568
  • Seth
    #318
    Akkor nagy benyomást tett rád a game asszem ....:)
  • grebber
    #317
    Na kiprobáltam.Csak kb 5 percet toltam vele.
    1 benyomás tetszi
    2. benyomás basszná meg a vinyó az annyát mert odaveszett 100GB adat és a vinyóm is :( + ez a game :( Ennek is ilyenkor kelett elromlani.
  • Thanatos
    #316
    inkább pm... :)
  • Thanatos
    #315
    vagy nem...
  • krisz21td
    #314
    Arsenal!!!írj msn-t ha van,úgy könnyebb,ha nincs megírom így!!
  • grebber
    #313
    Miért nem lehet megérteni hogy nincs egy kábelen a vinyó és a dvd?
    Nem megy kész.Már beletörödtem majd lesz crack.
  • krisz21td
    #312
    Hi!Lehet én vok pancser,de rohadtul nem találom az első pályán a lifthez a kódot!!Vki segítsen pls!!!
  • rorr
    #311
    melyik ide csatornán van az olvasód?azt tiltsd le lehet ,hogy neked a ch2-ön van a cd/dvd olvasód és a vinyó is azért vannak gondok!
  • grebber
    #310
    De ez nagyon jó amugy.
    Ha arra viszem ahogy irva van disable CD, disable node,disable ch2 (amin azt mondjátok hülye vagyok és a vinyó van pedig nem. Eredmény fagy a gép vagyis nem fagy le de belassul olyannyira hogy reset segít.
    Ha simán tiltom őket hogy Secondary Slave off akkor nem csinál semmit.

    Mi lehet a gáz?
  • grebber
    #309
    Akkor már 2-en vagyunk :(
  • krisz21td
    #308
    de úgy nem megy!!!
  • Thanatos
    #307
    ugy ahogy alább le van irva...
  • krisz21td
    #306
    Vki segítsen!!Hogy kell elindítani a game-t?A patch-es dolgot megcsináltam a sfnightmare-t is,de ugyanaz!Akinek ment az írjon h csinálta!!!!
  • Shep
    #305
    hát a gonosz embert, a brana haju rossza arcút, a nevére már nem emlékszem, az esernyőst, vagy ha úgy jobban beugrik az akit folytogatsz az irodában.
  • rorr
    #304
    spoiler!!!!
    idézet: ha jól emlékszem annyi, hogy a gyerekek elég durván, mint vmi zombik szétkapják a csókát! na nekem ezelött fagy tudja valaki a végét? most kit kapnak szét a gyerekek?
  • ThugEdge
    #303
    na az jó lenne,bár végig vittem már,de így szívesen megtartanám,jó kis gém volt
  • hykao #302
    Ja letölthető a teljes (604 megás) játék (pl: PC Dome) ami viszon csak 15 perc játékidőt engedélyez, amíg nem aktiváluk...(na ehhez már tuti lesz krekk hamarosan...)
  • vytraas
    #301
    Sziasztok, most látom, hogy le lehet tölteni hivatalosan is a full gamét. Nem tud valaki véletlen unlock kódot hozzá? Mert szerintem egyszerűbb volna, mint itt szétbarmolni a gépet.
  • grebber
    #300
    Igen de müködik fix dvd lehuzogatással.
    Csak a Starforce progik nem komálják a gépemet.
  • filippos
    #299
    REBOOT után ugye nem felejtetted el a Daemont elindítani?(Már ha az autostart ki van kapcsolva)Persze a Daemon-ban mountálva kell legyen a Second Sight.
    Amúgy ha letiltod normálisan a Cd-t (SFN-el) akkor pl. Total Commanderben nem láthatod a betűjelét!
    Más ötletem nincs. Csőváz.
  • Duddits
    #298
    Szerintem nem fogják... GTR-t se törték föl rendesen...
  • Shep
    #297
    de mindig te szenvedsz velük a legtöbbet, emlékszem a soldiersel is már mindent megpróbáltál, de mégse ment
  • sirdond
    #296
    mindenesetre cold fear jól hangzik. megnézem a torrent oldalakon.
  • hykao #295
    Nehezen összehasonlítható ez a játék az általad említettekkel... :)
  • Kaslerka #294
    Pl. Cold Fear! Szerintem nagyon állat, aztán SWAT4, hogy csak 2-t említsek. :)
  • sirdond
    #293
    mint például?? én mostanában egy jó gémet sem találok :(
  • Kaslerka #292
    Szerintem felesleges itt szenvedni. 1-2 hét és szerintem feltörik ezt is. Annyit szerintem ki lehet bírni, vannak sokkal jobb gammák is ennél.
  • sirdond
    #291
    esetleg nekem is tudna vki segíteni????
  • grebber
    #290
    TE miről beszélsz tévhitben élsz.
    "Sose megy semmi"

    Ez az egyedüli SF3-as game ami nem ment.

    Igen lehuztam ugysem megy.
  • Shep
    #289
    hát nem tudom, neked sose megy semmi, neked vmi különleges géped lehet :)

    azt próbáltad, hogy lehúzod a CD-ket?
  • grebber
    #288
    De lent irta a #257 hogy igy neki sem megy tehát nekem se.
    Ezért csináltam azt amit ő irt de nem tilt le semmit ugyanúgy felismeri a meghajtót.
  • Shep
    #287
    persze, mert
    1, disable CD
    2, disable node
    3, disable chanel /azt amelyiken neked a CD meghajtó van ha IDE1 akkor chanel 1, ha IDE2 akkor a 2-es, persze mondjuk azért az jó ha a system vinyó meg a CD meghajtó nem ugyanazon van mert akkor a vinyót is letiltja ami kékhalálhoz vezet.
  • grebber
    #286
    1. lépés: kitömöríted majd felinstallálod a játékot a legújabb Daemon Tools-szal.
    Elindítod a játékot: katt a REBOOT-ra.

    2 lépés: A "patch" könyvtárban 3 .exe fájl van. (ha nincs akkor szedd le pl. a www.gamecopyworld.com-ról...)
    Futtasd: sfdrvrem.exe, de még ne REBOOT-olj!!!
    Aztán futtasd: sfdrvup.exe, kapsz egy "error 1072"-t.
    Végül futtasd: sfdrvpatch.exe (a krekkelendő fájl útvonala: Windows/System32/Drivers). Ha minden ok, kiírja, hogy: CRACKED!
    Na most REBOOT-olj.

    3. lépés: Indítsd a játékot, s REBOOT-olj, ahogy kéri!
    4. lépés: Futtasd az SFNightmare.exe-t

    Innentől a 257-et csináltam:
    Disable node
    Secondary Slave off

    Game indit
    Serial beir és kiirja hogy tegyem be a cd-t.

    Ja és lószart nem tilt le nemhogy a meghajtót.
  • sirdond
    #285
    plz valaki segítsen már!!! megcsináltam mindent ahogy le van írva az install.txt-ben. letiltottam a cd-romokat. be is checkeli, de utána nem ír ki semmit,nem csinál semmit!!!!
  • filippos
    #284
    Próbáltad, úgy is ahogyan a #257-ben leírtam?
  • Thanatos
    #283
  • hykao #282
    Szinte biztosra veszem, hogy azért nem működik, mert vagy nem megfelelően jártál el (ahogy részletesen leírtam magyarul...) vagy pedig nem a megfelelő dolgokat lőtted ki a SFN-nel...
  • grebber
    #281
    Nekem nem müködik remélem ezt is feltörik normálisan idövel vagy legalább egy müködöképes mini imaget.
  • sirdond
    #280
    hali
    mi a gépigénye ennek a gémnek?
    elindulna az én p4 1.6gh,256mb ram, tnt2 32mb, videokártyámmal??
    előre is kösZ.
  • ThugEdge
    #279
    de akkor konkrét játszani való dolog már nincs ugye?:)