4495
  • Ryder7
    #2095
    Szerintem a demóját lehúzom, márha van PC-re, de ha jótakarnak a készitők akkor van.
  • Istencsászár
    #2094
    Igen, és milyen a hangja:) mondjuk fél év után vettem észre h benne van a játékba:D
  • Ryder7
    #2093
    Szééép. miféle játék ez? esetleg Project Gotham Racing 4? (rendszám)
  • Istencsászár
    #2092
    Én ezzel csapatom:)

  • Ryder7
    #2091
    Na tudtam én, hogy be volt linkelve.

    Amúgy meg arra a döntésre jutottam, hogy megosztom veletek a féltve örzött Knight 3000-ezresem:

    http://nfsfe.extra.hu/NFSPSGameFilesnfsProStreet030.jpg
  • spike0007
    #2090
    Korábban már belinkeltem igen!:)
  • spike0007
    #2089
    3.ik rész előzetese
  • Ryder7
    #2088
    léteznek fanoldalok: knightrider.hu vagy knightrideronline.com de ha ez se elég akkor nbc.com/Knight_Rider
  • Orionk
    #2087
    Nem találom a promókat, valaki belinkelhetné.

    Ezért lenne jó egy knight rider fan oldal, ahol ezek össze vannak foglalva
  • Ryder7
    #2086
    Asszem ide linkelte be valaki az előzetest. de ha youtube-ra beirod hogy knight rider 2008 episode 3 szerintem kiad valami értelmeset.
  • Orionk
    #2085
    Milyen rakétavetőkre gondolsz?

    Láttál előzetest az köv. részből? hol láttad?

    Melyik oldalon lehet megnézni a promókat?
  • DJ Skyline
    #2084
    igazából az :) de köszi, megtekintem
  • Kicsikiraly
    #2083
    www.eztv.it

    (ha warez majd töröltetem)
  • DJ Skyline
    #2082
    gyerekek valaki tudna adni egy közvetlen linket privátban a második epizódhoz? :) köszi
  • II Rocky II
    #2081
    a bsplayerel lehet a felirat időzítését növelni és csökkenteni,én erre céloztam szal vágom hogy szar a felirat időzítése:D
  • Ryder7
    #2080
    Nekem az első rész valahogy jobban tetszett, na majd a harmadik azokkal a rakétavetőkkel.
  • Orionk
    #2079
    A knight rider sorozathoz nincs semmi honlap, ahonnan le lehetne tölteni a következő rész promo képeit, vagy promo videoit.

    Ez kár...

    Prison break ből sok oldal van, ahonnan ezeket le lehet szedni
  • Norberto91
    #2078
    Megnéztem ezt a részt és nagyon tetszett
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Mike nézi a csaj mellét ámuldozva:D, és kérdi Sarah, hogy merre kell menni, erre ő ott ott valahol... a sarkon :D
  • spike0007
    #2077
    Hát igen ez még az előző résznél is jobb volt!:)
    Kiváncsian várom a 3-as epizódot!
  • KnightRider
    #2076

    "Knight to Enterprise. One to beam up!"
  • Szabi1991
    #2075
    jah azt néztem én is hogy ismerős... most már tudom honnan :D
  • KnightRider
    #2074

    Na, végre volt időm megnézni és azt kell mondjam, ez már jobban tetszett, mint az előző. A ruszki milliárdos kis bulija nem kellett volna, teljesen felesleges volt az epizódhoz, de a többi korrektül meg volt csinálva.
    Amint letudom a melót, megírom a kritikát, még a következő epizód előtt.

    Amúgy meg: észrevette valaki, hogy a bázison a kis képernyőkön az Enterprise interface-e van, csak nem az NX-01 van betéve sémarajzként, hanem Ki3t? :D
  • Ryder7
    #2073
    Murci? Az ázsia gyereknek? Az tény hogy gagyi de az nem murci. hasonló, de nem az. a Reventón hasonlit rá de ennek a közepén van az ülés mig a másiknak nem.
  • Szabi1991
    #2072
    sztem tökéletes így is a felírat, picit zavaró, de nem vészes.. :)

    ez a rész kifejezetten tetszett már :)

    a fekete Spyker csuda szép, de az a piros Murci... ultragagyi...
  • Orionk
    #2071
    mindegy, hogy mivel nézed, mindegy, hogy melyik film lejátszóval. Ugyanis a felirat van rosszul időzítve. A feliratot kellene jobb időzítésnek alávetni
  • gabeszg
    #2070
    Az ázsiai fickó nem a halálos iramban 3 ban volt?Amúgy ez(2.rész) szerintem már jobb volt mint az első.
  • II Rocky II
    #2069
    27.perctől elég sokat késik a felirat:S várható vmi javítás? vagy bsplayert kell leszednem és azzal nézni? :(
  • SlayR
    #2068
    Az oké ő látta de a többi ember nem.
  • Conny29
    #2067
    gondolom a többiek előtt nem akar lebukni
  • II Rocky II
    #2066
    a verseny utan mike mondja hogy átkell alakulni repülés közben mert különben lebuknak,de kérem a verseny közben a kinai csavo már látta az átalakult kitt-et :S
  • Conny29
    #2065
    Hát,mivel nincs másik
  • Orionk
    #2064
    Már megtaláltam, de azért köszi
  • Orionk
    #2063
    Ti is az R.BEnde feliratait szoktátok leszedni?

    Nincs másik? Most nem lett valami jó az időzítés.
  • Conny29
    #2062
    Hosszúpuskán fenn van a magyar felirat végre!
    Egész nap erre vártam:P
  • spike0007
    #2061
    9-re kéne tenni valóban ezt már más is mondta!:) Lehet felcserélik az áll az alkuval! Beszélni kéne az NBC fejeseivel! Tavaly asszem a Bionic Woman pl. szépen kezdett de utána folyamatosan esett a nézettsége már a második résznél! Knight Ridernél egyenlőre ez nem áll fenn és remélem igy is marad! Ha KR tartja ezt a szintet meg még esetleg egy picit jobbat akkor talán nem lesz gond!
  • Orionk
    #2060
    Hanyadik perc, másodpercnél van az rész, amikor a zene megy, és a sivatagban mennek?

    Köszi
  • Szabi1991
    #2059
    tegnap volt a 2. rész az NBC-n :DD
    (abból van a videó is..)
  • megalodon
    #2058
    Néha néha olvasok be ide.
    Erröl a vidiröl a véleményem:
    Jó kocsik jó kis motorhang,a jelenet se lenne rossz,DE: Látszik,hogy blue box technikás,amikor szemböl vannak.
    Olyan mint a száguldó vipera.
    Ez moziba fog menni vagy tv-ben?
  • Orionk
    #2057
    Előző héten ilyenkor már volt felirat.

    Nem mintha nekem annyira hiányozna, tőlem aztán 4 napig is csinálhatják.

    Csak megjegyeztem
  • Bullitt
    #2056
    Az egy dolog, de ez egy teljesen új sorozat, és a többit meg már unja a nép, azért nem nagyon nézik. Ugyanakkor maga az idősáv is borzalmas, este 8-ra berakni egy nagy költségvetésű sorozatot halál, ez látszik is. Manapság a 9 óra a főfőműsoridő, ergó jobban járna, ha az Áll az alku utánra kerülne, hiszen az is hozhat át a KR-re is nézőket. Lenne több fan odakint...A gond igazából ott van, hogy ami a 80-as években ment, az akkor volt menő, manapság gagyi, így sajnos a koncepció is sok ember szemében, pl. nem hiszem, hogy sok 14-5 év feletti epekedve várja odakint, ezt nem tudhatjuk, mások a szokások. Én egyenlőre pesszimista vagyok, mert ezek a számok nem elég jók. De ne legyen igazam, és csalódjak kellemesen