4495
  • spike0007
    #1455
    The movie still netted 12.7 million viewers on it's initial airing, slaughtering the last several years of numbers for the 18-49 demographics. This is only two of the six cars that Ted Moser built, and when we interviewed him, he expected there to be more built when it went to series. The original series went through many many cars over it's run - it would be expected for cars to be switched out after they have been fully used.

    But most importantly - all proceeds from the sale of these cars will be donated to Salute To Education.

    SpeedTV has covered the auction since 1997, so when it gets closer to auction time, we will update you on viewing availability.

    Thanks to Cars + Movies for the alert!

    Ez egy cikk az árveréssel kapcsolatban! kapcsolatban! 6 kocsi van és 2-őt árvereztek el ebből!:) Ted Moser még építeni fog párat ha elindul a sorozat!:) Nos remélem a műszerfal kicsit fel lesz dobva!:)
    forrás:http://knightrideronline.com/news/2008/02/knight_3000s_to_be_auctioned_f.php
  • Ryder7
    #1454
    Volt? Inkább van.:D
  • Szabi1991
    #1453
    most a Mustangról volt szó..
  • Ryder7
    #1452
    Ugy érted az alap KI3T-et. Mert nem hiszem, h a Pontiac mégy gyártana Tran Am-et.
  • bertino
    #1451
    max 2-4 milliót ér ?
    te melyik földön élsz ?
  • II Rocky II
    #1450
    karrrol egy képet tenne be vki?
  • Szabi1991
    #1449
    az alap KITT-et sorozatgyártásban fogják gyártani 2008 ban.....
  • w77d
    #1448
    itt egy alap hozzá. Igaz nem Shelby, hanem Saleen, de sztem meg lehetne belőle csinálni
  • spike0007
    #1447
    KARR tényleg jó ötlet! Lehet erre készül! Laci remek KITT-et hozott össze! Még megcsinálhatná az új KITT-et is, bár rámenne a gatyája is szerintem!:) De biztos remek munkát végezne rajta, ha meglenne neki a Mustang!
  • w77d
    #1446
    nekem KARR-ban pont a sárga érzékelő és az ezüstszín nem tetszik. Viszont a személyisége tetszik :D
  • Ryder7
    #1445
    Nekem is KARR jobban bejön.
  • zoliii
    #1444
    Ágoston László még megcsinálhatná: a Száguldó Viperát, KARR-t.
    KITT-et szerintem senki nem fogja megvenni 8.750.000 Ft-ért,
    max. 2-4 millót ér.
    Bár nekem KARR kéne. Tetszik, hogy fekete, alul pedig ezüst színű, a sárga érzékelő is király.
  • DJ Skyline
    #1443
    igen tudok róla hogy az övé, anno a Fix.tv-n volt róla egy műsor az Exit című műsorban, valamelyik CD-n talán megis van még
  • Ryder7
    #1442
    Kinőtt a KITT-bőlXD

    Én se adnám el. 1 Trans Am ritka darab és ha ennyire fel van tuningolva.
  • Bullitt
    #1441
    Ez Ágoston Laci replikája. Helyében én el nem adnám :)
  • Ryder7
    #1440
    A régi KITT-et elárverezték. Tudomásom szerint, pár millió dollárnál kezdődött az ára. Nah, persze a vásárló megkapta KITT papirjait, ami igazolja, h ő az igazi.
  • w77d
    #1439
    ez az enyém lesz XD
  • spike0007
    #1438
    Ja a Pontiacról beszéltek? Hát ha lenne ennyi lóvém megvenném!:)
  • DJ Skyline
    #1437
    nem még
  • spike0007
    #1436
    Miért? Hova? Kinek? Sztem csak a másodpéldányokat adták el! Ha az eredetit adták el hogyan lesz sorozat he?:)Má pedig múlt héten az NBC fejese erről papolt!
  • w77d
    #1435
    bővebben?
  • Ryder7
    #1434
    KITT-et már eladták. Ugye tudjátok?
  • spike0007
    #1433
    Igazad lehet!:) Valószínűleg így van!
  • w77d
    #1432
    biztos másolatok, de gondolom ugyanaz csinálta őket, mint az eredetit, ezért ilyen nagy szám. Tehát akkor nem is másolatok, hanem inkább második példányok!
  • spike0007
    #1431
    Gondolom ezek másolatok vagy az eredetiek? Akkor a sorozatban mit fognak használni?:)
  • Csabesz6
    #1430
    szerintem máshogy kérdezte:))
  • KnightRider
    #1429

    Bizony :D
  • DJ Skyline
    #1428
    hogy hogy elárverezik őket?
  • KnightRider
    #1427

    Kinek van kedve árverésre menni? ;)
  • w77d
    #1426
    aham, már csak attól kérdezném, aki nézi, hogy jó sorozat?? érdemes elkezdeni nézni?
  • Ryder7
    #1425
    Ha jól tudom Sarah Connor az eggyik főszereplő volt a sorozatban, és mivel a magyar forditása a cimnek: Terminátor: Sarah Connor Krónikái kell legyen hozzá köze.
  • bertino
    #1424
    csak ahhoz van köze...
  • w77d
    #1423
    jó az a sorozat? van valami köze az igazi Terminator filmekhez??
  • KRhu
    #1422
    Én is nézem ezt a sorozatot, de ott még nem tartok. :) Érdekes mindenestre a jövőre nézve. :)
  • JohnnySmith
    #1421
    Charles Graiman-t alakító szinészt most láttam a Terminator: The Sarah Connor Chronicles-ben (ep07) Dr. Silverman-t alakítja :)
  • Szabi1991
    #1420
  • spike0007
    #1419
    Áprilisban jelenti be az NBC hogy várhatóan sorozat lesz belőle! A nézettségtől tették függővé az meg nagyon jó volt!:) Szóval ez a bevezető epizód volt várhatóan jön az első évad ősszel!;)
  • Bmx01
    #1418
    Várható következő rész is, vagy ez most 1 komplett film volt és nem lessz folytatás ????
  • Ryder7
    #1417
    Na megvan mostmár. "L0W-RYD3R" az előbb vett fel.
  • Ryder7
    #1416
    Bocs Szabi. de már cimet cseréltem, de felveszlek.