4495
  • w77d
    #1415
    a logomra gondolsz? nem én csináltam :)
  • Szabi1991
    #1414
    PS-hez nagyjából értek, msn címem meg tudod.. he tok segíteni, akkor írjál..
  • Ryder7
    #1413
    Amúgy valaki tud adni i Knight Rider betűtipust?
  • Ryder7
    #1412
    Elméletileg.:D
  • spike0007
    #1411
    Ja most egy darabig csend van de csak tudjunk meg valami új hírt az új részekkel kapcsolatban!:) Meg jöjjenek ki új részek beindul itt akkor minden!
  • spike0007
    #1410
    De most már okés a Mike Traceur Knight az lennék én ottan!:D
  • spike0007
    #1409
    Ja h volt, béna voltam!
  • Ryder7
    #1408
    Az avaratod vagy mid te csináltad?
  • Ryder7
    #1407
    nem tudom. olyan hiper nagy grafika nem kell, csak inkább (pl) időigényes útrajzolás.
  • KRhu
    #1406
    spike0007!
    Talán volt valami probléma ami miatt eddig nem sikerült a regizés?
  • w77d
    #1405
    én most tanulok ps-t, eddig tanultam adobe illustratort és kiadványszerkesztést, de nem hinném hogy annak hasznát vennéd :D
  • Bmx01
    #1404
    Várható következő rész is, vagy ez most 1 komplett film volt és nics tovább ????
  • Ryder7
    #1403
    Jah.

    Valaki aki a grafika és képszerkesztés terén otthon van és volna kedve játék készitésében részt venni irjon.
  • w77d
    #1402
    ez van, lecsengett a pilot körüli láz :)
  • Ryder7
    #1401
    Hogy kihalt itt az élet.
  • Ryder7
    #1400
    Szárnyakat nem növesszen. LoL.
  • spike0007
    #1399
    Sikerült végre regiznem a Kr.hu-n! Az új fiú nevén!
  • spike0007
    #1398
    Azért ilyen szárnyakat ne növesszen!:D
  • KnightRider
    #1397

    Mondjuk a Taxi kocsija is tud SPM-et, hiába, lopnak a békazabálók :D A Turbo Boost meg elméletileg lehet, hogy lesz, csak a pilotban nem volt. Végül is, az eredeti pilotban sem volt sokminden, ami aztán alapfelszerelése lett Kittnek, pl. Micro Jam.
  • Ryder7
    #1396
    Jah.
  • bertino
    #1395
  • DJ Skyline
    #1394
    vagy az autó alváza alatt van 2 szárny, mint a Taxi 2-ben, és kinyílik majd repül
  • Ryder7
    #1393
    Nekem van 1 ötletem, hogy lehetne azt megcsinálni, h Turbo se legyen és kikerülje a vonatot.

    Átalakul robottá mint a Transformers-be Barricade.:D
  • SlayR
    #1392
    Én nagyon sok mindenre lennék kíváncsi de legkevésbé a Turbo Boost izgat :D
  • spike0007
    #1391
    Nem érdemes szerintem találgatni hogy lesz vagy nem lesz:), majd kiderül!
  • SlayR
    #1390
    Most számomra ez a turbo boost olyan hogy adott egy lány aki szép vékony csinos ez által jól áll neki ha balettozik vagy táncol vagy adott egy másik lány aki testes mondhatni kövér annak hülyén állna a balett remélem érthető:)
  • DJ Skyline
    #1389
    alagutat ás
  • SlayR
    #1388
    Én nekem még mindig az a véleményem hogy ennél a KITTnél a Turbo boost csúnya volna valami másabb vagy esetleg modernebb dolog van benne helyette...
  • II Rocky II
    #1387
    így van,egyszerre minden jót megmutatnának akkor hova lenne az ujitás,a melepi :. .:D
  • spike0007
    #1386
    Bár ilyen egyszerű lenne!:) Egyébként sztem van sansz a Turbo Boost-ra csak hogy mikor veszik elő a sorozatban fogalmam sincs! De amugy is van jópár funkció amit be se mutattak a pilotban! De minden poént nem is kell ellőni!:)
  • II Rocky II
    #1385
    háát pedig eldönthetnénk:D beterjesztenénk a kérelmet és aláírást is gyűjtenénk...:D
  • spike0007
    #1384
    Na azért ne hasonlítsuk a viperához KITT-et a vipera a nyomába se ér KITT-nek! Az hogy lesz-e Turbo Boost majd elválik! Nem mi döntjük el!
  • II Rocky II
    #1383
    hát lehet hogy nem is lesssz vonatos jelenet:D
    de akkor is azt monndom beleillik az uij KITTbe a Turbo Bost vagy sem,kell nbeki hiszen ettől KITT A KITT :) (ne legyen már száguldó vipera 2 ez a sorozat is :D
  • spike0007
    #1382
    Látom jól elfilozofálgattok! :D :)
  • SlayR
    #1381
    Én legikább még úgytudom elképzelni hogyha észleli a vonatot de nemakar megállni vagy nemtud megkeresi hogy tudna leggyorsabban átmenni elötte lehet ez hülyeség de a malőrözéséből kinézem hogy betudná előzni...
  • Ryder7
    #1380
    Vagy benyomnak alá 1 dobbantótXD
  • DJ Skyline
    #1379
    hát erre gondoltam már én is, vagy, mindíg lesz ott "véletlenül" valami ugratásra alkalmas rámpa :D
  • Istencsászár
    #1378
    egyszerű, nem lesz olyan jelenet ahol ugratni kell neki:)
  • Ryder7
    #1377
    A PS-be már a te kiocsid is törik:D
    Az MW-be meg van KITT, csak nyomik lettek a kerekeik.
  • SlayR
    #1376
    ahogy elnézve a pilot rész stop táblás jelenetét ahol mindne gond nélkül átért a kocsik elött sztem hasonló lesz a vonattal is.