4495
  • Meklén
    #1295
    Úgy gondolom egy pilot epizód a lényeget vonultatja fel mindig, ami alapján tudjuk, mit várhatunk a sorozatban, egy demo pl. Azért még remélem fog ugratni KITT. De legalább változzon át a régivé is...aminek tényleg állandó pajzsa volt, valami kurvadurva anyagból, nem eccerűen szétbarmolható! de azért Michaelnek sikerült párszor :)
  • II Rocky II
    #1294
    a régi kitt volt kiakpcsolva?de amugy én is ugytom hogy nem lőtték szét sose...:D
  • Csabesz6
    #1293
    jól emlékszel:)
  • DJ Skyline
    #1292
    látod, a régi KITT-et ha kikapcsoltad sem tudtad szétlőni :D asszem legalábbis, de ebben majd KnightRider megerősít, hogy igen avagy nem! de én úgy emlékszem hogy KITT-nek állandó "tűzfala" volt, nem járt le a trial
  • Istencsászár
    #1291
    Kitudja még mi kerül bele:), eddig nemsok képességét mutatta meg Kitt.
  • Meklén
    #1290
    És akkor is a turbo boost volt a KR védjegye, meg a ski mód...én megtartottam volna, meg a trans amet is. Boni végülis nem is hiányzik, Sahara :)jobb csaj, és még hamvas is.(nemsok 20onéves egyetemi tanárnőt ismerek, nálunk anno csak szatyrok tanítottak)
    Szerintetek Shelby bácsi mennyit perkált, hogy az ő verdája szerepeljen a sorozatban KITTként? Különben nem villogna ennyire a kigyóval, sokat szerepel a márkalogó, pedig ez nem egy shelby cobra, hanem KITT!!!!!!!!!!!!!fenébe a biznisszel....
  • Istencsászár
    #1289
    Jah amikor meg Kitt majd kikapcsol a kocsi kb szétesik:D legalább valami páncél borítást rakhatnának rá:) üvegekre is...
  • Csabesz6
    #1288
    mikemény
  • Meklén
    #1287
    NEM ÜVÖLTÖK, BEJÖN A KAPSZI. amugy bekapcsolva maradt, de én leszarom..
    azt legalább jobban látom így 50 körül, bocs
  • SlayR
    #1286
    Nanotechnológiai "védőpajzs" asszem :)
  • Attila8805
    #1285
    Hát akkor nem tom.
    Nekem inkább az új kéne mint a régi.:D
  • II Rocky II
    #1284
    a kereset is kint sztem szokványosabb mint idehaza:(
    amugy nekem még az tetszett mikor rálőttek a kocsira és a golyo szinte leolvadt..olyan zselés szeröen vagy hogy is mondjam..(rem vágjátok miről csacsogok)..na ezt jol megcsinálták.
  • gabesz87
    #1283
    Meglepően jó volt szerintem.Kár h itthon nem lehet kapni ien autót(nem a sorozat "óta tetszik")hanem amugyis kinnt meg majdhogynem egy tök szokványos autó
  • SlayR
    #1282
    Szerintem mind 2 jó de most nehezen állta volna meg a helyét a Trans Am előszőr nemigazán jött be az új kocsi de a megvalósítás tökéletes érzékelteti azt hoy egy nagyon erős és különleges autó.
  • Csabesz6
    #1281
    nem hiszem hogy azért:D ha igaz a korod amit az adatlapon írtál,akkor mit szoljak én?:D 17 vagyok és sztem is szebb a trans am..meg a régi jobb stbstb.De örüljünk hogy van megint!:)
  • Beast Machine
    #1280
    ike :D



    EZ jó lenne még főcímzenének :D
  • Attila8805
    #1279
    Nekem ez jobban teccik.
    Lehet azért mert fiatalabb vagyok:D
  • II Rocky II
    #1278
    lehet hogy mert megszoktad az előzőt..ha fordítva lenne akkor vszinü a mostani lenne a szebb ;) legalábbis sztem..:D
    De a belső müszerfala a réginek jobb volt.itt nincs semmi szinte...még:D
  • PyRex
    #1277
    egyet sajnálok, az autót... :(
    esküszüm az az ősrégi pontiac szebb mint ez...
  • grebber
    #1276
    Sikerrel nyitott a sorozat ez jó jel :D
  • dieselG
    #1275
    Megnéztem este a pilotot, sokkal, de sokkal gyengébbre számítottam, ám az első percektől kezdve végig leesett az állam! Mert tényleg nagyon remekre sikeredett ez a mai Knight Rider! Megmutatta, hogy hogyan lehet NEM elrontani egy 30 éves legendát! Csak így tovább, csinálják a sorozatot! ;)
  • SlayR
    #1274
    Hát már nem azért de sztem a főszereplővel semmi baj új Boni meg külön nemkell Turbo boost se szükséges így jó ahogy van :D
  • Beast Machine
    #1273
    neüvöltsélmár.
  • bertino
    #1272
    mi lenne ha kikapcsolnád a caps lockot ?
  • Meklén
    #1271
    HÁT AKKOR SZINKRONOSAN KÉNE LETÖLTENED A CINEMASTORE-RÓL, MINT ÉN...TÉNYLEG NINCS FELIRAT!
  • winnie
    #1270
    "Már minden általam ismert létező subtitles oldalt átbogarásztam de mindhiába. Valaki help me"

    ez most komoly? szerinted van egy titkos feliraos oldal, amiről senki nem tud, csak a beavatottak?
  • Meklén
    #1269
    MÁRMINT A GARÁZSBAN AMIG AZ ÚJ KÉSZÜLT?
  • Meklén
    #1268
    ÁÁÁLAT A PÁJLÓÓT! Remekül megtartották a régi sor. stílusát, a jelenetek közti pauzét, az elbagatellizált sztorit, a vicces szereplőket, de túlzásba esni nem kellett volna a verdatransform-mal. Helyette egy kis turbóbószt kellett volna; Májk egy tagbaszakadt biszex egyetemista, aki a mexikói határsértőnek kinéző buheratuninglada-szerelő spanját a végére beprotezsálta az FBIwALAPITVÁNY prodzsekt kitt-szerelőjének???!!! nemáá... És Boni??? amúgy nagyon várom a sorozatot, nagyonálat lesz.
    ÉS KELL GLEN A LARSON MOZIJA IS!! EGY TRANS AM-MEL! mint ahogy a sztarszkit is megcsinálták, olyan kéne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • XenHai
    #1267
    Nekem be jott valahogy visza atta a regi sorozat filingjet habar soknan montak hogy nem illik bele az auto meg a szereplo sem szerintem igy 1o utan egesz jo lett az oszkep szal varom a tobbi reszt ha lesz !
  • KnightRider
    #1266

    Andron maga azt mondta, hogy a KR2000 kánonnak számít, a TKR is, de, úgy gondolom, csak bizonyos elemei.
  • kill3r21
    #1265
    vicces hogy tényleg Executive producer Gren a Larson.. és mégis per lesz, hogy van ez? :)
  • Shiwo
    #1264
    "Sőt én vártam azt is hogy maga KIT utal vissza az előző társára, nem keveset voltak együtt. "


    azért nem utalt vissza, mert nem volt a társa..ez a KITT nem AZ a KITT..valszeg újabb verziójú az MI-je, és gyanítom valamelyest más személyiséggel is fog rendelkezni, mint a "bratyója"
  • Shiwo
    #1263
    Devon úgy tudom a film szerint meghalt, legalábbis itt utaltak rá, hogytán a a KR2000-ben volt róla szó..amúgy a szinész is elhúnyt (RIP :( ) időközben

    kérdéses, hogy az új sorozat készítői mennyire veszik figyelembe a KR2000 történetét, és az abban szereplő piros KITT-et..
  • BaksiHapsi
    #1262
    Hali "evri-bodri" !
    Valaki segítsen nekem lécci!
    A '91-es évjáratú Knight Rider 2000-hez hol talál egy magamfajta lélek magyar felíratot? Már minden általam ismert létező subtitles oldalt átbogarásztam de mindhiába. Valaki help me!
  • Bullitt
    #1261
    Jaajj..vissza kéne néha olvasni..

    Szal. NBC tavaly nyáron kitalálta, hogy feléleszti KR-t, de előtt inkább megnézi, van-e rá igény, ezzel a backdoor pilottal. Mivel siker volt, lesz elvileg sori.

    Nagy filmet Glen A. tervezi már jó ideje, de ettől lehet befuccsol, +az Executiv Producerek közt is ott volt ennél..

    Legvalószínűbb (bár ez még találgatás), hog ykeddenként lesz epizód, ŐSZTŐL
  • II Rocky II
    #1260
    hja én igy ugy tudtam hogy nagy film fog készülni..:D hát sztem akkor ez lenne a nagyfilm és egyben a sorozat bevezető filmje is.:S
  • Japep
    #1259
    Melyik napokon fog jönni a sorozat?

    Amúgy nem arról volt szó, hogy filmet csinálnak? Erre most sorozat?
    Lehet csak én vagyok a hülye... :D
  • Szabi1991
    #1258
    igen a viper tényleg transzformerszszerűen alakult át..

    ehez képest kitt még hihető is...
  • II Rocky II
    #1257
    lol...már rég meglett válaszolva...:)))ne tarts még itt
    amugy sztem is egy ugratás kellett volna bele,illetve mi lett az alapitvánnyal.Ezt beletehették volna amugy jo volt a film...Remélem ősszel akkor lessz folytatása.
  • bertino
    #1256
    1. vagy nézd meg mit írsz.
    2. vagy ne írj semmit.

    "most ez mennyi ideig tart?? én azt ovlastam hogy febr.17én adták le a sorozatot és 22 részből fog álni."

    omfg...