4495
  • wander01
    #1935
    azt hittem lesz egy nivos, a mai sorik szinvonalának megfelelő megvalositás (a pilotbol ugyanis ez jött le), de hatalmas gagyiparádé lett belőle. a pilotra még azt is mondhtanám hogy realitásközeli volt kissé, de ez nevetséges :) vipera kettőfél, hajrá gagyizzunk. köv részt megnézem még, de sztem ott lesz a vége.
  • spike0007
    #1934
    Ugyanmár méghogy a pilot jobb volt? Egy fenét! Ez a nap vicce! A pilot az első részhez képest egy unalmas ...valami volt! Tetszett, de az első rész magasan veri minden tekintetben! Ez az első rész végre Knight Rider volt!!!
  • wander01
    #1933
    nos. megnéztem ezt az első részt. a véleményem, hogy a rendezőnek egyenként kéne letördelni az ujjait, majd a kezeit, utána a lábát, majd levágnám a füleit is. a pilot után hatalmas várakozással tekintettem a dolog elé, mert az zseniális volt. jol nézett ki, jo volt a sztori, jok voltak a karakterek. nem volt tulgagyizva. ehhez képest ez az s01e01... legszivesebben sirtam volna. gagyizásban alulrol veri azt a viperának nevezett undorito okádék szarkupacot. könyörgöm mi az a sok led. meg az előkerülő ballonos gumik. meg a terepjárová alakulás. elhiszem hogy hightechnek kell lennie de ez már nagyon sok. meg az az shapechange a parkoloban. hogy néz ki a kocsi? sok led, ormotlanul gusztustalan beömlő, nevetséges kerekek és szárny. Bődületesen el lett baszva, én meg rájöttem hogy tul sokat vártam. no comment. még egy rész esélyt kap, ha az is ilyen lesz, örökre süllyesztő. pedig az eredeti sorinak minden részét láttam. kár érte. R.I.P.
  • DJ Skyline
    #1932
    vajon hány Spykert használtak el a forgatás során? :D mikor a latin csajszi megérkezik a hídnál, Májkot kicsit megagyalja, és elhajt, hát majdnem megtalálta a járdaszegélyt az autó :D sőtt szerintem egy kicsit meg is kapta a gumi a szegélyt, jól kicentizték ezt a jelenetet :D
  • Bullitt
    #1931
    Az se elhanyagolható, hogy kitt a beszélgetést felvette és lehet, meg is mutatja főhősünknek..
  • spike0007
    #1930
    Az jutott eszembe, hogy mikor kiderül a turpisság nem-e akkor fog Mike segítséget kérni az apjától! Lelép KI3T-tel és összefog KI2T-tel és Michaellel hogy rendbetegyék az alapítványt! Egy biztos Torresnél nagyon bűzlik valami! Majd kiderül! Előbb utóbb ugyis visszatérnek Mike emlékei!:) KITT meg segít neki ebben!
  • spike0007
    #1929
    Torres valami nagyon nagy susmust követhetett el, nem lennék a helyében mikor Michael megtudja az igazat!:))) Graiman meg fél hogy Michael kilép és ezért nem szól! Szerintem. Szóval érdekes lesz a dolog ilyen szempontból is!
  • DJ Skyline
    #1928
    igazából most is magányos farkasok, csak olyan főhadiszállás van mögöttük hogy ihajj :D persze biztos a régi sorozatban is televolt háttéremberekkel az alapítvány, de valahogy úgy tűnt mintha az egészben összesen csak Devon, Májkel', KITT, és az akutális szerelőleány Bonnie vagy April lenne. na meg később RC
  • Bullitt
    #1927
    Olvastam én is, jó lett és egyet is értek vele.

    Nekem ezzel az egésszel kapcsolatban vmiért olyan sejtésem van, hogy előbb-utóbb kiderül ugyebár a Graiman és Torres turpisság és TALÁN Mike és KITT "kilép" a KR-ből és megint lesz egy magányos páros. Vmi ilyesmit simán el tudnék képzelni és sztem simán jó lenne, ha nem egy Team Knight Rider-t látnánk egy autóval.
  • spike0007
    #1926
    Basszus elnézést! A spoiler utáni és a spoiler vége közötti részt el ne olvassátok! Csak aki már látta! Segítséget szeretnék kérni a spoiler tag használatára! Köszi!
  • spike0007
    #1925
    A cikk jó és az első rész meg kiváló lett! A pilotnál ezerszer jobb és a Knight Rider hangulatot végig lehetett érezni! A pilotban csak helyenként!
    Spoiler:
    KITT mikor át akarta törni a falat hogy mentse Mikeot meg Saraht meg a Turbo, meg ahogy cikáztal az úton, meg a végén a titkos adatokba belenézett hogy segítsen Mikenak és persze figyelt Graimanra és a főnökre! Úgy volt jó az egész ahogy volt! Spoiler vége.
    Kicsit sötét hangulatú a vége de amugy nagyon jónak igérkezik a sori! Volt amit nem értettem majd HD-ben magyar felirattal is megnézem!:)
    De szuper lett! Egyetértek SlayR-el kezd elindulni egyfajta történetszál magán a sztorin belül! A Knight Rider végre visszatért!:))
  • SlayR
    #1924
    Gratula előszőr is a cikkhez másodsorba....én még mindig azt tudnám írni amit eddigis mondhatni ez a sorozat a mostani mondhatni valóságot tárja fel nincsenek már mesébe illő feketeautónjáró lovagok nincsenek gyorsan eltüntethető ellenfelek szerteágazó összeesküvések folynak mint a valóságban is...őszintén szólva szerintem a régi dolgokat már nagyon meseszerű lett volna visszahozni itt gondolom sokan máshogy fogják látni de szerintem ez legalább kiépít egy sztorit.
  • DJ Skyline
    #1923
    ja, és a kommentbemben is akad 1-2 spoiler veszélyes rész :) óvatosan vele
  • DJ Skyline
    #1922
    jó kis cikk köszönjük szépen. nálam kicsit a Száguldó viperára hajaz ez az egész. ott is van egy ilyen hi-tech csúcslabor, meg egy alakváltó autó. olvastam amúgy hogy a Halálos iramban írója is munkálkodik a sorozaton, nem csodálkozom már hogy KITT miért lett ilyen show car :) az alvázon lévő KR felirat tényleg beteg, minek :| na mind1 most ez van
  • KnightRider
    #1921

    Kommentárom az első epizódhoz. Fokozottan spoilerveszélyes!
  • Ryder7
    #1920
    ja. vagy egy kicsit visszaolvasol és meglesed online vagy torrent...
  • KnightRider
    #1919

    Knight Rider Online és Knight Rider.hu

    Youtube-on is van fönn egy csomó videó az új Kittről (a régiről is :D )
  • II Rocky II
    #1918
    huh most vettem észre,hogy 4 nap és jön a sori =D
  • Orionk
    #1917
    Sziasztok!

    Én még csak most kezdem olvasgatni ezt a topic-ot.

    Tudtok ajánlani internet oldalakat, ahol az uj kitt-ről lehet majd letölteni a promo-kat, stb...

    Magyar oldal is gondolom, hogy van már...
  • Bullitt
    #1916
    Nyilván a nanotechnológiára gondol, ami végülis sejt szintű dolog. Szóval nanosejtekből áll KITT valószínűleg, amik elég jól tűrik a fizikai hatásokat ezek szerint.
  • KnightRider
    #1915

    Na, megnéztem, kétszer, megírtam a kritikát, remélem, fölkerül a KR.hu-ra. Akkor belinkelem :D

    És itt egy kis spoileres kérdés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hölgyek-urak (vannak itt hölgyek?), feldobom a hét magas labdáját: mikor Kitt lángol, Billy azt mondja: a rakéta üzemanyaga összeforrt Kitt bioanyagával. Ezek szerint az új Kitt szerves alapú anyagból készült? Várom a geekhez méltó ötleteket!


  • DJ Skyline
    #1914
    ja, lemaradt: forrás
  • DJ Skyline
    #1913
    "Turbo Boost - Used in most episodes, a series of rear mounted undercarriage rocket motors allows KITT to accelerate to incredible speeds in excess of 200 mph. When activated in combination with the Trajectory Guidance System and a pair of rocket motors mounted just behind the front tires that lifted the front of the car, KITT could jump 40 feet into the air and pass over obstacles in the road. The system also allowed KITT added power whenever he had to maneuver heavy objects such as pushing a heavy boulder off a cliff, or pulling a large vehicle out of danger. The boosters could fire forward or backward."

    röviden és tömören: KITT hátsó részére felhegesztettek rakéta motorokat, aminek segítségével feltudott gyorsulni. mikor a "Trajectory Guidance" rendszerrel együtt lett aktválva akkor a rakéták felemelték KITT elejét

  • DJ Skyline
    #1912
    köszi a linket, beletekergettem most. nem tűnik rossznak, szépek benne a "nénik". bár szerintem kicsit elvannak húzva a dolgok, ég az autó beletekerek még mindíg ég, tekerem még ég mindíg...vagy üldözi a kék Spykert, belegörgetek kicsit még mindíg üldözi, tekerem még mindíg üldözi, stb. de mondom nem tűnik rossznak, bár a Mustangból GMC terepjáró nekem kicsit erős, de emészthető :) az attack mode külső még mindíg nem fogott meg (amúgy az ötlet jó csak a végeredmény sok [nekem]). hát igazából egyet kell értsek azzal a régi gondolattal ami itt felvetődött, hogy most lehet futurisztikus így, na de ha 82-ben lettem volna 21 éves akkor meg az akkori KITT lett volna túl futurisztikus, elképzelhetetlen.
  • Bullitt
    #1911
    Szerintem sincs vele semmi gond, ez ésszerű megoldás volt. Mondjuk valóságban ugye nehézkesen történne meg, de a régi KITT meg magától repült, azt senki nem tudja, mitől ugrott.
  • KnightRider
    #1910

    Na, mindjárt megnézem, utána írom a kritikát :D
  • SlayR
    #1909
    Szerintem kellemes az első rész itt ott észlelek még mondhatni kisebb nagyobb kapkodásokat de szerintem idővel ez csak jobb lehet hajrá hajrá csak így tovább! :)
  • spike0007
    #1908
    De jó ám! De még mennyire jó megoldás!:) Még nem láttam a filmet én megvárom a HD-t. Alig várom hogy lássam az egész Turbo Boost folyamatot!:)
  • Istencsászár
    #1907
    "A Turbo Boost elég gagyi volt, hogy a kipufogót használja rakétának :)"

    szvsz baromi jó megoldás:)
  • zoliii
    #1906
    Szerintem meg nagyon ratyi lett az első rész.
    A Turbo Boost elég gagyi volt, hogy a kipufogót használja rakétának :)
    Az SPM fokozatnál nem értem, hogy miért kellett a szép Ford Mustangból
    egy giccses autót kreálni. A sima KITT változat lett jó az új sorozatban.
    A bemutató jó, meg a csajszi.
  • Bullitt
    #1905
    Kis telhetetlen XD
  • Istencsászár
    #1904
    Pöpec a Turbo Boost :)
  • spike0007
    #1903
    Hát ez nagyon állat lett! Szuper az új intró!:)) Fülig ér a szám! Már alig várom hogy lássam az első részt!
  • Szabi1991
    #1902
    magyar felírat van már ?
  • Istencsászár
    #1901
  • kill3r21
    #1900
    [IMG][/IMG]
  • kill3r21
    #1899
    hát ha kibirod...amugy méretéhez képest igen jó minöség, nem vicc :)
  • 5c0rp330n
    #1898
    wow, kösz. bár a mérete alapján sztem a minősége miatt inkább megvárom a rendes változatot, 1 héten belül úgyis esedékes már elvileg.
  • kill3r21
    #1897
    itt az egész rész uraim!
    --->>>>> Season 1 Episode 1 (Nem a Pilot)
    Érdemes megnézni a transformot, meg a turbo boostot...:)
  • Szabi1991
    #1896
    [center]