4495
  • SlayR
    #1855
    az ellen konkrétan semmi csak ahogy ő hordta :DD
  • DJ Skyline
    #1854
    hát azért Gareth Knight nem a jószívéről volt híres :)
  • KnightRider
    #1853

    Mi kivetnivalód van a bőrdzseki, t-shirt, farmernadrág kombó ellen? Én is azt hordom :D
  • SlayR
    #1852
    Hát őszintén szólva én a régi knight ridert márcsak az öltözködés miatt is vígjátéknak tudom nézni....és sztem az új nagyon jólesz kemény bűnözők ellen kemény jófiúk kellenek :)
  • KnightRider
    #1851

    Ugye? Sehol egy mosoly!

    Az a kockafejű ipse Graiman jobbján imán elmehetne bad guy of the weeknek...
  • Bullitt
    #1850
    De csúnyán néznek, mintha ők lennének a rosszfiúk... XD
  • KnightRider
    #1849

    Én még néztem Junoszty tévén Knight Ridert. A mai napig emlékszem, éppen "Az elveszett autó" (S3, Lost Knight) ment...

    Igazából megvolt annak is a varázsa. Néha visszasírom. Ilyen lapostévét nem is vennék, amíg csak lehet, CRT tévé kell. A laposak színeiben van valami természetellenes. Szóval, ha lehet, én maradnék a fekete-fehér Junosztynál, ha még sugároznának Secamban...
  • SlayR
    #1848
    Régebben jóvolt a feketefehér tv is most viszont nemhiszem szívesen néznéd rajta a knight ridert :P
  • KnightRider
    #1847

    Az új csapat:



    Nekem a régi Michael-Kitt-Devon-Bonnie felállás szimpatikusabb volt, ezek itt olyan emberevő formák...
  • KnightRider
    #1846

    Figyu, nem akarom elkopogni, de Wannabegeorge-tól meg fogom kapni a Kitt mesh-t. Az igazi Kittet. Esetleg renderelhetnék vele valami jó képet...
  • Bullitt
    #1845
    Jó az új kezdőlapja a KRO-nak, mit szólnátok, ha lecserélnénk erre a bannert? Kicsit esetleg át is alakíthatnánk, így lilásra akár. Ha kell összedobom :D
  • spike0007
    #1844
    Jóvaaan de attól még amcsi sorozat!:))
  • KnightRider
    #1843

    Nem értek egyet. Az eredeti sorozat Amerikában sosem volt népszerű, Európában és Ázsiában hódított. A kocsi (mármint a hagyományos TA meg Mustang) amerikai gyártmány, de a vázat Kanadában, az elektronikát Japánban, a fejlettebb mechanikus alkatrészeket Németországban gyártják. Persze amerikai elvbarátaink ezt nem szeretik beismerni...
  • spike0007
    #1842
    Ezt nem tudtam! De akkor is amerikai ikon!:)
  • spike0007
    #1841
    Nagyon baba!! A Knightrideronline.com nyitólapján fenne van a két KITT egymás mellett!!:) (KI2T ÉS KI3T) mEG FENN VAN EZ A VIDEÓ JOBB MINŐSÉGBAN!:)
  • KnightRider
    #1840

    Szép, szép, csak már megint Jingoism . Amerikai ikon? A Knight Rider legnagyobb rajongótábora, akár hiszitak, akár nem, Pakisztánban van. Ennyit az amerikai álomról...
  • Szabi1991
    #1839
    [center]
  • Conny29
    #1838
    Megvalósíthatóságilag bonyolult,hiszen ahhoz hogy a kis nanorobotok egy új alakot rakjanak össze,amit egy központi számítógép vezérel hihetetlen sok számításra van szükség,amit hihetetlen gyorsasággal kéne kiszámítani,szerintem ezt a mai számítógépek nem tudnák,tök mindegy hány magos procit csinálnak 8 magosat 80 magosat vagy 800 magosat. Tehát ehhez új megoldásra van szükség,amit a mai technika már kutat,lévén quantum-computer.De ez ma még tényleg gyerek cipőben jár,a róla szóló hírek is elég szűkszavúak.
    De a filmek világában az alakváltás a T2 óta nem újdonság.

    Ami pedig az antigravitációt illeti,a megvalósítása kész van,keress csak rá nyugodtan a neten, a google-on,akár kép szerint is,úgy mint "lifter".Egyszerű kis szerkezet amibe áramot vezetve lebeg a föld felett.
    Persze ez a mai embernek nagyon újnak idegennek tűnhet.Vagy el sem hiszi hogy már létezik.


    Dehát ez persze nem túl publikus,hisz az olajkartellek bezárhatnának.
    De megértem ha túl sci-fisnek véled,a star trek is azért lett egyre népszerűtlen,mert kevés volt benne a cselekmény,a látvány,sok volt benne a techno-blabla,amit mondjuk kevesen értettek,vagy érdekelte őket.

    De ezt csak példának mondtam,vagy megoldásként,mert a mai embernek már kevésbé lehet beadni hogy egy auto sűrített levegőt kilövelve repülni fog a levegőben.Esetleg gyorsabban megy,de nem fog felemelkedni a földről.
  • spike0007
    #1837
    Promó képek
  • spike0007
    #1836
    Azért a nanotechnológia meg az alakváltás új dolog! Meg szerintem lesz még jópár ujdonság!:) Igen amiről a végén írtál az már nagyon sci-fis lenne!:)
  • Conny29
    #1835
    Igen,dehát Glen A. Larson ezt ugynézki másképp gondolja.
    Hamár mozifilmre viszi KITT-et legalább egy ütős új történet keretében tenné,és a kocsi legalább hasonlíthatna a régi Trans-Am-re.Merthát az volt az igazi Knight Rider,azzal az egyedi vörös futófényével.

    Remélem ez az új sorozat nem jut a TKR sorsára,az elég gagyi volt,ebbe látszólag azért több pénzt ölnek.
    Kár azon gondolkodni az új KITT hány darabból rakja össze majd magát,a KR sosem arról volt híres hogy minden hihető volt benne,de ezért szerettük.
    Habár ami 80-as években csoda volt,mint a beszélő computer,nyomkövető,ma már mindenki kocsijába benne van,pl beszélő gps.
    Valójában a mai kor emberének már nemsok újdonsággak tudnak szolgálni a filmek, rengeteg lehetőséget újdonságot már bemutattak a filmek,és szinte minden újdonság a kezünkben van amit KITT is használhat,internet,gps,felturbózott verda,kivéve talán a nanotechnológiát,meg a mesterséges intelligenciát, ez még mindig egy lehetőség.
    Nehéz olyan dolgokat találni ami a nézőket csodálkozásra készteti.
    A még nem kivitelezett de ma még meg azért nem valósított turbó ugrásra is már legyintenek,ezt a régi is tudta.
    Esetleg hogy hihetőbb legyen,de mégis hihetetlen belevehetnék az antigravitásiós tolóerő generátort vagy a quantum computert,amin már a tudomány is dolgozik,és ha megvalósítják,valóra válik a mesterséges intelligencia,nem lesz kód amit fel ne tudna törni,és pillanatok alatt képes lenne átfésülni az egész világhálót ez a gép.Ez komoly,nem kellene a gépekbe külön grafikus proci,valóságszintűek lehetnének a játékok,hihetetlen lehetőségek rejlenek a quantum computerekben.
    Vagy ez már nagyon Star Trek-es Knight Rider lenne?:-)
  • spike0007
    #1834
    Szia Conny! Hát pontosan ez az amitől én is félek hogy a mozifilmet jóval előbb kellett volna megcsinálni.Ezt már jópárszor megemlítettem én is! Meg hogy a Knight Rider ugy jó mint sorozat! Ugy nagyon!!:) Mint mozifilm...pfff ugy szerintem se várható nagy siker. De majd megltájuk én örülnék ha film is sikeres lenne! A sorozatot viszont sikeresnek várom szerintem addigra egy kiforrott sorozat lesz ahogy Te is mondtad!:)
  • Conny29
    #1833
    Oh,köszönöm szépen! Ezt nemis tudtam,én meg az ACDSee 9 Photo Managerrel szerencsétlenkedtem:-(

    Azért arra nagyon kíváncsi leszek mekkora nézettsége lesz a 2010-es nagy Knight Rider mozifilmnek, mikor már hozzá lesznek a népek szokva a 2008-as új(?) KITT-hez, meg a Mustanghoz, meg addigra a sorozat is kikerekedik, erre megint előszednek majd egy újabb szuperformás sportjárgányt, meg újraforgatják a 82es sorozat kezdőfilmjét.
    Ez kb olyan mintha a Dallas-t forgatnák újra.Történet,mondanivaló ugyanaz,csak a szereplők mások,nem gondolhatják komolyan hogy sikere lesz...:-S
  • unisol1
    #1832
    Hi. Én spec. a BSPlayert használom, az a filmkockát fényképezi, a P (photo) megnyomásával! A program könyvtárába menti, ahova telepítetted...
    Üdv!
  • Conny29
    #1831
    Sziasztok!
    Knight Rider,lenne egy kérdésem:

    Én is szeretnék ilyen képeket csinálni,amit te is felraktál nekem ide, filmből kiszedni és jpg-ben elmenteni,ezt melyik programmal tudom megtenni?a screenshot erre nem jó,nem fényképezi le a filmet csak az asztalt:(
  • Szabi1991
    #1830
    nem :p
  • unisol1
    #1829
    Hi. A fenti képet le tom szedni valahonnan? Mer'innen nem megy (gondolom nem véletlenül...
  • unisol1
    #1828
    Jah, extrának vehető a KR 2000 film! Ennyi extra van...
  • unisol1
    #1827
    Az attól függ! Tescoban 15-ért láttam (LOL :-) ), Media Marktban 9-ért, na ez még nem érte meg nekem se, mert ilyen-olyan tv-s verzió megvan! De debreceni CORA-ban, (nemtomm hogy lehetett) 4 ropiért láttam, na ez már megfontolandó!
    Hát, extra ugyan tényleg nuku, a képarány meg a hang adott ugye, de legalább van eredeti meg magyar hang is, meg magyar felirat! Ez már nagyon jó! Ennyit megér, remélem jön még tovább (de ennyiért azért...)
  • Bullitt
    #1826
    Szeged Plaza-ban az Alexandriában lehet még kapni, de nem vettem meg, mert azt hallottam, hogy pocsék kiadás és nem éri meg a pénzét.
  • unisol1
    #1825
    Hú, de vágod a témát! :-)
    Jaja, onnan olvastam. Ó, mit meg nem adnék azért a részért (szezonért...). Ha valamelyik alternatív dimenzióban megcsinálták, oda ellátogatnék szívesen...! :-)
    Ha alig lehet kapni, gondolom volt rá kereslet rendesen (vagy olyan keveset adtak ki...?)! Akkor csak meglátja benne valaki az üzletet! Én 2 Media Markban is láttam (1 hónapja még Tescoban is), de végül Cora-ban sikerült rátenni a kezem (ott össz. 2 volt).
    Köszi a hasznos infókat! :-)
  • KnightRider
    #1824

    Jé, ezt a magyar wikiről olvastad? Mert még én írtam :D És igaz, mert a Hasselhoff által még a békeidőkben elmondottak alapján az ötödik évad nyitójában Karr megint visszajön és állítólag Bonnie is meghalt olna (új bögyös gépészcsaj lett volna várható?).

    A DVDről meg: a jogdíj márciusig (asszem) az Intercomé volt, de lejárt és slussz. Most kallódik, így nem jelenhetnek meg a többi évadok, míg valaki meg nem veszi MOn a jogdíjat és kiadja a KRt. Az első évadot meg alig lehet már megtalálni, netről nem lehet rendelni, Librikben láttam egy-egy dobozzal...

  • unisol1
    #1823
    Uhh, az király lenne! A (gyengus) TKR-ben is a legjobb rész a KRO-s volt...
    KARR-al nem nagyon nyúlnának mellé, ami köti a TOS-hoz (ú, nem gondoltam, hogy KR-nél is kell majd ezt használni) az a régi rajongókat tuti vonzza...
    :-)
  • spike0007
    #1822
    Tervezik a soriban hogy visszahozzák KARR-t!:)
  • unisol1
    #1821
    " Tervezett második visszatérés Előzetes tervek alapján Karr ismét visszatért volna a Knight Rider soha meg nem valósult ötödik évadjában, mint a két órás nyitó epizód főellensége."

    Ó, erről még nem is tudtam! Most aztán végleg elkeseredtem, bár folytatták folna... Vagy legalább 1-2 filmmel (oroginal, nem KR 2000)!
    Biztos sokaknak nem tetszene, de én imádnám, ha 1 részben visszatérne KARR, úgy, ahogy volt (vagy modernbe, csak a CPU maradna) KIT(hree)T ellen! Nyammmmi...
    Ö, tudtok valamit további magyar DVD megjelenésről?
    Thanx!
  • KnightRider
    #1820

    KR2008, 7-ik epizód script. Csak saját felelősségre olvasd!
  • whiskeyman
    #1819
    én is akarok egy ilyet :D
  • KnightRider
    #1818

    Örülök, hogy segíthettem :D
  • Conny29
    #1817
    Köszönöm szépen Knight Rider!
    Ezek nagyon jók!
  • KnightRider
    #1816

    K4000