4495
  • KnightRider
    #1775

    Oké, tudom, hogy szőrszálhasogató vagyok. Csak hát, Trekkie-ként megszoktam, hogy minden elem ki van dolgozva és meg van magyarázva, mégha kis mismásolás árán is. Az eredeti KR-ben is minden meg volt magyarázva, olyan "egyértelmű" volt, hogy mi miért és hogyan és az ember fejből le tudja rajzolni mai napig a műszerfalat, minden kapcsolóval és kijelzővel, felirazotva (én legalábbis le tudom), mert minden egyértelműen ki volt dolgozva.

  • spike0007
    #1774
    Ez Knight Ridernek ment! Továbbra is azt mondom nézzük a sorozatot és majd közben mikor már láttuk kibeszéljük addig felesleges dobálózni meg olyasmikről írni amit nem láttunk működés közben!
  • spike0007
    #1773
    Honnan tudod hogy az új átalakulás nem a nanotechnológián alapul?
    Sehonnan!! Az hogy nem a pókember 3-ból kölcsönvett átalakulás megy végbe, attól még ez lehet nanotechnológia! Csak látványosabb és gyorsabb! Ahogy istencsászár is mondta láttatok 1 percet a filmből és már ítélkeztek ez hülyeség!! Kedves Knight Rider akár hiszed akárnem a Transformersnek köszönhető hogy készül az uj sori! Használjátok a fantáziátokat srácok és ne azt lessétek hogy mi miért van!!! Ez nem egy tudományos ismeretterjesztő film! Ezen mindig kiakadok! Hihetetlen!:)
  • DJ Skyline
    #1772
    ja, előttem is lebeg egy nagy kérdőjel hogy az #1755-ös komment videójában 1:08 körül hogyan jön elő a motorból motor, a tető alól tető, kerékből kerék, stb stb. ok, fantázia stb, de nekem ez magas már így a fantáziát tekintve. ok, hogy 82-86 magasságában KITT java része kivitelezhetetlen volt, most meg már mi mindent meglehet valósítani, lehet 20 év múlva már ilyen autók fognak rohangálni mint az új KITT, hogy Mustangból lesz egy SUV és kész, ki tudja de nem tudom, nekem most ez így sok, sry. lehet dobni a köveket ^.^
  • Szabi1991
    #1771
    [center]Knight Rider + Ghostbusters =
  • KnightRider
    #1770

    Igen, a régi Kitt is transzformálódott, de ott legalább ugyanannyi részből állt az alakváltás előtti kocsi, mint az azutáni. Hidraulikák itt-ott kiemeltek pár karosszéria elemet. Itt meg lassan kis Polskiból alakul át repülőgép anyahajóvá. A nanoteches cuccal még azt is meg lehetett volna oldani, abban hihetőbb az, hogy plusz tömeget-felületet nyer a kocsi. Az ide-oda pörgő panelekből alapjaiban újjáépítkező Mustang (vagy akármi, amilyen formában éppen van) nagyon gagyi. Gondoltatok már arra, hogy mikor Mike és Sarah felugrik a kisteher Kitt platójára és a kocsi utána átváltozik Mustanggá, hogyan kerül a két utasa az ülésbe? A másik: a panelpörgős módszerrel hogyan lehet működésben tartani Kitt áramköreit? A fél kocsi megváltozik, az áramkörök megszakadnak. A nanotech cuccal még meg lehet magyarázni, hogy maga az elektronika is képes magát alapjaiban újjászervezni.

    Konklúzió: Igazából két dolog az, ami miatt erős averzióim vannak a Kittformerrel. Az egyik, hogy a legkevésbé sem hihető. A másik, hogy a hipergagyi, Discovery Channel dinoszauruszos filmes minőségű Transformers után egy életre elegem lett abból a látványvilágból és az új Kitt így minden ízében rá emlékeztet. Majd itt is előjönnek ugyanazok a problémák: nulla motion blur, túl sok spec bloom, ami hirtelen visszaáll a következő snittnél, mikor már igazi autóval forgatnak. Főleg, hogy azért a költségvetés is jóval kisebb. Bár ne lenne igazam...!

    Na mindegy, meglátjuk másfél hónap múlva...

  • Bullitt
    #1769
    "KITT Happens"
    Igazából semmi új, ugyanaz, amit eddig láttunk
  • spike0007
    #1768
  • Istencsászár
    #1767
    Majd kiderül... pár összevágott 1 perces előzetesekből nemkell messzemenő véleményt alkotni. Az tény hogy a nanorobotos átalakulás elegánsabb, de ha azt nézzük a régi Kitt is transzofrmálódott, és ezis, csak ez egy csöppet komolyabb módón.
  • spike0007
    #1766
    No meg a Knight Rider sose azért volt jó mert csupa hihető dolog volt benne! Várjuk meg a sorozatot és utána ítélkezzünk!
  • spike0007
    #1765
    Nekem ezerszer jobban bejon a részenkénti szép átalakulás de mint már mondottam, ízlések és pofonok!:) Akinek nem tetszik ne nézze!
  • Bullitt
    #1764
    Hát ebben tévedsz, de jó nagyot :D
  • DJ Skyline
    #1763
    én már nem mondok semmit, mert repül felém a kő
    [egyet ért KnightRider-rel]
  • spike0007
    #1762
    Egy nagy fenét volt hihetőbb!:) Nívósabb meg pláne nem! Jó ez az új alakváltás sokkal jobb!
  • KnightRider
    #1761

    Örülök, hogy Kitt fejlődéstörténetére figyelmet fordítanak, erre már nagyon szükség volt. GST-nak odaadnám a Chobits-t, ha olyan vonalra veszi, nagyon jó lenne (kivéve persze, hogy Kitt beleszeret Májkülbe :D )

    Az alakváltás... TF. Fujj! A Knight Rider számára megalázó. A Knight Rider több, mint idióta japcsi játékrobotok értelmetlen egymásra lövöldözgetése. A pilot Venom szimbióta "végigcsorgós" átalakulása ezerszer nívósabb és hihetőbb volt.
  • Istencsászár
    #1760
    Naja, a mai modern fantáziának kell benne érvényesülnie, és ezek simán belférnek... majd kiderül, az autó gyönyörű az egyszer biztos és a hangja:)
  • spike0007
    #1759
    Go KITT go!!
  • spike0007
    #1758
    Ezek még csak számítógépes próbaváltozatok animációk! A Knight Rider soha nem a valósághű dolgokról szólt! Mindig újfajta dolgokról szólt! Turbo Boost spsm fokozat! Az átváltozás legalábbis pick-up-ból eredetibe van olyan jó mint a Transformersé! Szerintem jó lesz az Attack átalakulás is majd! Majd meglátjuk hogy mutat nagyvásznon!
  • Szabi1991
    #1757
    megy 200al, azt hirtelen 2x olyan széles gumi lesz rajta
  • Szabi1991
    #1756
    eddig ritka gagyi az "alakváltás"....
  • Szabi1991
    #1755
    [center]
  • spike0007
    #1754
    Ez kb egy 3 hónappal ezelőtti hír! Azóta Én olvastam olyat hogy szerepelni fog a sorozatban! A comic -conon is volt róla szó Gary említette!:) Ahogy KARR-T is! Szóval türelem!:)
  • KRhu
    #1753
    Hasselhoff NEM szerepel tovább az új sorozatban, mert a szerzőknek nem tetszik az ő ötlete, neki meg a szerzőké, és hogy - ezt mondta az egyik showban konrkétan, hogy: Nélkülem megbukik a sorozat, mert Michael Knight nélkül a Knight Rider olyan, mint az Indina Johns Indi nélkül... :(
  • Szabi1991
    #1752
  • KRhu
    #1751
    valami nem stimmel. :(
    http://www.youtube.com/watch?v=SkhH4kr5_Jo&fmt=6
  • KRhu
    #1750
    Gumball 3000 - video
  • DJ Skyline
    #1749
    végülis mondhatjuk annak is, de igazából egy autókiállításon voltak, aminek volt valami főnyereménye, mind1. Devon egyik haverjának az autóját ellopták, miközben Devon vezette. (belementek hátulról, jaj sajnálom, jött valami trükk és közben elhajtottak az autóval). KITT-et meg kicsit kihívóbbá tették, hogy majd ugyanezzel a trükkel ellopják és előkerülnek a tettesek.
  • Istencsászár
    #1748
    valami versenyen vett részt ugye?
  • DJ Skyline
    #1747
    nekem erről az Autótolvajok című rész jutott eszembe, mikor KITT-et kicicomázták :D
    sajna csak ezt a mini képet találtam róla a kr.hu-n


  • Szabi1991
    #1746
    elméletileg ő vezeti...
  • KnightRider
    #1745

    "Michael, ez olyan megalázó..."
  • Szabi1991
    #1744
    Gumball 3000 -.-"

  • KnightRider
    #1743

    Wazze, ezek lelopták a Transformers trailerek animációját...
  • Szabi1991
    #1742
    pfff.....
  • Magoo
    #1741
    Szánalom, hogy az átalakuláshoz a reklámba a Transformers-ből használták Bumblebee átalakulásának hangját. Kb ennyi a színvonal... :(
  • Szabi1991
    #1740
    ez nem (teljesen)ugyanaz :PP
  • Bullitt
    #1739
    Már láttuk, de köszi ;)
  • Szabi1991
    #1738
    kicsit hosszabb reklám... :D
  • gabor1988
    #1737
    a híres V8-as elfogó,egy darabka Mad Max
  • KnightRider
    #1736

    Jól meg van csinálva a hangja. Lám, mire nem képes egy kis számítógépes lekeverés!