4495
  • SlayR
    #1175
    Megnéztem figyelmesebben újra a filmet...El se hiszem...komolyan sok mindenre számítottam de erre nem volt jópár jelenet ahol visszaköszönt az eredeti film/sorozat pár mozzanata, jelenete....
  • DJ Skyline
    #1174
    belekukkantottam, de ejjjj, sürgősen meg kell néznem :D sajna ma már ebből nem lesz semmi, de holnap ahogy hazajövök ezzel nyitok!
  • KnightRider
    #1173

    Ne kívánj magyar szinkront, a mai standard alapján majd a Majka és Gannxta Zolee kaliberű "sztárok" adnák Kitt meg Graiman hangját. A Lost is épp elég tré magyarul, a Knightot nem aláznám meg vele. Az eredetinek viszont gyönyörű a szinkronmunkája...
  • Szabi1991
    #1172
    remélem lesz magyar szinkron is, aztán leadhatnák a TV2-n :DD
  • spike0007
    #1171
    Igen Bulitt pozítívak a visszajelzések és sokan dícsérik a filmet!Kösz a linket! Sorozatot belőle de gyorsan!!!! Az alakváltás szép munka!Jó az a kis videó! Még ezen a héten talán Én is látom majd a teljes filmet!
  • Bullitt
    #1170
    Annak fehér az alja. De most hogy így mondod, Karr is jöhetne. Vmelyik nap csináltam is egy képet, amin sárgára festettem az új KITT scannerét. :)
  • Csabesz6
    #1169
    bocs.köszi.
  • DJ Skyline
    #1168
    lehet KARR földi maradványai :D bár abból amennyi maradt a robbanás után
  • whiskeyman
    #1167
    olyan nehéz lenne gúglit használni?
    A CGI (ejtsd cégéi, angolosan: szídzsíáj, Computer-Generated Imagery, azaz számítógépen létrehozott (mozgó)kép) a film és egyéb vizuális média készítése során alkalmazott számítógépes grafika legelterjettebbé vált elnevezése, amely általában 3D-s számítógépes grafikát takar.
  • N o N a m e
    #1166
    Felirat van hozzá? Szeretném már megnézni :) csak a Mustang miatt is lehet ha KR fan lennék :D
  • Bullitt
    #1165
    Simán jöhet. Opening valami fenomenális, ez az zene kell, d nem csak 30 másodpercben :):)

    Megvannak az értékelések.
    Azt írják, hogy minden fél órában egyre többen nézték. Szal NBC-n múlik már csak :)
  • KnightRider
    #1164

    Számomra ez volt A Jelenet a filmből. A gyerekkorom, az életem egy darabkája van benne. Jó tudni, hogy Kitt, az igazi Kitt ott van még valahol.



    A ponyvával letakart autó vajon micsoda/kicsoda? Az a dudorodás a motorháztetőn Trans Amre utal...
  • spike0007
    #1163
    Te vagy a házigazda!:) Szerintem beszúrhatod!;)
  • KnightRider
    #1162

    Egy kérdés: beszúrhatok egy képet, vagy az borzasztóan spoiler lenne?
  • Attila8805
    #1161
    Igen!
  • Zsolesz0721
    #1160
    én is elkezdtem tölteni. és akkor majd a feliratot meg majd külön le kell hozzá tölteni?
  • spike0007
    #1159
    De jóóó! Örülök hogy jó lett a film! Alig várom hogy megnézzem! Nekem haver szedi le és megvárjuk a magyar feliratot legalábbis én!
  • SlayR
    #1158
    Hát én még legalább kétszer biztos megnézem hihetetlen érzés töltött el a film láttán egyszerűen hihhetetlen lett....a sorozatot akarom minél elöbb :D
  • Attila8805
    #1157
    Úgy néz ki hogy csak hétvégén lesz felirat:-(
    Aki elkezdte fordítani sok dolga van meg ugyebár nem rövid a film se.
    Csak kibírjuk már ezt a kis időt,vagy hátha valaki más is nekikezd.
  • KnightRider
    #1156

    Megnéztem. Most fejeztem be és még mindig a hatása alatt vagyok. Hónapok óta várom, és most, a mai napon ismét úgy érzem magam, mint az az ötéves kiskölyök, aki a nagyapjával nézte, amint az eredeti Kitt és Karr összecsap az első évad hetedik epizódjában.
    Nagyon tetszett a millió kis hommage az eredeti iránt. A kaszinó, mint a Nehéz Örökségben, a régi Kitt alkatrészei és egyetlen pillanatra a jó öreg, poros Trans Am. És persze Michael Knight: "Twenty-five years ago, I was that man".
    Mint vérbeli rajongó, majd' kiugrik a szívem és boldog vagyok, hogy huszonöt év után ismét egy Kitt dübörög az országúton. Annak főleg, hogy ez a Kitt nem csak egy összehordott valami, hanem közvetlen utódja az eredetinek és ezt ki is mondják: "It's not another Trans Am, is it?". Maga az autó még mindig kissé szokatlan nekem, pl. az számomra kissé visszaléésnek tűnik az eredetihez képest, hogy kikapcoslt állapotban a páncélvédelem nem működik. A régi Kittet, ha kikapcsolták, attól még golyóálló maradt. Persze ő meg nem tudott alakot váltani. Ami nagyon szépen volt megcsinálva, engem valamiért a Pókember 3 Venom szimbióta effektjére emlékeztetett.
    Pár szó a többiekről:
    -Mike: Örülök, hogy a karaktere nem kifejezetten egy Michael Knight klón, hanem teljesen eltérőek és ez majd megadja azt a karakterfejlődési vonalat, ami megkülönbözteti az eredeti sorozatot az újtól. És amikor az ütközésnél azt mondja: "This is gonna hurt, buddy!", a "buddy"nál azért nagyot dobbant a szívem.
    -Sarah: Ha olvastátok a Deanna Russo interjút, akkor most már tudjátok, hogy a leányzó vágya beteljesedett, a karaktere ezerszer fejlettebb a régi sorozat női szere(p)lőinél.
    -Ruvai: dögös lezzie tejeskávé!!! Kell-e bárkinek több? ;)
    -Graiman: nagyon szeretném tudni, mi volt a kapcsolata Wilton Knighttal és/vagy Devonnal, ha már megépítette nekik az eredeti Kittet.
    Pár szótt az effektekről: az államat még mindig próbálom fölszedni a padlóról. Az alakváltások, a golyók visszaverése, mind gyönyörű. Egyedül az nem tetszett az effektekben, hogy amikor Kitt elhúz mellettünk, mindig beremeg a kép, mintha a menetszél megcsapná a kamerát. Egyszer jól nézett ki, de a többi felesleges volt. Mindenesetre ezek után remélem, hogy a régi sorozatot felújítják ilyen szintű effektekkel, mint ahogyan azt az eredeti Star Trekkel is csinálják.


    Összességében nagyon is meg vagyok elégedve a filmmel. Az összes sequelt lepipálta, beleértve a Knight Rider 2000-t is. Egy dolog nem tetszett a filmben, az pedig a repülő a végén, egy szárazföldi jármű mellé logikusabb lenne egy szárazföldi mobilegység, magyarul a régi kamion modern változata.

    Végül az utolsó szó jogán: az írósztrájknak vége, jöhetnek a forgatókönyvek, johet az új sorozat első évada Szeptemebertől (kopp, kopp, kopp), de...! Nekem a Knight Rider mindig is a Knight Industries Two Thousandet fogja jelenteni, a Trans Amet, volánja mögött Michael knighttal, az emberrel, aki elhozta a változást.
  • Csabesz6
    #1155
    mi az a CGI?
  • Just B
    #1154
    A főcím nagyon ott van az elején, illik hozzá ez a kis rockos beütés. TETSZIK NAAAAAAAAAA
  • Bullitt
    #1153
    Srácok én is megnéztem. Igazából a film maga, ha kritikus szemmel nézem nem volt nagy szám, sztori végülis nem igazán volt. Össze-vissza száguldoztak, hol Vegasba, hol vmi kis faluba. A lényeg, hogy sok esemény nem volt benne, de végülis amolyan megmagyarázó-elkezdő epizódnak tökéletesen megfelelt, ennek egyszerűen muszáj, hogy legyen folytatása. A CGI effektek ott voltak, bár KITT száguldozásainak 90%-a is CGI volt, ezt picit sajnáltam.
    Összességében tetszett, mint pilot, de annál nem több. Fő bajom a sztorival volt. Am remélem ezzel az alakváltással beváltozik egyszer a régi Trans AM-é :):)
  • SlayR
    #1152
    Naggggyon jóóó nekemis sikerült megszerezni belelestem hattalmas feliratot én is lesem majd asszem megérte a készítőknek dolgozni a filmen :)
  • Pheaper
    #1151
    Várom már
  • kill3r21
    #1150
    már készül! ahogy a feliratos oldalak forumát lestem...szal sztem hamarosan :)
  • Szabi1991
    #1149
    egy felírat jól jönne :DD
  • JohnnySmith
    #1148
    Jó is de te miért nézel ilyet? Neked A-Team kell ;) (nekem meg Airwolf)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    CGI is tetszik ütközéses jelenet zsíír volt :)
  • whiskeyman
    #1147
    no...megnéztem. Nekem bizony bejött, kellemes csalódás az új KITT, szeritem lenne nézettsége a sorozatnak is
  • Csabesz6
    #1146
    nem tudjátok,hogy mitől van az,hogy nézem a KR-t( leszedtem az összes szezont, vagyis még joön lefele)és angol meg magyar hang is megy egyszerre, +felirat is.mediaplayerben nézem.nemlehet vhogy kiiktatni az angol szöveget?ugyemlékszem ha bsplayerrel néztem az ilyen filmeket(ami ilyen "duplanyelvű" volt) akkor megoldódott a gond.nincs más megoldás?
  • Csabesz6
    #1145
    oksa.igen arra gondolok.mondjuk én kacsáról szedem.
  • bertino
    #1144
    ha #1133-ban levő fájlra gondolsz, az HDTVről rippelt szimpla, nem magas felbontású xvid film.
  • Csabesz6
    #1143
    énis szedem.a torrent nevéből kiindulva akkor ez tényleg HD?vagy csak parasztvakitás?remélem, mert nekem nem megy a hd:D
  • Beast Machine
    #1142
    énis elkezdtem leszedni, de megkérek mindenkit, hogy hanyagoljuk a "Nekem ennyivel jön, hehhee:)", illetve "MInnyá lenn lesze, minnyá...." témájú hsz-eket :)
  • spike0007
    #1141
    A KR mindig is mint tv sorozat volt ütős! Amugy a KR online-on sok a dícsérő szó!:) Még nem láttam de biztosra veszem hogy sorozat lesz belőle!
  • DJ Skyline
    #1140
    honann húztad le? én elkezdtem m*n*n*va-ról, de jött úgy 9-cel :\
  • kill3r21
    #1139
    nah meglestem végig!
    Mit mondjak! Mint nagy KR fan, kellemesen csalódtam! Szokatlan szinészek szokatlan autó! De ami biztató mind a 80 perc lekötött, a poénok is jók (olyan kitt-es) Régi Pontiac egypillanatra nah és Hasselhoff, meg a régi dolgokra való utalás! Szal összeségében egy korrekt fojtatás, de télleg csak TV szintü, moziba bukna!
    Én kb ennyit vártam töle se többet se kevesebbet! Várom a folytatást, meggyözött arrol hogy ezt nézném!
    10/7 et adok rá!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért a golyóállóság bemutatása mátrixosan azért nem gyengén BAXX! Nah meg az alakváltás is korrektnem van megcsinálva! Szal CGI Téma 5ös ;)
  • bertino
    #1138
    én is csak 5kor tudok nekiállni megnézni leghamarabb.
  • kill3r21
    #1137
    nemtudom sajna, mert csak serveren van lent vinyomon még nincs! :)
    de amugy live amit láttam az meggyözött! Hasselhoff tetszett :)
  • Szabi1991
    #1136
    amúgy jó verzió ?

    szal jó a kép + a hang ? :D