mögötti óra a falon jár basszameg:)isten
  • rorr
    #260
    Szerintem nagyon jó kis játék ez!
    Nem rossz a grafikája,különben is nem a csillogó villogó effektekért szeretek játszani hanem az élményért!De azért érdekes ahogy szemüveges Dokiból egy szétvert fejű pszionikus majdnem elpusztithatatlan gyilkológéppé válik a Főhős!
  • ThugEdge
    #259
    na jó megvan,a katonás viszont egyszerű volt nekem:)
    a rivjúm pedig így az elején:
    nagyon jók a karakterek,tetszik,hogy kicsit karikatúrisztikusra van véve,már uncsi volt az a sok "realisztikus" karakter,tök jó hangulat,ahhoz képest,hogy egy cd-s szép is,de gondolom rövid is lesz.
    ezek után már várom a stolent is:)
    jó a splinti alap természetesen:)
  • Seth
    #258
    Ja arra nem jöttem rá, hogy lehet e úgy célpontot változtatni, hogy nem engedem el az egér jobb gombot? Tehát szabadon szelektálok a célpontok között, nem pedig csak a legközelebbit fogja be
  • filippos
    #257
    Ha valakinek nem indulna el a game, úgy ahogyan a #242-ben le van írva (akárcsak nekem) probáljátok így: egészen addig amíg el nem juttok a Starforce Nightmare-ig csináljátok azt ami az nfo-ban van, viszont a Starforce Nightmare-el DISABLE NODE majd azok a "csatornák" kikapcsolása szükséges CSAK, ahol CD vagy DVD van a gépetekben!! Pl.:Ha primary slave-n van a CD-ROM akkor azt kell off-ra tenni, ha több eszköz van a gépben akkor értelem szerűen a többi "csatornát" is off-olni kell ahol DVD vagy CD van! Nekem így elindult. Hátha nektek is.
    A CD-k "visszakapcsolása" már nem ilyen egyszeru. A Starforce Nightmare eközben sokszor lefagy, de újra indítás (reset) után működik a visszakapcsolás. Ha megint játszani szeretnétek elég csak a Starforce Nightmare-el az elobb leírtakat megcsinálni.
    Nálam így "tökéletesen" muködik a dolog. Remélem segítettem.
  • rorr
    #256
    Nekem a fegyverrel való célzás kicsit nehézkesnek tünik bár ez nem quake!
  • rorr
    #255
    Szerinted Én mit csináltam? 10 másodperc sem volt...
  • Seth
    #254
    én ott csak átfutottam. A progi arra számít hogy majd bebújsz az első láda mögé.A katonák is úgy vannak időzítve, hogy amikor bebújsz az első mögé, akkor indul feléd, de ha elszaladsz a fal mellet, bele az árokba, kimászol, be a kapun...10 másodperc....
  • rorr
    #253
    igen így!De Én azt hittem ezt tudod.Utána 3-4 katonát kell kicselezni ott még nehezebb bár azért nem olyan nehéz...
  • Seth
    #252
    kimész teljesen a szélére( tehát mondjuk már kikukucskál oldalra), aztán hozzányomod a fel irányt is
  • ThugEdge
    #251
    melyiket és hogy tudom úgy,hogy körbe menjen,mert mindig eljön a faltól ha a végére érek a tömb egyik oldalának,úgyértem nem kanyarodik be
  • rorr
    #250
    az egyik tömböt kell úgy megkerülni úgy ,hogy Tex ne vegyen észre. Persze hátaddal a tömbhöz tapadva!
  • ThugEdge
    #249
    na akkor segíthetel is:)
    most kezdtem el,de el is akadtam a kiképzésben:)))
    amikor a Tex-el tanulja a tömböknél a fedezék/leselkedést már megpróbáltam minden irányt de az istennek sem enged tovább,mit kell pontosan csinálni?értem amit mond,de nem tudom értelmezni,mondjuk ez már az én bajom:))
  • rorr
    #248
    jó lenne ha nem csak a warezről szólna már a topic!
    Az utóbbi idők egyik legjobb játékával van dolgunk!
    Azért érdekelne ,hogy a fiatal orvos srácból miként lett pszichogyilkos a játék elejére !Ott vagyok ahol megjönnek a rendőrök de már a láthatatlanná válást is ismerem itt elakadtam valakinek valami ötlete?
  • ForRedGlory
    #247
    Azóta nem megy amióta azt a 3 patchet vagy mit erőltettem.... Úgy akad a video, mintha 386-os gépen nyomnám.
  • hykao #246
    Kötve hiszem, hogy a kettőnek köze lenne egymáshoz...
  • ForRedGlory
    #245
    Szerintem megbolondította a codeckjeimet ez a gané starforce, mert nem játsza le a videokat sem már :-((
  • hykao #244
    Még nem, nagyon játszottam vele, de sztem nem rossz kis játék ez!
    A grafika hangulatában valahogy engem a Hitman 3-ra emlékeztet.
    Amúgy nem egy nagy mutatvány megcsinálni az általam leírtakat.
    Ha egyszer már valaki megcsinálta, akkor az újrabootolások után már csak a 4. lépés a-b-c pontját kell megcsinálni, (ez kb. fél perc.) és a játék indítható. ("check"-keléskor elég a "cancel"-re nyomni...)
  • ForRedGlory
    #243
    Érdemes ezel szórakozni? Mármint úgy értve, hogy jó a játék annyira, hogy erölködjünk vele?
  • hykao #242
    Tessék, leírom lépésről lépésre magyarul:

    1. lépés: kitömöríted majd felinstallálod a játékot a legújabb Daemon Tools-szal.
    Elindítod a játékot: katt a REBOOT-ra.

    2 lépés: A "patch" könyvtárban 3 .exe fájl van. (ha nincs akkor szedd le pl. a www.gamecopyworld.com-ról...)
    Futtasd: sfdrvrem.exe, de még ne REBOOT-olj!!!
    Aztán futtasd: sfdrvup.exe, kapsz egy "error 1072"-t.
    Végül futtasd: sfdrvpatch.exe (a krekkelendő fájl útvonala: Windows/System32/Drivers). Ha minden ok, kiírja, hogy: CRACKED!
    Na most REBOOT-olj.

    3. lépés: Indítsd a játékot, s REBOOT-olj, ahogy kéri!

    4. lépés: Futtasd az SFNightmare.exe-t
    (ha nincs meg még a Starforce nightmare progi, akkor leszedheted innen: http://starf.bestmedia.kiev.ua/) és:

    (a) "disable cd"
    (b) "disable node"
    (c) "disable ch2"
    (én mindhármat kiiktattam a tuti kedvéért).

    Indítsd a játékot! (legyen bemountolva a Daemon-nal persze...)
    CD kulcs beír: AMHRV-L2CW7-GA54F-D9HF8-P3J68, majd "CHECK".
    (nekem még úgyis elindult a játék, ha le "CANCEL"-láltam a "CHECK"-kelést.
  • ForRedGlory
    #241
    Thx... Majd megkeresem :-DDD
  • hykao #240
    Akinek nincsenek meg a peccselős fájlok, annak irány a www.gamecopyworld.com! Pl. ott is fent vannak.
  • hykao #239
    Mindent a leírás szerint csináltam, és elindul.