4495
  • KnightRider
    #1815

    Első évados alsó konzol

    Második évados alsó konzol

    Harmadik-negyedik évados alsó konzol

  • Conny29
    #1814
    Köszi Knight Rider,ezek nagyon jók.
    2.3.4.évad alsó konzoljáról van rajzod?
    Ígértél egy 4000ees műszerfalat:-)
  • Bullitt
    #1813
    Most olvastam sorozatjunkien, hogy a készítők egy álomjelenetet terveznek a Hoff-al és a régi KITT-el. ÉLJEN! :D
  • KnightRider
    #1812

    Ezek jó régiek már, még MSPainttel csináltam őket :D


    Első évados

    Második évados

    Harmadik-negyedik évados


    És a végére egy kis meglepetés:

    Alsó konzol 3D-ben

    Ugyanis játszadoztam egy kicsit 3DS Max-szal :D Ez a második saját készítésű mesh-em...
  • bertino
    #1811
    nem, ez nem szivatás.
    ez óvintézkedés.
  • Conny29
    #1810
    Knight Rider!
    KITT felső telő konzoljáról nincs véletlenül olyan jólsikerült rajzod?
  • Conny29
    #1809
    Egyébként mi az hogy jelszóváltás után min 24 óráig nem írhatok a fórumba, regisztrációtól számítva 30 napig nem szúrhatok be url-t biztonsági okokból? ez valami szívatás?
  • Conny29
    #1808
    Szia Knight Rider,Sziasztok!
    Az jó volna,remélem még nincs meg nekem:P
    Egy igazi unikum lenne egy szépen megszerkesztve megrajzolt 4000es műszerfal rajta minden gomb látszódna.Kár hogy ilyen nincs.

    egyébként ez mi?
    http://www.youtube.com/watch?v=gS-iKD-JkXU&feature=related

    ez valami program,vagy játék akar lenni?
    szívesen fogadok minden 4000essel kapcsolatos dolgot.

    hát ha arra a műszerfalra gondolsz amit a sorozat trailerben láttam,nem nyűgözött le:-S
    Márpedig az embereknek az kell hogy lenyűgözze őket,mint a 80 években a sokledes csillogó-villogó műszerfal az akkoriakat. Valami sajátos,valami egyedi. Nah, de mostmár nemsokára meglátjuk!Remélem neked lesz igazad Bullitt.
  • KnightRider
    #1807

    Szia Conny!

    A Négyezres műszerfala.... hmmm... screenshotom van róla,ha akarod, azt be tudom szúrni. És köszi a dícsérő szavakat!
  • Bullitt
    #1806
    Soroztban meglehetősen sajátos múszerfala lesz a KI3T-nek. Nem kell emiatt aggódni.
  • Conny29
    #1805
    Sziasztok!

    Szia Knight Rider!
    Láttam tudsz szép képeket készíteni,KITT alsó konzolját is megcsináltad.
    Nincs meg neked,vagy nem tudnád megszerkeszteni a KITT4000es műszerfalát?

    Mivel a Knight Rider kedvenc sorozatom,és a Knight Rider 2000 is a kedvenceim közé tartozik,az autóval együtt,oda vagyok érte,gyűjtök mindent ami vele kapcsolatos.

    Azért jólenne ha ennek a 2008-as autónak is kitalálnának valami jellegzetes eredeti műszerfalat,nemcsak egy érintő panel lenne benne,bár a sorozatban már azse lesz:-S
  • KnightRider
    #1804

    Érdekes... külön említi a nanotech álcázást és az átalakulást. Roppant érdekes...
  • Szabi1991
    #1803
    [center]
  • KnightRider
    #1802

    Az átalakulás jó minőségben:

    http://www.knightridermovie.com/2008/kittday_sound_480p.mov
  • KnightRider
    #1801

    De jó tudni, hogy a Turbo Boost tényleg az ugrást jelenti és nem valami új dolgot jelölnek a régi névvel. A Batmanhez meg jó filmnézést, AKKORA nagy filmet rég nem láttam (utoljára a Hotel Ruanda ütött nálam ennyire)...
  • spike0007
    #1800
    A Turbo Boost-nak meg csak a végét muattaták azért minden poént nem lőnek le!:))
  • spike0007
    #1799
    Szombaton néztem meg az a film egy isten! Háát az eddigiek alapján jó effektek lesznek a Knight Riderben! Amikor KITT keresztbefordul a kamion előtt a kamionról az original kamion jutott az eszembe az alapítványé!:))
  • KnightRider
    #1798

    Na Erről beszélek, kéremszépen, ez itt most Knight Rider volt!

    Amúgy... azt nem bánnám, ha olyan effektek lennének benne, mint a The Dark Knightban. Ma láttam és még mindig a hatása alatt vagyok...
  • Ryder7
    #1797
    KITT-től még az is kitelik, hogy amikor nincs semmi dolga Nicoval öli a zsarukat a GTA4-ben.
  • Szabi1991
    #1796
    viszont KITT akkor már GTA4-ezet :p
  • Magoo
    #1795
    szöveg:
    -Ez nem a GTA4 KITT!
    -Tudom! Én sokkal szórakoztatóbb vagyok!

    kb... :) szóval nem azt mondta :D
  • kill3r21
    #1794
    kis rockstar reklám :D KITT tudásához belehet irni....Beépitett Playstation 3 :D
  • Szabi1991
    #1793
    oké, szal nem csak én halottam félre.. :D
  • Bullitt
    #1792
    Jól hallottam, hogy a GTA4-et is tudja KITT futtatni? XD
  • Istencsászár
    #1791
    akarom!!!!!
  • Szabi1991
    #1790
    [center]
  • Shiwo
    #1789
    majd akkor sírj, ha 4 méteres robottá változik :)

    amúgy mikor is jelent meg a KR ? 1982-ben. Mik jelentek meg ekkoriban ? mad max 2, szárnyas fejvadász, E T ,... számítástechnika még "gyerekcipőbe" járt, a PC '81-ben jelent meg...ekkoriban egy auto, mely beszél, mesterséges intelligenciája van, képes videókat tárolni jó minőségben, ugrat, sofőr nélkül megy, stb. legalább annyira futurisztikusnak és képtelennek hatott, mint most a komolyabb alakváltás és nanotechnológia
  • Istencsászár
    #1788
    ennek semmi köze a tránszfórmerszhez, kár ezzel hasonlítgatni...
  • Norberto91
    #1787
    Figyelj, ma megnézed, akkor már a Taxi 4 -be is a kocsi, már így változott át(majdnem). Ne hogy már egy taxi többet tudjon Kitt -nél:D
  • spike0007
    #1786
    Mondtam Én hogy jó lesz az uj nanotech átalakulás és hogy amit korábban láttunk csak animációszerű átalakulás volt! Ez valóban jól néz ki!
  • Orionk
    #1785
    Ez jól néz ki? Jesszusom....
    Ez katasztrófa!


    Persze én is azt mondanám, hogy jól néz ki, sőt isteni lett, meg minden, HA ez egy transformers sorozat lenne. De nem az, ez a régi KITT folytatása akarna lenni, de nem ugy alakul.

    Számomra az látszik, hogy a rendező nem feléleszteni akarja a Knight Rider sorozatot, hanem csak pénzre van szüksége, és ennek érdekében összedobott valami sza* ságot
  • KnightRider
    #1784

    Na EZ jól néz ki! Nem olyan blokkos, darabos, bugos-lagos szörnyedvény! Egyedül a fél pillanat alatt kipattanó légbeömlő nézett ki hülyén.

    Alakul ez, hölgyeim és uraim (vannak itt egyáltalán hölgyek? ;) ), mint púpos gyerek a prés alatt!
  • Istencsászár
    #1783
    teljesen jóóóó ez az átalakulás, annyival gyorsabb és modernebb mint amennyi idő eltelt a két sorozat közt, amennyivel a technológia fejlődött és amennyivel előre mutat manapság:)
  • Bullitt
    #1782
    "Transformed" promó:
  • Istencsászár
    #1781
    Naja azon senki nem akad fenn hogy a semmiből ott terem egy hátsó szárny meg egyebek:)
  • spike0007
    #1780
    A lényeg hogy az az átalakulás jó volt ez meg még jobb és részletesebb! A kerekeit meg azért tudja növelni meg a motort meg formáját mert nanotechnológiát használ! De ez már egy másfajta módosított nanotechnológia! De a sorozatból majd ugyis kiderül!:)
  • spike0007
    #1779
    A pilotban lévő átalakulás= Venom szimbióta!! Eredeti tényleg!:)
  • Bullitt
    #1778
    Transformers jó, de kitalálhattak volna valami eredetibbet és nem lenyúlni az évtizedes dolgokat. A pilotban látható átalakulás még mindig eredetibb volt, mint ez, egyszerűen így csak egy koppincs.
  • spike0007
    #1777
    Na ugye hogy jó film volt a Transformers! Szabi véleményt nyílvánítani persze hogy lehet! De az nem tetszik nekem hogy megy a nagy dobálózás hogy ez meg az így nem jó meg ugy nem jó, ugy hogy láttunk 1 percet a filmből! Én általában az egész film alapján döntöm el hogy mit teszik és mi nem és nem előzetesek alapján. Azok csak arra jók hogy felkeltsék a figyelmünket! KnightRider szerintem itt is meg lesz magyarázva minden, csak türelem!:)
  • Szabi1991
    #1776
    a Transformers jó film, a 2. részét is nagyon várom...

    de nem kéne ennyire összekeverni a 2-t, ha meg nem írhatjuk le a véleményünket, akkor zárható a topik...