4495
  • KnightRider
    #973

    Elkészült az új banner, az eredetit fehasználva. A kapcsolókat én terveztem, a web-szerkesztés DJ Skyline munkája. Köszönjük, DJ!
  • Shiwo
    #972
    hát nem tom..szerintem valami mélyebb hang passzolna az új KITT-hez
  • Beast Machine
    #971
    Ggyáááááá, K.I.T.T. hangmodulátora valai undorító! Ezt a látványt bármelyik dilettáns hangszerkesztőprogram utána csinálja INGYÉR'!

    fúj.

  • KnightRider
    #970

    Mint Ágoston László Dash-2-Flash-je :D
  • Szabi1991
    #969
    itt meglehet nézni hogy miket is tud az új kitt :))

  • Szabi1991
    #968
  • KnightRider
    #967

    Making-of videók! Kötelező megnézni!
  • Szabi1991
    #966
    knightriderhu videók meg is kapták az 5 csillagokat töllem :))
  • KnightRider
    #965

    Ezeket én fordítottam :D

    Amúgy... Kilmer hangja sokkal jobb. Egy fokkal közelebb áll Danielshez, csak ne lenne ez a borzasztó akcentusa, Arnett hangja ennyiben jobb volt.
  • Szabi1991
    #964
    új kitt hang:


    régi:
    [center]

  • Szabi1991
    #963
    nem új, csak magyar (felírat)
    [center]
  • spike0007
    #962
  • Beast Machine
    #961
    Hagyjátok, szegénynek legalább ez az egy öröme legyen meg az életben, ha már egyszer mindenhol máshol elbukott...

    Maszka: semmi gond, megértjük mi, tudd, hogy szeretünk és, nyugodtan maszturbálj a hozzászólásaidra. :)
  • Bucser
    #960
    MaSzKa sajnos nem tudott kitörni élete során az egyszemes ostoros értelmi színvonaláról. Semmilyen topicba nem képes normálisan írni... Többnyire csak a gumiszínvonalat képes kiböfögni magából...
  • spike0007
    #959
    Ja és 82-es Pontiac Trans Am és nem Pontiák! Meg Ford Mustang Shelby GT500KR!
  • spike0007
    #958
    Szerintem MaSzKa tartsd meg magadnak a véleményed,vagy pedig ha nem tetszik valami akkor fogalmazz másképp! A moderátort meg felkérném hogy törölje azon hozzászólásokat amik nem illenek ide erre a fórumra! Gondolok itt a 955-ös hozzászólás elejére és 957-es hozzászólásra!
  • MaSzKa
    #956
    egykis régi video
  • MaSzKa
    #955
    az új autó 1 fos ahogy az új szererplő is az
    1 nagy szar lesz az egész


    valaki csinálja meg a régi autót új fomába! mert ez az amerikai üzemanyagzabáló
    szélcsatornát életbe nem látott xirxar mustang elavult 30éves technikai
    fost a Pontiákhoz képest ránézésre is okádék
  • MaSzKa
    #954
    Fontos!!
    nekem azt mondja meg valaki, hogy halt Marcel Rafael Marcelino a sorozat forgatása közben

    Élethalálharc (Race for Life) 38 Február 5 1984 Georg Fenady Bruce Belland, Roy M. Rogosin
    Michael April unokahúgának keres csontvelődonort. Az egyetlen elérhető donor, Julio, azonban egy bandaháborúba keveredik és az ő élete is veszélyben forog.
    Megjegyzés: az epizódot Marcel Rafael Marcelino emlékének ajánlják, aki az epizód forgatása alatt húnyt el. Édesapja, Mario az epizódban Juliot alakította.

  • KnightRider
    #953

    Kevin Dunigan interjú
  • Beast Machine
    #952
    nem is hülyesééég....
  • spike0007
    #951
    Kilmer hangja picit azért közelebb áll Will Danielshez! Viszont Arnett hangja jó lenne K.A.R.R.-nak!:) Nem? Vélemény?
  • spike0007
    #950
    Val Kilmerre meg kiváncsi leszek!
  • KnightRider
    #949

    Az első hivatalos poszter:

  • KnightRider
    #948

    Spike0007: Nem fognak csúszi, a bennfentes szeritn ez a munka leggyorsabb része.

    Beast Machine: Bartis szerint lehet arról szó, hogy a régiek valamien módon említést kapnak, így Karr és Garthe Knight is.
  • spike0007
    #947
    Remélem a film nem csúszik emiatt! Végülis még van rá másfél hetük! A vékonyabb hang lehet hogy jobb lesz mármint hogy Kilmer lesz a hangja! Lehet hogy Ő lesz a jó választás! Kiváncsi leszek!
  • Beast Machine
    #946
    az a vékony hang nagyon buta választás volt a szinkronrendező részéről, Peter Cullen jó hangja vol K.A.R.R.-nak, de Paul Frees hnagjával ütközött ki igazán a jelleme: manipulatív, kárörvendő, számító, és végtelenül gonosz.

    emlékezzünk csak a K.I.T.T. vs K.A.R.R. epizódra, több helyen is fergetegesen beleéli magát Frees a szerepébe - amikor a srác a főnökével beszél, és leszkenneli a hapsit:

    - A Peacemaker! Well, well, well....!

    Vagy a mikor a kórházból kijövet követi a srácot, és kérdezi

    - Are you interested?
    - No.
    - Liar...

    és ahogy ezeket mondja, az ember összeszorítja az öklét, és felmutatja a hüvelykujját, hogy IGEN, ez már valami.

    Paul Frees visszahozásáért érdemes lenne forradalmat indítani.

    És hogy K.A.R.R. hogy nézzen ki? Ugyanúgy, mint K.I.T.T., tehát az autó maradjon, és hogy visszahozzon valamit a régi énjéből, nem az alján lenne a fehér csík (brrr, de nagyon bután néz ki, mintha valami játékfigura félkész prototípusa lenne), hanem a tetején, két vékonyabb csík (ilyen versenycsíkok, tudjátok), meg persze a srágászöld scanner.

    Magyar hangról még nem gondolkodtam, erről ráérünk akkor gondolkodni, amikor már kell. Feltéve, hogy egyáltalán beteszik K.A.R.R.-t a sorozatba...
  • Szabi1991
    #945
    hmmm....

    és úgye emiatt nem csúszik a film ?
  • Broafka
    #944
    most kezdtem el nézni a gépen a részeket, és nem tudom eldönteni hogy melyik KARR magyar hang volt a jobb, amikor először találkoztunk vele (akkor mélyebb ovlt akárcsak az angolban) vagy amikor újra rátaláltak (egy vékony kis kislány jellegű hangja volt, de az angol megmaradt mélynek)

    furcsa, mert bár a vékony hang nem nagyon illik hozzá, mégis sokkal jobb érzés azt hallgatni valahogy! :)

    kéne hogy legyen egy KARR ebben is! :D
  • KnightRider
    #943

    Kilmer részt vett az előzetes meghallgatásokon és normális pénzárt vállalta el, nem kap pluszpénzt.
  • DJ Skyline
    #942
    Kilmer mint KITT szinkron hang? sosem néztem ki belőle ezt a szerepet :D meglátjuk milyen lesz
  • KnightRider
    #941

    MOST ÉRKEZETT!

    Will Arnett kihátrált az új Knight Riderből, mert konfliktusba került a szerződéssel. Helyette leszerződtették Val Kilmert. A mai naptól kezdik újra rögzíteni Kitt mondatait.
  • w77d
    #940
    de a régi szebb és jobb
  • Bucser
    #939
    Bocs Saleen S281-re gondoltam (ezt benéztem most).

    Fáradt vagyok. Bocs.
  • KnightRider
    #938

    Amint kijön a pilot és kielemzem, jön, külön szócikként. Addig is lesz elég munkám, épp a Poitier interjú felénél tartok a fordítádban :D
  • Szabi1991
    #937
  • DJ Skyline
    #936
    te szerkesztetted a magyar wikin a KR szekciót, nem? várható az új sorozatról is egy részleg? :)
  • KnightRider
    #935

    Várjatok, jön magyarul is, most fordítom :D
  • Szabi1991
    #934
    köze sincs a Saleen S7nek a mustánghoz xDDDD
  • Bucser
    #933
    Ez Kb olyan mint amikor valaki a Saleen S7-re rávágja, hogy Mustang holott csak a kasztni ugyanaz.