4495
  • w77d
    #1255
    egyetértek, hogy a régi részeknek jobb volt a hangulata. És tényleg van pár kérdés amit remélem meg fognak válaszolni.
  • Smuge
    #1254
    Én azért 1-2 dologra még kiváncsi lettem volna, de lehet hogy a készítők csak a késöbbi részekre tartogatják.
    pl. Mi történt az alapítvánnyal? Mi történt Michael Knight-al, Bonnieval, Devonnal ?Mi történt a régi KIT-el az évek során? Sőt én vártam azt is hogy maga KIT utal vissza az előző társára, nem keveset voltak együtt. Ezek szerintem olyan dolgok amiket meg kellett volna válaszolniuk ebben a bevezető részben, hiszen nagyon nagy multja van ennek a storynak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a film végi utolso pár perces jelenet nagyon kevés volt. Az a száguldó viperás átalakulás elég gyenge szerintem, nem kellett volna. Meg azért egy ugratást is megnéztem volna , hiszen ez az auto azt is tudja (tudta?)
    . Félek nagyon hogy mi fog ebböl kisülni. Sajnos én nem tudok elvonatkoztatni a régi részektől, tulságosan is beleírták magukat a filmtörténelembe, és azon nőttem fel. Egy biztos, ez már nem az a régi valami, ami volt.
  • w77d
    #1253
    nekem kittnek nagyon tetszik az új hangja! abszolút az autó karakteréhez illik. bírom amikor azt mondja: negative :D
  • II Rocky II
    #1252
    nem is mék azt biztos:)) a lényeg van egy uj KR film:)))ma megnézem és madj mondom a véleményem..Alapbol nekem fura a kocsi,lehet azért mert megszoktam volna már a régi KITT-et?!De elől a vilűgitás elől aza piros csik...nem tudom a pontos nevét mst igy hirtelen,na ez nekem nem tetszik a régebbi jobb volt...na további elemzés később.:)
  • spike0007
    #1251
    Na most Én az utolsó 2 évadról beszéltem! Az elsőben másként alakult át olyan mozaikszerűen! De KITT átalakulása full más!!!! Leginkább a fekete szimbótához hasonlít de még attól is eltér! Szerintem nagyon kiály lett!
  • Beast Machine
    #1250
    "transformerszerű"

    aha, igen.
  • spike0007
    #1249
    Nem száguldó viperás ott ugyanis transformerszerű volt az átalakulás, ez meg nanotechnológia! Olyan mintha a folyékony terminátor folyékony fémjét és a pókember 3 venom szimbiótáját összegyúrták volna! Szerintem nagyon jó lett az átalakulás nagyon szép!:) Bár a teljes fimet még mindig nem láttam!:D
  • Attila8805
    #1248
    Szerintem arra az oldalra többet ne menj.
    Most volt a 0. rész másnéven a Pilot.
    Ami 1ó 20perces volt és ha ez teccett a közönségnek akkor fognak belőle sorozatot csinálni.
  • II Rocky II
    #1247
    "1 nap egy csatornán nem megy el egy évadra" azt se tudom miről beszélsz.
    Ha értlmesen levan irva egy hír akkor mértne hidjem el.
    Az volt irva hogy febr.17 én rajtol a KR sorozat az NBC-n.A nagy mozifilm 2008ban fog elkészülni.
    Ha te ezt olvasod akkor ne mond hogy nem fogod elhinni,(főleg ha előtte nem is tudtad hogy sorozat is készülni fog.) na mind1.remélem igy már érted.:))
  • w77d
    #1246
    kegggyetlen nagy volt!!! Úgy van rendbe ahogy van!!! Leborulok az alkotók nagysága előtt!!
  • Beast Machine
    #1245
    ez az alakvátltás annyira Száguldó Vájper szint B-kategóriás dolog....
  • DJ Skyline
    #1244
    még mindíg nem néztem meg (nem volt úgy időm) csak úgy jobban beletekergettem! ez az átalakulósdi eléggé tetszik nekem, bár megint előttem van egy b*szott nagy kérdőjel, hogy mégis hogyan? :D bár a rendes sorozat alatt is felmerült bennem 30 kérdés mikor kicsi voltam, itt sem lesz másképp! a C-130 a végén mint HQ kicsit túlzás szerintem! jól mutat, meg minden, na de autó úton C-130? :D a modernizált kamion szerintem is jobb lenne
  • Attila8805
    #1243
    Na megnéztem.
    Várom a sorozatot:D
  • bertino
    #1242
    1 nap egy csatornán nem megy el egy évadra, azért ekkora kamunak ne dőlj már be, mi lesz így veled az életben ? :DD
  • II Rocky II
    #1241
    ezt olvastam vhol..ennyi.de akkor is jol mondtam hogy sorozat...azaz a sorozat bevezető filmje..:D
  • Bullitt
    #1240
    Na tegyük rendbe a dolgokat:
    Először is zoliii #1221-es kommentjére: nem, nem forgattak le egyetlen epizódot sem, kizárólag ezt a backdoor-pilotot. Ettől függöt, hogy lesz-e ŐSSZEL sori, vagy nem.

    És igen, a KRO ma lehozta, hogy elvileg áprilisba megtudjuk a hivatalos döntést. Ha a számokat nézzük, egyértelmű a siker. De ha be is rendelik, ősznél előbb nem kell Knight Rider-t várni. Utána meg lehet aggódni a sorozat sikeréért. Ha nem hozza az elvárt színvonalat nézettség tekintetében, könnyen kaszát adnak neki, és lehet, hogy még annyit se él meg, mint a TKR anno. De ne fessük az ördögöt a falra! :)

    Mellesleg én is írtam kritika szrű izét, itt megtekinthető:)
  • KnightRider
    #1239

    Náluk mindig reklámokkal együtt számolják...
  • Szabi1991
    #1238
    reklámokkal együtt 2 óra ? :DDDDD

    me ami fekerült netre az 1óra 20 perc, itt meg 2 órát ígér :S
  • N o N a m e
    #1237
    Huh.. ez egy szuper rész volt! A végén tetszett amikor Michael Knight és a kis Mike beszéltek :)
  • w77d
    #1236
    na filmnézés indul :D
  • bertino
    #1235
    17-én adták le a sorozatot

    most ez komoly ? egy nap egy évad ? hol élsz te ?
  • II Rocky II
    #1234
    most ez mennyi ideig tart?? én azt ovlastam hogy febr.17én adták le a sorozatot és 22 részből fog álni.
    A nagy filmet meg 2008ban adják ki.(a producert meg feljelentették vagy mi mert kihagyta a KR szülöatyját vmiből és neki a csalodás az lenne ha törölnék a filmet mert tán majdnem kész van már.
  • spike0007
    #1233
    Bár azért bejelenthetnék hamarabb is!:D
  • spike0007
    #1232
    Igeeeen!!!!!! Szuper!!!!
  • KnightRider
    #1231

    HÍREK! FIGYELEM!!!!

    Ben Silverman, the other co-chairman of NBC Entertainment, who will travel the country with Mr. Graboff making the presentations to advertisers, has been an advocate of linking advertisers to shows. He made a deal with Ford Motor Company, for example, to supply the car used in a remake of the 1980s series "Knight Rider." A version of that aired Sunday night on NBC as a made-for-TV movie, and Mr. Silverman said Tuesday that its ratings success makes it a likely addition to NBC's schedule when it is announced in April.


    Csak az utolsó mondat számít: Mr. Silverman kedden azt nyilatkozta, hogy a nézettségi siker alapján nagy valószínűséggel sorozat lesz a Knight Riderből, mindezt majd Áprilisban fogják bejelenteni.
  • N o N a m e
    #1230
    köszi!!!
  • KnightRider
    #1229

    Köszi :D Remélem, nem voltam túl cinikus. iába, én ilyennek láttam :D
  • w77d
    #1228
    én is így tudom..
  • zoliii
    #1227
    Itt a főcím zene:Knight Rider 2008 TV Show mp3
  • KRhu
    #1226
    Gyerekek! Sajnálom, hogy nekem kell Titeket felébreszteni az álomvilágból, de hétfőn nem lesz folytatás és nem is forgattak többet. Ez egy pilot epizód, esetleges folytatás majd szeptembertől várható.
  • Szabi1991
    #1225
    ha esetleg megtalálja vki az új főcimzenét akkor pliz adjon linket ! :)
  • zoliii
    #1224
    A Shelby GT500-at Ted Moser (Car designer - autó tervező) alakította át KITT-é. Nem rég talátam meg a neten. Sehol sem volt leírva ki alakította át a Shelby-t KITT-é. Engem pedig érdekelt, és a végén megtaláltam Kár, hogy KITT műszer fala eléggé fapados lett. A régi KITT-nél tetszett, hogy a műszer falon minden kütyü világít.
    Jó kocsit választottak ebbe a sorozatba, és állat az is hogy távírányítóval is mükődik a kocsi :) Egy igazi Knight Rider RC autó :))
    Ha akarod vezeted, vagy irányítod joy-ról :)
  • Szabi1991
    #1223
    imádom ezt a filmet, és nagyon remélem hogy ez tényleg a sorozzat első része csak...

    mindensetre, nagy-nagyon vároma folytatást
  • Szabi1991
    #1222
    remélem igazad van :O
  • zoliii
    #1221
    Én úgy tudom, hogy 5 rész lett leforgatva.
    Mivel nagy volt a nézetségi szintje, ezért megcsinálják az első évadját végig.
    Ez sorozat, nem a nagy mozi film. A nagy film állítólag 2009-10 körül várható, ha minden igaz. Elvileg Hétfőn tölthetjük az új részt
    Remélem, azt is gyorsan lefordítják majd. Ez a sorozat kíváncsi leszek mikor lesz majd magyarországon hivatalosan. Bár addigra már nem lesz érdekes
  • w77d
    #1220
    ezaz, holnapig kuss, aztán már dumálhatunk :D
  • Shiwo
    #1219
    még 2-3 napig spoilerezzünk szerintem, hisz sokan csak most fogják megnézni a magyar felirattal...
  • Shiwo
    #1218
    hüle..pont fordítva van..a 2 órás film jött ki, és a sorozat jön késöbb..
  • II Rocky II
    #1217
    csak a sorozatot láthattad a 2 órás film később jelenik meg:D
  • w77d
    #1216
    lent van a film is meg a felirat is, este mehet a mooovie XD