4495
  • Szabi1991
    #1655
    sztem a Házigazda még feliratozni is fogja
  • spike0007
    #1654
    Eszerint lesz Pursuit mode is de super pursuit mode nem, ez a támadó mód ami ugyan gyorssá de erőssé teszi KITT-et és ha jól értettem akkor ebben a fokozatban lesz a Turbo Boost is méghozzá ugy hogy láthatjuk az egész folyamatot hogyan emelkedik a levegőbe KITT! Meg egy csomó egyéb nyalánkság!:) Na most aki jól tud angolul az kisegíthetne hogy jól értettem-e! Valaki lefordíthatná! Köszönöm!:)
  • Szabi1991
    #1653
    hát nem szeretnék vele este találkozni.. :D
  • DJ Skyline
    #1652
    agresszív az tény, de barátkoznom kell ezzel is még sokat :D
  • Szabi1991
    #1651
    [center]
  • Szabi1991
    #1650
    SPOILER !!!!!
    [center]
  • spike0007
    #1649
    Igen, szeptembertől megy a sorozat!:)
  • limperatore
    #1648
    Most akkor ősztöl rendesen kezdődik a szezon, és nem lesz több pilot?
  • spike0007
    #1647
    Szerintem szép a masina akár spm-nek akár attack mode-nak vagy akárminek is fogják hívni! Gyorsulás meglesz! Turbo Boost-ra kiváncsi vagyok még mikor melyik részben húzzák elő!:))))Messze van még szeptember!
  • Bullitt
    #1646
    Inkább ProStreet. Ott van a Shelby-re ilyen tuning.
  • DJ Skyline
    #1645
    neon? ne már :\ fail ez a kinézet, NFS Underground után szabadon
  • spike0007
    #1644
    GST said that the spoiler in the back will raise and lower as the car reaches different speeds, and turn 90 degrees to help KITT break. So it's got a purpose!
    Szóval nagy valószínűséggel ha nem is spm fokoaz lesz a neve de ez lesz a leggyorsabb fokozata és a hátsó spoiler helyzete változik sebességtől függően!
    Na jóéjt!
  • spike0007
    #1643
    Valószínű hogy ebben az alakban lesz a legyorsabb! Lehet nem is lesz olyan hogy spm fokozat hanem adnak neki valami uj nevet! Na majd ugyis kiderül!:)
  • Szabi1991
    #1642
    ha képes bármilyen autó alakját felvenni, akkor nem nagy kaland a több fokozat.. :D
  • spike0007
    #1641
    Vagy lehet hogy ez az átalakított Kitt csak egy részben szerepel? Vagy ez csak egy másik fokozat? Remélem ez hamarosan tisztázódik!
  • spike0007
    #1640
    Hát ha ez nem az spm akkor mi?:)))) A hivatalos oldalon attack mode néven szerepel! Akkor lesz spm meg attack mod is külön? Nem értem!
  • Bullitt
    #1639
    Neps, a KRO adminja helyretette a dolgokat:
    a most látott kocsi nem az új SPM fokozat, "ez vmi más"

    Az új KR logo (a kobrás) a Knight Research-et jelöli, ami egy ilyen alvállalkozás a Knight industries részéről, melynek ugyanúgy meglesz a lovas logója.

    Egyébként amit szabi linkelt azt ki lehet nyomtatni és rátenni az autóinkra, már ha van :)
  • spike0007
    #1638
    Lesz az is!:)
  • spike0007
    #1637
    De bejövőőős!!!!!!!!!!
    Brutál ez a gép!!! Na tessék megkaptuk a modern spm-et!
    Szépek a felnik is, csak annyit mondok csúcs, brutál az egész,csak a hátsó spoilert vegyék picit kisebbre!Szép munka!:)
  • Szabi1991
    #1636
  • Szabi1991
    #1635
    az NBC oldalán is az új gép van már kint :)
  • spike0007
    #1634
    Már az előzetesből is látszott hogy brutális lesz, bár a maga idejében a régié is az volt ha azt vesszük!:) A sorozat egyre inkább várós!:)
  • Szabi1991
    #1633
    loál
  • spike0007
    #1632
    Brutál az uj spm de nekem bejön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • spike0007
    #1631
    Amugy Justin mire figyel?:))
    Nagyon koncentrál Deannára nem? Mondjuk én is koncentrálnék!:)))
  • Bullitt
    #1630
    Na, inkább topikhoz adok linket mert brutális képek érkeznek percről, percre!LINK
  • spike0007
    #1629
    Amugy ez az amit korábban láttunk amiről korábban is tettél be képet!
    Amugy az hogy magasaqn van a hátsó szárny azzal nincs bajom a régi KITT spm-jénél is elég magasra emelkedett de a spoiler lehetne vékonyabb és kisebb!
  • spike0007
    #1628
    Az autó eleje jő a motorházon lévő cucc elmegyegy a neon oké az oldalsó légbeömlők szépek a kocsi hátulja szép a hátsó spoiler, mi a francnak kell ekkora?
  • spike0007
    #1627
    Nekem bejön leszámítva a hátsó spoilert azt szoknom kell még!
  • Bullitt
    #1626
    Na ez durva azért:
    [URL=http://knightrideronline.com/forum/download/file.php?id=372]Kép #2[/URL]
    Hogy néz má ki az a spoiler???
  • Bullitt
    #1625
    Na, nem jött össze a beszúrás, legalábbis nekem nem jeleníti meg. KRO fórumról szedtem, ahol élőben nyomnak fel képeket a comicconról:
    KÉP
  • Bullitt
    #1624
  • spike0007
    #1623
    Teljesen egyetértek! Azért kiváncsiságból megnézem majd anno a szinkronját!:) OFF: Pl Hősöknél eltalálták a szinkront!
    De a legjobb eredeti nyelven!:)
  • KnightRider
    #1622

    Úgyis szar lesz a szinkron, jobb eredetiben...
  • Bullitt
    #1621
    Még semmi hír nincs hazai vetítésről. Először a pilotnak kéne lemennie, de még egyik csatorna se vette meg, elvégre a tavaszi upfrontson nem is szerepelt. Leghamarabb jövő nyáron/ősszel kerülhet itthon is a képernyőkre szvsz.
  • spike0007
    #1620
    Ááá nem így akartam betenni!!!! Elnézést kérek!
  • spike0007
    #1619
    spoiler] Kihagytad hogy kiderül miért veszi fel a Michael Knight nevet!
    Az átalakulás igy messze élvezhetőbb lesz mint a pilotnál! Nem azért de Én rohadtul örülök ennek hogy így alakul át! A Transformers az az autókból robotok és fordítva. Attól hogy alakot tud váltani még nem Transformer!Alakot tudott váltani már a pilotban is felvette más ford alakját ott is! Csak ez látványosabb!
    Nekem pl. az is nagyon bejön hogy holografikus kijelzője lesz szép nagy és minden látható lesz rajta! Az új modulátor is sokkal jobb, emlékeztet a bátyókájéra! Nekem az spm fokozat hátsó randa szárny nem tetszik csak! Talán finomítanak rajta!Az hogy több mellékszereplő van, az majd elválik mit hoz! Ugyis KITT-en és Michaelen lesz a hangsúly!!Az öreg Michael is visszanéz sztem valamelyik részben, de a régi KITT-re kicsi az esély! Amugy a 82-es változat abban a korban volt jó a mostani meg a mostaniban![/spoiler]
  • Orionk
    #1618
    Lehet már arról tudni valamit, hogy az rtl klub, vagy a tv2 fogja adni majd az uj Knight Rider sorozatot?
    Igen, tudom, hogy még amerikában sem kezdték el, és még egy év mire elkezdik itthon, DE én olyat hallottam, hogy a Pilot-ot, ami ugye lement már egy pár hónapja, azt hamarosan egyik csatorna le fogja adni.

    Szerintetek?
  • KnightRider
    #1617

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na akkor, kezdjük kivesézni:
    1, Kitt barlang: nanannanannnana BETMEEEN! Erről csak ennyit. A koncepció alapjáraton rossz, a régi kamion/mobilegység sokkal ötletesebb volt.

    2, Mike Traceur/Knight sötét múltja Irakban: Lopták a Jerichóból. Meg még sokmáshonnan.

    3, Sarah, aki szögre akasztja a laboroskabátot és buzgón zúzza le a rosszfiúkat: okéjj, értem én, de szerintem így második RC lesz, nem szükséges mellékszereplő, aki elveszi a fókuszt Michaelről és Kittről.

    4, Hatmillió egyéb más mellékszereplő: nem azt mondom, jó, ha van pár érdekes arc, de pont emiatt az egyes karakterekre nagyon nehéz lesz koncentrálni és a karakterfejlődés így ki van lőve.

    5, Kitt most már Transformerses (alapjáraton fujj!!!) panel-átalalulsokat mutat be, ráadásul kisteherből Mustanggá. Ha csinál magából Kamaz-t, leborulok előtte :D

    6, Turbo Boost: A két legszebb szó, amit csak itt hallhat az ember!

    7, Játékok: jöhetnek! Vén marha fejemmel még játszani is fogok velük ;)

    8, Új Karr/gonoszautó: jöhet az is, csak ne legyen túlságosan KARR, ha nem KARR. Pl lehetne valami más kocsi.

    9, Az eredeti (az igazi! Azért is!) Kitt visszahozása: Örömkönnyek a szememben...

    10, Bezzeg J.J. Abrams nem mutatta meg most sem az új Enterprise-t! De az nem Knight Rider :D


    Jelenleg ezt tudjok én meg ezt gondolom róla. Hát igen, ez már nem 1982. Sajnos...

  • Bullitt
    #1616
    Nézzen fel mindenki a KRO-ra, mert van rengeteg új infó hála a ComicCon-nak. Több interjú is van fent, és GRT megerősítette, hogy lesz Turbo Boost