568
  • Darkboy
    #408
    Nekem tökéletesen megy! Semmi fagyás!!

    Aki le akarja tölteni a RELOADED változatot, akkor: http://omegaweb.hu/goldgames/ (enyém :D)
  • Shep
    #407
    ja ne a sima drivert tegyétek fel, hanem az Xtreme-et abban van optimalizáció is a laptop/gef4/gefFX/gef6 okra installkor választható melyiket akarod
    innen is lehet szedni őket
  • EmThor
    #406
    á ezzel is fagy..
  • EmThor
    #405
    isten, felraktam 70akárhányas drivert ami nem támogasssa a ti4200esemet :D de most felment egy 76.50es, csekkolom azzal is
  • Maxtreme
    #404
    Sajna az én kártyámra a 6.xx-es szériából, 1 driver sem megy fel :(
    1xüen nem látja a kártyát a driver.
  • rorr
    #403
    az utána lesz!
  • EmThor
    #402
    megnézzük
  • Shep
    #401
    ja és a second sigtal semmi gond nem volt attól eltekintve, hogy a lelki kivetítésedet nem jelenítette meg csak az árnyékát láttam, bár ez annyira nem is zavart.
  • Shep
    #400
    75.44-es driverrel nyomtam végig a snowblindet 6800GT-vel minden gond nélkül, az igaz, hogy a 74 akárhanyassal szar volt, a stolen a 75.44el nem jó, vami régi driver kellett neki tavaly nyári, de most van újabb 75.xx-es azzal még nem néztem, ez viszont mintha doomban lenne gyengébb bár a timedemo jobb, de a RoE -a min fps kisebb mint az alap doom3ban volt, ez persze lehet, hogy a játék hibája, de nincs időm tesztelgetni, örülök ha játszhatok.
  • EmThor
    #399
    vkinek fagyás gondra 5let? van új törés?
  • grebber
    #398
    lol a köcsög palló már megvan.
  • grebber
    #397
    Help valaki elakadtam annál a érsznél amikor a korházból szabaditanám a csajt.A tetön mászkálunk és van egy palló ez szétesik a csaj a másik háztetőn marad mindig lelövi az ott lévő őr mert a hülye picsa elfut a rákba hátra hol nem látom.

    Hogy kell ezt megcsinálni?
  • Drex
    #396
    aha :)) ahhoz nem ártana ha nem kapcsolná ki a monitorom.... :)))

    egyébként 6600 GT, mielött kérdezbéd :)))
  • EmThor
    #395
    ja lehet vmi itt is van, mint pl max 60fps, lehet vmi cfg-t feltúrok hátha, na jó nem .... nem ati-t nem veszek, majd ügyes leszek, szerintem meg a programozók gyengusok... szeretem az nvidiámat, a Diamond viper 550esem óta :D azon még 16 mega ram volt, szipp ... :D
  • Maxtreme
    #394
    Snowblind-nál kikapcsolod a fullscreen effektet, oszt minden jóóó lesz a 7.xx-es szériával is.:)
  • Drex
    #393
    az uj nvidia driver sajnos ennyire szar.... (7x.xx)

    miután a snowblind el sem indult driver frissités után visszaraktam a 6x.xx et és azzal minden jo...

  • Maxtreme
    #392
    látod ebben 1et értek.
    Rengeteg új progi gáza nv-n (second Sight, Stolen, Project Snowblind)
    Kérés az hogy ez valóban driverhiba, (ugyanis pl a Stolen haver fx5700U-ján simán megy :/)vagy a fejlesztők hanyagsága?
    ..vagy nemigazán kiforrott még a gef6 széria? Fene sem tudja..
    Mindenesetre énis szívok mostanába eleget..
  • hykao #391
    Ha falra mászol - ha nem, de bizony nagyon úgy tűnik, hogy fordult a kocka, és mostanában az nvidiások szívnak a driverekkel, a bugokkal, meg a fagyó-el nem induló játékokkal!
    Nem ez a játék az egyetlen...sőt a legtöbb újabb - ráadásul nvidia logós - játékkal bajok vannak nvidián...ez van...

    ja, és csak úgy mondom, hogy még csak elfogult sem vagyok: most készülök lecserélni a 9800pro-mat (amivel se ezzel a játékkal, se semelyikkel nem volt semmi baj...) egy 6600GT-re...de ha gondok lesznek az nvidiával...nagyon hamar megy a levesbe...
  • Maxtreme
    #390
    1ébként mostmár tényleg a driver-re kezdek gyanakodni. Nálam is a 71.89 van fent..
  • Maxtreme
    #389
    nálam nem fagy, el sem indul :Ð
  • Maxtreme
    #388
    Az ilyen értelmes hozzzászólásoktól tudok falramászni...
  • hykao #387
    vegyél ATI-t...
  • EmThor
    #386
    ez egy ratyi sz*r 2 percenként merevre fagy, HA szerencsém van akkor ki tudok jutni a windózba...
    vmi 5let?
  • EmThor
    #385
    detto, nálam elindult ugyan de széjjel fagyot, 71,89essel asszem...
  • j0nNyKa
    #384
    Thx a valaszt, de valahogy nem vagom. A kotomb ok, 1 darab or ok, de hol vannak orok ?
  • Gabe18
    #383
    Hát szerintem meg jó az ha átirják,miért kelljen 2-3 különböző gépet megvenni ha az ember szeretne a jó játékokhoz hozzájutni?
    A baj itt inkább az átirás milyenségével van.Figyelembe kéne venni a platform tulajdonságait,és azokhoz igazitva átirni.De sajnos sokszor az egy gépen sikeres valamit egy másikra már csak olyan ahogy esik ugy puffan alapon irnak át,minek vesződni vele,az előző siker eladja ott is.
  • rorr
    #382
    minden platformnak megvannak a klasszikusai csak nem kellene átírni őket a másik gépekre is!lásd konzolcsodák amik pc-n nem olyan csodák inkább sántitanak egy picit!
  • Drex
    #381
    mikor az allvany leszakad, "telekinezis"-el fel kell emelni, majd tartani mig Jane atjon rajta. Miutan atjott, le kell vinned a letran a sargauvegu ajtohoz, amelyik nem nyilik... el kell dugni a csajt, megszerezni a kulcsot a dilistol, majd vissza, ajto kinyit, lift reparal, kocsogok kinyir, es ESCAPE :)))))
  • sorrow
    #380
    Tudnátok segíteni

    elakadtam mikor Jane -t mentem ki pályán (amikor a két épület közözzi állvány szétmegy és ő a másik épületen marad) majd zúzok tovább...
    megszereztem a kulcsot az egyik dilistől, de nem tudom , hogy melyik ajtót nyitja, elérek egy lifthez amit üzemképessé teszek az levisz az udvarra... de onnan már a kijárat jön, de Jane nélkül barátunk persze nem megy el...
  • Maxtreme
    #379
    Bsszus ez qrva jó :D
    nekem még a demo sem indul el :)
    Rákatt az exe-re, villanik 1et a kép, és baxik elindulni :)
    Ugyanez van a reloaded-es verzsönnel :Ð

    Gyanítom hogy valami drájver gány lesz :)
  • Thanatos
    #378
    játszottam, sajnos..., és nem azt mondom hogy nem lehet konzolos fps-t csinálni csk azt hogy mgé összehasonlitani is badarság őket a pc-sel... egyszerüen konzolra más tipusu gamek illenek mint pc-re, ennyi...
  • rorr
    #377
    semmi gond az irányításal! játszottál már a HALO-val X-box-on ?
    Nekem is furcsa volt az egeres célzás után de könnyű volt megszokni!
  • Thanatos
    #375
    hozzá kell lapulni a kőtömbhöz és ugy elkerülni hogy az őr meglásson és ugy végigmenni az örök között
  • j0nNyKa
    #373
    training resznel amikor bujkalni tanitanak 2 ilyen kotombnel, ott mi a fityfenet kellene csinalni?
  • Thanatos
    #367
    nemérted, hagyuk, de pls ne generálj itt flame-et
    elhisszük a konzol a legjobb meg minden, byez
  • torrente
    #365
    akkor ez pc-betegség.
  • nopudva07
    #363
    Köszi szépen!
  • Thanatos
    #361
  • Thanatos
    #360
    ez a konzol betegség amit leirtál..., konzolcsodát átvinni pcre változtatás nélkül...
  • Gabe18
    #359
    Itt az a baj,és ezekkel a játékokkal legtöbbször hogy nem is igen foglalkoznak az irányitás optimalizálásával.Egyszerüen konzolról átrakják ahogy van,nem igazitanak rajta.
    Ennél pl. a célköröket szerintem pc-n el lehetett volna hagyni,és a kis pontal szabadon,nyugodtan lehetett volna célozni.
    Az igaz viszont hogy pc-n se árt már beszerezni egy analógkaros controllert,sok játékhoz jól jön,már amelyikhez különböző problémák miatt nem használhatatlan...