4495
  • DJ Skyline
    #1375
    na de ha nincs Turbo Boost, akkor tényleg mi van ha előtte a vonat és nincs már idő fékezni? :D persze ezt ő előre látja, meg kiszámítja, de lehetnek kivételes esetek, hisz volt megannyi a sorozatban is, nincs már idő, megfelelő táv fékezni, Turbo Boost on. mi lesz akkor? neki megy a vonatnak 300-al, a vonatot leborítja a sínről? :D mert most kb egy NFS játékra emlékeztet, ahol a mi autónk nem törik, de a többi igen. félreértés ne essék, nem fikázom, csak felemrült bennem is ez a kérdés, amire gondolom választ kapunk a sorozatban
  • SlayR
    #1374
    Szerintem itt ott módosul a dolog majd az autón is ahogy voltak változtatások a régi sorozatba is lehet még nagyobbak is
  • Ryder7
    #1373
    Hát igen. De ha úgy vesszük KITT-nek és KI3T-nek van/lesz 1 nagy hátrányuk az ellenfeleik ellen: míg ők nem, az ellenfeleik fejlődnek.
  • Ryder7
    #1372
    Tudomásom szerint KITT SPM végsebessége 310 MPH.
  • SlayR
    #1371
    az nem azt jelenti mert ha mondjuk nincs a rendszere aktiválva vagy ha pont a javító központot éri valami sérülé nemtudja megjavítani magát és szerintem elég reális az hogy katonai dolgokat fognak kipróbálni ellene hisz kifogják ismerni idővel ahogy a régi kocsi ellen is egyre durvább dolgokkal próbálkoztak
  • Ryder7
    #1370
    Harckocsival? Aztán összezúzzal, mit KITT-et? Amúgy, ha ez (KI3T) mindig rösszerakjak magát, akkor őt már nem semmisitheitik meg.
  • DJ Skyline
    #1369
    pedig így KITT megtudta volna mutatni, hogy egy 25 éves szekér is helyt tud állni a mai tuningbetyár autók mellett :) SPM nélkül 200 mp/h (320 km/h). mondjuk veszem alapul az SLR-McLaren mercit, az papíron 360 km/h-val megy, most elvben gyorsabb 40 km/h-val, de ha veszem az SPM-et, ami megdobja +100 mp/h-val (160 km/h), akkor máris ott járunk, hogy 300 mp/h (ami 480 km/h) KITT végsebessége! 2007-ben a világ leggyorsabb autója az SSC Ultimate Aero TT volt 411 km/h-val, tehát 2008-ban is KITT lenne a leggyorsabb autó. nem bizonyítgatni akarom itt a dolgokat, csak valahogy úgy érzem, hogy probléma nélkül helyt tudott volna állni 2008-ban. mert ugye öreg róka nem vén róka. tény hogy a Mustang jobban beleillik a mai világba, ez ellen nincs kifogásom, de szerintem nem kell csőlátással ragaszkodni az újhoz! de ha most egymás mellé rakom a még gyári Mustangot, és KITT-et, és egyidejűleg alakítom át (szerelem szét, teszem be az új cuccokat), akkor végeredményben mi változik a külsején? szerintem semmi! ilyenek hogy súly meg hasonlók, amik befolyásolják a menetteljesítményt, de szerintem minimális különbség lenne. na jó, elég a monológból, majd csak megszokom az új autót is :)
  • SlayR
    #1368
    Nekem azaz érzések hogyha fel is tünik a régi KITT eredeti formájába már nemfog és szerintem akkor fog ha valaki valamiféle módon egy régi ellenfelet visszahoz akár KARRt akár Goliathot...azaz érzésem hogy lesz egy pár "harckocsival" agy valamiféle katonai járművel is összetűzése KI3Tek amik néha talán komoly fejtörést is okoznak majd a sorozat során.
  • spike0007
    #1367
    Arra hogy nem lenne hiteles az agyontunigolt verdák és ki tudja milyen szuperkocsis ellenfelek ellen bevetni a Trans Amet! Új kor új autó meg kellett ezt lépni! 25 éves már a régi verda! Hiteltelen lenne az egész! Sajnos ez van! Szeretem mai napig de ez volt a logikus választás! A mustang meg kiváló a mai korhoz! De sztem ennek ellenére beteszik a soriba valamelyik részben még !
  • Ryder7
    #1366
    DJ Skylinenak igaza van. A kocsi nem olyan sokba számit.
  • DJ Skyline
    #1365
    de miért ne lenne képes? persze a 86'-os technológiával nem lenne, de ha beletették volna azt amit a mostani KITT-be, akkor kb ugyan ott vagyunk, csak nem Mustang, hanem Trans Am! vagy mire gondoltál ez alatt, hogy nem lenne képes?
  • spike0007
    #1364
    Mindenre KITT se képes! Elvileg komolyabb elelnfelekkel számolhat Ő és Mike mint anno az apja és a régi KITT! Ez az egyik oka hogy nem Trans Ammel jár Mike Traceur hanem Mustanggal!! A Trans Am sajnos már nem lenne képes felvenni a versenyt az új korban! De ettől még Mike és a régi KITT segíthetnek Mike-nak és az Új KITT-nek!Ezen agyalok már egy ideje! Nekem olyan érzésem van hogy az NBC az új sorozatban elő fogja venni K.A.R.R-T aki szintén új kűlsőt kap de a stílusa a régi lesz és akkor meglehet az apa fia egymás oldalán harc 2 részben! Mivel anno megemlítették hogy William Daniels hangját vissza akarják hozni de ez csak úgy lehetséges ha Old KITT is visszajön hozzá pedig kell Michael!! Szerintem minden idők legje lenne az a rész!Egyébként a Trans Amak se véletlenúl álltak a műhelyben és Michael se véletlen mondta hogy reméli még találkoznak szóval Michael karakterét még látni fogjuk szerintem! Két KITT beszélgetését meg megnézném, mert hasonló a stílusuk a kinézet ellenére!:D
  • Ryder7
    #1363
    És nem csak annak.
  • spike0007
    #1362
    Na azért a nanotechnológiának is vannak határai!:D
  • Ryder7
    #1361
    Arra sztem nem képes. A térgörbitésre.

    Amúgy, van abban valami amit SlayR mond.
  • Istencsászár
    #1360
    Vagy ha pl vonatot kell átugratni akkor inkább meggörbíti a teret és ugy simán túlmegy rajta:)
  • Istencsászár
    #1359
    Jah ez átmegy a falon:)
  • SlayR
    #1358
    Szerintme még mindig fölösleges a Turbo Boost és nagyon hülyén mutatna egy olyan bazi nagy kocsi Turob Boostal
  • Ryder7
    #1357
    Nem lesz jobb.
  • II Rocky II
    #1356
    ha jobb lessz mint az eddigiek akkor igen :D
  • Ryder7
    #1355
    Mellesleg, aki érti a Photoshopot, vagy akármilyen más képszerkesztő programot (GIMP) és van kedve játékot késziteni az irja meg az MSN címét privátban.
  • spike0007
    #1354
    Majd meglátjuk én örülnék ha újra lenne Turbo Boost!:)
  • Ryder7
    #1353
    Ez még borzalmasabb lett volna.
  • DJ Skyline
    #1352
    volt már eddig is kettő, borzalmas volt mind :D
  • Ryder7
    #1351
    Ha azt mondom lesz KR játék örülsz?
  • Ryder7
    #1350
    Télleg jól néz ki.
    Amúgy sztem KI3T-re ráférne egy Turbo Boost ugyanis hiába törhetetlen, pl mikor át akar menni a a sinen és rajta van a vonat, akkor átmegyrajta a mozdonyvezető, eg beadja a kulcsot?
  • spike0007
    #1349
    Nem akarod NBC-hez beküldeni ezt a képet?:D
  • spike0007
    #1348
    Ja igen meg a kormányon a logo!!! Tényleg ez jó ötlet!!!!!Erre sztem nagy esély van!:)
  • spike0007
    #1347
    Ami most van az se rossz csak kicsit keveselltem én is hogy szinte minden funkció a képernyőn jelenik meg! (Kivétel az előbukkanó billentyűzet meg a cuccok fölötte!) Meglátjuk, valamit biztosan alakítanak rajta, az eredetinek a pilotjában lévű műszerfalon is alakítottak ha jól emlékszem!
  • spike0007
    #1346
    Tetszik! Lehet hogy Ördögöd lesz és valami ilyesmivé alakítják! Túl sok mindent nem is kellene átalakítaniuk kivéve a kormány mögötti részt ott tényleg jobban mutatna a hangmodulátor meg még egy két apróságot! Hmmm Gyönyörű lenne!
  • KnightRider
    #1345

    Ahogyan én képzelem el a műszerfalat
  • II Rocky II
    #1344
    ja ezzel toltam amugy én is már :D
    Lassan kijöhetne egy újabb KR game is..
    Akkor végülis mikor derül ki hogy lessz sorozat vagy sem?
  • Ryder7
    #1343
    Jah és megkérnék mindenkit, hogy ott kommenteljen.
  • Ryder7
    #1342
    Az Előbb mondta Michael a TV2-n h KITT olyat ugrott mint 1 gazella.
    Amúgy meg sztem láttatok már ilyet, de itt van egy KR2 játék teszt: Katt
  • spike0007
    #1341
    Na igen Mike szeret manuálisan vezetni!:D De jól is nyomja!:)
  • Shiwo
    #1340
    KITT kecses, nála jól mutat az ugratás, de KI3T inkább agresszívabb, erőteljesebb jelleg, valahogy furán mutatna, ha csak úgy ugrálgatna..inkább kinézném belőle, hogy áttöri az akadályt, mintsem hogy megkerülje..illetve ő nem törné át jelleméből fakadóan, de a sofőr igen :)
  • spike0007
    #1339
    Az új K.I.T.T. vagy KI3T SPM fokozata megegyezik a támadó spoileres durvább kinézetű alakjával ami nekem egyébként nagyon tetszik, persze az alap autó is Nice Ride!:) Turbo Boost még lehet, bár sztem a nanotechnológia is hihetőbb ma már mint az ugratás, de azért remélem később még belekerül ez a funkció!:) Meg sztem van jópár funkció KITT-ben ami nincs még letesztelve vagy nem működik, de majd a sorozatban!:) Ilyen például az általatok említett fegyverzet! Na erre pl nagyon kiváncsi leszek! Tetszett az új műszerfal is:) de azért kicsit még biztos fel lesz dobva ez is!:)
  • 5c0rp330n
    #1338
    jaja. amikor ott zseblámpával tapogatóznak, odavilágítanak és rá van írva a cuccra, hogy Knight Industries 2000.
    nem rossz ez az új kocsi. azon gondolkozok, hogy egy fekete Murciélago nem lett-e volna jobb. :) az már túl beteg lett volna talán :)
    azért egy SPM fokozatra én is kiváncsi leszek :)
  • SlayR
    #1337
    Hát az inkább úgymondható, hogy "lézer"
  • KnightRider
    #1336

    Második évad, befejező rész: Vasöklök és markolók (Big Iron). Igen.