4495
  • spike0007
    #2055
    Mármint magyar felirat?
  • KnightRider
    #2054

    Leszedem, megnézem, hétvégén megírom a kritikát (addig meló, egyetemi beadandó :D ). De amit írtatrok róla, hogy megvan a régi feeling, az érdekel!
  • spike0007
    #2053
    Ha megnézed mostanában jópár sori gyengébben teljesit! Heroes, TSCC!
    Szerintem az bíztató ahogy winnie irta a sorozatjunkien, hogy a második legnézettebb volt az idősávjában és nem vesztett nézőt, sőt talán páran még csatlakoztak inkább!! Bones hát igen a nők azt nézik!
    Osztom SlayR véleményét, alakul ez, majd meglátjuk mi lesz ha lemegy a 13 rész! Döntés utána lesz! Én remélem hogy lesz második évad is!:)
    Második rész tényleg sokkal jobb!:)
    Felirat nem tudjátok mikor lesz?
  • SlayR
    #2052
    Nekem ennél az új résznél nagyon megvan az eredeti feeling jobban mint az elsőnél jól halad szerintem egyre jobb helyen végez :)
  • Bullitt
    #2051
    Ez még mindig gáz, tíz millát produkálnia kéne :S
    Ebből kasza lesz...
  • spike0007
    #2050
    Jobb lett a nézettsége a második résznek picivel és előkelőbb helyen végzett mint az első rész!

    Bones - 6.7/11
    Knight Rider - 4.6/7
    Gary Unmarried (half hour) - 4.6/7
    New Adventures of Old Christine (half hour) - 4.5/7
    Pushing Daises - 4.3/7
    Egészen pontosan:

    Time Net Show Viewers (Millons) 18-49 Rating/Share 18-34 Rating/Share
    8:00
    FOX Bones 9.82 3.2/9 2.4/6
    NBC Knight Rider 7.56 2.4/7 2.1/7
    CBS The New Adventures of Old Christine 6.86 2.0/6 1.1/4
    ABC Pushing Daisies 6.32 2.0/6 1.7/6
    UNI Cuidado con el Angel 4.16 1.7/5 1.9/6
    CW America’s Next Top Model 4.01 1.8/5 2.1/7

    8:30 CBS Gary Unmarried 6.98 2.2/6 1.3/4

    Erre már azt mondom nem rossz, bár még azért picivel lehetne jobb is! De ne legyünk telhetetlenek! Belenézegettem a második részbe sokkal jobbnak tűnik mint az első volt!
    Várok a magyar feliratra!:))
  • Ryder7
    #2049
    Igen létezik. amúgy már a 2-ik rész is leölthető.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megnéztem a második részt, nem fogott meg annyira mint az első és ebbe is csak egy TB volt. Attack Mód is alig volt (asszem egyszer) mindig az attack modot vártam. De mikor Sarahval meg Seannal mentek a sivatagban és belökték a KR theme számot azthittem hogy leszúrom magam. olyan jó kis retro felleingje volt. Nekem az első valamennyivel jobban tetszett.
  • Kicsikiraly
    #2048
    na hát szervusztok :D eztv-ről letöltöttem egy olyat hogy knight rider 2008. 1x01, de valahogy nagyon belecsap a lecsóba. a pilot viszont 2008 februárba került ki. létezik hogy ekkora szünet lenne a kettő között?
  • II Rocky II
    #2047
    jaja itt figyelgetem én is,csak bejövök ide és van aki at mondja megnézte és én azt hittem hogy most ide nem tették fel :D de köszi választ ;)
  • Szabi1991
    #2046
    majd itt lesz fent...
    (valószínű még ma..)
  • II Rocky II
    #2045
    skacok én még nem találtam feliratot esetleg vi tud segíteni?
  • Istencsászár
    #2044
    Jó rész volt, nagyon tetszik a sorozat! remélem sokan nézik amcsi lenden:)
  • DJ Skyline
    #2043
    na ez már jobban megfogott mint az előző rész. lehet az ázsiai kislány miatt, nem tudom :DD de ez beteg: burn rubber KITT....burning rubber de a tetőcsomagtartó, szörfdeszka kombó sem rossz :D
  • Bullitt
    #2042
    Ja, egy dolgot kihagytam.
  • Bullitt
    #2041
    Na...végre sikerült megnéznem elejétől végéig és a CGI-t leszámítva baromi jó rész lett. Az egésznek volt egy igazi KR-es hangulata, a belső kamerás "blue/greenboxos" felvételeket leszámítva minden akció megvolt a valóságban is csinálva.
  • Bullitt
    #2040
    Vmi TVR lehet. Amúgy a rész eleji verseny szvsz nagyon gáz. Az egész csupa CGI, és egyszerűen csúnya, de annyira, de annyira...
  • DJ Skyline
    #2039
    bocs csak máshol jártak közben a gondolataim
  • Balyy
    #2038
    Igen a maszek erre utalt volna! :)
  • DJ Skyline
    #2037
    ez valami homde made, vagy ilyen 1-2 példányos autó, vagy koncepció. nekem nem ugrik be
  • Balyy
    #2036
    Szem vmi maszek verda! Inkább lambo-s (reventón) de igen van benne egy kis ferrari is!
  • spike0007
    #2035
    A piros autó egy ferka nem? Ferrarit nem bántjuk jó kocsi az, bár a mustang Nekem is jobban tetszik!:D
  • spike0007
    #2034
    Jókat írnak róla a Knightrideronline.com-on! Remélem a nézettség is emelkedett!:))
  • Szabi1991
    #2033
    nekem csak az nem teszik, hogy úgy néz ki mintha a piros autó csak renderelve lenne, a sofőrrel együtt...



    meg a végén nappal van farol egyet, egy kameraállásba este van, aztán megint nappal
  • SlayR
    #2032
    Noh kérem én nemis bírtam tovább kikerült és le is kaptam az új részt még meg kell néznem majd kevésbé kómásan is...de ahogy néztem eddig hangulatos epizód lett kisebb dolgoktól eltekintve.
  • Conny29
    #2031
    Semminek se tudtok örülni.
    Ha tiszta, az a baj, ha piros az a baj.
  • KnightRider
    #2030

    Én azt nem értem, hogy ennek a kocsinak nincs pl. kardántengelye, vagy valami. És hogy lehet az, hogy az alváza makulátlan csillogó fémfelület? Vagy maga lőtt letisztítja az utat, hogy ne legyen koszos?

    Az a piros kocsi meg olyan csúnya, mint a világháború. Ennél még a Mustang is szebb...
  • DJ Skyline
    #2029
    mi mi mi? nem értettem mit mond a turbó búszt alatt májkel és KITT. miért nem lehet ugratás közben átalakulni? azt látom hogy utánna KITTet kicsit megviselte a dolog...valaki fordítsa le azt a 2 mondatot pls, köszi :)
  • Szabi1991
    #2028
    na jó, írni még mindig nem tudok.. :D
  • Szabi1991
    #2027
    SOPILER !!!!!!! SPOILER !!!!!!!!!!!!


    van benne egy csomó zavaró grafikai hiba :(
  • KnightRider
    #2026

    Budapesten, a Móricz Zsigmond körtéren van egy Replica nevű makettes bolt. Ott szokott lenni Ki2t. Én ott rendeltem meg anno, akkor b'tak behozni, hát ebayról megrendeltem. Természetesen utána két héttel jött a Replicába, fele annyiért, amnnyiért én vettem :D
    Ki3t meg szerintem még csak retool, kitbash, akármi, de még nem kifejezetten Ki3tnek készült, hanem széria GT500-nak. Kifejezetten Ki3tet úgy karácsony környékére várok (Amerikában)...
  • DJ Skyline
    #2025
    mert szűk az a réteg aki érdeklődik irántuk, és nem éri meg az üzleteknek behozatni egy konténerrel, és havonta aztán eladnak egyet kb. vagy maximum előrendelésre dolgoznak. sajna sok minden nem jut el kishazánkba, a makettezés világa is ilyen, sosincsen az amit keresek, ha van akkor meg csillagászati ára van. sokkal jobban megéri külföldről rendelni, vagy ebayen próbálkozni. ebayen általában van minden, csak szerencsésnek kell lenni a licitáláskor :) vagy ha mákja van az embernek akkor talál egy buy now cikket, csak azok ugye meg drágábbak mint a licitálós dolgok.
  • zoliii
    #2024
    Már az ebay oldalon lehet kapni az új KITT-et 1:18-as méretben :)
    Nálunk miért nem lehet kapni a régi, és az új KITT makettet?
  • Szabi1991
    #2023
  • KnightRider
    #2022

    Gary Scott Thompson mondta, hogy az első szériaepizód lényegében második pilotként funkcionál. Feldobták a magaslabdát, lesz uszkve húsz epizód, hogy kibogozzák/uk a szálakat.

    Csak az derüljön ki, hogy mi történt az igazi Michaellel és Kittel. Ha adnak valami normális, épkézláb magyarázatot, na AKKOR elfogadom ezt az új Knight Ridert, tokkal, vonóval.
  • spike0007
    #2021
  • Bmx01
    #2020
    hát lassan itt a következő rész, kicsit érdekes volt az előző, de azért várom a következőt.....
  • sandor8206
    #2019
    egy sorozatnak jó lesz. csak egy nem tetszett, hogy túl sok mindent akartak belepréselni az első részbe, amit leműveltek sztorira 3-4 részre elég lett volna, így meg lett egy nagy katyvasz , de gondolom pár rész és tiszta lesz minden....szóval várom a következő részt!
  • Monoton
    #2018
    Hát pedig ebben a cikkben nincs semmi kivetnivaló
  • Istencsászár
    #2017
    2szer néztem meg ma az első részt, 1-2 hibától meg túlzástól eltekintve tökéletesen hozza a KR feelinget... vagyis KITT hozza hiszen erről szol:) a történet pedig érdekes, sok a kérdés.
  • DJ Skyline
    #2016
    köszi szépen