4495
  • spike0007
    #1615
    Meglehet de sztem jól néz ki!:)))
  • KnightRider
    #1614

    Úgy látom, a díszletesek közül az egyik volt NDK-s. Ez a forgó konzol a fényektől eltekintve szinte teljesen megegyezik a Trabant gyár gyártómoduljaival...
  • Bullitt
    #1613
    Rengeteg fórumot olvasgattam és szerintem még a pilotnál is vegyesebb ennek a videónak a fogadtatása. Remélem a végeredmény mindenkinek meg fog felelni. :)
  • Szabi1991
    #1612
    most először várom a nyári szünetben Szeptembert... :D
  • Szabi1991
    #1611
    SPOILER !!! SPOILER !!!! SPOILER !!!!
    [center]
  • spike0007
    #1610
    "teljesen kitölthető helyet kitölti"
  • spike0007
    #1609
    Nekem speciel azzal nincs akkora gondom,nekem egyedül a hátsó légterelő ami nem tetszik...Minden más nagyon komoly!:)
    KnightRider: hasonlít csak ez a teljesitölthető helyet kitölti!:D
  • SlayR
    #1608
    Jesszus de komoly
  • Bullitt
    #1607
    Én már észrevettem első alkalommal, csak mivel spoiler nem akartam ide mindent leírni :D

    Amúgy a neon KITT aljára nagyon nem kéne...
  • KnightRider
    #1606

    Azt észrevettétek, hogy a műszerfal nagyon hasonlít a KR2000 műszerfalra?
  • bertino
    #1605
    hát ez nem gyenge.
  • spike0007
    #1604
    OFF : A Transformers meg jó film volt!
  • spike0007
    #1603
    Az átalakulás teljesen rendben, nekem jobban bejön mint a nanotechnológia! Több benne a lehetőség! Valszeg a régi koncepciót követik vagyis KITT nélkül is van védőpajzs, de lehet hogy a nanos cucc is marad! Hát a motorháztetőn ami virít az is elég agresszív!:)) Szokni kell még, csak a hátsó légterelőn finomítsanak még mert se a pilotban lévő se amit a képeken mutattak nem jött be mert nagyon nagy! De összességében azt mondom már most sokkal jobb az írány mint a pilotban! Bízom Garyben és a csapatban! Mondom engem megvettek kilóra!:)
  • KnightRider
    #1602

    Az átalakulás mondjuk elég furcsa. Nem nanotech "folyadék", hanem panelek, a la Transformers. Ha ezt is annyira elbarmolják, mint a Transformerst (vagyis: szar 3D grafika, nulla történet, sablonos karakterek), azt hiszem inkább előveszem az eredeti sorozat DVDimet...
  • DJ Skyline
    #1601
    akár KARR akár KITT, ronda mint a franc :D NFS kategóriájú tuning kb :| a pilot epizódban lévő attack mode tényleg jól nézett ki, agresszív meg minden.
  • KnightRider
    #1600

    Meg hogy Ki3t rendszáma szimplán KR :D
  • KnightRider
    #1599

    Megfigyeltétek, hogy a hangmodulátor oszcillátor-jele három oszlopban csúcsúsodik ki, mint a régi Kitt LED hangmodulja? Meg hogy Michael Knightnak hívja magát? :D
  • spike0007
    #1598
    Tudod mi az érdekes a motorháztetőn lévő cucc már kisebbnek tűnik!:)
    Ha ilyen pörgős lesz engem megvettek kilóra!:)
  • spike0007
    #1597
    Hát ez ütött! Jöhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  • Bullitt
    #1596
    SNEAK PEEK!! CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!
  • Szabi1991
    #1595
    szegény Corolla
  • KnightRider
    #1594

    Én ezt hittem a Mustangrl is. Sajns tévedtem. Hülye 21ik század Pimp My Ride Kittel... Komolyan, ez nem Knight Rider hanem Knight Ricer . Szégyen, gyalázat!
  • spike0007
    #1593
    Valahogy nekem is ez volt az érzésem első ránézésre!:)
  • Bullitt
    #1592
    A képeket levetették a KRO-ról péntekig. Szerintem Comicconon lesz ebből bejelentés. Amúgy lehet, hogy az nem is KITT, hanem mondjuk az új KARR
  • spike0007
    #1591
    Lehet full másmilyen lesz csak megtévesztésként vannak fenn ezek a képek! Majd kiderül!
  • KnightRider
    #1590

    Azt nem tudom, nem láttam egy Mad Max filmet sem de az alapkoncepciót valamennyire ismerem. De, komolyan, ennél szebbet még én is tudok sufnituningolni, csak adjanak elég hungarocellt, aludrótot meg bondót. Ki a fene esett neki annak a jobb sorsra érdemes Mustangnak? Igénytelen az egész, azzal a csőrendszerrel a motorháztetején... Azt megértem, hogy a kocsi képes a külalakját molekuláris szinten megváltoztatni, de a motorját? Hogyan? És minek, ha amúgy is képes 300+ MPH-ra?
  • DJ Skyline
    #1589
    a mad max 4-be még illene is :D
    a kettőben voltak hasonló sufni tuning kinézetű autók
  • KnightRider
    #1588

    Hát nem tudom, szerintem borzalmasan ronda. A Mustang amúgy sem egy szép autó, de azzal a "három dróton lóg egy Jumbo Jet szárnya" spoilerrel olyan csúnya, mint a bűn. A dobfelni viszont tetszik :D
  • Istencsászár
    #1587
    Lehet, de inkább hasonlít egy tankra abban a cuccban:D
  • spike0007
    #1586
    Lehet hogy az ígéretesebb képen látható lesz az új Spm!:)Majd meglátjuk!
    Addig is csak találgatni tudunk!
  • Bullitt
    #1585
    Ja és ezt is érdemes meglesni
  • Bullitt
    #1584
    Ígéretesebb képek:

  • Szabi1991
    #1583
    Spyker ? :O
  • SlayR
    #1582
    elcseszésen értem azt hogy ugye Karr egy félresikerült prototipus volt ugye...
  • SlayR
    #1581
    Már nemazért de ha ez folytatás akkor minek csinálnának ugyanolyan kocsiból KarrT? 2X csak nemcseszik el ugyanúgy meg a poént is ellötték már az eredetibe KARR nemvolna rossz csak legalább itt legyen másféle kocsi...
  • spike0007
    #1580
    Kicsit hotrodos, de mi van akkor ha ez nem is KITT? Hanem teszem az KARR?:))
  • spike0007
    #1579
    Egy biztos a motorháztetőn virító cucc mutatja hogy itt halálos iramban fogunk haladni! :)
  • spike0007
    #1578
    Hát brutálisan néz ki az már biztos! Picit még finomítani kéne rajta! De majd meglátjuk!
  • Bullitt
    #1577
    Érdekes dolgok:
    Hivatalos forgatási képek
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=ustG2DTd8-w&eurl=http://knightrideronline.com/news/]"Just wait until you see my turbo boost" trailer[/URL]
    és állítólag ez az új attack mode (elég gáz lenne)
    LINK
  • KnightRider
    #1576

    3ik epizódról spoilerek:

    Csak saját felelősségre :D