4495
  • Istencsászár
    #1695
    szélvédőnek híjják:)

  • II Rocky II
    #1694
    pb azért faszás,ne tessék nevetni rajta
    jó sori lessz ez amugy,bár a belső müszerfal nem tetszik annyira,na meg az se h kijelző az üvegre van vetitve:(nem jut eszembe a neve a kocsinál az üveg :S
  • KnightRider
    #1693

    Én a kommenteket író vadtulkokon röhögök. Oké, hogy az eredeti KR nem egy Fellini-film, de mi, rajongók, épp olyannak szerettük, amilyen, a maga, idézem, lötyögős, hangulatával. Én meg special a Prisonbreaken röhögök, hogy már 4 évada szöknek aztán majd a harmadik börtönben köt ki Scofield, na ;)
  • spike0007
    #1692
    Persze majd kiderül...:)
  • spike0007
    #1691
    Tudjátok min tűnődtem el? Ha van a normál mód meg a támadó mód akkor van pursuit mode is és sztem ezt meghagyták olyannak mint a pilotban! Szóval 3 "fő" változata lesz Kittnek! Az alap a szupergyors és a támadó Turboo Boostal!:))) Szerintem...
  • spike0007
    #1690
    Bocs ez limperatore-nak ment ez a válasz!:)))
  • spike0007
    #1689
    Nem is kell, felugrat!!!!:) Amugy meg lehet az első spoilert is tudja állítani KITT!
  • II Rocky II
    #1688
    ha volt akkor bocsi :S
    http://www.sg.hu/cikkek/61590/knight_rider_az_elso_kepsorok_az_uj_sorozatbol
  • limperatore
    #1687
    dombra nem tud felmenni, leér az eleje :D
  • Istencsászár
    #1686
    VAD!4
  • KnightRider
    #1685

    És íme, a Gép!

  • KnightRider
    #1684

    Ebben igazad van és mondjuk szívesen látnám, amint Kitt leköröz egy McLarent, meg ilyesmi :D Csak nehogy valami (és itt szigorúan elnézést kérek) négermobil legyen belőle. Szóval hagyjuk a Chip Foose meg a West Coast Customs gépszörnyeit, azok jók a maguk környezetében, de Kitt ne legyen se ricer, se pimpmobile, se lowrider. Kitt megjelenésének alapeleme egy kellőképpen fensőbbséges elegancia. Ezt a Mustang is el tudja érni, mégha masszívabb is a Trans Amnél és nem kellenek padlóneonok, meg ilyesmi hozzá. Avval olyan, mintha egy kétméteres, fuxos... hogy is mondjam... nem europid népcsoportból származó polgártárs autója lenne. Már csak az üvöltő rap (hazai feldolgozás esetén mulatós) zene kell, hogy szóljon a hangszórókból, hogy az összhatás meglegyen. Nem, kéremszépen, a Mustang agresszív eleganciájához éppen elég pár minimális változtatás: kis leültetés, csöpp króm (felnik), maszívabb orr, ennyi. A többi a "halálfejes sebességváltógomb" kategória...

  • spike0007
    #1683
    PONTOSAN!!
  • Istencsászár
    #1682
    Kittnek is fel kell venni a mai trendet hiszen luxussportkocsik ellen fog küzdeni vagy leglábbis moder autókkal... KITT szerintem marad ugyan az, a bevezető részben is voltak jó beszólások, itt is lesznek, nem ezen fog mulni a dolog:)
  • Szabi1991
    #1681
  • spike0007
    #1680
    EZ ÍGY VAN AHOGY MONDOD!:) Azért a bűnronda spoilerszörnyetghez csak annyit hogy az original spm fokozata se volt egy húúú de gyönyörű! Kétségkívűl látványos volt! Ennek ellenére nekem is máig tetszik például!:))) Meg azt se feledjük el hogy amcsiknál amikor elindult a sorozat nemigazán volt nagy a nézettsége és az évek alatt lett kultsorozat! De mennyire kult csak leg-leg szintjén lehet róla beszélni!!! Szóval én valami hasonlóra számítok és remélem ez a sorozat is befut!
  • N o N a m e
    #1679
    lehetséges hogy ez a KITT marad és Turbo Boostal fog átváltozni olyan csúnya szörnyé :)
  • KnightRider
    #1678

    Én attól félek igazán, hogy megint a leglényegesebb elemet hagyják ki, azt a kellően kalandos és kellően humoros egyveleget, ami az eredeti sorozat lelkét adta. Túl sok lesz az akció meg a Fast and the Furious féle ricer vonás, aztán az egész valami CSI klón lesz, autóval, ami csak száguld, mintha kergetnék. Ha az életérzés megmarad (jó, tudom, hogy ugyanolyan nem lehet, mint régen, de az alapelvek azért maradhatnak), akkor elfogadom a Mustangot, elfogadom a Transformerses panelpörgetést, még azt a bűnronda spoiler-szörnyeteget is.
    Legyenek benne baráti csipkelődések Michael és Kitt között (mondjuk az új trailerben is lebuzizza Kitt Michaelt, magyarban én ezt simán megdobnám egy "Buzi-e vagy?"-gyal. Legyen benne sexual tension (magyarszakosoktól elnézést) Michael és Sarah között (mondjuk a trailer alapján nem csak tension van ott :D) és a szerelmi életüket ne Michael vizeléséhez időzítsék. Legyenek benne generációs/kulturális különbségekből adódó poénok Michael és Charles Graiman között. Mindezt meg lehet csinálni 21ik századi életérzéssel is. Pl. simán lehetne, hogy Graiman elkezd áradozni a Led Zeppelinről meg Hendrixről (hát milyen hippi feje van amúgy is, fiatalon ez ott volt Woodstockban, látszik rajta :D), miközben Michael 50 Centet meg Eminemet hallgat (ha rosszul írtam a nevüket, újfent bocs, én is inkább Zeppelint meg Hendrixet hallgatok :D).
    Legyen benne kellő technokrata/geek cucc is, manapság ez nélkülözhetetlen, de ne az legyen, hogy minden harmadik epizódban a "hacker of the week" megpróbálja átprogramozni Kittet. Az eredeti Knight Riderben is felbukkant egy-egy ilyen epizód és jó volt, mert a maga szokatlanságával ("gonosz" Kitt, lásd 4ik évad, "Kitt, a gyilkos", mikor Michael mondja: "Nincs más hátra, el kell pusztítani Kittet", és a néző szíve akkorát dobban, mint egy cölöpverő) jó epizódot adott. Ha nem feszítik túl ezt a szálat és lesz évadonként egy ilyen epizód, az nagyon jó, de ennél több nem.
    A másik, amitől félek, az az, hogy tele lesz összeesküvéses, korruptpolitikusos, antioszamabinládenes sztorikkal. Ilyen is kell egyszer-egyszer, de én maradnék az "igazságot szolgáltatunk a védtelen kisembernek" sztoriknál, ami az eredeti Knight Rider lényeges eleme volt. Arról szólt, hogy eljön egy ember (és egy autó), akik megvédik az egyszeri embert, nem pedig arról, hogy a húdegonosz privát milicia világháborút akar kirobbantani Uncle Sam robotfegyvereinek meghackelése által (abban az esetben hívjuk John Connort, az ilyesmi az ő specialitása).

    Most perpillanat ennyi jutott az eszembe. Higgyétek el, én kitartok az új sorozat mellett is, és annélkül, hogy láttam volna az első epizódot (a pilotot láttam, de az úgysem számít, egy pilot sem olyan, mint a sorozat maga), nincs jogom ítélkezni. Majd meglátom és mind meglátjuk. Két hónap múlva, le merem fogadni, itt majd kultúrált anyázásba fogunk bocsátkozni az első epizód kivesézésének ürügyén, de annak úgy is kell lennie, végre nem csak a Lost meg a Prisonbreak fórum fog napi 50+ kommentet kapni :D

  • spike0007
    #1677
    Ízlések és pofonok!:)
  • DJ Skyline
    #1676
    akkor lehet túl maradi vagyok, de én még mindíg azt mondom hogy a régi KITT messze szebb mint az új :| az SPM fokozattal pláne :D nem tudom miért kellenek neonok meg ilyenek rá, ez valahogy már nem az a KR mint volt. persze kellenek az újítások, de ne ilyen durván, hogy akkor már egy Need for Speed autót csinálunk belőle :\ a pilot epizód attack modja szerintem sokkal jobban nézett ki mint ez. az tényleg brutális volt. nem túl feltűnő, de mégis gyilkos. de ez már sok szerintem amit most kitaláltak.

  • spike0007
    #1675
    Persze az lehet! Nem ömlengek csak általában a dolgok pozítív oldalát nézem! A koncepciót sokkal jobbnak látom mint a pilotban!
  • DJ Skyline
    #1674
    nem értem, negatív a véleményem, és? te meg fogadd el kedves spike, hogy nem csak ömlengeni lehet valamiről :| nem fogom azt mondani hogy szép ha nem tetszik. én is kíváncsi vagyok a sorozatra, de nekem nem tetszik az autó, kész ennyi. remélem megengeded hogy véleményt nyilvánítsak
  • spike0007
    #1673
    Ez a felvétel honna van?:)
  • spike0007
    #1672
    Attól még hogy neked nem tetszik nem kell fikázni kedves skyline! Ha csak ehhez értesz menj másik fórumra! Vagy csinálj jobbat!:) Szerintem rendben van a dolog és sokkal jobb mint a pilot attack modja volt! Nem értem miért kell folyton fikázni, tipikus magyar mentalitás! Egy pörgős kis sorozat lesz belőle már ezerszer jobbnak néz ki mint a pilot!
  • Szabi1991
    #1671
  • Szabi1991
    #1670
    ne is mond(írd)...

    a végén még hidraulika is lesz benne xD
  • DJ Skyline
    #1669
    ja, brutálisan szar :D nem tudom miért kell így túlcsicsázni a dolgot. már csak rózsaszín plüss kárpit, dobókocka a tükörre, valami airride set kell és kész a pimp mobil szerintem túllőttek a célon
  • Istencsászár
    #1668
    brutális
  • spike0007
    #1667
    Hát ez jó!:D Csak szegény Mike meg kierepül menet közben!:))
    Viccet félretéve kiváncsi vagyok ahogy a motorból elindul a turbo fröccs és utána az ugratásra!:)
  • KnightRider
    #1666

    Majd az lesz a Turbo Boost, hogy csapkod az ajtajaival és ettől repül :D
  • spike0007
    #1665
    A pilotos autó sztem nem volt az igazi! Szerintem ez sokkal sokkal jobb bár, igaz az is hogy elég brutális! Szokni kell az biztos!
    De szerintem a koncepció ezerszer jobb mint a pilotban!:)
  • N o N a m e
    #1664
    Sokkal szebb volt a Pilot-os autó..
  • DJ Skyline
    #1663
    egyre rosszabb, a lambo ajtók dobtak mégegyet a gagyi irányba nálam :\
  • bertino
    #1662
    hát... nem is tudom...
  • Szabi1991
    #1661




  • spike0007
    #1660
    A következőket mondja Gary Scott:
    A hátsó spoiler mozog, sebességtől függően.
    Ez nem a Pursuit mód, ez az Attack mód(támadó mód).
    Ebben a módban megy a csatatérre ahogy ő fogalmaz.
    Ebben a módban minden fegyver elérhető és egy kijelzős lehet válogatni köztük pl.: Lézer és a többi.
    Ebben a módban lesz Turbo Boost funkció is ami egy király jelent lesz mivel az autó belsejét is fogják mutatni
    ahogy a motortól kezdve a kipufogón át nézhetjük végig a Turbo "fröccsöt".Egyszóval belülről fogjuk látni a turbót ahogy végighalad a kocsin.
    Azt mondja, h ez egy látványos bejátszás lesz és, h elég király.:)
    Mindenhol kék lámpák lesznek akocsin.
    Alul a spoilereken is.
    Aztán jön a KR ami Knight Research-ot takar nem a Knight Ridert.
    Ez egy kisebb rész/egység a Knight Industries-en belül .
    A kocsinak ez a módja elég brutál és félelmetes lesz azt mondja.
    Retro feelinget kölcsönöztek a kocsinak (ami nem volt nehéz hiszen maga a Mustang is az első generációt idézi a '60-as évekből.
    Egy jó angol tudású ember fordított azaz nem én!
    Ezekeután várom szeretettel a sorozatot!
  • Bullitt
    #1659
    Szerintem van benne atom is, az manapság alap a filmekben :D
  • spike0007
    #1658
    Azért azt ne felejtsd el hogy keményebb világban kell helytállniuk szóval kell a fegyverzet!
    Ja a napszemüveget Én is csak lestem! Apja fia!:))
  • KnightRider
    #1657

    Hmmm... valahogy csak meg fogok barátkozni vele, de az nem ma lesz. Majd talán szeptemberben, mikor látom működésben. Ami NAGYON nem tetszik, az a fegyverzet. Wilton Knight direkt nem szereltetett fegyvereket Kittre, mert békefenntartó szerepkörre építette. Ez a Ki3t meg talán még fotontorpedókkal is fel van szerelve.

    Amúgy Justin Bruening a Hoff-féle napszemüvegben... priceless!

  • spike0007
    #1656