4495
  • KnightRider
    #2015

    A jó öreg Szerekes Viktor már megint jön a nagy szavaival. Imádom ezt az ipsét, ez még pozitív hozzáállással nem írt cikket. Biztos a gyomorsav. Vagy prosztata...
  • KnightRider
    #2014

    Narancssárga Dodge Charger: Túlbuzgó újságíró (Give me liberty or give me Death)

    Vízre ugratás: Visszatérés Sadizba 8Return to Cadiz)
  • Ryder7
    #2013
    megvan megvan. már megvan.
  • Bullitt
    #2012
    A moddb.com-on rákeresel a knight rider-re és amit először kidob az a KR mod, amiben benne van a februári KI3T, KIFT, KI2T és KI2T Spm változata is, plussz lehet ugrálni :D:D
  • Ryder7
    #2011
    Kicsit off
    valaki nem tudja hogy KI3T-et honnan lehetne megkaparintani GTA SA-ba? Vagy esetleg KI2T is jó lenne.

    on

    Eszembe jutott, hogy az eredeti pilotban kicsit furcsáltam KITT megnevezését, ugyanis a nézők meg a kivülállók Trans-Am-nek nevezték. Nekem a Firebird jobban bejön.
  • Ryder7
    #2010
    Ma hajnalban megnéztem az eredeti Knight Rider pilotját, hát az agyamat nem dobtam el tőle. Voltak benne igen kemény bakik és itt most nem arra gondolok h pl az egyik jelenetben kerek kormány volt és KI2T-nek pedig épp csak hogy meg lehet két helyen fogni, hanem pl a konzol az szabályosan váltakozott, az valami iszonyat ronda volt. Egyszer-kétszer látszott a Knight 2000 felirat, utánna meg nem. Szóval a konzolok bénára sikerültek.

    A sok angolos Turbo Boost után nagyon néztem mikor KI2T felajánlotta Michaelnek a "Turbó Rakétákat".

    De azért összeségében jó volt, főleg amikor Devon ilyesztgette Michaelt.
  • spike0007
    #2009
  • Conny29
    #2008
    Csak egy olyan sorozatot mondjatok ami full színvonalas,mert
    nem látszanak benne a számítógéppel készült jelenetek, vagy annyi pénzből csinálták.
    Szerintem ez egy színvonalas alkotás, és sorozat.
    és akárki is fikázza,nincs igaza, szerintem a történet jobb mint volt. Nem piti bűnözőkre vadászgat, és itt legalább nem azonnal fog kiderülni ki kicsoda, legalábbis én nem vágom Mike-al mi történt,személyiségzavara van,elkapták,befolyásolták a tudatát, és átállt a másik oldalra, vagy az egészet az fbi csinálta, ki üldözteti őt, ki áll a prometheus mögött,Garth Knight?stbstb
    De majd kiderül,mintahogy azis hova tűnt az alapítvány,mi történt Michael Knight-al,hova tűnt a régi KITT,mert ez nem a régi KITT,...sok kérdés felmerül.Nekem tetszik ez az irányvonal,Irakos sztori,ugyis aktuális.
  • SlayR
    #2007
    Szerintem nemcsak a fanoknak készül..amúgy meg ninc segyetlen olyan sorozat se amibe nelennének hibák de ez filmeknél is ígyvan megszoksz vagy megszölksz és szerintem ha jól fogják alakítania dolgokat nemlesz miért elpártolni
  • DJ Skyline
    #2006
    a narancssárga Dodge Chargeres jelent az melyik epizódból volt, nem tudja valaki? nekem így most nem ugrik be. meg amikor a vízre ugrat rá. amúgy jó a videó, tetszik, a vége a legjobb :D
  • Monoton
    #2005
    Valóban nem érdekelte a közönséget a bakik, de az akkor volt. Ma már egy ilyen sorozatnál nagy hibának számít pl. a metrós rész, mert a nézőknek nagyok az elvárásaik.

    Véleményem szerint a sorozatnak több pénzre lenne szüksége az élmények fokozása érdekében :), mert különben a nézők elpártolnak és vége lesz :(

    Mert ugyebár nem csak KR fanoknak készül a sorozat.
  • Monoton
    #2004
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fuu megnéztem énis az első részt. Hát mit mondjak a bevezető film jobban tetszett
    Ugye ott még nanotechnika volt, itt meg transzformáció. Lényegében ez a dolog nemis zavar annyira, de a sztori az inkább. Ez az Irakos sztori nagyon nem tetszik.
    Meg olyan összecsapottnak tűnt az egész :(
    10/4 et adok neki
  • KnightRider
    #2003

    Ez még semmi. minden egyes Turbo Boost tengelytöréssel járt, a tengelyek vitték el a legtöbb pénzt a sorozat budgetjéből...
  • Ryder7
    #2002
    Valaki a multkor emlitette hogy ez eredeti KITT ritkaság volt, elhiszem, ugyanis a sorozathoz sok Firebird kellet.
    Turbo Boost videó, sok TB-be KITT csúnyán orra esik, amit nehézkes javitani.
    http://www.youtube.com/watch?v=arL04K3HLMw
  • DJ Skyline
    #2001
    már a "...de..." gyanús volt, megnézem hol járunk, 1999, na itt ték lesz :D
  • KnightRider
    #2000

    TÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉK!!!
  • KnightRider
    #1999

    ...de...
  • KnightRider
    #1998

    Amúgy meg elnézést kérek...
  • KnightRider
    #1997

    Én már előre látom, mi lesz! Mike megtanulja elhagyni a testét, és a lelkét ráteszi a szobamérlegre, mint az Uri Geller Showban. LOL
  • spike0007
    #1996
    Meredek de ha jól megnézed Sarahnál csak az huzal/elektróda része volt Mikenál volt maga a kütyü amivel csinálta!:)
    Mike feje elhagyja a testét a köv héten!
  • DJ Skyline
    #1995
    azért a hajcsattba épített hegesztő kicsit meredek volt
  • DJ Skyline
    #1994
    kiderül megmarad-e Májk feje
  • spike0007
    #1993
    Ja James Bondhoz semmi köze nem volt az egésznek partyra mentek ennyi!
  • spike0007
    #1992
    Igen meg akkor Bruce Davison is bolond az X-menből meg Gary Scott Thompson is meg a srác a galaktikából! Ha nem jön be ne nézzed ennyi! A junkien is bukást írtak hogy nem volt jó a nézettség csak nem veszik figyelembe hogy előtte héten a Hulu-n már amerika fele megnézte.7,3 millió néző az nem rossz, meg a pilot vasárnap volt azt azért nézték 10 millióan! Meg nyilván a fanatikus trans am rajongók kárognak! De szerintem semmiféle bukás nem lesz a nézettség simán emelkedni fog!:)A Hulu +1-2 millió nézőt jelent! Az első rész kurvajó volt sztem jobb mint az unalmas pilot szóval nem értek egyes embereket! A második rész meg ahogy nézem előzetes alapján még jobbank igérkezik!:)
  • SlayR
    #1991
    de ti miről beszéltek? olvastam máshol is ezt a bukás dolgot nincs semmiféle bukás bazz :D
  • Istencsászár
    #1990
    "Ez a james bond dolog übergagyi"

    Lol:)
  • Csak77
    #1989
    Katasztrófa ez a sorozat, 10 percig birtam nézni. A pilot rész egész jó volt, de ez... Ez a james bond dolog übergagyi. Nem csodálom, hogy szarrá bukik az egész sorozat pár rész alatt. Val Kilmer meg egy barom, hogy ilyen gagyiban egyáltalán részt vesz.
  • KnightRider
    #1988

    Ha lesz lapostévém (tíz év múlva, mikor már nem lesz katódcsöves, mert lapos akkor se kéne, ha tíz darabot kapnék ingyen), majd leszedem a HD-t ;)
  • Conny29
    #1987
    Én leszedem mindkettőt,megérdemli.

  • Szabi1991
    #1986
    én is a kis 350 megás verziót szedtem le,a 17es monitoromon tökéletes :D
  • Istencsászár
    #1985
    Hát én HD kijelzőn filmezek, és néha napján nézek 1-1 HD filmet, igaz sok sok gigát én azért nem fogok leszedni, de a különbség szembetünő:) mondahtni brutálisan szép és tű éles:)
  • KnightRider
    #1984

    Áhh, azért nem éri meg letölteni egy gigányi anyagot. Nálam még mindig a VHS minőség a standard...
  • spike0007
    #1983
    Én is remélem bár a nézettség nem volt olyan erős mint a pilotnál, de ebben a HULU-nak is szerepe volt!:) Szerintem a nézettség nőni fog majd!:) Pár évad tényleg jöhetne! Minél több annál jobb!:)
  • Istencsászár
    #1982
    Ma hajnali 2kor gyors letöltöttem és megnéztem. Olyan hama vége lett hogy hihetetlen:) nem hittem el hogy csak ennyi, annyira jó volt... ez a 40 perc szinte semmi sem volt. Egy dolog nem tetszett benne ez a pickup átalakulás, minden más nagyon jó és remélem sok sok évad vár ránk:)
  • Szabi1991
    #1981
    HD = nagyobb kockába nézed (monitor), nagyobb felbontásban, tisztább képminőségben.. :D
  • KnightRider
    #1980

    Egy hülye kérdés: mi ez a HD cucc? Ez az a lapostévé? Mennyiben jobb ez, mint a hagyományos és megéri-e ez nekem egy kétéves Grundig CRT tévéhez?

    Okéjj, tudom, én még mindig az eredeti Kitt korában élek :D
  • Conny29
    #1979
    Kár volt ez a hulus dolog,szerintem ők is tűkön ültek hogy
    mekkora lesz a nézettség.
    Végre láttam HD-ben magyar felírattal.
    Első részként szerintem nagyon jó volt, elismerésem a készítőknek,mindent beleadtak.
    Szerintem az hogy pikk-pakk elment az idő,csak bizonyítja hogy nem unalmas,az ember nem az óráját nézi mikor lesz már vége,és ez jó.
    Az eredetihez képest végre láttam egy Turbo Boost ugrást,működése közben is.
    De kíváncsi lennék ezzel a technikával, ha visszahoznák az eredeti párost,maga a Trans Am hogy festene,hogy mutatnák be az ugrást, a turbo rakétákat meg mindent...
  • spike0007
    #1978
    A következő részt már nem rakják fel a Hulura előtte szóval sztem emelkedni fog a nézettség!:)
  • spike0007
    #1977
    Így van ehhez képest remekül teljesített! Szerintem következő héten emelkedik ez a szám!:) Reméljük a legjobbakat!
  • Szabi1991
    #1976
    emellé megy még a letöltések száma

    +200 millió -.-