4495
  • Csabesz6
    #1215
    gracias
  • Szabi1991
    #1214
    thx a felíratot
  • zoliii
    #1213
    Sziasztok!

    Itt a magyar felirat: Knight Rider 2008 Hun felirat
    Amúgy a kereső csodákra képes :)
    Mi a neve annak a fickónak, aki KITT-et varázsolt a Shelby-ből?
    A Discoveryn néha mutatják, hogy verdákat tuningol fel, csak a nevét már elfelejtettem.
  • Szabi1991
    #1212
    láttam a 2 órás filmet, sztem qva jó :DD

    de nagyon várom már hogy felírattal is megnézhessem..

    sztem már nem kell spoilerezni :)
  • II Rocky II
    #1211
    láttad már?:D spoilerezni meddig kell?vagy nem is kell itt?
  • Szabi1991
    #1210
    nézd meg a fejlécképet :PP

    ott van barra Mike, szal lehet az új részről beszélni ;)
  • II Rocky II
    #1209
    igen ugy mint Terminator topic,vagy prison break , vagy heroes...erre gondoltam.Alap hogy más sorozatrol itt nem kéne beszélni ;)))
  • Shiwo
    #1208
    mármint az NBC-n valószínüleg menni fogo Knight Rider sorozattal kapcsolatos észrevételeidet ? azok jöhetnek..a többi sorozatnak meg megvan a maguk topikja minden bizonnyal..
  • II Rocky II
    #1207
    az feltünt,de azt kérdem hogy ami az NBC-n megy sorozat,és azazal kapcsolatos észreveételeket,megjegyzéseket is idelehet irni?
  • II Rocky II
    #1206
    esetleg egy direkt linket lehetne kérni?
  • bertino
    #1205
    hát ez itt a knight rider topic, azért ez gondolom biztosan feltűnt :)
  • II Rocky II
    #1204
    ez az uj NBC-s topic is?
  • spike0007
    #1203
    Knight Rider nagyon szép a kritika amit a Knightrider.hu-n írtatok!
  • spike0007
    #1202
    Szerintem is valami hasonló intrót kap, mint ez a rajongói intro! Új intro lesz az biztos!:) Mindig így szokott lenni!
  • SlayR
    #1201
    Szerintem a sorozat másik Introt kap majd
  • KnightRider
    #1200

    Megírtam az elemzésemet/véleményemet a filmről, remélem, Péter hamarosan felteszi az oldalra. Kissé cinikus hangvételű lett az íromány, de hát ilyen vagyok :D
  • Broafka
    #1199
    hát nem, mármint, nem jó az intró, ez a fanok álltal készített intró sokkal jobb, emlékeztet a régi Knight Rider intróra, gondolom ez is volt a céljuk vele, de most komolyan, nem jobb így?
  • spike0007
    #1198
    Jó az új Knight Rider intrója de így még jobb lenne:
    http://www.youtube.com/watch?v=wRCoDHpKMF8&feature=related
  • N o N a m e
    #1197
    oké, köszi
  • Bullitt
    #1196
    Angol már van, magyar szombatra várható elvileg
  • N o N a m e
    #1195
    Van már felirat? Vagy lesz egyáltalán?
  • w77d
    #1194
    gyönyörű jelenet lenne, ah esetleg a két KITT cserkészne be egy rosszfiút :)
  • spike0007
    #1193
    Hát gyerekek azt hiszem most már minden az Nbc-n múlik! De már alig várom hogy lássam a filmet és hogy elkezdjem nézni a sorozatot annak idején!:)
  • SlayR
    #1192
    Szerintem a régi KITT nem működik már a rendszám megcsak azért volt már mert gondolom egyelőre az autó mégcsak tesztelés alatt volt és ha nemlett volna az elején az a betörés nemis került volna még "bevetésre"
  • KnightRider
    #1191

    Egy érdekes dolog ütött szöget a fejembe: az új Kitt rendszáma ugye nem KNIGHT, hanem egy hétköznapi rendszám. És mivel láttuk a régi Kittet, egy darabban, számomra ez azt jelenti, hogy a mi Kittünk is üzemkész még, csak ki van kapcsolva, de akármikor újra lehet indítani, a rendszám is rajta lehet (persze nem a régi kék, hanem olyan fehér, mint az újon, de KNIGHT).
  • zoliii
    #1190
    Sziasztok!

    Nekem is tetszett az új Knight Rider.
    Csak hiányoltam a sok kütyüt a műszerfalról :)
    A színváltás kúrva jó volt :), az SPM mod kicsit gagyi.
    Az autot baromi jól megcsinálták.
  • bertino
    #1189
    ennél jobb filmet nem csinálhattak volna, természetesen nem moziba való, ezzel én is egyetértek

    de tényleg remek lett
  • Csabesz6
    #1188
    teljesen egyetértek.most néztem meg.és majdnem egyidőben lett meg a KR megapack is:)
  • bertino
    #1187
    "-can you slow down ?!
    -negative"
  • Shiwo
    #1186
    nyah megnéztem...


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aranyos az elején a robot pók a kitt-es futófénnyel a tetején :) a film maga nem volt rossz, várom a sorozatot...a végén is jópofa volt az utalás, mikor Mike kérdezte az apját, hogy látja -e még, s ő azt mondta, hogy reméli (tehát reméli lesz folytatás :P) mondjuk a végén a repülő az tényleg sok volt picit..azt még megértem, hogy abba kényelmesebben elférnek, mint egy kamionban, de egy akkora döggel nem hinném, hogy engedélyezve lenne, hogy leszáljon az autóútra, maximum vészhelyzetben...az meg hogy menjen rajta, majd újra felszálljon, az már túlzás...jah amúgy DH alapossan megöregedett..és néha érdekes pofákat vágott..biztos az alkohol-megvonás
  • Bullitt
    #1185
    Vegyétek már észre végre, hogy ez nem egy rész, hanem egy TV-film. Egy backdoor pilot. Nem sorozat, csak sorozat lesz. És akkor se ez az első része, hanem ez a 0. része..
  • pyropyropyro007
    #1184
    Hali
    Hát nekem nagyon bejött az az új rész!!!!!!!!!
    Az autó nagyon ott van, a szereplők is jók, ami nagyon teccett hogy vannak bennt újítások dögivel, de nagyon sok minden emlékeztet az eredeti Knight Rider-re :)
    Alig várom már a feliratot mert sokmindent nem értettem, na meg a sorozat már jöhetne is :D
  • spike0007
    #1183
    Kinek a pap kinek a papné! Nem tetszhet mindenkinek és ez így van rendjén de azért azt ne feledjétek el hogy ez egy pilot egy első rész 25 év után és nem lehet elsőre minden szuper benne!!!!! Azért lehetetlen mert túl nagyok az elvárások! De sokmillió embernek tetszett és nagyon jól muzsikált amerikában! Nagyon várom már hogy megnézzem! A hibákat ha voltak, meg úgyis kijavítják a sorozatban! A sorozat meg úgyis fel fog pörögni!:)
  • Magoo
    #1182
    A logikádban ott a bibi hogy a LOST illetve a House és NCIS-t is ugyanaz a KFT szinkronizálja. a Masterfilm Digital...
    Szóval nem lehet ketté szedni az alapján hogy melyik csatornáé...
  • Bucser
    #1181
    Engem pár dolog zavart amin a 80-90-es években még elsiklott az ember, de mostanában mikor igen kemény és tartalmas sorozatok készülnek igen erősen bukásra késztetik a népet. Roppant gyenge a történet, borzalmasan gyengék színészek, és egyszerűen csak annyit tudnék mondani a megvalósításra, hogy cheap.

    Szerettem az alapot az eredetit. Mai napig is megnézem néha, mert retro és jókat lehet rajta röhögni. De az új nem tetszett. Mert retro. csak sajons ez 2008-ban készült és nem a 90-es években.

    Nem fikázom meg savazom a sorozatot. de nekm nem ér annyit, hogy letöltsem a részeket. (történetben és szofisztikáltságban valahol a Száguldó vipera, és a Walker texas ranger körül van. A gond, hogy stílusában is. Ez pedig nekem nem jön be.)

    Összeségében a véleményem hogy kb 4/10 mert tisszességes iparosmunka amiből néhol kilóg a lóláb.
  • spike0007
    #1180
    A junkien egyébként két tábor van! Akiknek bejön a film és akik fikázzák de ez várható volt mindenkinek nem tetszhet!
  • spike0007
    #1179
    http://www.sorozatjunkie.hu/2008/02/19/vasarnapi-amerikai-nezettseg-0217-remek-knight-rider-es-dexter/
    Nagyon jó volt a nézettsége!:) Sorozat lesz belőle most már biztos!;)
  • Szabi1991
    #1178
    a Lost RTL-es film.. a TV2-n a Doktor House, NCIS, Knight Rider , TKR megy/ment... ezeknek mind qva jó szinkronjuk van :)


    kb a feléig megnéztem tegnap, qva jóóóó, de megvárom inkább a felíratott, mert nem értettem túl sokat a párbeszédekből :SS

  • bertino
    #1177
    én csak ma fogom megnézni
  • kill3r21
    #1176
    megmondom neked. az elsö a trans am ami nincs letakarva másik a kr 2000 böl a piros auto :)
    legalábbis sztem igen ugy néz ki :)