4495
  • Csabesz6
    #1335
    és volt hogy kijöttek vele a homok alól:)
  • KnightRider
    #1334

    A Turbo Boostnak két funkciója volt. A leggyakrabban fellökte Kittet a levegőbe, de volt, hogy gyors sebességnövelésre használták, pl. "Kőszívűek" c. epizód végén.
  • DJ Skyline
    #1333
    ódehogynem volt, lézer mikor Góliát ellen küzdött, sőtt! amikor KARR visszatér akkoris volt már lézere ami még nem volt beépítve, csak KARR meglepte Devonékat a kamionban, és ellopta :D persze ezek csak ideiglenes fegyverek voltak, nem volt neki állandó fegyvere
  • SlayR
    #1332
    Jó csak az a KITT az másik KITT votl abba nemvolt fegyverzet ebbe állítólag az is van az o max felborult egy autó erről meg ha neki megy mintha lepattanna. másabb a dolog
  • DJ Skyline
    #1331
    hát ha még az SPM-et is benyomták :D
  • Istencsászár
    #1330
    jaa tényleg, jóvan kerevem a dolgokat, leglább van aki helyrerakott:)
  • Csabesz6
    #1329
    KITT is tudott menni 300 MÉRFÖLD/órával.A Turbo Boost az ugratáshoz volt jó:)
    nem kötekedés.
  • Istencsászár
    #1328
    ez alapból megy 300at:D, ha mág boostot rákötnek akkor felszállna:D
  • spike0007
    #1327
    Turbo Boost még lehet!:)
  • II Rocky II
    #1326
    a turbo bost ra hogy nincs ez hülyeség sztem....lennie kell benne anélkül nem kitt a KITT :)
  • SlayR
    #1325
    Szerintem azér tvan az hogy kikapcsolva törik az autó hogyha valaki ellopná és a számítógépet kiiktatva akarná használni meglehessen állítani. Az ön javító szerintem pedig addig működik amig a számítógép javítórészlegét érintő sérülés nem lép fel...legalábbis ez az én meglátásom..Turbo Boost meg sztem a kocsi súlyából és felszereltségéől adatik hogy nincs.
  • DJ Skyline
    #1324
    totál új! a régi KITT szét lett szerelve, de megtalálható a garázsban!
  • Norberto91
    #1323
    Na jó nekem nem esett le hogy ez most ugyan az a Kitt mint a Micheal Knight korába és csak átalakították a 3000 -sé vagy ez egyy teljesen új Kitt ? Ez nekem nem esett le sajnos:(
  • DJ Skyline
    #1322
    szerintem átkerül máshova, pl lökös mögé, csak nem látjuk! mert ha a gyári hátsó szárnyból hipp hopp lesz egy "2 emeletes szárny" a semmiből, vagy az ezüst felniből hirtelen feketét csinál, akkor szerintem nem lehet neki probléma máshová áttenni az érzékelőjét :D
  • spike0007
    #1321
    Sztem ugyanúgy működik! Csak takarják a nanobotok! De egyre jobbak a kérdéseid!:D Valami nanotechológust keresni kéne hogy megválaszolja a kérdéseket!:D
  • KnightRider
    #1320

    Én azon filózok, hogy mikor alakot vált Ki3t és nem látszik az érzékelője, akkor az érzékelőkapacitása kisebb lesz-e, vagy azért működik fullon?
  • spike0007
    #1319
    Szerintem ugyanúgy az érzékelője mint anno a réginek!:) Ha standby modba van meg ha ki van kapcsolva akkor meg nem világít!
  • II Rocky II
    #1318
    hehe jaja:D
    de énszerintem nem olyan sok duma lessz itt a régi kittről.inkább az ujrol lessz szó.:D és ha az ujról akkor meg maradhatna a KITT név:D na mind1..nekem végülis mindegy.Én odairom majd hogy régi vagy ujrol beszélek.
    De amugy az tényleg vagány lenne ha a sorozatban később feltűnne a régi és az uj KITT a gazdájukkal eggyütt,és ugy harcolnának :D nemsemmi lenne ;)
    amugy az a piros csik az milye lenne KITTNek?(érzékelője?,vagy csak siman hogy üzembe van helyezve?)
  • spike0007
    #1317
    Az új KITT ugye Knight Industries Three Thousand! Three=3!!! Innen jött Knightridertől az ötlet gondolom a KI3T! Mondjuk akkor az elődje meg KI2T!:D:D
  • II Rocky II
    #1316
    ki3t volna akkor az uj KITT ??? amugy a nevek miből jötek? Miből jött a 3-asszám?:S
  • spike0007
    #1315
    Már én is átvettem Tőled de legalább nem kell odaírni hogy új kitt régi kitt csak kitt meg ki3t!:)
  • spike0007
    #1314
    Végülis jó ez a név!:) KITT ÉS KI3T a két szerethető egység!!!! Milyen fasza lenne egy olyan rész ahol a két egység és apa és fia együtt nyomulnak! Bár ez előfordulhat!!!;) A többi Team Kr-es meg 2010es baromságot jobb ha megse csinálták volna! Még jó hogy nem néztem egyiket se!
  • KnightRider
    #1313

    Akkora poén, hogy a KRO-n elkeztem használni a "Ki3t" megkülönzöttetést és már ey csomóan használják :D
  • spike0007
    #1312
    Akkor mindegy!:)
  • KnightRider
    #1311

    A fórumba én se vagyok regisztrálva :D Én csak fordítgatok :D
  • spike0007
    #1310
    Ja KnightRider a Knightrider.hu oldalon a Knightrider the movie topicba írja már meg valaki Night-nak hogy néze már meg a filmet, mert csak nyavajogni tud!:) Meg csak videórészleteket látott,már régen megnézhette volna de nem meri, de állandóan nyavajog már hetek óta, szal valaki állítsa már le!:) Köszönöm! Megtenném csak valami okból nem tudtam ott regisztrálni és utána el is ment a kedvem Tőle! Mindig csak olvasgatok, de jó lett minden amit csináltál!:)
  • spike0007
    #1309
    Pont ez akartam mondani!!! A pajtizás nagyon bejött nekem is, ott mondtam magamnak hogy ez igen a Knight Rider újra visszatért!
  • DJ Skyline
    #1308
    jaja, emlékszem már, mikor egy "locsoló autónak látszó tárgy" () lelocsolta KITT-et
  • KnightRider
    #1307

    De amikor Mike azt mondta, "Buddy", én átkapcsoltam Super Fanboy Mode-ba :D
  • spike0007
    #1306
    Amikor RC-ék pofozták ki az az Ál Devon 2-ben volt! Akkor volt az hogy egy teherautó(útmosó) renyomta a löttyét KITT-re (látszólag víz volt) de megbontotta KITT páncélját és ezért tudta a tankszerű gép jól üsszezúzni! Szóval minden pajzs feltörhető! Még a nanobotos is!:) Biztos törik majd az új KITT is! Nem győzhetnek minden részben simán! Bár ez se volt annyira sima! Kicsit szoros volt! Ha a 8 mp letelt volna és akkor ütköznek háááát!:)
  • DJ Skyline
    #1305
    remélem azért rommá verik 1x-2x :D Góliát után KITT alig tudta merre hány méter :D Májkül elővette a használati útmutatót és elkezdte "hegeszteni" az autót a sivatag közepén, de még utánna sem volt kezelhető! vagy mikor KITT belepottyant "véletlenül" a savba, és kb a 0-ról kellett újjá építeni! vagy mikor a piros távirányítású autó belelőtt 1 rakétát hátulról, akkor is eléggé lepusztult! meg volt egy rész mikor RC bandája pofozta ki az autót, bár lehet ez egy és ugyanaz? :S majd Devon állást ajánlott neki az alapítványnál, és onnantól van Cabrio mod KITT-ben :D
  • spike0007
    #1304
    Kár hogy nem vagyok otthon a nanotechnológiában!:)
  • spike0007
    #1303
    Ez egy jó kérdés KnightRider!!!! Lehet hogy majd rámennek erre a témára a készítők és feszegetik a határokat!
  • DJ Skyline
    #1302
    nem hiszem hogy az öreg Shelby bá' így akarna pénzre szert tenni! bár kapóra jött neki a dolog, van egy sorozat, autót keresnek, telefon és kész is!
  • spike0007
    #1301
    Ja király az új verda és a személyisége is magával ragadó! Féltem hogy milyen lesz a személyisége, de a külsőt leszámítva szinte teljesen olyan mint a régi! Jó olykor még kicsit gépies volt,persze ez méginkább javulhat ahogy egyre jobban összehaverkodnak Mikeal!Az eredeti pilotban is kicsit nyersebb volt még K.I.T.T.! Szóval teljesen rendben volt a dolog! Nyilván kap még egy két extra funkciót! A turbo boostot egyenlőre elvetették de én nem írnám le lehet hogy lesz az is!:) Nem gondoltam volna hogy valaha még ezt fogom mondani de a Knight Rider visszatért!!!!!!!!!!!!!!!
  • KnightRider
    #1300

    Kitt (az eredeti, nekem az új az Ki3t) külső burkát egy molekuláris páncélvédelmi réteggel látták el. A fan elmélet szerint ez egy fullerén alapú anyag, ez magyarázza a fekete színt. A burkolat állandó, független a számítógép állapotától és bármilyen felületen alkalmazható, pl. Góliát. Ki3t ezzel szemben gyengébb, de önjavító védelemmel rendelkezik, ám ez a számítógép állapotától függ.

    Kérdés: mekkora az a kár, amit Ki3t még ki tud javítani? Van pl. kritikus sérülés, vagy kritikus anyag/tömegveszteség, ami után az autó, a számítógép állapotától függetlenül, üzemképtelenné válik?

  • spike0007
    #1299
    Viszont nem értem Glen miért perli az NBC-T! Ott van a neve a filmben! Executive producer: Glen A. Larson!!!! Akkor most hogy is van ez????? Szerintem peren kívül megegyeztek menet közben! Ez nem lehet? Tud erről valaki valamit?

    (Régi KITT-et hogy láthattuk sztem nem véletlenül volt! Szerintem a Régi KITT és Michael Knight is még feltűnnek a sorozatban! Segítenének Mikenak és az új KITT-nek! Lehet hogy pont egy esetleges KARR-os részben!Együtt nyomnák le rosszalkodós új külsejű kocsit!) Álom álom édes álom! Mindenesetre fasza lenne!:) )
  • Richard90
    #1298
    Most néztem meg én is!! Húúú nekem is nagyon tetszett!!! Csak így tovább... remélem nem fogják elrontani!
    A történetet is nagyon szépen összefűzték! A kocsit is kezdem "megkedvelni" :)
  • spike0007
    #1297
    Végre megnéztem! Gyerekek fantasztikus, sztem nagyon jó lett!:) Visszaadta a régi Knight Rider hangulatot!A történet is tetszett, az is ahogy kapcsolódnak egymáshoz az események és bár ez másik K.I.T.T. de hasonló mint a 'bátyja' volt! Charles bácsi jó munkát végzett!:) A pajzs hogy nem működik mikor KITT ki van kapcsolva? Logikus viszont hiába törik rommá ha Kitt bekapcsol helyrehozza magát! Ez az igazi állandó védelem! A régi K.I.T.T. pajzsa se volt áttörhetetlen! Valamilyen vegyülettel(Ál devon 1) Erősebb fémmel(Goliath) és vegyszerrel ( Veszélyes hulladék)áttörhető volt! Az effektek is nagyon szépek voltak még mindig keresem az állam! Apró hibák persze akadtak benne de hát melyik filmben nincsenek? Felvezetőnek kiváló! Nálam 9/10-es! Jöhet a sorozat! 'Egy ember is képes csodákat tenni'!!!! Mike rajtad a sor!:)
  • Meklén
    #1296
    És a régi KITTen se volt pontiac jel, se trans-am felirat!! Sztem gáz a kigyó. Vagy Shelby bácsi...