4495
  • spike0007
    #1735
    Hát így méginkább William Danielshez hasonlít a hangja!:))
  • Bullitt
    #1734
    De ez ő, csak tele van effektelve...
  • spike0007
    #1733
    KITT hangja a promóban kinek a hangja? Mert nem Val Kilmeré!
  • spike0007
    #1732
    Új Promo
  • DJ Skyline
    #1731
    nincs semmi, a filmben ez egy 600 lóerős masina volt, így ennyi. meg a kompresszor nem volt rákötve a V8-ra, egy elektromos motor hajtotta, tehát félig meddig fake a kompresszor rajta, csak dísz igazából. természetesen vannak olyan replikák ahol normálisan megvan csinálva, tehát a kompresszor betölti a szerepét. de van teljesen hű replika is, ahol ki/be lehet kapcsolni a kompresszort mint a filmben

    "On the movie car, this was all faked. The supercharger was empty and the carburettor sat inside. A small water pump was attached to the front of the supercharger to hold the drive wheel, this also moved the supercharger belt forward to clear the standard 351 water pump assembly, and the distributor has a 90 degree elbow to allow it to clear the supercharger. The supercharger belt is driven by an electric motor which is hidden by a yellow bucket in the garage scene in MM1. Weiand never had a supercharger that could be activated and deactivated. Even with huge compression it would be tough to generate 600bhp on a 351 in 1974 without rebuilding it once every couple of hundred miles."

    na on részemről :)
  • XenHai
    #1730
    egyébkene pontos adatok vannak a az enginrol?
  • II Rocky II
    #1729
    nekem az anim nem jön be annyira :S
  • KnightRider
    #1728

    Óh, így érhető :D
  • DJ Skyline
    #1727
    ez a Mad Max című filmből Az autó :)))
  • KnightRider
    #1726

    Miféle négykerekészeti betonútonjáranc ez?
  • DJ Skyline
    #1725
    beteg :D pláne 0:25-nél az easter egg. Last V8 kompresszor :) íme
  • sandor8206
    #1724
    nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • KnightRider
    #1723

    Anime Knight Rider!

  • II Rocky II
    #1722
  • KRhu
    #1721
    Ez jó :)
  • KnightRider
    #1720

    A megformálója, mint Hasselhoff, nem Wilton Knight. LOL :D

    Tehát:

    Michael: "Aaaaakáááácos úúúú-húúú-húút... hikk... ha véééégigmegyeeeek... hukk... raaajtad ééén... booáááh!"
    Kitt: "Michael, érzékelőim az élettel összeegyeztethetetlen folyamatokat mutatnak ki a szervezetedban. Javaslom, add át az irányítást!"
    Michael: "Haggyámá... hé, ki a ***** beszél itten? Hikk!"
    Kitt: "Michael, akadály előttünk! Térj ki!"
    Michael: "Na idefigyejjé'... Nekem te... Bööööff!"
    Kitt: "Michael!"
    Reccs, neki a fának.
    Michael: "Ééédes... hukk...anyám... ne síírassooon...!"
    Kitt: "Michael, ez olyan megalázó..."

  • II Rocky II
    #1719
    a megformálója sem volt az :S
    épp ezaz :D
    én azt hittem h az volt de neeee,hanem zsaru volt akit lelőttek és végül megmentettek :)
  • KnightRider
    #1718

    Nem Michael volt az alkoholista, csak a megformálója :D

    Most képzeld el, ahogyan Hasselhoff az albán szamár és a sakál részegségi indexhatárán, az Akácos út című örökbecsű slágert fennhangon-fejhangoln dalolva nekivezeti Kittet a legközelebbi fának...
  • II Rocky II
    #1717
    na találtam hasonlít a mostanira kicsit:D vagány :D
  • DJ Skyline
    #1716
    tessék, KARR-t is hallhatod ^^
  • II Rocky II
    #1715
    uhh most nézem ebben kitt meg se szólal :(
  • II Rocky II
    #1714
    jajaja az vagány .D meg mikor először megszólal kitt :D
    am vhogy nekem rossz képem volt a pilotrol(a régi) mert ugy emlékeztem h Long egy alkoholista volt és ugy találtak rá :S )
  • DJ Skyline
    #1713
    KITT-et hallottam már angolul, de Devont még nem nagyon :D
  • II Rocky II
    #1712
    köszi a linket,már rég megakartam halgatni kittet angolul,de még soha nem volt benne részem :D
  • KnightRider
    #1711

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    S0105: Knight if the Iguana

    Rövid bepillantás:

    Leguán?

  • DJ Skyline
    #1710
    jaja, elég beteg hangja volt, de nekem tetszett :D 34-től. durva, most hallom először angolul, Devon britis inglis akcentusa eléggé meredek :D
  • KnightRider
    #1709

    A másik pasas Larry Anderson volt, Michael Long megformálója. Én a Pilotból azt a jelenetet imádom, amikor Michael áll a sötétben és valószínűtlen-megbecsülhetetlen távolságból felvillan a vörös futófény. Akkor még a hangja is más volt, ilyen "woo-woo-woomm", három hangsorból állt...
  • II Rocky II
    #1708
    most nézem a knight of the phoenix című pilot filmet :D
    na ott az első pár percig egy másik emberke van,aki lenne a Michael (Hasselhoff),de mikor elindulnak a kocsival akkor a régi ember van ,mikor megérkeznek a kocsival és kiszállnak és fejbelövik akkor már hasselhoff szerepel :)
    na nézem tovább most tartok félidőnél,kurva jó ahogy ismerkedik KITT-el :D
  • sandor8206
    #1707
    Örömmel hallom mindkét hírt, és tényleg kellemes csalódás volt a Pilot, nem vártam sokat sőt keveset, de attól többet kaptam és számomra ez nagyon nagy ++++, többre értékelem azoknál amire nagyon várok és igaz még mindig jobbak az átlagnál, de valamilyen szinten csalódások. Általában ezek a + csalódások lesznek a nagy kedvenceim, most direkt nem írok ide pár filmet és sorozatot. De ha a sorozat is ilyen lesz mint a pilot (sőt lehet jobb, hisz most már tutira van "megrendelő") és valahogy sikerül átültetni az eredeti Knight Rider (gyerekkorom nagy kedvence) hangulatát, könnyedségét, humorát-lehet ennek is rajongója leszek. Ja és az új Michael is remek választás, de számomra Bruce D. karaktere van nagyon jól eltalálva, jó választás.
  • spike0007
    #1706
    Hasselhoff pedig feltűnhet egy-két részben!:)
  • spike0007
    #1705
    Davison marad,Humorban és akcióban nem lesz hiány!:)
  • sandor8206
    #1704
    Ja és nekem is pilotos egyszerűbb kocsi jobban bejön
  • sandor8206
    #1703
    Hát én most néztem meg a pilotot, és annyira nem rossz mint vártam. Főszereplők ok, főleg Bruce Davison, remélem a sorozatban is marad. Nekem a Ford is ok. David Hasselhoff is remélem cameosic egy kicsit (az a csávó annyira gáz, hogy már király). Ha ilyen lesz a sorozat is nem lesz rossz. Egyetlen hiányolni valóm , ami remélem több lesz a sorozatban a humor, remélem hozzák majd Michael és KITT frappáns beszélgetéseit.
  • MerlinW
    #1702
    2008-Sep-24 Knight Rider (2008) 01x01 A Knight in Shining Armour
    2008-Oct-01 Knight Rider (2008) 01x02 Knight Fever
    2008-Oct-08 Knight Rider (2008) 01x03 Journey to the End of the Knight
    2008-Oct-15 Knight Rider (2008) 01x04 A Hard Day's Knight
    2008-Oct-22 Knight Rider (2008) 01x05 Season 1, Episode 5
    2008-Oct-29 Knight Rider (2008) 01x06 Season 1, Episode 6
  • II Rocky II
    #1701
    kössz :) nagyon köszY (Y)
  • spike0007
    #1700
    De meg ááám! Én már meg is barátkoztam vele!:))
    Rocky a sorozat szeptember 24-én startol!:)
  • II Rocky II
    #1699
    ööö a sorozat mikor indul?
  • Bullitt
    #1698
    Nekem amúgy most jobban tetszik a sorozat "váza", mint a Piloté. Oké, ezzel az Attack móddal rendesen mellé nyúltak, de szerintem meg tudok barátkozni vele, ahogy azzal is minden fan, hogy KITT egy Shelby GT500-as...
  • Orionk
    #1697
    Nekem sem tetszik annyira az uj KITT, meg a sorozatért sem vagyok annyira oda.

    DE én is nézni fogom, mert a Knight Rider, azért az mégis csak Knight Rider. :D
  • II Rocky II
    #1696
    pffff égő de hirtelen nem jutott eszembe :D