4495
  • w77d
    #1055
    valaki remélem majd készít feliratot az angol részekhez :)
  • Szabi1991
    #1054
    [center]
  • Szabi1991
    #1053
    [center]
  • Bullitt
    #1052
    Potosabban az a fick tervezte az új KITT-et, aki az új Batmobilt megalkotta és a Halálosabb Iramban filmhez is ő készítette a verdákat. :)
  • KnightRider
    #1051

    Deanna Russo interjú - Második rész
  • KnightRider
    #1050

    Ha le is adják, a szinkronja borzasztó lesz. Majd ilyen "Kitt szerepében: Majka" style lesz. Tehát marad a jó öreg angol szinkron.
  • DJ Skyline
    #1049
    tehát majd jövőre
  • SlayR
    #1048
    Remélem szerintem itthon kb akkor adják le ha majd a sorozat elkezdődik és eljut hozzánk :]
  • DJ Skyline
    #1047
    szerintem torrenteken biztos fent lesz!

    mondjuk én arra leszek kíváncsi, hogy itthon mikor fogják leadni a tv-ben :D
  • bertino
    #1046
    vmi olyasmit is mondanak ebbe a 2 perces trailerbe, hogy annak is volt beleszolása az autó készítésébe, aki a halálosabb irambanba is kigondolt pár verdát... vagy valami ilyesmi
  • SlayR
    #1045
    Segítsetek nekem valami lehetőség van arra hogy neten "élőbe" tudjam nézni a Knight Ridert...lehe thülyeséget kérdeztem de próbaszerencse :D
  • KnightRider
    #1044

    Ahogy rávilágítanak a régi kék rendszámtáblára... hinnye, de megmozdult valami a szívemben...

    Egyre inkább azt érzem, hogy ez az új Knight Rider méltó lesz a régihez.
  • Bullitt
    #1043
    Vmi új, 2 perces tréler: LINK
  • Bullitt
    #1042
    KITT is backes trailer alatt van az a zene...na az naon kkéne. Nem tudja vki megszerválni nékem? Király így gitárral meg mindennel :D
  • spike0007
    #1041
    Hááát Dj Skyline igazad van Nekem is jobban tetszik támadó módban!!!!;) Mondjuk Nekem tetszik alpaváltozatban is, de a támadó mód szebb erőteljesebb! Na és a fekete felnik!:) Amugy nagyon szép lett a háttér! Gratulálok! Ritkábban leszek, mert lebetegedtem de látom hogy peregnek az események! Jó a videó Knightrider!:D
  • KnightRider
    #1040

    Majd a törpék szakszervezete fog most sztrájkolni, hogy elvették a munkájukat, hogy az eredetiben bezzeg egy törpét varrtak az ülésbe, az vezette Kittet :D
  • DJ Skyline
    #1039
    bár azt mondtam, hogy nem tetszik a Mustang, de az attack mode eléggé jól néz ki úgy totál feketén, meg a matt csíkok is szépek! kíváncsi leszek hogy lesz ebből attack mode :D nem rossz hogy az ülés embert felváltotta az RC, tetszik a kormány / pedál megoldás, és hogy 1 mérföld a hatótáv :O
  • KnightRider
    #1038

    Kitt Jay Leno-nál
  • KnightRider
    #1037

    Kitt alakot vált :D (nem kell TF baromságra gondolni)

  • KRhu
    #1036
    TEST
    Nagy a csend. Mi történt mindenkivel, hol vagytok? Kihalt az egész város? I Am Legend? :)
  • MaSzKa
    #1035
    Tranforsmers az tényleg jó lett
    poénos is volt és jól megvoltak csinálva az effektek és mozgalmas is volt :D
  • DJ Skyline
    #1034
    kösz, lesz még mág is, de megkell tudno még, hogy milyen kóddal lehet az üzenetbevitel mező szövegszínt változtatni! régen meg volt valamerre, de nem találom
  • Szabi1991
    #1033
    a háttered is szép :)
  • DJ Skyline
    #1032
    eléggé szépek a modellek
  • Bullitt
    #1031
    Hehe, szörfölgettem picit a fórumokon (ahol néha többet megtudni mint főoldalakon) és találtam egy érdekes dolgot. Nemtom volt-e már, ha igen, sry.
    A lényeg:
    a kronline.com fórumán van egy user "msKen", aki elég merés vállalkozásba kezdett, egy KR játékot csinál, hasonlót min egy GTA. Állítólag 80%-osan van kész.

    ITT A LINK. A topik két oldalas, ne felejtsétek el a 2. oldalt is meglesni! :D
  • KRhu
    #1030
    Akarom mondani KnightRider cikke.
  • KRhu
    #1029
    Daveed új cikke: Tras Am VS Ford Mustang összehasonlítása. A Popular Mechanics cikkének a fordítása

    http://knightrider.hu/hirek/105_pupular_mechanik.htm
  • KnightRider
    #1028

    Elkészült az új háttérkép, úgyszintén DJ Skyline alkotása. Salutatem!
  • KnightRider
    #1027

    Az igaz, hogy Cullen hangja nagyon jó volt. Az nagyon tetszett, főleg amikor idézi a "One shall stand, one shall fall!"-t, na AZ ütött tisztességgel :D De ne offoljunk :D
  • spike0007
    #1026
    Ez nagyon jó hír! Remélem tényleg vége a sztrájknak! Yesss!
  • spike0007
    #1025
    A TF-hez annyit hogy aki nem látta és megnézi, az szinkronosan ne nézze meg! Eredeti angol nyelven felirattal Peter Cullen hangjával (Optimus Prime) úgy a jó! A szinkron félrefordít és elcseszi az egészet! Az eredeti a fasza! Ha a Kr-ben visszatér K.A.R.R jöhet újra Cullen!
  • KnightRider
    #1024

    Azért nem tetszett a TF, mert nem volt benne koncepció. Nagyranőtt ólomkatonák pülfölik egymást X percen át, semmi lélek, semmi komolyság és a CGI robotoknak több a színészi tehetsége, mint az embereknek. Mondjuk a Faun labirintusa után nekem semmilyen film sem etszett tavaly, az erősen vitte a prímet (hiába no, európai).

    Amúgy most kaptam a fülest, hogy elméletileg vége az írósztrájknak. Ha ez igaz és a pilot után jó a nézettség, szeptembertől jöhet az első Knight Rider évad 1986 óta!
  • spike0007
    #1023
    Nana! Vigyázat! Jó lett a Transformers! Nagyonis! Ne szidjuk! Na és ennek köszönhetjük hogy hosszú idő után végre újra van Knight Rider! Igen és szépen alakul a KR!:)
  • KnightRider
    #1022

    Remélem, több dolgot nem vesznek át a TF-ből. Már megbocsásson a világ, de akkora szutyok filmet keveset láttam. Ha már mindenki a nyolcvanas évekhez nyúl vissza, megcsinálhatnák normálisan. A TF szar lett. A KR eddig egész jól alakul.
  • spike0007
    #1021
    Na nem egészen! Ott az van: A fiú a feromonszintje alapján párosodni akar a nősténnyel!:)
    Amugy sokan nyavajognak hogy ez nem az a K.I.T.T! Nos valamilyen szinten a réginek a továbbfejlesztett változata mert ugye a régiből lett jópár dolog átvive az újba, valszeg K.I.T.T. személyiségének egy része is! Meg egy csomó uj dolgot is tett bele Greiman aminek csak töredékét látjuk a pilotban! Az más kérdés hogy ezáltal egy új személyiség jött létre! A Trans Am meg már öreg autó sajnos! A Camaroból meg kevés van még,szinte prototípus, nem lehet úgy törni mint a Mustangot! Úgyhogy összességében jól választottak és szerintem meg fogjuk szeretni az Új K.I.T.T-et! Én amugy is rajongok a Mustángokért! De a személyiség a lényeg és nem a váz! Meg az ember-gép kapcsolat!
  • Szabi1991
    #1020
    sajna ismerős poén :(

    (Transformers film..)
  • spike0007
    #1019
    Ja és űgy tűnik Devon helyét Charles Greiman veszi át!!! "Fel akarom támasztani az alapítványt"! Tökéletes!
  • spike0007
    #1018
    De az is ott van és üt mikor KITT mondja Mike-nak hogy megemelkedett testhőt meg egyéb kémiai reakciókat érzékel nála!(Ugye a csaj miatt) :D
  • Bullitt
    #1017
    "KITT is back!" ez jó szlogen :)
  • KnightRider
    #1016

    Majd jön, megígérem :D Előbb kiolvasom a Harry Pottert (nem mintha nem tettem volna meg angulul azon a napon, mikor megjelent LOL) :D