568
  • grebber
    #158
    Állitsátok vissza a dátumot mint anno HL2-nél a kezdetekben :)
  • Thanatos
    #157
    ez is egy moccer, csak akkor siess hogy amire leér a népek nagyának meglegyen a megoldás :) (amugy a lehuzás is kitalálás, valakinek azt is ki kellet eccer találni :P)
    apropo silent hunter 3ra nem találsz ki valamit? arr atényleg szükség lenne :(
  • Lifeforce
    #156
    Én nem húzok le semmit :)
    Valamit kitalálok rá...
  • insp
    #155
    Boxon semmi gond ninCS vele...
  • Thanatos
    #154
    erre a lehuzást kell kitalálni mert ha jol vettem ki neki még mindig sf nightmare-el van gondja arra meg alternativa a cd/dvd lehuzás, elvileg... :)
  • Lifeforce
    #153
    Én most szedem :)
    Erre is kitalálunk vlamit.
  • grebber
    #152
    Mondtam én hogy az én gépemet nem csipi egyik starforcos progi sem hát nem is müködik.
    Az úccsó lépésnél a disable ch2-nél lefagy a gép.

    Na majd ha lesz kedvem lehuzom a dvdromokat azt játszokvele.
  • Thanatos
    #151
    parafenomenális begolyozos öldöklős tpsese fpses csudajós, bár psi ops állitoalg jobb de szvsz amig nicns psi ops jó ez is :)
  • Zsolo007
    #150
    Ez milyen gém?
  • Thanatos
    #149
    akkor probáld azt emg hogy urjainditod, csak ujra inditás után kilövöd sf drivert taskbarbol és ugy probálod... ha esetle gnem megy ako sf remover és megprobálod előről...
  • grebber
    #148
    Na ennyi volt már a leirás 1/4-énél nem az van amit a leirás ir.

    Run sfdrvrem.exe but do not reboot yet.- ez oké megvolt
    Then run sfdrvup.exe which will give you an error 1072.- hibát még véletlenül sem ird hanem szépen kiirta hogy nincs fenn sf driver.

    Finally run the sfdrvpatch.exe on the file located in
    Windows/System32/Drivers.Should tell you it is cracked.- na itt meg nem talál semmit amit crackelni lehetne.



  • Thanatos
    #147
    szvsz ugy mint aleirásban irták lentebb már ment pár embernek..., tehhát mennie kéne legalább cdlehuzogatással
  • grebber
    #146
    Na mindjárt telepitem a gamet de kétlem hogy indulna.(starforce-os progi tapasztalat)
  • Shep
    #145
    látod mondtam én. mondjuk mos kicsit rossz az arányom így a slowbind nálla még várat kicsit adsl-el kicsit sok a 2.5 giga mert az arányom jócskán leesik tőle, úgyhogy most kicsit felfele dolgozok.
  • grebber
    #144
    Ja ezt tölti mindenki már régóta.
  • fitutufi
    #143
    Second.Sight.Clone-Carbon
  • Thanatos
    #142
    nekem spec nem is gamre kéne (max second sight kell torrentről meg psi ops ha lesz... :P) hanem inkább e-book-okra főleg, meg esetleg appz-ra (ha külön lehet linux és win-es appzt keresni még jobb lene) nincs egy pár javaslatod iylesmire? :) jöhet pmbe is hogy ne itt offoljunk :)
  • grebber
    #141
    :) Amint kimondtam ezt megnéztem a Bithumen-t és a Project Snowblind már fenntvan :)
  • grebber
    #140
    Amugy érdekes én mondhatni elég sok torrentes oldalt ismerek,de a mostani gamek egyátalán nem terjednek rajtuk.

    Second Sight meg a Preject Snowblind alig-alig elvétve van fennt.
  • Shep
    #139
    ja de sajna már oda se lehet regelni.
  • Shep
    #138
    hát én nem tudok olyat ahol még lehet, sőt ami égő lesz, egy helyre be vagyok regelve, de nem emlékszem az oldal címére :(
    egyébként én a bithumenre vagyok, ott ált minden fent van van ami később ugyan, de mindíg lehet maxal húzni.
  • Thanatos
    #137
    hova kéne reggelni? ha van jó odlal ahova van még beutás oszd meg velem is :)
  • Shep
    #136
    jó a torrent ha regisztrálós oldalról szeded, nekem olyan helyről max körülvel jön mindíg, de ezek a tömegtorrentek elég szarok, de hát mivel ott ahol regelve vagyok nincs fent ...
  • Gabe18
    #135
    48% 6 ora 16 perpillanat a hátralévő.Ezt leszenvedjük és senkinek sem fog menni,az lesz a legjobb...
  • grebber
    #134
    Nekem összvissz mire leér 5 óra 22 perc alatt jön le.
    Sokban függ a letöltök/feltöltök arányától ami bben az esetben nem valami rozsás azért ilyen lassu.

    De jobb mint amikor kereken 5-6 napig szedsz egy gamet.Nekem már volt olyan kivártam most meg itt várom a cracket hozzá névszerint az Obscure.
  • Shep
    #133
    na jó most 8-10k val jön, de hát ez elég rossz/csak hogy ne csúnyább szót írjak/ 19 órát ír így ki a végéig, feltéve hogy marad a tempó, amit kötve hiszek.
  • Thanatos
    #132
    én meg 71%-nál és még több mint 7 órát ir... , alig lol..., szánalom ez a torrent de nagyon :(((
    mongyuk hibát spec nekem se irt még ki de nem sokra megyek igy se...
  • grebber
    #131
    Nem tudom neketek mi van nekem egyszer nem irt ki még semmi hibát 66.4%-nál vagyok 2 óra és leér ha minden igaz.
  • Shep
    #130
    áá hát ez nem igaz nem tudtok másik torrent linket, vagy vmit, mert állandóan tracker timeout van.
  • grebber
    #129
    Registribe miket légyszives mond már el!
    Azt kiis probálom rögtön.


    Nekem amúgy azt csinálja mind a Starfuck mind a starforce nightmare hogy lelassitja a gépem az egér 5 másodpercenként jelenik meg oda ahova akarom huzni csak a reset segit.
  • MrDevil
    #128
    Lehet azért nem megy mert a registryben is át kellet volna írnod a dolgokat!!!!!
  • Thanatos
    #127
    akkor legalább nem vok egyedül a szarban :DDD
  • Gabe18
    #126
    Ne add fel,nekem is lement az előbb 5-6-ra,most megint 22...
    39% -nál vagyok...
  • grebber
    #125
    Tudom hogy milyen progi ismeri mindenki.
    CSak hát miért is müködne minden embernél.
    Csak megjegyeztem mellesleg hogy az alap SF3 ellenszer a dvd rom lehuzás müködik.
  • Thanatos
    #124
    nah már csak 5kbps-el tölt... aszem én nagyából itt buktam ezt a gamet.... pedig má 68%nál volt... :(((
  • Thanatos
    #123
    amugy nekem le kellet állitani egy picit... vesztemre... addig má felgyorsult 20k-ra kb msot meg 9el döcög ujra..., tudnám miért nem tud szerencsétlen torrent soha normális sebességet produkálni amikor mindeki ugy isteniti...
  • Thanatos
    #122
    a starfoce nightmare gyk egy softwares megoldás cd lehuzás helyett... :)
  • Thanatos
    #121
    :DDD
  • Duddits
    #120
    Kevés??
  • grebber
    #119
    Az igaz hogy egy éve aktív torrentes vagyk.

    Emlegetni talán mert nagyon kevés topicot nyitotam eddig.