4495
  • kill3r21
    #1895
    flash formában már nekem lentvan az elsö rész! (Nem a pilot) ha gondoljűátok feltöltöm, minösége se olyan rossz webrip :)
  • Conny29
    #1894
    Ami azt illeti a zene túl rockos, túl erős, nem tetszik, szerintem rossz hallgatni, nincs rendesen megkomponálva,mint a réginek a zenéi.
    Számos remixe készült az intro zenének,kár hogy nem használták.
    Igenis megcsinálhatták volna úgy mint az eredetit, vagy legalábbis hasonlóra, emberi szereplőket is felvonultatva, hisz a csapat is része a knight rider-nek.
    A film szerintem jó, még csiszolni kell a többin.

  • KnightRider
    #1893

    Hmmm... Kissé túl gyors. De azért az tetszik, hogy nagy vonalakban követi az eredeti intrót. Az hiányzik, hogy az emberi szereplőket csak névben említik meg és az is furcsa, hogy elég kis betűkkel írják ki, hogy Knight Rider. Szerintem megcsinálhatták volna olyannak, mint a régiben: Kitt a sivatagban, oldalról, fölötte a cím, persze ezzel az "Earth" betűtípussal...
  • Szabi1991
    #1892
    [center]
  • KnightRider
    #1891

    Ez kb. olyan, mint hogy a TOS (nocsak, most már nem csak a Star Trekkel kapcsolatban használhatjuk eme kedves kis mozaikszót ;) ) második évados intrójában benne volt a második évad összes Turbo Boostja...
  • Bullitt
    #1890
    Hm.. egy csomó jelenet benne sincs az első részben, mondjuk nyilván vegyítették a többivel.
  • spike0007
    #1889
    cSak legyen már 24-e!:)
  • spike0007
    #1888
    http://uk.youtube.com/watch?v=UzyGUUAOWsA
    Finom!:)
  • Bullitt
    #1887
    Ez is promóció. Aki megnézi, és tetszik neki az nyilván a TV-ben is újra megnézi majd jobb minőségben, szóval hasznos azért a számukra. Tőlünk elvileg illegális nézni, mivel nincs itthon jogtulajdonosa, de trükközéssel meg lehet csinálni :D
  • KRhu
    #1886
    Jó, jó, csak azt nem értem, hogy miért nézhető meg a tv-premier előtt az epizód. Ez legális, azaz online Amerikában elérhetővé tették a készítők a premier előtt? Ez nekik miért jó?
  • spike0007
    #1885
    A Knightrideronline.com fórumán a vérbeli rajongók is dicsérik nagyon az első részt!:))ÁÁÁ még várni kell egy hetet!
  • KnightRider
    #1884

    Még nem letölthető. Hulu.com-on amcsi IP-címmel nézhető...
  • KRhu
    #1883
    Irgum-burgum. :) Egy hülye kérdés: hogy lehetséges az, hogy a tv-premier elött már letölthető?
  • Bullitt
    #1882
    Hopp, elnézést kérek, teljesen elfelejtettem használni. Mégegyszer elnézést mindenkitől.
  • KnightRider
    #1881

    Én megvárom 24-ét, akkor majd HD-ben *khmmmletöltömkhmm* és úgy nézem meg ;)

    Amúgy: most mint a húdehivatalos fórumházigzda kérnék mindenkit: minden új résznél, légyszi, használjátok a Spoiler tageket. Én is fogom, úttörő becsületszavamra.


    Előre is köszönöm minden Knight Rider rajongónak!
  • Bullitt
    #1880
    Ma megnéztem az új részt, mert már fenn van neten. ITT MEGTEKINTHETŐ
    DE!! Kell hozzá egy progi, mivel amcsi IP-ről tudjátok csak megnézni. Én a Hotspot Shield-et használtam, ha rákerestek google-n egyből kidobja.

    A részről, spoileresen:
    ÁÁ sztem nagyon nagy volt. Ami irritált, az az, hogy csak egyszer volt turbo boost, viszont a megvalósítása szerintem remek ötlet. Az Attack KITT-et pedig már meg is szoktam, a terepjárósdit szintúgy. Ami még zavart, az a sok green boxos vezetéses felvétel. Spórolnak ugyebár :D
    Az se volt a legjobban megoldva, ahogyan Mike Traceur végül Michael Knight lett. De egyébként maga a film és a megvalósítás remek volt, és hű a régi sorozathoz. Voltak poénok, most nem példáznék, mert amíg nem nézitek meg, úgysem értenétek. KITT scannerje ugyanakkor a régi KITT-hez hasonló hangot ad ki. Én teljesen meg voltam vele elégedve, végig pörgött az egész, nekem bejött. A sztori is igazán jó lett, mert a történet nem záródott le, Mike múltja az, ami az évadban fontos szerepet fog játszani.
    Szóval nálam 8/10. :)
  • Bullitt
    #1879
    Hát..manapság azért rendesen költséges az útlezárás főleg amcsiban, nyilván így próbálnak a kiadásokon csökkenteni.
  • KRhu
    #1878
    Én meg már azt hittem, hogy a 80-as évek végeztével lezártuk a blue boxos auto vezetést. :S Sőt... még a pilot film forgatásán hogy büszkélkettek a készítők, hogy ők mindent élőben vesznek fel az autóban, a maga valójában. (Tetőn át kormányzott autó). Kár, hogy ez az egész varázs elveszett a sorozatra, és már minden digitális, meg számítógépes animáció, trükk, ami sajna nem mindig túl realisztikus. :S
    (így zárójelben azért megjegyzem, hogy bár az eredeti kr is 80-as évek, de egy autós jelenetet sem vittek blue box-os vetített háttér elé...)
  • Bullitt
    #1877
    Na ez a tréler tetszik. Két fegyveres áll:
    "Step away from the car!"
    "Dude, the car's talking to us!"
  • Szabi1991
    #1876
    [center]
  • spike0007
    #1875
    Új Vidi
  • Szabi1991
    #1874
    [center]
  • KRhu
    #1873
    Hát dikk má, tetvérem! Ez jóó voot! De a szigoran titkos ENBIICII forrás má nem titkos máá. Háát most méét kellett elárulnod testvérem? :D

  • spike0007
    #1872
    Ez csak reklámfogás volt!!:)) Megjátszott doldog! Ha meg lenyúlták tuti van még tartalék belőle, bár az tény hogy akkor nagyon bénák voltak!:))
  • KnightRider
    #1871

    A jelenet a következőképpen zajlott (szigorúan titkos NBC forrásból tudom :D )

    Bemondó: Tisztelt hölgyeim és uraim, íme, az NBC legújabb üdvőskéje, az új Knight Rider!
    Etnikumi #1: Há' dikk mán, Gazsi, mekkora fém má!
    Etnikumi #2: Há' a gyivó szaporázza Zsiga! Bugázzuk!
    Etnikumi #1: Te viszed, én szólok az átvevőnek!

    Etnikumi 2 beugrik a nyitott kocsiba.

    Kitt: Önnek nincs jogosultsága a jármű fedélzetén tartózkodnia. Kérem, szálljon ki.
    Etnikumi #2: Pofád lapos!
    Rálép a gázra.
    Kitt: Amennyiben nem áll meg, kénytelen leszek ellenlépéseket foganatosítani!
    Etnikumi #2: Há' ne fenyegessé', te fasiszta disznó! Hallják, fenyegeti a kisebbségit?!
    Kitt: Na jó, maga akarta...
    Műszerfalon felvillan egy kapcsoló: A.G.B.
    Entikumi #2: Há' mi az, hogy Ágébé?
    Kitt: No lám, tud olvasni! Lenyűgöző! A.G.B., mint Anti Gipsy Beam.

    FX shot: Kitten belül nagy fényesség.

    Kitt megáll, Michael futva ér oda.

    Michael: Pajti, jól vagy?
    Kitt: Semmi bajom, Michael. A modern technológia védelmét élvezem.

    Kinyílik az ajtó, por kavarog odabenn. Műszerfalon kapcsoló villan: Auto Vacuum. A por elszivárog. Michael beszáll, elhajtanak.

    Zene, végefőcím.


    Így volt! Úttörő becsszóra :D
  • Szabi1991
    #1870
    gondolom csak reklámfogás, de ha nem akkor qva ciki xDDDD
  • Istencsászár
    #1869
    lol?
  • KnightRider
    #1868

    Ellopták!!!



    Mondjuk ha ez kicsiny hazánkban történt volna, ellopták volna még a aszfaltot is, amin állt...
  • spike0007
    #1867
    Mert valószínűleg az a plakát korábban készült!:)
  • Ryder7
    #1866
    széép. de a másodikon miért van februári dátum?
  • spike0007
    #1865
    Kedvcsináló 2
  • spike0007
    #1864
    Kedvcsináló
  • spike0007
    #1863
  • Szabi1991
    #1862
  • Szabi1991
    #1861
    [center]
  • KnightRider
    #1860

    Jól van, hát Vitéz Nagybányai Horthy Miklósnak, Magyarország Őfőméltóságú Kormányzójának, Szeged és Otranto Hercegének (ez utóbbi címet IV. Károlytól kapta!) is ki volt varrva a jobb karja. Tényleg! LOL!!!

    Amúgy szerintem ez a tetkó a történet miatt lesz, valami katonai jellegű dolog. Mivel a regular sorozat első részében Michael egy régi katonatársával találkozik, lehet, hogy megmlítik. KB, mint a Lostban Jack tetkóját. Vagy már megint túlkombinálom? ;)


  • Bullitt
    #1859
    Most nézem Justinkának még tetkója is van a jobb karján. Real Ganxta XXD
  • Conny29
    #1858
    Nincs véletlenül Knight Rider képernyővédőtök?
  • Conny29
    #1857
    Aki meg akarja szerezni az első évadot eredetileg hivatalosan kiadott dvd-ken,a vaterán láttam fenn,nemis drágáért,kb 5e.ért.
  • SlayR
    #1856
    abban is van valami bár mondjuk annyi volt a bajom néha nagyon belemélyültek a Michael így sír nagy totálba dologba :D