4495
  • Conny29
    #2215
    Nemrég töltöttem le a Team Knight Rider (TKR)-ből néhány részt...
    elég érdekes volt visszanézni hogy mennyi momentumában utalnak a régi sorozatra,már az első rész is azzal kezdődik hogy 10 évvel KITT után az alapítvány egy Knight Rider csapatot hozott létre 5 szuperjárgánnyal.
    A végén az egyik csaj meg kutakodott az alapítvány adatbázisában,és meg akart tudni Michael Knight-ról,szerepelt a neve az adatbázisban.Ha jól emlékszem a sorozat során fel is tűnik Michael,mint egy olyan személy, aki a háttérből irányítja és felügyeli a csoport munkáját,bár csa fekete árnyékként mutatják,mivel asszem David Hasselhoff nem szerepel ebben a sorozatban,de érdekes hogy Glen A. Larson neve is feltűnik a névsorban.
    A régi Knight Rider feelinget ugyan nem hozza vissza,de érdekes hogy így képzelték el a régi sorozat folytatását,végülis KITT tulajdonságaival mindegyik járgány rendelkezik, eggyel nem, amire a régi sorozatban oly büszkék voltak,még részeket is szenteltek neki, KITT híres, minden fizikai hatásnak ellenálló védőburkával:-S
    Bár azt nem tudom kitérnek e a többi régi szereplőre,így Devonra, de ha jól emlékszem a csajról kiderül amit Michael mond el neki,hogy a lánya:P
    valami ilyesmi.
    Azért kíváncsi vagyok ebben a sorozatban ha visszautalnak a régiekre,tesznek e említést erről a csapatról,vagy eztis kihagyják-e az alkotók, mint a Knight Rider 2000 történéseit.
    Szerintem KARR-t sem úgy fogják visszahozni,mint a régen elpusztult KARR központi egységét,ami mégiscsak megmenekült és újra feléled valaki által, ekkora fantáziát nem remélek az amerikai forg.könyv íróktól, hanem mintegy lekoppintva a régi sori azon részének témáját,szóval itt is Graiman első alkotását élesztik fel,ami KITT előtt csinált kísérletképp amit a kormány rendelt,csak az a project befuccsolt ,mert a computer nem védte az emberi életet.Remélem nem lesz igazam...
  • spike0007
    #2214
    http://knightrideronline.com/news/2008/10/knight_rider_gets_a_full_season_order.php
    Immáron hivatalos a dolog!:) Yes!! 22 rész! NYAMI!
  • KnightRider
    #2213

    "I have faith!"
  • Szabi1991
    #2212
  • Istencsászár
    #2211
  • spike0007
    #2210
    22 részre bővül az első éva!!!
    JEEEEE!!!! Igen!!:) Még nincs hivatalos bejelentés, de valszeg igaz!:)
  • spike0007
    #2209
    Another day
    Egész jó kis vidi!:)
  • KnightRider
    #2208

    ELTE, angol szak. Igen, bölcsész vagyok, szégyellem is. De legalább heteró :D
  • Orionk
    #2207
    Mit tanulsz az egyetemen, és melyiken, ha megkérdezhetem? :)
  • KnightRider
    #2206

    Köszi!

    Igen, egyre jobban tetszik. Soha nem lesz jobb, mint a TOS (lásd: Star Trek TNG is rosszabb, mint a TOS), de kezdi visszaadni a KR hangulatot.
  • spike0007
    #2205
    Értem! Akkor nagyon el vagy havazva! Kitartás! A lényeg hogy látom Neked is tetszik!:)
  • KnightRider
    #2204

    Bocsi, de meghalni sincs időm. Egyetem, utána munka, hajnali 4-kor fekszek csak le...
  • spike0007
    #2203
    Knight Rider mikor lesz fenn kritikád az újabb 3 részről? Itt is meg a másik oldalon bővebben?:))
    Kiváncsi vagyok rá!:))
  • Szabi1991
    #2202
    "00:05:43,360 --> 00:05:45,030
    Kapcsolódtam az SSChez.

    97
    00:05:45,040 --> 00:05:46,670
    És kifaggattam őket a
    közelgő visszatérésünkrőI.

    98
    00:05:46,710 --> 00:05:49,310
    Készen állnak a duplázásra."


    ez vajon KARR-t jelenti ? :O
  • spike0007
    #2201
    Jöhet K.A.R.R. 8 rész múlva!
    Amugy ez várható a köv epizódban:

    http://uk.youtube.com/watch?v=DnTxbdKDazE

  • spike0007
    #2200
    TOS-t akartam írni!
  • spike0007
    #2199
    Ez a rész akárcsak a második nálam a TOST-t idézte!
    Szép munka!:)
  • spike0007
    #2198
    KITT amolyan nanotech elemekből állhat sztem a nanotechnológiát is használja transzformálódáskor! Ezért lehet a szin és az alakváltás eccerre!:)
  • Conny29
    #2197
    Az új KITT sok robotikai karral rendelkezik,ezzel cserélgeti ki a karosszéria elemeit,és valószínűleg át tudják alakítani belülről is a műszerfalat,szóval nem okozhat neki gondot egy injekciós tűből az anyagot kinyomni:-)Bár mondjuk nagyobb sikere lenne ha igen részletesen és lassabban,egy kidolgozottabb átalakulást is láthatnánk.Ami a 3 másodperc alatt való átalakulást illeti,engem igazán csak ez zavar.A sorozat ettől függetlenül egész jó.
  • MerlinW
    #2196
    Nem akadtam fenn, csak nevettem:) KR-től megszoktam az ilyet, csak hát izé:)
  • spike0007
    #2195
    Adrenalint szokás commba adni! Láttam már ilyet! Az hogy elkészítette a mintát KITT azon meg nem kell fennakadni, a régi KR-ben is voltak érdekes dolgok épp ezért jó! A kézfejes dolog meg:
    Sarah ügyes lány!:D Michaelnek meg eléggé eres a keze el lehet találni!:D Ilyeneken nem kell fennakadni sztem!
  • MerlinW
    #2194
    Három dolgon röhögtem fel fájdalmasan a 4. részt nézve:
    - Sarah combba adja az adrenalin-t, de még ott is rossz helyre. (combból a szívig mire eljut az anyag...)
    - Mikor a vért vett magától Sarah majd az injekciós tűt csak úgy betolta a tálcán (Na persze, KITT majd megkeresi rajta és kinyomja magának a mintát...:))
    - Sarah az ellenszert Michael kézfejébe adja - gyakorlatilag a tű vége kijön a másik oldalon...:) - úgy tűnik nem akart biztosra menni, hiszen nem sok esély van arra, hogy a kézfeji erek közül pontosan eltalál egyet is..:)

    Egy szó, mint száz, anatómiában nincsenek otthon az írók:)
  • spike0007
    #2193
    Valóban megváltozik a belső is ez főleg a rendőrkocsinál volt szembetűnő,mert a többi módnál max a szinek változnak,a beltérben, meg egy két apróság! De ez már ez első részben is igy volt, picit zavaró, mondjuk én kezdem megszokni, de amugy minden más nagyon jó és szuper!:))
  • Istencsászár
    #2192
    Nagyon jóvolt!

    Engem csak ezek a brutális átalakulások zavarnak... elején egy Ford Transit, aztán a vége fele egy Ford Rendőautó... azzal még nem is lenne baj hogy külsőleg képes megváltozni, nade belsőleg ne legyen már... még a kormány is más lesz amikor átváltozik meg minden egyéb... az ülések is, aztán visszatranformálódik miközben benne ülnek, egyszerűen vicc.

    Minden más kiváló és élvezetes de ez kicsit sok, még KRtől is...
  • spike0007
    #2191
    Teljes mértékben egyetértek! A köv rész is jónak igérkezik és egyre közelebb kerülünk a 12-ik részhez!:)))
  • KnightRider
    #2190

    Eszméletlen jó volt ez a rész! Annyira megfogták vele a Knight Rider hangulatot. EZ, kérem alássan, KNIGHT RIDER! Ilyennek kell csinálni. Jól megírt karakterpillanatok, Kitt-Mike barátság óriásit fejlődött, Sarah/Mike ship megintcsak. A mérgezéses plot olyan volt, mint a TOS Élet-halál közt (Dead of Knight), a parkolóházas üldözési jelenet meg mint a Locska bocs akció (A Good Knight's Work).
    Ha ez így folytatódik, hogy Kittet idézzem: "I have faith."

  • spike0007
    #2189
    Húú de jó volt ez a 4-ik rész! Nálam eddig ez a csúcs! A versenyes rész mellett! Jó sztori remek autósüldözés, végre igazi ugratás és burulás és még az átalakulás is sokkal szebb volt mint eddig! A horgony vagy csáklya meg isteni volt!!:)) Ahogy a végén a tánc is! KITT pedig megmentette a napot de főleg Michaelt!!:)No és a humor! A rendőrkocsi állat volt!:)
    Megvan a maga varázsa ennek a résznek! Kedves alkotók, köszönöm szépen!
  • Szabi1991
    #2188
    humoros topikból :DD
  • Bullitt
    #2187
    Szerintem filler epizód volt, nekem se annyira jött be, viszont jók voltak a párbeszédek megint
  • SlayR
    #2186
    nah új rész emgnézve nemvolt rossz bár annyira nagyon sok történés se votl benne :)
  • Ryder7
    #2185
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megnéztem a 4-edik részt nem igazán jött be nekem. Talán az eddigi leggyengébb volt. tették ott a maszkokat össze-vissza nekem nem jött be. ennyi.
  • Ryder7
    #2184
    Itt már minden cimbe van Knight?:D
  • MerlinW
    #2183
    2008-Oct-15 Knight Rider (2008) 01x04 A Hard Day's Knight
    2008-Oct-22 Knight Rider (2008) 01x05 Knight of the Hunter
    2008-Nov-01 Knight Rider (2008) 01x06 Knight of the Living Dead
    2008-Nov-05 Knight Rider (2008) 01x07 I Wanna Rock & Roll All Night
    2008-Nov-12 Knight Rider (2008) 01x08 Day Turns Into Knight
    2008-Nov-19 Knight Rider (2008) 01x09 Don't Stop The Knight
  • N o N a m e
    #2182
    Tiszta jó ez a sorozat :)
  • Ryder7
    #2181
    Próbáltátok már az NBC-n a Knight Rideres kviz játékot? szerintem egész jó.
    http://www.nbc.com/Knight_Rider/games/trivia/
  • Ryder7
    #2180
    reménykedjünk. valahol olvastam - asszem fórumban - hogy a 12-edik szébe tér vissza KARR a 13-adikban meg infókat tudunk meg az alapitványról.
  • spike0007
    #2179
    Gondolom a későbbiekeben erre is választ kapunk majd!:)
  • Ryder7
    #2178
    Ááá jó lesz ez a visszatérsődi.
    Egyet nem értek. mi lett az alapitvánnyal? az utolsó részben semmi komolyat se tudunk meg.
  • spike0007
    #2177
    4. rész előzetes
  • spike0007
    #2176
    Nagyon fincsi! Ha ez igaz nagyon faja lesz!!!:) Már alig várom!!!!!! JEEEE